10 найкращих програм для караоке для Android та iOS

Ви теж співаєте? Якщо так, то ви в правильному місці, оскільки в цій статті ми будемо говорити про деякі з найкращих програм для співу в караоке.

Спів – одна з поширених сторін нашого життя. Деякі люди демонструють свої емоції через пісні. Навпаки, спів має багато переваг: він підвищує самооцінку та впевненість у собі, сприяє соціальній інтеграції та, наприклад, розвиває навички.

Караоке – це форма співу. Спів караоке – це своєрідна інтерактивна розвага. Саме слово караоке означає «спів без музики». Спів без музики означає, що ви отримаєте записи пісень без слів.

Що таке спів у караоке?

Люди можуть співати слова самостійно і насолоджуватися цим. Як правило, це інструментальна версія пісень. Головна відмінність звичайної пісні від караоке – відсутність головного вокаліста.

Співаки-любителі можуть насолодитися перевагами співу в караоке. Вони можуть практикувати та покращувати свій вокал. Караоке дозволяє майбутнім співакам бути впевненими.

Караоке також може покращити ваше фізичне та психічне здоров’я. Незважаючи на те, що це знімає стрес, воно розслабляє ваш розум і розважає вас, залишаючи вас залученими. Слова, музика та інструменти, безсумнівно, покращують враження.

Зараз програми для караоке входять в список трендів користувачів смартфонів. Крім того, ці додатки зменшили бар’єр між професійними співаками та доморощеними аматорами.

Співаки-любителі також можуть досягти гарної репутації на цих невеликих платформах. Якщо ви зацікавлені в пошуку майданчика для співу в караоке, ви прийшли правильно.

Нижче наведено перелік функцій, які повинні бути присутніми у вашій програмі караоке. Далі ми розглянемо соціальні ситуації, коли можна використовувати програми для співу в караоке.

На що звернути увагу при виборі програми для караоке?

Найпопулярніша програма для співу караоке має декілька унікальних функцій, як-от дуети, голосові ефекти та широкий вибір популярних пісень.

Тож перш ніж копати далі, подивіться на функції, які має мати ідеальна програма для співу караоке.

Нижче наведено характеристики, на які слід звернути увагу, вибираючи ідеальний для них:

  • Значний каталог пісень: програма, яка пропонує широкий вибір пісень, буде найкращою. Пісня, яку ви шукаєте, може бути відсутня в додатку з вибраними піснями.
  • Легка у використанні та проста навігація: заохочує вас навчитися користуватися цією програмою, не звертаючись за допомогою до інших.
  • Функція автоматичного налаштування та корекції висоти: функції автоматичного налаштування та корекції висоти допомагають покращити якість звуку.
  • Варіант дуету: подвоїть розваги користувача, дозволивши йому виступати з друзями або іншими співаками онлайн.
  • Ефекти модуляції голосу: для додання професійного відтінку пісням, які співають співаки-аматори.
  • Доступність текстів пісень: доступні рухливі тексти пісень, які допоможуть співаку-любителю залишатися на шляху під час виконання пісні. Якщо співак заплутався під час співу, йому допоможе текст.

І останнє, але не менш важливе – можливість спільного доступу. Параметр спільного доступу дозволить користувачам ділитися своєю продуктивністю з іншими в додатку та на інших платформах соціальних мереж, таких як Facebook і WhatsApp.

  Нові функції Firefox 38 для комп’ютера та Android

Деякі програми також пропонують різні функції, які дозволяють користувачам записувати відео соло або з друзями.

Замість усіх цих функцій, згаданих вище, слід шукати програму, яка безперебійно працює в Інтернеті, на платформах Android та iOS.

Тепер виникає питання, яку програму вибрати для кращого досвіду та кращої якості звуку. Ну, це залежить від вас. Визначте, що ви шукаєте. Які функції ви хочете мати в програмі?

Щоб допомогти вам звузити ваше судження щодо встановлення, ми перерахували кілька програм для співу караоке та їхні функції. На додаток до цього, ці програми є безкоштовними для використання.

Тож, не зволікаючи, давайте детально розглянемо наступні програми.

StarMaker

Перше програмне забезпечення в цьому списку, доступне як у Google Play Store, так і в Apple Store, це StarMaker – Sing Karaoke songs. Мільйони любителів караоке віддають перевагу додатку.

Велика налаштована бібліотека пісень дозволяє вибрати будь-який тип пісні, поп-пісню чи регіональну.

Ці професійні функції дозволяють користувачам редагувати та ділитися своїми голосами по всьому світу через будь-яку платформу соціальних мереж. Опція дуету дозволяє користувачам подвоїти свої розваги, дозволяючи їм співати з друзями. Найголовніше те, що StarMaker дозволяє користувачам співпрацювати з професійними співаками на додаток до цих функцій.

Смуле

Ще одна програма для караоке, доступна як у Google Play Store, так і в Apple Store, — Smule. Smule входить до списку найпопулярніших програм для співу. Співаки-любителі керуються перекидними текстами, якщо трапиться якась плутанина. Користувач може співати НАЖИВО або записувати свій виступ.

Різні функції модуляції голосу та ефекти додають вашій музиці професійний відтінок. Для точного налаштування виконання співака доступна опція виявлення та корекції висоти.

Співаки можуть закріпити свій найкращий виступ і поділитися ним у своєму профілі Smule. Незалежно від того, чи хочете ви тренуватися чи співати, ви можете прагнути до обох, щоб виразити себе. Таким чином, ця програма була включена до списку найкращих програм Google Play через 100 мільйонів завантажень. Найкраща частина Smule полягає в тому, що ви можете виступати або практикувати дуети навіть з іноземними співаками.

Співай (Vsing)

Sing (Vsing) входить в топ караоке-програм для iOS. Додаток містить величезну колекцію пісень. У цьому додатку доступні всі види пісень, від старої класики до поп-пісень.

Доступні різноманітні звукові ефекти, щоб забезпечити приголомшливу продуктивність. У додатку також доступні такі функції, як обробка голосу та автоматичне налаштування.

Vsing надає вам фантастичну платформу для демонстрації вашого таланту. Ця програма також дозволяє вам виконувати дуети або групові пісні з друзями по всьому світу.

  Як додати перемикач «Не турбувати» до регуляторів гучності в Android 7

Співайте караоке

Додаток Sing Karaoke дозволяє користувачам вибирати улюблені пісні для виступу в караоке. У цій програмі доступний широкий вибір пісень, від популярних до регіональних. Користування програмою переважно безкоштовне, але її преміум-версія також має розширені функції.

Програма Sing Karaoke дозволяє користувачам записувати себе під час співу. Поворотні тексти допомагають співакам-любителям співати синхронно без будь-яких перешкод. Програма має дуже простий інтерфейс і навігацію, що робить її легкою у використанні. Користувачі можуть записувати свій виступ і ділитися ним з ким завгодно — один із чудових варіантів співу в караоке.

Караоке пісні

Сама назва нагадує функції та особливості цієї програми Karaoke Songs. Ця програма виконує всі функції, які повинна мати програма для співу караоке. У налаштованій бібліотеці пісень для караоке доступні різні жанри пісень із їхніми текстами.

Користувачі можуть легко записати та поділитися співаною ними піснею. Простий у користуванні інтерфейс дозволяє користувачам користуватися програмою, не звертаючись до чиєїсь допомоги чи навігації.

Крім того, співаки-любителі можуть дізнатися багато нового про контроль висоти, автонастроювання, редагування голосу, аранжування партії караоке і так далі. Користувачі можуть скористатися перевагами цієї чудової програми з Apple Store. Додаток доступний для безкоштовного встановлення при покупці додатка.

Караоке – Співай

Karaoke – Sing розроблено Yonkee Music. Це безкоштовна програма, яка дозволяє користувачам співати та записувати пісні з текстами без обмежень. Присутні кілька функцій, які підвищують продуктивність на високому рівні. Він забезпечує простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Крім того, є функція переміщення тексту. Користувачі можуть підключати цю караоке-програму до своїх інтелектуальних телевізорів за допомогою її розширених функцій.

Опція «Поділитися» дозволяє користувачам легко ділитися своїми записами караоке зі своїми друзями та родиною або навіть на будь-якій платформі соціальних мереж. Програма має кілька голосових ефектів, які можуть змінювати голосовий вихід.

Голос

Підніміть свій рівень розваг із The Voice. Ви можете насолоджуватися функціями професійного рівня цієї програми, не витрачаючи жодної копійки безкоштовно. Усі популярні пісні доступні лише в одній програмі. Хіба це не дивовижно?

Користувачі можуть створити караоке із відеозаписом, використовуючи унікальні фільтри та ефекти. Його вбудовані функції змінюють ваш звук. Окрім функцій співу, програма також підтримує відеофільтри.

Опція Duet також дозволяє записувати караоке з друзями. На додаток до цього, The Voice дозволяє ділитися записами з аудиторією понад 100 мільйонів. Найважливіше те, що караоке-програма The Voice дозволяє користувачам переглядати унікальні кавер-версії та спілкуватися з іншими відомими співаками.

Співай + караоке

Sing+ Karaoke — це більше, ніж просто традиційний додаток для караоке. Ви можете спілкуватися зі своїми друзями в додатку в режимі реального часу за допомогою мікрофона. Його високоякісні звукові ефекти покращують ваші голосові записи та виводять їх на новий рівень. Крім того, його величезна бібліотека безкоштовних пісень привабить вас найбільше.

  Використовуйте Apple Airpods з Google Assistant на Android [No Root]

Крім того, мільйони безкоштовних пісень, від року, поп-музики та репу до класики, доступні на одній платформі. Дозволяє вам підтримувати свій профіль, додаючи першокласну колекцію записів караоке. Ви можете оновити свою ефективність за допомогою інноваційної функції підрахунку балів AI.

Для використання доступні кілька інструментів і нестандартні DIY треки. Загалом, Sing+ Karaoke Application – це неймовірний спосіб виразити емоції та спілкуватися з новими друзями.

КараФун

Любителі поп-хітів, ось найкраща програма для караоке для всіх вас. KaraFun розроблено таким чином, щоб задовольнити всі потреби любителя поп-пісні.

Ви можете знайти ідеально налаштовані пісні в будь-якому жанрі. Усі пісні з текстами доступні в списку відтворення Party: від хітів десятиліття до останніх лідерів чартів.

Крім того, він містить сеанс нових пісень, де ви можете швидко отримати всі щойно випущені пісні у формі караоке. Інтерфейс користувача розроблено з мінімальною кількістю опцій, щоб уникнути подальшої плутанини під час прокручування стрічки.

Найважливіше те, що найкраща частина використання цього додатка для караоке – це його доступність в автономному режимі. Отже, чого ви чекаєте? Перейдіть на KaraFun – Karaoke Party, щоб отримати кращий досвід співу в караоке.

я співаю

iSing – Sing & Record Karaoke ідеально підходить для тих, хто хоче витратити щось інше, ніж спеціальний караоке-автомат. Він дозволяє своїм користувачам записувати свої караоке та публікувати їх у своєму профілі. Велика колекція персоналізованих бібліотек пісень дозволяє користувачам вибирати свої улюблені.

Ще одна перевага використання цієї програми для караоке полягає в тому, що вона дозволяє користувачам регулювати гучність, висоту та темп пісні за своїм бажанням. Ви можете легко скористатися цим у Play Store або Apple Store.

Навіть після запису ви можете внести зміни відповідно до них, перш ніж поділитися цим на інших платформах. Перегортання багатомовних пісень під екраном допоможе вам ідеально продекламувати їх. Одним словом, програма iSing – Sing & Record Karaoke – одна з моїх улюблених.

Висновок

Музика – найкращий спосіб заспокоїти наш розум. Ми можемо знайти сенс музики в кожній дрібниці. Одним словом, спів у караоке разом із розвагами благословляє нас кількома перевагами. Спів караоке допоміг багатьом людям досягти своїх цілей і здійснити мрії.

Крім того, широкий вибір налаштованих бібліотек популярних пісень надає численні функції, щоб зробити ваш голос мелодійним.

Однак із програмами для караоке не налаштовувати та редагувати свій голос стає легше. Ці програми є безкоштовними. Ви можете перевірити наведені вище програми, щоб знайти правильну програму, щоб покращити свій досвід співу в караоке.

Ви також можете ознайомитися з деякими програмами для видалення вокалу, щоб створювати мікси для караоке або діджеїв.