techukraine.net Android 10 найкращих програм для запису музики для Android

10 найкращих програм для запису музики для Android

| | 0 Comments| 7:05 PM
Categories:

Через асоціацію комп’ютерів Mac із такими творчими людьми, як музиканти, ви можете подумати, що iOS — єдина мобільна платформа, придатна для запису музики. Але це неправда — Android швидко наздогнав у цьому відділі.

Android має кілька фантастичних програм для запису пісень. Ось наша добірка з 10 найкращих програм для запису музики для Android.

1. BandLab

Будучи повноцінною платформою для створення музики, BandLab є найкращим додатком студії звукозапису для Android. Це тому, що це більше, ніж просто програма для запису музики. Це повний музичний редактор, який також дозволяє редагувати та реміксувати вашу музику. Завдяки мікшеру на 12 доріжок, гітарному тюнеру, луперу та безлічі звукових семплів, він чудово підходить для оркестров групи та музикантів.

Однак це не означає, що програма не підходить для окремих виконавців або для більш простого використання. Він записує якісне аудіо, а також дає вам можливість записати кілька доріжок.

Маючи 37 мільйонів користувачів у всьому світі, це хороший додаток для запису кількох доріжок. Він також має елемент соціальних мереж, який може допомогти вам знайти нових друзів, спілкуватися з колегами-музикантами або познайомитися з вашою наступною групою.

Завантажити: BandLab (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

2. Dolby увімкнено

Якщо ви хочете перетворити свій телефон на потужний записуючий пристрій, Dolby On допоможе вам зробити це одним дотиком. Ви можете використовувати його для подкастів, пісень, звуків, інструментів або ідей із неймовірною якістю звуку, усунувши фонові шуми та перешкоди.

Dolby On — одна з найкращих програм для запису пісень, оскільки вона містить набір автоматичних студійних ефектів, які допомагають без зусиль покращувати та покращувати якість музики. Хоча таких програм, як BandLab, може бути занадто багато, Dolby On створено для запису музики та обміну нею зі світом, коли ви будете готові.

Крім того, ця програма дозволяє налаштовувати ваші записи за допомогою безкоштовних звукових ефектів або точно налаштовувати їх за допомогою динамічного еквалайзера Dolby, що робить її надійною програмою для студії звукозапису.

  Завантажте програму Windows Notepad на Android

Завантажити: Dolby увімкнено (безкоштовно)

3. FL Studio Mobile

FL Studio Mobile — це серйозна програма для студії звукозапису, яку варто перевірити. Ви можете використовувати його, щоб створювати та зберігати складні та завершені багатодорожечні музичні проекти на пристрої Android, планшеті чи Chromebook.

Він універсальний і містить численні опції, які допомагають створювати ритми, записувати вокал, а також мікшувати та освоювати ваші проекти.

Завдяки високоякісним лупам, синтезаторам і ударним інструментам цей додаток для студійного запису для Android дає змогу створювати потрібні ритми чи інструментальні партії. Це також програма, яка дозволяє записувати поверх інструментальних, що робить її однією з найкращих програм Android для створення музики.

Завдяки таким чудовим функціям FL Studio Mobile є гарною програмою для запису пісень. Однак до його інтерфейсу може знадобитися звикнути, не кажучи вже про його високу ціну.

Завантажити: FL Studio Mobile ($14,99)

4. Волоко

Voloco допомагає вам записувати кращі треки, підвищує якість вашого звуку до професійної якості та надзвичайно інтуїтивно зрозумілий у використанні. Маючи понад 50 мільйонів завантажень, він виділяється тим, що дозволяє створювати найкращі пісні з більш ніж 50 ефектами (розбитими на 12 попередньо встановлених пакетів) і тисячами безкоштовних ритмів.

Крім того, будучи однією з найкращих програм для Android для музикантів, вона автоматично видаляє фоновий шум і коригує висоту вашого голосу, щоб допомогти вам залишатися в гармонії. Він також пропонує безліч попередніх налаштувань для еквалайзера, компресії та ефектів реверберації, які доводять ваш запис до досконалості.

Ви також можете видобувати вокал у цій програмі для запису пісень. Відокремте їх від існуючих пісень, щоб почути, як би звучав Елвіс із корекцією висоти.

Завантажити: Волоко (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Розумний диктофон

Якщо ви все ще думаєте, яка програма найкраща для запису пісень, ви можете поглянути на Smart Voice Recorder, який був спеціально розроблений для створення високоякісного звуку за допомогою простого та зрозумілого інтерфейсу.

Є функція «пропуск тиші», яка пропускає відносну тишу та незручні паузи, таким чином допомагаючи скоротити ваші записи. Він має такі чудові функції, як аналізатор спектру аудіо в реальному часі, ярлики панелі запуску, інструмент калібрування підсилення мікрофона та кодування хвилі PCM, щоб запис ваших пісень або подкастів почувався як мрія.

  10 найкращих мобільних гаманців для Android

Завантажити: Розумний диктофон (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. RecForge II

Будучи потужним аудіозаписувачем із розширеними функціями та чудовою якістю звуку, RecForge II є одним із найкращих доступних додатків для запису пісень. Він працює із зовнішніми мікрофонами та забезпечує моніторинг у реальному часі, тож ви можете чути, як звучить ваш запис під час гри.

Також є основні функції редагування та мікшування. Ви можете вирізати та об’єднувати треки, створювати петлі та легко змінювати темп або висоту вашої музики. Він також підтримує ручне регулювання посилення та пропуск тиші, як у Smart Recorder.

Програма підтримує величезну кількість форматів файлів, у тому числі найпоширеніші аудіоформати, будь-якої якості, тож ви можете ділитися своєю музикою без використання будь-яких інших програм.

Завантажити: RecForge II (Безкоштовно) | RecForge II Pro ($3,99)

7. Music Maker JAM

Music Maker Jam — це ще один надійний музичний додаток. Це полегшує створення музики та міксів завдяки величезній бібліотеці пакетів міксів і петель. Єдине обмеження полягає в тому, що програма більше орієнтована на певні музичні жанри, зокрема EDM, реп, хіп-хоп, хаус, поп, рок, джаз і гараж.

Тож якщо вам потрібна надійна програма для створення електронної музики, це хороший варіант. Для створення музики у вашому розпорядженні восьмиканальний мікшер. І, як і очікувалося від диктофона, ви можете співати або читати реп під удари, створені в програмі.

Завантажити: Музика JAM (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Диктофон

Варто звернути увагу на програму Voice Recorder, яка має досить пряму назву, оскільки вона проста у використанні, пропонує високоякісні записи та є абсолютно безкоштовною. Є більше. Немає обмежень за часом, тож ви можете записувати лекції, ідеї, музику чи особисті нотатки скільки завгодно.

Що робить його таким хорошим, так це безліч функцій, які він має. Від інструменту калібрування посилення мікрофона до аналізатора спектру аудіо в реальному часі, до запису у фоновому режимі, він підтримує все це та багато іншого. Ви також можете легко надсилати та ділитися своїми записами.

  8 найкращих програм для гаражних розпродажів, які можна купувати та продавати разом із місцевою спільнотою (Android та iOS)

Завантажити: Диктофон (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

9. Диктофон ASR

Простий у використанні диктофон, який дозволяє записувати аудіо в різноманітних форматах, ASR Voice Recorder дозволяє записувати музику чи інший аудіо через мікрофон Bluetooth. Він підтримує високоякісний звук і пропонує легку інтеграцію завантаження в хмару з такими популярними постачальниками хмарних послуг, як Google Drive і Dropbox.

Ми не рекомендуємо записувати аудіо через пристрій Bluetooth, як-от бездротові навушники, оскільки це негативно вплине на якість звуку. Використовувати дротову гарнітуру краще, якщо ви бажаєте найкращої якості звуку.

Ви також можете згрупувати свої записи за тегами або обрізати їх у програмі, щоб використовувати, надсилати та ділитися як забажаєте.

Завантажити: Диктофон ASR (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

10. Легкий диктофон

Як випливає з назви, Easy Voice Recorder простий у використанні та чудово працює для простих записів. Це один із найкращих додатків для запису ваших пісень, тому що ви можете записати їх одним натисканням, а потім можете точно налаштувати їх. Вам більше не доведеться мучитись із пошуком посібників із запису пісні на телефон за допомогою цієї програми.

Easy Voice Recorder ідеально підходить для всіх ваших потреб, оскільки він не має обмежень за часом запису. Крім того, він дозволяє вибрати стислий формат, який також допоможе вам заощадити місце на вашому пристрої Android. Якщо ви випадково видалили файл, у вас також є можливість відновити його.

Завантажити: Легкий диктофон (Безкоштовно, доступні покупки через додаток) | Простий диктофон Pro ($4,99)

Запис аудіо та пісень на потім

Android постійно розвивається як творча платформа. Усі програми для запису музики, про які ми говорили, дозволяють створювати високоякісний звук у будь-який час і будь-де. Якщо ви робите швидкі голосові нотатки, створюєте пісню на потім або зберігаєте свої лекції коледжу, щоб слухати та вчитися, ці програми допоможуть вам у ваших пошуках і зроблять багато іншого.

Проведіть дослідження, виберіть одну програму для запису, яка відповідає вашим потребам, а потім розкрийте свій творчий потенціал!