10 найкращих програм для відстеження пробігу для аналізу ваших звичок водіння

Categories:

Якщо ви часто їздите за кермом по роботі чи в особистих справах, відстеження кілометражу вручну може стати проблемою. 📝

На щастя, тепер доступно кілька програм для відстеження пробігу, які автоматизують весь процес і полегшують поїздку.

Незалежно від того, чи хочете ви проаналізувати свої звички водіння, керувати своїми витратами чи навіть покращити економію палива, ці програми допоможуть вам!

Далі ми розповімо, як відстеження пробігу допомагає аналізувати ваші звички водіння. А потім перерахуйте найпопулярніші програми для відстеження пробігу на ринку.

Що таке відстеження пробігу?

Відстеження пробігу означає ведення обліку пройдених миль і витрат під час руху з пункту А в пункт Б.

Зокрема, цей процес поширений серед водіїв, які користуються спільною поїздкою, або таких компаній, як Uber, яким потрібно час від часу записувати та аналізувати звички водіння для кращого досвіду.

Раніше відстеження пробігу передбачало записування показань одометра на початку та в кінці кожної поїздки. На щастя, цей виснажливий процес більше не актуальний.

З появою технологій відстеження пробігу розвинулося до такого рівня, що з’явилися програми, спеціально розроблені для автоматизації всього процесу. Не просто відстежуйте пробіг.

Переваги програм для відстеження пробігу

#1. Точне відстеження пробігу

Давайте запитаємо: чому б ви довірили відстеження точних миль: програмам на основі штучного інтелекту чи цифрам, зареєстрованим вручну?

Для більшості найкращим вибором є додатки для відстеження пробігу на основі штучного інтелекту. І у них є свої причини.

По-перше, ці програми використовують GPS для відстеження вашої поїздки, усуваючи здогади з ваших книг. Крім того, ви можете бути впевнені, що дані є точними та можуть використовуватися як записи для цілей оподаткування, відшкодування та бухгалтерського обліку.

По-друге, додатки для відстеження пробігу усувають ризик зловживання людьми шляхом введення неправдивих даних про подорожі для особистої вигоди. (світ не завжди добрий 😪)

Враховуючи обидва аспекти, додаток для відстеження пробігу — найкращий варіант для аналізу звичок водіння за допомогою статистичних даних.

#2. Економить час

Відстеження пробігу вручну може зайняти багато часу, особливо для підприємств, які значною мірою покладаються на транспортні засоби для щоденних операцій.

Зрештою, сучасні програми для відстеження пробігу мають такі розширені функції, як порівняння минулих і поточних даних, оцінка майбутніх миль або витрат, надання податкових звітів і багато іншого.

Коли ваш розум вільний від звітності та адміністративних завдань, ви зможете зробити більше для свого бізнесу. Уявіть, що ви могли б зробити, якби вас менше загрузли адміністративні завдання.

#3. Економія податків

Якщо для вашої роботи важливо керувати автомобілем, у нас є для вас неоподатковувані новини. 🤑

Зачекай; ми готуємося говорити про податки!

Отже, Служба внутрішніх доходів (IRS) дозволяє платникам податків вимагати відрахування за користування транспортними засобами. Це включає витрати на водіння, газ, ремонт, мита, технічне обслуговування тощо.

Але скористатися перевагами непросто, друже. Щоб скористатися ними, ви повинні зареєструвати показання одометра від початку та кінця кваліфікаційної поїздки разом із її метою та датою.

Мати так багато записувати після кожної поїздки було б втомливо для людей, які часто їздять.

Тож чому б не використовувати програми для відстеження пробігу, щоб відстежувати пробіг, створювати звіти про витрати та отримувати податкові звіти на ходу?

  Універсальний інструмент обслуговування Mac для підвищення продуктивності – Macbooster

Крім того, деякі додатки для відстеження пробігу пропонують такі функції, як відстеження палива, що може допомогти вам контролювати споживання палива та визначати області для скорочення витрат.

#4. Інтеграція з іншими програмами

Більшість додатків для відстеження пробігу інтегруються зі сторонніми додатками для продуктивності, такими як календарі, засоби відстеження витрат, бухгалтерське програмне забезпечення тощо, що полегшує керування завданнями, пов’язаними з подорожами.

Крім того, ці додатки представляють дані, зібрані зі сторонніх додатків, на єдиній інформаційній панелі, що дає вам швидкий огляд ваших звичок водіння.

#5. Автоматизовані звіти

Той самий додаток, який ви використовуєте для відстеження пробігу, також може допомогти вам створювати та ділитися звітами на ходу.

Більшість додатків пропонують необмежену кількість створюваних звітів і навіть надають готові шаблони звітів, як-от готові звіти про податки, знову допомагаючи вам уникнути фінансового жаргону.

Тим не менш, ми розглянули найкращі програми для відстеження пробігу, які спрощують ваші звички водіння та підвищують продуктивність без великих витрат.

Соло

Solo — це хмарна програма, яка дозволяє малим підприємствам, водіям із спільними поїздками та фрілансерам автоматизувати весь процес відстеження пробігу. Додаток дозволяє створювати спеціальні джерела доходу та автоматично відстежувати або керувати ними з уніфікованої інформаційної панелі.

Переваги

 • Легко класифікуйте витрати на основі робочих або особистих; автоматично відстежувати та записувати пробіг, пов’язаний з роботою, та інші витрати, такі як бензин, ремонт і технічне обслуговування.
 • Отримуйте податкові прогнози в режимі реального часу на основі попередніх записів про доходи та витрати
 • Інтегрується з інструментами бухгалтерського обліку, такими як QuickBooks і Xero, що полегшує імпорт даних про пробіг і витрати в бухгалтерське програмне забезпечення
 • Створені спільнотою прогнози щодо оплати праці, які допоможуть вам знати, що ви будете заробляти щодня (якщо ви не заробляєте передбаченого, Solo гарантує різницю в доході!)

Прогнози компанії Solo гарантують своїм клієнтам 8 мільйонів доларів США на оплату праці. Цій платформі довіряють Amazon Flex, Uber, Instacart тощо.

Завантажити: Android | iOS

Крок

Надійна програма Stride для відстеження пробігу та податків розроблена для водіїв, які користуються спільними поїздками, щоб автоматично реєструвати милі, обчислювати прибуток і спрощувати податкову звітність за допомогою готових податкових звітів. Платформа надає портативні переваги провідним компаніям, таким як Uber, Etsy, Fiverr і DoorDash.

Переваги

 • Пов’язуйте облікові записи зі Stride, щоб відстежувати пробіг, витрати та прибутки; додайте фотографії квитанцій та інших витрат, проїжджаючи ще одну милю
 • Вбудований TurboTax для створення готових для IRS податкових звітів і отримання консультацій податкових експертів щодо податкових відрахувань
 • Швидко розрахуйте податкові виплати та розробіть стратегію з бухгалтерією, щоб скористатися податковими пільгами
 • Понад 100 000+ ексклюзивних місцевих знижок на бензин, ремонт автомобілів та інші витрати, щоб заощадити великі гроші на роботі

Stride допоміг понад 3 мільйонам людей заощадити понад 3,7 мільярда доларів. Він ідеально підходить для водіїв із спільними поїздками або керівників служби доставки, щоб записувати все, через що вони проходять під час їзди у справах або здійснюючи доставку на милі.

Завантажити: Android | iOS

Hurdlr

Інтуїтивно зрозумілий додаток Hurdlr дозволяє автоматично відстежувати пробіг, доходи та витрати, зроблені для комерційних цілей через різні джерела доходу, гарантуючи, що ви ніколи не пропустите потенційні відрахування. Додаток простий у користуванні та призначений майже для всіх – від самозайнятих людей до підприємств на рівні підприємства – він обслуговує їх усіх.

Переваги

 • Інтегрується з тисячами провідних банків; також програми сторонніх розробників, такі як Uber, FreshBooks, Stripe і Paypal, щоб автоматично імпортувати ваші доходи та витрати
 • Отримайте оцінку податку в реальному часі на основі ваших попередніх податкових звітів, що допоможе вам бути в курсі своїх фінансів протягом року.
 • Легко створювати та надсилати професійно виглядаючі рахунки-фактури своїм клієнтам і готові податкові звіти до бухгалтерії
 • З Hurdlr pro ви отримуєте легкий для розуміння звіт про доходи (P&L), баланс, пробний баланс тощо без бухгалтерського жаргону та складності
  Як змусити Outlook завантажувати зображення (якщо ви впевнені, що це хороша ідея)

Хоча Hurdlr не є безкоштовним, він пропонує різноманітні ціни для консультантів, продавців, електронної комерції, роздрібної торгівлі, фрілансерів і водіїв.

Завантажити: Android | iOS

Everlance

Everlance допомагає компаніям будь-якого розміру відстежувати пробіг, подавати податки та отримувати максимальне відшкодування. Платформа допомогла понад мільйону клієнтів заощадити долари. Здебільшого це найкраще для промисловості, будівництва та дистрибуції.

Переваги

 • Точне відстеження пробігу за допомогою GPS, щоб відшкодувати вашій команді обґрунтовані та стандартні ставки пробігу IRS
 • Отримайте фіксовану та змінну компенсацію залежно від поштового індексу та типу автомобіля; легко завантажувати податкові звіти для IRS
 • Інтегруйте кредитні картки, завантажуйте квитанції, діліться та отримуйте схвалення звітів про витрати одним клацанням миші
 • Налаштуйте багаторівневий процес затвердження перед затвердженням звіту або ініціюванням податкового вирахування чи платежу
 • Завантажуйте чудові звіти Excel або PDF про ваші кілометражі та витрати зі свого телефону або онлайн-панелі.

Everlance пропонує деякі готові функції, як-от відстеження робочого часу, улюблені подорожі тощо. Більшість команд, які використовують Everlance, спостерігали зниження витрат на відшкодування на 30%, в основному завдяки переходу від ручного процесу відстеження до GPS.

Завантажити: Android | iOS

MileIQ

Простий у використанні інтерфейс MileIQ дозволяє спільним поїздкам або незалежним водіям відстежувати милі та вимагати відшкодування одним клацанням миші. Це найбільш затребувана програма для відстеження пробігу в нашому списку.

Переваги

 • MileIQ працює у фоновому режимі на вашому телефоні, поки ви керуєте автомобілем, тому вам більше не потрібно блокувати свій мобільний телефон для відстеження пробігу
 • Проведіть пальцем, щоб класифікувати поїздку як «Бізнес» або «Особиста»; миттєво переглядайте зареєстровані пробіг і витрати за допомогою зручної для читання інформаційної панелі MileIQ
 • Створюйте динамічні звіти за допомогою мобільного додатку або використовуйте веб-портал для більш розширених функцій
 • Безпека банківського рівня для забезпечення повної безпеки особистих і транзакційних даних, які збираються та поширюються в екосистемі програми

MileIQ нарахувала понад 80 мільярдів миль у додатку та відшкодувала понад 10 мільярдів доларів. Додаток розроблено, щоб заощадити час і зменшити клопоти, пов’язані з ручним відстеженням пробігу, що робить його цінним інструментом для тих, хто потребує відстеження свого бізнесу, керуючи автомобілем для цілей сплати податків або відшкодування.

Завантажити: Android | iOS

SherpaShare

SherpaShare є досить популярним додатком серед водіїв, які подорожують спільно. Його програма на основі штучного інтелекту допомогла заощадити понад 6000 доларів на податках і збільшити погодинну оплату до 30%. Крім того, SherpaShare також пропонує доступне медичне страхування для ваших співробітників.

Переваги

 • Вбудовані інструменти водіння, такі як Hotspot і Compass, для аналізу минулих тарифів і рекомендації вигідних маршрутів для водіїв
 • Легко відстежуйте пробіг і витрати, переглядайте історичні дані та діліться звітами з клієнтами одним клацанням миші
 • Отримайте ексклюзивні пропозиції на низку послуг водіння, як-от страхування, бензин, податкові відрахування тощо
 • Станьте частиною найбільшої спільноти водіїв у світі та вчіться на досвіді інших водіїв

SherpaShare — це ваш улюблений додаток для відстеження пробігу, якщо вам потрібна детальна аналітика та уявлення про ваші звички водіння без додаткових витрат.

Завантажити: Android | iOS

Rydoo

Rydoo — це універсальний інструмент керування витратами, який оптимізує роботу вашого бізнесу на дорозі. Від відстеження пробігу та витрат до сканування квитанцій і відшкодування – усе це робить за вас.

Платформі довіряють понад 1 мільйон клієнтів, зокрема Deloitte, Swiss, WeTransfer тощо.

  7 найкращих програм для керування претензіями для бізнесу будь-якого розміру

Переваги

 • Технологія розумного сканування Rydoo витягує всю необхідну інформацію з ваших квитанцій, допомагаючи вам уникнути ручного процесу введення даних
 • Отримайте універсальну інформаційну панель, яка показує всі ваші витрати в одному місці, даючи вам повну видимість ваших фінансів.
 • Автоматизовані робочі процеси затвердження дозволяють налаштувати власні правила затвердження, забезпечуючи швидкий перегляд і затвердження всіх витрат
 • Інтегрується зі сторонніми програмами та програмним забезпеченням для бухгалтерського обліку, як-от QuickBooks, Xero тощо, що полегшує податковий час

Крім того, інтеграція Rydoo зі Slack є стимулом для командної співпраці. Одним клацанням миші ви також можете отримати доступ до статистичних даних Rydoo, щоб виявити аномалії, визначити можливості та спрогнозувати витрати.

Завантажити: Android | iOS

Взуттєва коробка

Shoeboxed — це універсальна програма для відстеження та управління фінансами. Це допомогло мільйонам підприємств отримувати інформацію з фізичних квитанцій і перетворювати їх у систематичні звіти.

Переваги

 • Легко знімайте та оцифровуйте квитанції та інші важливі документи за допомогою мобільного додатку або веб-завантажувача Shoeboxed; автоматично імпортувати квитанції з Gmail
 • Використовуйте вбудовану технологію GPS Shoeboxed, щоб відстежувати та реєструвати свій пробіг для точного відшкодування та оподаткування.
 • Підключіть Shoeboxed до популярного бухгалтерського програмного забезпечення, такого як QuickBooks і Xero, для легкого відстеження витрат і ведення бухгалтерського обліку.
 • Створюйте докладні звіти, які відповідають вашим конкретним потребам, і легко експортуйте їх для обміну з вашою командою або бухгалтером

Forbes назвав Shoeboxed найкращим додатком для відстеження чеків минулого року. І, мабуть, користувачі вважають додаток надзвичайно простим у використанні. Він має рейтинг 4,5 у мобільних магазинах і входить до числа найкращих сайтів для оглядів, таких як Capterrs і G2Crowd.

Завантажити: Android | iOS

FreshBooks

FreshBooks — це перо в кепці для бізнес-водіїв і водіїв, які подорожують. Простий у користуванні мобільний додаток дозволяє вам відстежувати пробіг, записувати витрати та подавати податкові декларації, не виходячи з екосистеми додатка.

Переваги

 • Автоматично реєструйте кожну пройдену милю або всі витрати, зроблені під час водіння для бізнесу
 • Легко завантажуйте та надсилайте звіти про пробіг, витрати та податки своїй команді електронною поштою
 • Просто проведіть пальцем по екрану, щоб класифікувати поїздку як ділову чи особисту; легко вмикати/вимикати відстеження пробігу за допомогою перемикача
 • Щоб отримати ексклюзивні пропозиції, перевірте в додатку норми пробігу для вашої країни чи місцевості

І, звісно, ​​приєднайтеся до парку з понад 30 мільйонів користувачів, які вже напрацювали понад 500 годин за допомогою програми відстеження пробігу FreshBook.

Завантажити: Android | iOS

Zoho Expense

Zoho Expense допоможе вам глибше освоїти свої звички водіння. Він дає змогу відстежувати пробіг чотирма різними способами – на основі GPS, пройденої відстані, місця розташування на карті та показань одометра. Ми багато не просили.

Переваги

 • Автоматично розраховуйте свої витрати на пробіг зі 100% точністю будь-яким способом, як ми зазначали вище
 • Встановіть конкретні ставки пробігу для різних політик, відділів або центрів витрат
 • Створюйте аналітичні звіти про пробіг для кожного користувача та оптимізуйте звіти відповідно до політики компанії для легкого подання податкової звітності
 • Direct Feed Integration (DFI) для підключення корпоративних карток до програми Zoho Expense та прискорення процесу звірки

Zoho Expense пропонує податкову декларацію відповідно до GDPR. Однак якщо ви все одно зіпсуєтеся, програма надішле сповіщення в режимі реального часу щодо порушень політики, повторюваних записів і шахрайської поведінки у вашій програмі або звітах, орієнтованих на податки.

Завантажити: Android | iOS

Моя особиста думка

На мою думку, Everlance і Zoho витрати є найкращими з їхніх програм для відстеження пробігу. Але це не означає, що я ігнорую інші програми. Кожна програма, згадана в публікації, має один або інший варіант використання. Тому спробуйте вибрати той, який найкраще відповідає вашим організаційним потребам.

Ви також можете переглянути ці програми GPS для відстеження часу.