10 найкращих програм для відстеження криптопортфоліо у 2022 році

| | 0 Comments| 1:45 PM
Categories:

Розумно використовувати трекер криптовалютного портфеля та об’єднати всі свої інвестиції під одним капотом. Давайте знайдемо найкращі, щоб зробити криптоінвестиції простими та ефективними.

Серед тисяч криптовалют відстежити прибутки та втрати ваших інвестицій може бути важко.

Найчастіше люди пропускають важливі деталі та зрештою неправильно керують своїми криптоінвестиціями. І це особливо вірно для серйозних інвесторів із широким портфелем.

Найкращі трекери криптовалютного портфоліо

Тож ми тут зі списком чудових додатків для відстеження, щоб скоротити ваші труднощі. Ці програми відстежують численні обміни та сотні монет.

Вони надають життєво важливі деталі з високою точністю, для розрахунків на які в іншому випадку потрібні години.

Простіше кажучи, трекери портфоліо дають змогу інвестувати.

Але ви відчуєте різницю лише тоді, коли спробуєте кілька і погодитеся зі своїм партнером.

Без зайвих слів, почнемо.

CoinTracker

CoinTracker також вдалося отримати згадку в нашій статті про програмне забезпечення криптовалютного оподаткування. І тепер, з відстеженням портфоліо, має ще більше сенсу використовувати його для кращої сумісності.

Ви можете бути впевнені, що зможете відстежувати кожну інвестицію завдяки підтримці CoinTracker понад 300 бірж і понад 10 тисяч криптовалют. На основі біржі імпорт транзакцій підтримується за допомогою ключа API або завантаження CSV.

Він показує ринкову вартість у реальному часі, оптимізує облік на основі витрат і підтримує збір податкових втрат. Ви отримуєте діаграми ефективності за датою та криптовалютою з додатковою перевагою щоденного оновлення портфоліо.

Нарешті, ви можете почати безкоштовно з п’яти гаманців і переключитися на платні рівні, щоб отримати більше.

CoinStats

CoinStats це преміальний трекер криптовалютного портфоліо, який надає персоналізовані криптовалютні новини, аналітику та можливість керувати своїм портфелем на комп’ютері та мобільному пристрої.

Ви знайдете підтримку кількох гаманців і облікових записів обміну через ключі API. Після налаштування CoinStats надає важливу інформацію у вас під рукою, щоб полегшити прийняття інвестиційних рішень.

  Як відредагувати завантажувач Ubuntu за допомогою графічного редактора GRUB

Ви отримуєте діаграми, що показують зростання кожного активу або всього портфеля.

Крім того, існують теплові карти, що відокремлюють збиткові та прибуткові організації. Розділи аналітики показують найприбутковіші та збиткові монети, найпопулярніші біржі, загальні комісії, зняття тощо.

На жаль, вільного рівня немає. Однак у нього є 3-денна безкоштовна пробна версія, щоб оцінити його відповідність вашим потребам.

Додаток Crypto

Додаток Crypto це високо оцінений інструмент для відстеження криптопортфоліо та агрегатор новин лише для смартфонів.

Ця програма підтримує інтеграцію найпопулярніших бірж і рідних гаманців блокчейну. Але більшість користувачів, здається, хвалять його віджети, які дозволяють бути в курсі з головного екрана, не відкриваючи програму щоразу.

Програма Crypto App має безкоштовну версію з обмеженими функціями, яка підтримується рекламою.

Але професійна версія з одноразовою оплатою відкриває двері для додавання необмежених гаманців і обмінів. Крім того, платна версія має більше віджетів, налаштування інтерфейсу користувача, без реклами та живі дані з понад 200 платформ криптообміну.

Дельта

На відміну від того, що ми обговорювали досі, Delta Investment Tracker це програма, яка дає змогу оглянути весь інвестиційний портфель, включаючи криптовалюту.

Безкоштовна версія дозволяє підключитися до двох обмінних платформ, а платна версія знімає ці обмеження. Ви побачите подібну політику для додавання криптогаманців.

Існує також вбудований розділ новин, який збирає частини, що відповідають вашому портфоліо.

Безкоштовні користувачі можуть аналізувати історію транзакцій, розподіл монети та джерело. Професійна версія відображає хороші та погані інвестиційні рішення, розподіл комісії тощо.

Зрештою, це кращий варіант для людей із різноманітним портфелем, що поєднує акції, криптовалюту, ETF, облігації тощо.

CoinGecko

CoinGecko є одним із найкращих трекерів криптовалютного портфеля для людей, які рідше здійснюють операції.

Цей інструмент відмовляється від автоматизації та покладається на старі добрі записи вручну: ви вводите всі свої транзакції, щоб отримати правильні деталі.

Крім того, ви можете створити кілька портфелів, щоб побачити консолідовані прибутки або збитки.

  Як оновлювати моди «Sims 4».

Відсутність записів API може порушити угоду для деяких, але це робить ваші інвестиції приватними. Крім того, ви можете ввести скільки завгодно тестових транзакцій і відповідно планувати на майбутнє.

Нарешті, CoinGecko обґрунтовує відсутність деяких розширених функцій завдяки абсолютно безкоштовному досвіду.

CoinMarketCap

CoinMartetCap трекер криптовалютного портфеля схожий на CoinGecko з ручним введенням транзакцій.

Крім того, він безкоштовний і підходить для невеликої кількості транзакцій. Ви також можете створити кілька портфоліо та переглядати зміни за бажанням.

Це також безкоштовно, але не має деяких преміальних функцій, наявних на інших платформах відстеження портфоліо.

Альтраді

Альтраді це розширена платформа для торгівлі та криптопортфоліо, яка підтримує інтеграцію API та введення транзакцій через завантаження XLSX або CSV.

За допомогою Altrady ви створюєте захищене паролем сховище для збереження всіх ваших ключів API. Крім того, ця крипто-утиліта має параметри для аутентифікації конкретних пристроїв і налаштування двофакторної аутентифікації.

Крім того, ви можете залишати нотатки зі скріншотами діаграм, щоб уникнути попередніх помилок. Крім того, Altrady відстежує та відображає важливі ринкові новини прямо на інформаційній панелі.

Нарешті, Altrady не має безкоштовних підписок і здається ідеальним для досвідчених трейдерів.

Кубера

Kubera — це корисна платформа для відстеження інвестицій, яка піклується про різноманітний набір класів активів, включаючи акції, криптовалюту, ваш дім, автомобіль, веб-сайти тощо.

Для крипто це дозволяє імпорт API. Однак ви також можете вводити записи вручну, якщо конкретної біржі немає в списку.

Існують кругові діаграми, які показують відсоткову частку кожного активу в портфелі.

14-денна пробна версія Kubera обійдеться вам лише в 1 долар, що знову ж таки дивно, але справедлива практика, щоб утримувати безкоштовних завантажувачів.

Нарешті, це дуже проста програма та найкращий трекер криптовалютного портфоліо для мінімалістів.

Coinigy

Coinigy має безкоштовний план назавжди, який дарує додаткову 30-денну повнофункціональну пробну версію з усіма розширеними функціями.

Ви можете імпортувати дані транзакцій за допомогою API або адрес гаманця.

  Усі транспортні засоби сумісні з Apple CarPlay з березня 2020 року

На інформаційній панелі є вкладки для розподілу активів, лінійних/гістограм, а також найбільших прибутків/програшів. Крім того, ви можете додавати спеціальні панелі на вкладці «Дошки», що відображають новини про конкретне ключове слово, курси обміну на певних платформах і багато іншого.

Загалом ця трейдингова платформа може мати велике значення завдяки своєму безкоштовному рівню та корисним функціям.

CoinTracking

CoinTracking це дуже детальний і потужний трекер криптопортфоліо. Відразу кількість інформації може бути надзвичайною для деяких, але залишайтеся на місці, і ви отримаєте масу цінної інформації.

Імпорт транзакцій – це легкий захід завдяки API, CSV або введенням вручну. Ви також можете безпосередньо додати адресу гаманця та синхронізувати дані за лічені секунди.

Крім того, аналітика та звітність виходять на новий рівень. CoinTracking показує такі деталі, як угоди на біржі, за місяць, ваш криптовалютний баланс за днями тощо. Крім того, є хронологічна шкала, яка показує кожну криптовалютну активність у красивій вертикальній панелі з позначками дати.

І це лише на панелі приладів. CoinTracking має окрему вкладку звітності, яка містить усі деталі щодо кожної транзакції, комісії, прибутку/збитку, поточного та щоденного балансу та багато іншого.

Крім того, ви можете створити крипто-податковий звіт лише кількома клацаннями миші або отримати повну податкову допомогу від сертифікованих податкових фахівців.

Більше того, ви можете розпочати безкоштовно перші 200 транзакцій.

Це, мабуть, найкращий трекер криптовалютного портфеля, який ви не повинні пропустити.

Висновок 🪙

Деякі люди все ще використовують традиційний спосіб керування своїми портфелями за допомогою електронних таблиць. І це цілком нормально на початку.

Однак, коли ви підростете і пострибаєте ще трохи, ці інструменти можуть виявитися зручними.

У зв’язку з цим ви можете ознайомитися з криптостейкінгом і найкращими платформами криптостейкінгу, щоб реалізувати свої ідеальні інвестиції.