10 найкращих програм для вивчення мов, які дійсно працюють

Незалежно від того, чи збираєтеся ви поїхати у відпустку за кордон, готуватися до іспитів або просто хочете розширити знання мов, хороший додаток — це все, що вам потрібно, щоб інтегрувати процес вивчення мови у ваш розпорядок дня. Ось найкращі програми для вивчення мови на вибір.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

1 Розеттський камінь

Rosetta Stone є лідером у викладанні мов уже понад 25 років. Практичні методи здебільшого стандартні: слухайте слова та повторюйте їх або підбирайте фотографії до фраз.

У міру просування завдання стають складнішими. Ви можете бачити свій прогрес у вивченні мови та кількість правильних і неправильних відповідей, які ви дали на кожному уроці.

Програма має кілька інших функцій, які допоможуть вам навчатися, включаючи, але не обмежуючись, курси для різних соціальних ситуацій, історії, які ви можете слухати та повторювати, розмовники та відеоуроки.

Ви отримуєте лише триденну пробну версію, щоб перевірити всі можливості програми. Після цього ви можете продовжувати використовувати безкоштовну версію з обмеженими можливостями або оплатити підписку.

Загалом Rosetta Stone призначений для вивчення ключових фраз за допомогою ряду вправ, які розвиваються разом з вами.

Завантажити: Rosetta Stone для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

2 Duolingo

Завдяки яскравому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу Duolingo дозволяє вам розвиватися у своєму власному темпі. Ви починаєте з простих фраз і поступово переходите до більш складних речень.

Преміум-версія Duolingo охоплює читання, письмо та вимову, а також захоплює вас різноманітними заняттями. Ви можете підібрати основи, навіть не усвідомлюючи цього.

Легко переглядати уроки та працювати над своїми недоліками, що є одним із найкращих способів навчання. Ви навіть можете змагатися з іншими користувачами, збирати нагороди, створювати аватар тощо.

Є кілька відмінностей між Duolingo та Rosetta Stone. Наприклад, у Duolingo не так багато різноманітних практичних методів навчання. Однак його ігровий дизайн і набір мов і інструментів по праву роблять його одним із найкращих додатків для вивчення мов.

Завантажити: Duolingo для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

3 Бусуу

Найкращим аспектом Busuu, що має мільйони користувачів у всьому світі, є його плавна інтерактивність. Враховуючи, наскільки корисними є соціальні мережі для вивчення нової мови, зручний дизайн цієї програми є перевагою.

Завдяки 14 мовам, повним курсам, які включають навчання акценту, і оглядам вправ від спільноти носіїв мови, ви отримуєте найкращий досвід вивчення мови з Busuu.

  Створіть красиву діаграму вирівнювання за допомогою цих 5 інструментів [Free Templates]

Відбірковий тест гарантує, що ви почнете на належному рівні. Це чудово, якщо, наприклад, ви не зовсім новачок, але хочете практикувати мовні навички, які ви вивчили раніше.

Додаток також надає офлайн-доступ, персоналізовані уроки для покращення граматики та словникового запасу, офіційні сертифікати та багато іншого завдяки своєму преміум-оновленню.

Якщо ви залишитеся на безкоштовній версії програми, вам доведеться мати справу з рекламою та постійними підказками перейти на преміум. Незважаючи на невеликі клопоти, у Busuu є багато інструментів для тих, хто серйозно вивчає мову.

Завантажити: Busuu для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

4 Пімслер

Якщо ви часто в дорозі й любите подкасти, Pimsleur — найкращий додаток для вивчення мови, оскільки його виграшні функції зосереджені на прослуховуванні та повторенні, навіть пропонуючи режим водіння.

Його основні уроки дуже якісні, розбивають кожен склад практичних розмов і пояснюють мовні деталі.

Окрім посібників із подкастів, програма пропонує такі інструменти, як картки, ігри на відповідність, розмовні вправи та уроки способу життя та етикету країни.

Єдина проблема з Pimsleur полягає в тому, що це не безкоштовна програма. Ви можете спробувати один урок і насолодитися семиденною пробною версією, перш ніж платити за підписку. Однак, якщо вас не заперечує вартість, це обов’язковий додаток для вивчення мови.

Завантажити: Pimsleur для Android | iOS (Потрібна підписка)

5 HelloTalk

HelloTalk з’єднує вас з людьми, які говорять мовою, яку ви хочете вивчити. Натомість ви допомагаєте їм вивчити вашу мову. Це базова, але цінна ідея, яка дозволяє вам спілкуватися з носіями мови та повністю зануритися в мову.

Існує величезний список мов на вибір, і ви можете уточнити свій список можливих репетиторів за віком, місцезнаходженням, статтю тощо.

HelloTalk — одна з найкращих програм для вивчення мов, оскільки розроблена як універсальна соціальна мережа. Він руйнує бар’єри між країнами, і це те, що означає вивчення іншої мови.

Окрім спілкування з носіями мови з усього світу, ви можете приєднатися до групових чатів і подій у прямому ефірі, знайти професійних викладачів і навіть перекладати будь-яке слово, яке ви не розумієте, одним дотиком.

Найбільшим недоліком є ​​те, що всі ці функції можуть зробити програму надзвичайною. Також важливо, як і в будь-якій соціальній мережі, залишатися в безпеці та не ділитися своєю особистою інформацією в Інтернеті.

  7 найкращих програм для відстеження конверсій для менеджерів

Завантажити: HelloTalk для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

6 Memrise

Багато студентів використовують картки для складання іспитів, і Memrise використовує подібний підхід, починаючи повільно.

Наприклад, щоб вивчити російську мову, ви вивчаєте кирилицю під час вивчення нових слів. Карти часто повторюють, щоб допомогти зрозуміти їх значення.

У спрощених візуальних посібниках програми є щось дивовижне та привабливе, ніби це друг, який дає вам персональні підказки. На жаль, інструкції не завжди зрозумілі, і ви не отримуєте інструментів для розмови, як в інших програмах.

Незважаючи на це, Memrise має дружній, підбадьорливий інтерфейс із додатковими функціями вивчення мови, окрім карток, такими як відеоуроки та текстові розмови. Memrise Pro пропонує ігри, чат-боти та офлайн-режим для навчання в дорозі.

Завантажити: Memrise для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

7 Бабель

Babbel — це програма на основі підписки, у якій ви можете безкоштовно випробувати перший урок і кілька інших функцій.

Вибирайте з 14 мов, слухайте та повторюйте слова, а потім перевіряйте те, що ви вивчили. Ви також можете вимкнути мікрофон і просто почути слова, сказані вам, за допомогою короткого тесту в кінці.

Коли ви закінчите уроки, ви можете переглянути списки словників і вибрати картки, розмовні чи письмові вправи, щоб повторити те, що ви навчилися.

Якщо ви серйозно налаштовані вивчати іншу мову і не заперечуєте про ціну підписки, Babbel — очевидний вибір.

Недоліком, про який слід пам’ятати, є те, що деякі курси програми для початківців непрості, і не лише тому, що мова, про яку йдеться, складна. Але це також робить Babbel ідеальним для учнів, які люблять виклик.

Завантажити: Babbel для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

8 крапель

Drops — надзвичайно зручний і цікавий спосіб швидко вивчити нову мову. Замість того, щоб навчати вас граматиці чи культурним ідеям, Drops зосереджується на загальновживаних словах і фразах, щоб допомогти вам у загальному повсякденному спілкуванні.

Ця програма не найкраща, якщо ви нещодавно переїхали в нову країну і вам потрібні практичні навички спілкування. Однак його розмовний аспект робить його чудовим путівником під час подорожей з місця на місце.

Вам потрібно буде приділяти лише п’ять хвилин на день урокам Drops, і ваше швидке розуміння нової мови шокує вас. У вас є 51 мова та діалект на вибір.

  Як зберегти Google Doodle офлайн

Головним недоліком є ​​те, що безкоштовний план дозволяє проводити лише один сеанс кожні 10 годин. Щоб прогресувати швидше, вам потрібно оновити до преміум-версії.

Завантажити: Краплі для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

9 Тандем

У той час як більшість програм, які ми перерахували, зосереджені на запам’ятовуванні мови, Tandem більше схожий на HelloTalk, зосереджуючись на обміні мовою. Ви обираєте партнера з рідною мовою, яку бажаєте вивчити, починаєте розмову та швидко розвиваєте навички природної мови.

Ця програма є фантастичною, тому що вона розширює можливості носіїв мови та заохочує спілкування між людьми. Спільне використання культур — це найкращий спосіб зрозуміти нову мову, а не просто запам’ятовувати та повторювати ті самі ключові слова знову і знову.

Великим недоліком є ​​те, що безкоштовна версія ставить вас у список очікування доступу до програми. Однак після схвалення та створення друзів ви зможете швидко почати спілкуватися в текстовому або відеочаті. Також є клуби та живі вечірки.

Преміум-оновлення дає вам змогу пропустити список очікування та розблокувати найкращі частини цього додатка для вивчення мов, включаючи необмежену кількість перекладів і доступ до ширшого кола учасників.

Завантажити: Тандем для Android | iOS (Доступна безкоштовна преміум-версія)

10 Мондлі

Mondly може похвалитися класичними техніками вивчення мови, як-от запам’ятовування карток і тренування розмов, але в ньому є й інші чудові функції, які допомагають запам’ятати мову.

З Mondly ви можете об’єднати вивчення мови з друзями та родиною, щоб перетворити цей досвід на гру чи дружнє змагання. Якщо поруч нікого немає, не хвилюйтеся. Чат-бот Mondly може допомогти вам тренуватися в будь-який час.

У Mondly навіть є інструмент для вивчення мови AR, який допоможе вам краще зрозуміти навколишній світ з точки зору іншої культури. Ви можете отримати доступ до таких спеціальних функцій лише з пакетом преміум-класу, але якщо вам подобається просте та глибоке навчання, базової версії Mondly може бути достатньо.

Завантажити: Mondly для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

Володіння декількома мовами покращує вашу пам’ять, покращує ваше сприйняття світу та дає змогу краще володіти рідною мовою. Це може навіть допомогти розширити ваш бізнес і познайомити вас з новими друзями.

Простіше кажучи, це чудовий спосіб стати поліглотом. Маючи у своєму розпорядженні найкращі, прості у користуванні програми для вивчення мов, немає причин не спробувати іспанську, французьку, гельську чи навіть монгольську.