techukraine.net Windows 10+ найкращих програм для блокування папок для Windows PC 2023 – [Top Edition]

10+ найкращих програм для блокування папок для Windows PC 2023 – [Top Edition]

Categories:

Windows — поширена операційна система, розроблена корпорацією Microsoft. ОС Windows використовують 80 відсотків користувачів у всьому світі. Комп’ютер використовується в будь-якій сфері, щоб заощадити час і підвищити ефективність роботи.

Комп’ютерний світ змінив спосіб життя людини. Люди люблять використовувати комп’ютери, щоб грати в ігри, переглядати Інтернет, здійснювати відеодзвінки, переглядати відео та багато іншого. Якщо ви також знайшли перегляд відео та пошук найкращих відеоплеєрів. Тоді ви повинні прочитати нашу попередню публікацію «Найкращі медіаплеєри для Windows».

Однією з причин використання ОС Windows є те, що Windows надає прикладне програмне забезпечення в різних областях, оскільки ми знаємо, що комп’ютери можуть зберігати велику кількість даних.

Це можуть бути наші дані, якими ми не хочемо нікому ділитися. У деяких ситуаціях один комп’ютер використовується кількома користувачами. Тому ми повинні захистити наші дані. Один із способів захистити наші дані — створити папку, захищену паролем, і зберегти в ній наші дані. Для зовнішніх пристроїв ви також можете використовувати програмне забезпечення для шифрування даних.

Отже, нам потрібна програма для блокування папок для Windows. Якщо ви користувач Windows і хочете захистити свої дані, не хвилюйтеся. Сьогодні ми обговоримо найкраще програмне забезпечення для блокування папок Windows. Кожне програмне забезпечення зі списку перевіряється, перш ніж представити його вам.

 • Блокування папки.
 • Захищена папка.
 • Простий блокувальник файлів.
 • WinMend Folder Locker.
 • Приватна папка.
 • Заблокувати та приховати папку.
 • SecretFolder.
 • HiddenDIR.
 • Заблокувати папку.
 • Безкоштовно приховати папку.
 • Найкраще програмне забезпечення для блокування папок для Windows.

  1. Блокування папки.

  Folder lock — це одне з фантастичних програм для блокування файлів і папок для Windows, яке захищає наші дані від несанкціонованого доступу. Це програмне забезпечення доступне для Windows 8, 7, 10, XP, Vista тощо.

    3 способи створити кілька папок одночасно в Windows 10 і 11

  Це просте у використанні програмне забезпечення з привабливим графічним інтерфейсом. Ми також можемо шифрувати файли та папки. Він також надає можливість заблокувати наш флеш-накопичувач, жорсткий диск тощо. Однією з його значних переваг є те, що пробна версія доступна у вільному доступі.

  Блокування папки: Завантажити.

  2. Захищена папка.

  Захищена папка — ще одне популярне програмне забезпечення для блокування папок для Windows. Це легке програмне забезпечення, яке зменшує можливості. Користувач повинен перетягнути файл або папку та помістити їх у зону безпеки.

  Він приховує папку від видимості та захищає її від перегляду чи зміни даних. Він сумісний з Windows 7/8.

  Захищена папка: Завантажити.

  3. Easy File Locker.

  Easy File Locker — ще одне популярне програмне забезпечення для блокування папок для користувачів Windows. Однією з переваг кукурудзи є те, що вона доступна для всіх. Він сумісний з Windows 7, 8, XP, Vista. Це легка програма з простим у використанні графічним інтерфейсом.

  Він забезпечує опцію перетягування, а також пропонує опцію перегляду файлів/папок для приховування файлу. Це запобігає неавторизованим користувачам від доступу, перегляду та зміни наших даних.

  Easy File Locker: Завантажити.

  4. Блокування папок Winmend.

  Winmend folder Locker — ще одне безкоштовне програмне забезпечення для приховування та блокування папок для користувачів Windows. Він працює, приховуючи файли та папки, які повністю невидимі для інших програм і операційних систем.

    Як скинути налаштування Windows Spotlight у Windows 10

  Ми можемо відобразити файли та папку за допомогою опції відображення програмного забезпечення. Щоб відкрити програмне забезпечення, ми повинні використовувати пароль, який ми надаємо під час встановлення програмного забезпечення. Це гарантує, що ніхто не зможе переглянути ваші дані. Він повністю сумісний з Windows 7, 8, VISTA.

  Winmend Folder Locker: Завантажити.

  5. Приватна папка.

  Приватна папка — це ще одна безкоштовна програма для приховування файлів для Windows. Ми можемо приховати або заблокувати кілька файлів у цій програмі. Це можливо як для 32, так і для 64-бітної версії.

  Це надає унікальну функцію, якщо ім’я папки-контейнера змінено. Після цього приховані файли в папці також залишаться прихованими. Це найкраща безкоштовна програма для домашніх користувачів. Він повністю сумісний з Windows 7, 8, Vista.

  Приватна папка: Завантажити.

  Також перевірте: – Як захистити Pendrive паролем

  6. Заблокувати та приховати папку.

  Lock and Hide folder — ще одне безкоштовне програмне забезпечення для блокування папок для Windows. Він може лише заблокувати папку, але не може закрити файл. Він забезпечує 256-бітне шифрування для приховування папок.

  Ви можете приховати або відобразити папку лише одним клацанням миші. Він сумісний з Windows 11. Підходить для домашніх користувачів. Цей інструмент має менше функцій, але він корисний інструмент для захисту списків, якщо ви хочете приховати лише каталоги.

  Заблокувати та приховати папку: Завантажити.

  7. Секретна папка.

  SecretFolder — це проста у використанні утиліта, яка дозволяє дуже легко приховати папки та їхній вміст. Найкраще, що пропонує цей простий інструмент, це те, що його неможливо видалити без введення пароля.

    Як виправити, що часова шкала не працює в Windows 10

  Має максимальну безпеку. Крім того, інтерфейс настільки інтуїтивно зрозумілий і корисний, що кожен може використовувати цю програму.

  SecretFolder: Завантажити.

  8. Прихований каталог.

  HiddenDIR — це ще один інструмент, який може допомогти вам приховати папки на робочому столі ОС Windows. Він також використовує систему безпеки, захищену паролем, що дуже зручно у використанні.

  Найкраще в цьому маленькому інструменті те, що він має дуже відшліфований і добре побудований інтерфейс, який додає чудової взаємодії з користувачем.

  HiddenDIR: Завантажити.

  9. Заблокуйте папку.

  Lock a Folder — це безкоштовне програмне забезпечення для блокування папок для ОС Windows. І користувачі можуть використовувати програмне забезпечення, щоб приховати ці секретні файли. Цей інструмент надає вам головний пароль, щоб уникнути неавторизованих видалень.

  На жаль, цей проект залишено, а це означає, що розробник більше не оновлюватиметься.

  Заблокувати папку: Завантажити.

  10. Безкоштовна прихована папка.

  Free Hide Folder — це основний і мінімальний інструмент для приховання файлів і папок у Windows. Ви можете спробувати та завантажити його за наведеним нижче посиланням.

  Безкоштовно приховати папку: Завантажити.

  Підсумовуючи, ми сподіваємося, що ви знайдете наведене вище найкраще програмне забезпечення для блокування папок для користувачів Windows. Ви можете поділитися своїм досвідом і думками в полі коментарів нижче.