10 найкращих програм для автоматичної зміни шпалер для Android

Один із найпростіших способів настроїти свій пристрій Android – установити головний екран і фоновий малюнок екрана блокування. Однак, якщо ви хочете часто змінювати фоновий малюнок, щоб ваш телефон виглядав свіжим, це може стати втомливим, оскільки вам доведеться щоразу робити це вручну.

На щастя, ви можете встановити програми для Android, щоб періодично автоматично змінювати шпалери. Деякі з цих додатків для зміни шпалер навіть дозволяють вам керувати каталогами з вашими улюбленими шпалерами, щоб ви завжди отримували зображення, яке вам подобається. Давайте розглянемо найкращі програми для зміни шпалер для Android.

1. WallYou

WallYou — це безкоштовна програма для шпалер із відкритим кодом, яка відповідає мові Material You Design 3. Він пропонує шпалери з різних онлайн-джерел, таких як Wallhaven, Unsplash, OWalls, Picsum і Mi Carousel. Ця програма дозволяє вибрати випадкові шпалери, а також створити альбом із улюбленими шпалерами.

Крім того, ви отримуєте вбудований засіб зміни шпалер, який дозволяє вибирати зображення з локальної папки на вашому пристрої, альбому «Вибране» або одного з онлайн-джерел. Крім того, ви можете вибрати потрібний інтервал зміни та де встановити шпалери — головний екран, екран блокування або обидва.

Цього додатка немає в магазині Google Play, тому наш посібник із ручного встановлення додатків на Android буде дуже корисним.

Завантажити: WallYou (безкоштовно)

2. Валлі

Walli — одна з найкращих програм для Android, коли шукаєте унікальні шпалери. Будучи програмою для автоматичної зміни шпалер, Walli дозволяє створювати списки відтворення із зображеннями з вибраних колекцій або галереї вашого пристрою.

Ви можете створювати скільки завгодно списків відтворення та називати їх за своїм бажанням. Якщо вам потрібно скористатися будь-яким із них, просто відкрийте список відтворення та торкніться кнопки відтворення.

Ви можете вибрати інтервал зміни — хвилини, години чи дні — перемішувати список відтворення та встановлювати автоматичні шпалери на головному екрані, екрані блокування чи обох.

Завантажити: Уоллі (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. Шпалери Bing

Шпалери Microsoft Bing надають вам зображення, які розповідають історію, і кожна шпалера містить додаткову інформацію, як-от місцезнаходження, фотографа тощо. Так само, як і на домашній сторінці Bing, чекайте нових зображень на своєму пристрої Android щодня.

Звичайно, ви можете налаштувати параметри автоматичної зміни шпалер, регулюючи частоту, і можете встановити, щоб вона працювала лише під час підключення до Wi-Fi. Якщо ви шукаєте певні зображення, ви можете скористатися фільтрами, щоб відсортувати шпалери за кольором, розташуванням або категорією, яку ви віддаєте перевагу.

Завантажити: Шпалери Bing (безкоштовно)

4. Волпі

Walpy має бути вашим додатком для автоматичної зміни фонового зображення, коли вам усе одно потрібно стежити за акумулятором, продуктивністю та використанням даних вашого пристрою Android. Це дозволяє встановити певні умови для зміни шпалер, наприклад, коли пристрій заряджається, неактивний або підключений до мережі Wi-Fi.

Крім того, у вас є звичайні налаштування для інтервалу, джерела шпалер (улюбленого чи випадкового) та цільового екрана. Він також має перемикач горизонтальної фіксації, щоб переконатися, що шпалери встановлено в правильному положенні. Walpy отримує зображення з Unsplash, одного з найкращих веб-сайтів із безкоштовними фото.

Завантажити: Walpy (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Тапет Шпалери

На відміну від інших програм для шпалер, Tapet допомагає створювати шпалери, які відповідають екрану вашого пристрою Android. У ньому є кілька жестів, як-от проведення вгору, щоб створити нову шпалеру, проведення вниз, щоб перейти до попередньої, проведення праворуч, щоб змінити кольори, та проведення пальцем ліворуч, щоб змінити візерунок. Припустимо, ви можете зварити шпалери, які хочете.

Крім звичайного інтервалу шпалер і параметрів цільового екрана, Tapet дозволяє використовувати особисті фотографії та встановлювати розмір шпалер для прокручування паралакса. Ще одна унікальна функція — зручна опція резервного копіювання та відновлення.

Завантажити: Tapet Шпалери (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Анотація

Abstruct представляє шпалери 4K, створені відомим художником OnePlus Хампусом Олссоном. Насправді всі шпалери, які він створив після пристрою OnePlus 2, можна знайти в цьому додатку. Незважаючи на кілька категорій шпалер, з яких ви можете вибрати, функція автоматичної зміни шпалер доступна виключно для професійних користувачів.

Коли ви станете професійним користувачем, ви отримаєте доступ до функції SHIFT, яка відповідає за автоматичне оновлення шпалер на вашому пристрої. Незважаючи на те, що всі шпалери мають роздільну здатність 4K, ви можете бути впевнені, що для економії даних на вашому пристрої обслуговується лише потрібний розмір.

Завантажити: Абстрактувати (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

7. Автоматична зміна шпалер

Як випливає з назви, ця програма допоможе вам автоматично змінювати шпалери на вашому пристрої без проблем. Це дозволяє додавати необмежену кількість зображень із вашого пристрою Android, щоб створити альбом, який використовуватиметься для автоматичних шпалер.

У той час як більшість програм дозволяють лише встановити інтервал зміни шпалер, у цій програмі є можливість змінити шпалери в певний час доби. Крім того, ви можете запланувати перемикання альбомів, коли це необхідно, а також налаштувати папку для перегляду.

Окрім інтервалів часу, ви можете автоматично змінювати шпалери, коли головний екран видимий або прихований, а також коли ви двічі або тричі торкаєтеся головного екрана. Ці унікальні функції роблять Auto Change Wallpaper обов’язковим додатком.

Завантажити: Автоматична зміна шпалер (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Казуаліс

Casualis додає додаткові випадкові ефекти до ваших змін шпалер, як-от чорно-біле, розмиття, сепія, інвертування, віньєтування та ескіз. Ви можете вибрати кілька джерел для шпалер із можливістю збереження випадково встановлених шпалер у галереї вашого пристрою.

Ви можете вказати час доби, встановлюючи інтервал зміни, або, якщо ви не хочете чекати інтервалу, ви можете активувати опцію зміни шпалер, струснувши пристрій. А якщо у вас обмежений тарифний план, примусово змінюйте фоновий малюнок лише під час використання Wi-Fi.

Завантажити: Казуаліс (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

9. Шпалери 4K і HD-фони

Шпалери 4K надають швидкий спосіб налаштувати автоматичні зміни шпалер на основі бажаних категорій і альбому «Вибране». Добре те, що ви можете вибрати скільки завгодно категорій шпалер без обмежень.

Процес надзвичайно зручний, і єдине, що вам потрібно зробити, це встановити тривалість автоматичної зміни. Після цього ви зможете насолоджуватися оновленим головним екраном і екраном блокування на своєму пристрої Android. Інші функції цієї програми включають 3D-паралакс і подвійні шпалери, а також вона працює як програма для живих шпалер.

Завантажити: Шпалери 4K і HD-фони (безкоштовно)

10. Wallgram

Wallgram належить до категорії програм, які вимагають, щоб ви стали професійним користувачем, перш ніж отримати доступ до функції автоматичної зміни шпалер. Що стосується параметрів, вам потрібно встановити бажаний інтервал і вибрати бажану категорію шпалер для використання. Ця програма може автоматично змінювати шпалери на головному екрані, екрані блокування або обох одночасно.

Ця програма пропонує шпалери, що відповідають розміру екрана вашого пристрою, але за потреби ви можете змінити роздільну здатність шпалер відповідно до свого улюбленого місця. У Wallgram є величезна колекція високоякісних фонових малюнків, і ви можете бути впевнені, що на вашому пристрої завжди будуть чіткі екрани.

Завантажити: Wallgram (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Прикрасьте свій телефон автоматичними шпалерами

Програми для автоматичної зміни шпалер – чудовий спосіб оновити домашній і заблокований екран телефону. На щастя, тепер у вас є ціла низка додатків, з яких можна вибрати залежно від того, який із них найкраще зашнурує ваше взуття. А з деякими програмами, такими як Tapet, які дозволяють створювати зображення, які відповідають вашим потребам, ваш домашній екран і екран блокування ще більше оживляються.