10 найкращих програм для автоматизованих дзвінків/голосового мовлення [2023]

| | 0 Comments| 4:49 AM
Categories:

Раніше охоплення тисяч клієнтів було зовсім іншим завданням для компаній і брендів. Але завдяки запровадженню програмного забезпечення для автоматизованих дзвінків і голосового мовлення зв’язатися з сотнями або тисячами телефонних номерів за допомогою автоматичних дзвінків стало легким завданням. як? Давай дізнаємось!

Багато старателів, місцевих компаній і агентів з нерухомості цінують комфорт надсилання автоматизованих голосових повідомлень, які можуть негайно охопити широку аудиторію. Цей вид голосового трансляційного маркетингу дозволяє постачальникам спілкуватися з великою кількістю людей одночасно, завдання, яке було б неможливо виконати вручну.

Ми детально розповіли про найкраще програмне забезпечення для автоматизованих дзвінків/голосового мовлення, надавши нижче зручну таблицю для швидкого ознайомлення.

Назва

опис

Досліджуйте

Наберіть мої дзвінки

Автоматизована розсилка телефонних повідомлень.

Надішліть повідомлення Em Call

Веб-телефон і текстові повідомлення для некомерційного використання.

CallHub

Функції вихідного контакт-центру, включаючи голосові трансляції.

Екзотель

Хмарні дзвінки з інтеграцією CRM ідеально підходять для віддаленої роботи.

Поклич Бегемот

Автоматизовані вхідні та вихідні дзвінки для компаній різних розмірів.

CallCenterHosting

Доставка голосових повідомлень для онлайн-продавців.

Маршрутник

Оцініть витрати на кампанії голосового мовлення в режимі реального часу.

Кільце Центральне

TCPA Safe Dial для зв’язку з номерами стільникових телефонів, на які не підписані.

Голосний

CRM система, засоби автоматизації та персоналізовані повідомлення.

Амейо

Імпорт списків набору номера, виявлення автовідповідача та інтеграція Truecaller.

Часи набору телефонних номерів вручну, змирення із сигналом «зайнято» та перебування в режимі очікування давно минули. Сучасні організації, використовуючи програмне забезпечення для автоматизованих викликів, переживають зміни, коли впроваджують нові технології.

Переваги автоматичного виклику

Автоматизовані дзвінки надають низку переваг як рішення, розроблене для зниження витрат і збагачення відносин із існуючими клієнтами. Ці переваги включають:

 • Зниження операційних витрат: ви заощаджуєте багато грошей, не платячи агентам за тисячі дзвінків, які вони здійснюють щодня.
 • Персоналізована взаємодія: автоматичні дзвінки дають змогу спілкуватися з усіма вашими клієнтами за ціною, схожою на маркетингові кампанії SMS, персоналізуючи ваші зусилля по охопленню.
 • Покращена частота відповідей: автоматичні виклики отримують більше відповідей, ніж SMS або служби обміну повідомленнями, такі як WhatsApp. Телефонний дзвінок, який вимагає менше зусиль з боку одержувача, з більшою ймовірністю викличе у клієнта повернення.
 • Покращена безпека та підтримка клієнтів: передача даних через виклики, згенеровані програмним забезпеченням для автоматизованих викликів, безпечніша, ніж передача даних через SMS. Це показує, що ви надійна організація, демонструючи вашу прихильність до захисту даних споживачів.
 • Звітування та аналітика в режимі реального часу: ви можете досліджувати та оцінювати свою маркетингову тактику, використовуючи спеціальний збір і демонстрацію даних кампаній і результатів цих систем, що усуває необхідність ручного збору даних.
 • Розширена продуктивність агента: автоматичну процедуру виклику можна автоматизувати, звільняючи агентів від нудних обов’язків набору номера вручну. Це покращує їх продуктивність, оскільки спонукає їх зосередитися на більш важливих завданнях.

Що таке програмне забезпечення для автоматизованих викликів і як воно працює?

Ваші зусилля з холодних продажів можна значно покращити, використовуючи програмне забезпечення для автоматизованих дзвінків. Ви можете потроїти свої коефіцієнти конверсії, використовуючи гнучкі автоматизовані системи дзвінків із різними алгоритмами дзвінків для кампаній голосового мовлення та вихідних і вхідних послуг.

Ці автоматизовані рішення для викликів — це програмні додатки, інтегровані в контакт-центри або системи зв’язку, які часто забезпечують телефонні з’єднання. Вони виконують автоматичний набір телефонних номерів, а потім з’єднання виклику з агентом-людиною або виконання попередньо визначених дій залежно від ситуації.

Наприклад, програмне забезпечення може виявити, чи живий агент може прийняти дзвінок, а потім призначити його йому. Крім того, він може залишити записане повідомлення на автовідповідачі або надати вибір людині на іншому кінці лінії.

Ці автоматизовані системи викликів працюють через голос через IP (VoIP) і традиційну телефонну мережу загального користування (PSTN). Вони використовують кілька магістралей для встановлення з’єднань із телефонними або IP-мережами та можуть одночасно набирати численні номери. Ця риса підвищує ймовірність успішного підключення принаймні до одного одержувача.

  Як скинути мій відеодверний дзвінок Arlo Essential

Основні функції програмного забезпечення для автоматизованого дзвінка/голосової трансляції

Автоматичні дзвінки можуть спростити фундаментальну взаємодію з клієнтами та є вигідними для досягнення максимальної автоматизації процесів. Оскільки ця перевага заснована на програмному забезпеченні, вона зазвичай має функції, на які вам слід звернути увагу. Щоб було легше розрізняти, ось список цих функцій:

 • Масова трансляція голосових повідомлень: автоматичний виклик підходить для автоматизації базової взаємодії з клієнтом. Вони дозволяють організаціям ефективно транслювати голосові повідомлення клієнтам, співробітникам, агентам, членам і громадянам. Ці повідомлення можуть містити нагадування, сповіщення, сповіщення та рекламні пропозиції у формі голосових повідомлень.
 • Настроювані голосові повідомлення: розширене програмне забезпечення для автоматизованих викликів сприяє масовій доставці повідомлень і пропонує широкі можливості налаштування голосових повідомлень. Користувачі можуть створювати та персоналізувати повідомлення різними способами, часто включаючи рішення для перетворення тексту в мовлення для спрощення створення повідомлень.
 • Масове імпортування номерів телефонів: автоматизовані системи викликів, розміщені в хмарі, є більш універсальними та гнучкими, ніж звичайні. Вони надають інструменти для легкого імпорту багатьох телефонних номерів з різних органів, наприклад бази даних, електронні таблиці та хмарні системи керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM).
 • Планування кампанії: компанії отримують прибуток від якості планування кампанії, яку пропонує це програмне забезпечення. Це дозволяє їм надсилати заздалегідь записані повідомлення кампанії широкій аудиторії в потрібний час. Світові автоматизовані системи викликів навіть дозволяють користувачам змінювати часові пояси перед масовою доставкою повідомлень.

Пам’ятаючи про наведені вище моменти, давайте розглянемо деякі з найкращих систем голосового мовлення та автоматизованих викликів для кол-центрів і маркетингових фірм.

Наберіть мої дзвінки

Наберіть мої дзвінки полегшує створення, планування та розповсюдження автоматичних телефонних повідомлень усім вашим контактам одночасно, що забезпечує спеціальну та ефективну доставку повідомлень.

особливості:

 • Представляє можливості як для довгого, так і для короткого коду.
 • Миттєво надсилайте сповіщення, комп’ютеризовані дзвінки та повідомлення до свого списку контактів.
 • Програма масового сповіщення для швидкого здійснення автоматичних дзвінків на попередньо визначений список телефонних номерів.
 • Безкоштовна функція масової електронної пошти дозволяє одержувачам вибирати між прослуховуванням вашого записаного повідомлення чи читанням тексту електронною поштою.

Використовуйте цю послугу голосового мовлення, щоб за лічені секунди швидко надсилати автоматичні дзвінки на вказаний список телефонних номерів. Ви можете легко отримати доступ до свого облікового запису через їх веб-сайт або мобільні програми для пристроїв iPhone і Android.

Надішліть повідомлення Em Call

Понад 45 000 альянсів довіряють Text-Em-All для легкого режиму передачі через їхні контактні мережі. Їх простий у користуванні допоміжний телефон і текстові повідомлення призначений для некомерційного використання; торгові, політичні кампанії або кампанії зі збору коштів заборонені.

особливості:

 • Автоматичні телефонні дзвінки через Інтернет мають вдосконалені функції, такі як опитування та живі передачі.
 • Отримайте доступ до повних результатів трансляції дзвінків, що показують інформацію в реальному часі про прийняті дзвінки, голосову пошту, сигнали зайнятості та недійсні номери.
 • Увімкніть живу взаємодію між вашими контактами та вашою організацією одним натисканням клавіші.
 • Установіть швидкість надсилання дзвінків, щоб підтвердити, що ваш телефон не переповнюється вхідними дзвінками.

Замість того, щоб використовувати типовий метод масового надсилання коротких кодів, це програмне забезпечення масово надсилає SMS на безкоштовні або місцеві номери. Ви можете легко готувати масові тексти, додавати зображення, отримувати приватні відповіді на відповіді та керувати відмовами за допомогою зручного для користувача інтерфейсу. Вони також надають безкоштовні додаткові облікові записи користувачів, номери SMS і відкриті ціни.

  3 способи зв’язатися з продавцем Amazon

CallHub

с CallHubавторитетної та добре відомої програми автоматизованих викликів, ви можете отримати доступ до широкого спектру елементів, спеціально створених для вихідних контакт-центрів, таких як голосові трансляції, масові текстові повідомлення та однорангові текстові повідомлення.

особливості:

 • Його функції інтелектуального набору підвищують вашу продуктивність, здійснюючи до 3 разів більше дзвінків на годину.
 • Почніть автоматизовані вихідні дзвінки без зусиль, коли система набирає номери за вас.
 • Призначте менеджерів, які приєднуватимуться до живих дзвінків, надаючи вказівки та допомогу в режимі реального часу агентам на місцях.
 • Ефективно програмуйте та плануйте кампанії, що дозволить вам об’єднати свою глобальну клієнтську базу в найрозумніший час.

Завжди було важко досягти високої швидкості відповіді за допомогою надійних перевірених контактних номерів. Крім того, це полегшує потребу залучати більше агентів, що скорочує витрати на кампанію. Завдяки його простому налаштуванню ви можете почати працювати менш ніж за 10 хвилин і приєднатися із сотнями контактів!

Екзотель

Екзотель це зручна хмарна автоматизована система викликів, яка гарантує стабільний і безпечний зв’язок. Його визнають за плавну інтеграцію зі спеціальними програмами, CRM і програмним забезпеченням служби підтримки. Це універсальне рішення ідеально підходить для компаній, яким потрібні швидкі результати, оскільки воно допомагає командам, орієнтованим на клієнта, підвищити продуктивність під час віддаленої роботи.

особливості:

 • Плануйте автоматичні дзвінки на бажану дату та час.
 • Створюйте попередньо записані повідомлення для клієнтів, коли вони відповідають на дзвінок.
 • Починайте дзвінки на основі конкретних дій клієнта або одночасно для кількох користувачів.
 • Отримуйте доступ до повної аналітики дзвінків у режимі реального часу безпосередньо з інформаційної панелі.

Exotel, найбільша в Азії платформа взаємодії з клієнтами, допомагає понад 4000 підприємствам в Індії, спрощуючи дзвінки та SMS, покращуючи ініціативи щодо взаємодії з клієнтами. Він постачає готове для дистанційного керування рішення, авторизоване такими відомими фірмами, як Ola, Gojek тощо.

Поклич Бегемот

Поклич Бегемот це інтелектуальна автоматизована система викликів, яка автоматизує вхідні та вихідні дзвінки. Ця хмарна платформа доступна в чотирьох унікальних версіях, налаштованих відповідно до потреб стартапів, невеликих команд, малого та середнього бізнесу та великих підприємств.

Однак, незалежно від розміру вашої команди, піднявшись до плану вищого рівня, ви отримаєте доступ до найрозширеніших функцій.

особливості:

 • Надає можливість вибору кількох постачальників телефонних послуг перед початком дзвінка.
 • Пропонує інформацію про оптимальний час для охоплення ваших міжнародних клієнтів.
 • Містить запис дзвінків і потужні аналітичні можливості.
 • Дозволяє користувачам вибрати номер телефону на основі бажаної країни.

CallHippo, окрім базових пакетів, надає комбінацію преміум-додатків, які розширюють його функції. Спеціальний ідентифікатор абонента, транскрипція викликів і транскрипція голосової пошти доступні як доповнення. Щоб дізнатися більше про різноманітні доступні пакети та доповнення CallHippo, відвідайте веб-сайт компанії з цінами.

CallCenterHosting

Працює багато онлайн-торговців CallCenterHosting гарантувати клієнтські замовлення та надавати різноманітні схеми оплати, у тому числі готівкою. Головна мета кожної компанії — перетворити можливих потенційних клієнтів на відданих клієнтів, і ця технологія аудіомовлення має вирішальне значення для досягнення цієї мети.

особливості:

 • Легко складайте текст і перетворюйте його на голосове повідомлення, налаштоване відповідно до ваших вимог.
 • Налаштуйте час доставки повідомлень для отримання оптимальних коефіцієнтів конверсії.
 • Запустіть інтерактивну систему голосового відповіді, яка спонукає слухачів виконувати певні дії та взаємодіяти з послугами.
 • Під час проведення кампанії ви можете за потреби записувати та завантажувати аудіофайли.

Це дозволяє вам проводити ретельно розроблені кампанії, які забезпечують вимірні результати для вашого бізнесу, гарантуючи, що кожна дія сприяє зростанню бізнесу.

Маршрутник

Керувати Маршрутник платформу для проактивної оцінки всіх витрат, пов’язаних із вашими кампаніями послуг голосового мовлення. Покращуйте свою компанію за допомогою кампаній голосового мовлення, які пропонують розумну оплату за секунду.

  34 найкращих інструментів веб-тестування

особливості:

 • Розглянемо ефективність кампанії, проаналізувавши показники доставки та відповіді.
 • Виберіть із 16 мов для своїх повідомлень.
 • Віртуально сегментуйте дані своїх клієнтів і запускайте кампанії відповідно до потреб вашого бізнесу.
 • Ви можете здійснити кілька дзвінків за допомогою робота-дозвону Routee, безперешкодно адаптуючи свої вимоги.

Найефективнішою формою спілкування іноді є автоматичне голосове повідомлення. Використовуйте технологію перетворення тексту в мовлення, щоб розпочинати розмови зі своїми споживачами, або використовуйте програмне забезпечення голосового мовлення Routee, щоб надсилати попередньо записані повідомлення.

Кільце Центральне

Комплексне програмне забезпечення для автоматизованих викликів RingCentral охоплює всі контактні маршрути. Завдяки функції безпечного набору TCPA ви можете дзвонити на номери стільникових телефонів, на які ви не підписалися, не замислюючись про порушення закону.

особливості:

 • Якість над кількістю виділяється в списках потенційних клієнтів, надаючи пріоритет значним взаємодіям з людьми.
 • Безпечно охоплюйте клієнтів із мобільними телефонами, які ще не взяли участь у кампанії, забезпечуючи відповідність нормам.
 • Спростіть аналіз і вибір дзвінків, дозволяючи агентам кол-центру зосередитися на встановленні персоналізованих з’єднань під час дзвінків.
 • Повнофункціональний ручний номеронабір із зручним інтерфейсом агента та комбінованими інструментами підтримки відповідності.

Ви можете швидко й легко налаштувати контакт-центр RingCentral і керувати ним з будь-якого місця: на телефоні, ноутбуці чи будь-якому іншому пристрої. Налаштування займає лише кілька хвилин.

Голосний

Голосний, який працює в понад 50 країнах, має вбудовану систему CRM для відстеження дзвінків, клієнтів і кампаній. Він також має потужні засоби автоматизації для оптимізації операцій.

особливості:

 • Ви можете надсилати автоматичні голосові повідомлення за допомогою власного чи згенерованого комп’ютером голосу.
 • Можна здійснювати одночасні дзвінки, які супроводжуються функцією перетворення тексту в мовлення з персоналізованими повідомленнями.
 • Програмне забезпечення сприяє створенню віртуального секретаря та використовує як вхідні, так і вихідні системи інтерактивного голосового відповіді (IVR).
 • Voicent допомагає відстежувати агента, передавати дзвінки пошепки та інформаційну панель агента з повною інформацією.

Однією з його особливостей є можливість надсилати попередньо записані повідомлення, що забезпечує неперевершену легкість. Voicent також пропонує різні варіанти номеронабирачів, включаючи автоматичні, прогнозовані, прогресивні та попередній перегляд, що гарантує універсальність і потужність для вашої команди.

Амейо

АмейоАвтоматичний API викликів може легко імпортувати списки номерів із систем CRM або інших зовнішніх платформ у систему Ameyo.

особливості:

 • Використовуйте функцію виявлення автовідповідача, щоб фільтрувати дзвінки та підтверджувати, що агенти підключаються лише тоді, коли на дзвінок відповідає людина.
 • Отримуйте автоматичні сповіщення, коли ваш список потенційних клієнтів досягне заданого порогу, що дозволить керівникам ефективніше планувати вихідні дзвінки.
 • Увімкніть тарифи на перехоплення дзвінків на 50-60% через Truecaller Verified Brand Identity.

Використовуйте можливості автоматично записаних вихідних голосових повідомлень, щоб ефективно спілкуватися з усім списком контактів. Ця вдосконалена технологія голосового мовлення використовується для проведення широкомасштабних інформаційних кампаній.

Підводячи підсумки

Отже, це деякі з популярних платформ, які пропонують програмне забезпечення для автоматизованих викликів або голосового мовлення. Перш ніж погодитися на одну програму, важливо прочитати відгуки користувачів, перш ніж вибрати будь-яку програму. Вони пропонують глибоку інформацію про те, наскільки продукт може відповідати вашим вимогам.

Програмне забезпечення також має забезпечувати виняткову якість звуку, щоб підтримувати професійний вигляд під час розмови з вашими клієнтами. Безкоштовна пробна версія програмного забезпечення допоможе вам спробувати його, не турбуючись про витрати.

Далі перегляньте це фантастичне програмне забезпечення для відстеження дзвінків для маркетингу та продажів.