10 найкращих програм Асоціації домовласників (HOA) для вашої спільноти

Categories:

Програмне забезпечення HOA є інтелектуальним для управління асоціаціями домовласників, спільнотами квартир і житловими товариствами.

Управління співтовариством власників житла чи житловим товариством – нелегке завдання. У більшості випадків менеджери житла, власники нерухомості та члени правління повідомляють, що завдання накопичуються, запити на обслуговування залишаються нерозглянутими, і зрештою страждає вся спільнота.

Ось програмне забезпечення для керування житлом, яке оцифровує всі дані товариства домовласників, завдання та запити на обслуговування. Оператору потрібно лише виконати кілька клацань миші, щоб запустити всю спільноту просто з комп’ютера.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про програмне забезпечення для керування HOA та деякі популярні назви, які варто перевірити.

Що таке програмне забезпечення HOA?

Програмне забезпечення для управління житлом або інструмент асоціації домовласників – це пакет програм, призначений для допомоги керівному персоналу житла, менеджерам нерухомості або членам правління житла. Інструменти HOA дозволяють вам оцифрувати всю операцію та керувати малими та великими спільнотами з планшета чи ноутбука.

Більшість додатків товариства домовласників є універсальним інструментом CRM. Стандартний інструмент може містити наступне:

 • Онлайн база даних контрактів
 • Творець сайту
 • Генератор запитів на обслуговування
 • Менеджер запитів на обслуговування
 • Надсилання електронною поштою HOA
 • Жива розмова через чат
 • Платіжні шлюзи
 • Розклад подій
 • Фінансування послуг
 • Сповіщення та нагадування

Програмне забезпечення HOA може зосереджуватися на нормах, операціях або адмініструванні. Однак комплексні інструменти керування житлом задовольняють майже всі вимоги. Таким чином, універсальні інструменти є більш економічно ефективними, ніж програмне забезпечення для житла з окремими функціями.

Основні функції програмного забезпечення HOA

Вам буде надзвичайно важко сидіти перед пошуком Google і почати досліджувати програми для керування житлом. Інструменти значно відрізняються залежно від функцій, функціональних можливостей і службових модулів. Однак перед тим, як інвестувати в програмне забезпечення HOA, ви повинні звернути увагу на такі функції:

Платіжна система

Платіжний модуль має підтримувати режими оплати онлайн, дебетовою карткою, кредитною карткою, чеком і IVR. Крім того, після того, як член сплатить свої внески, має бути ефективне відстеження, реєстрація та підтвердження таких платежів.

База даних мешканців

База даних учасників спільноти – це головний мозок будь-якої програми управління житлом. Тут ви зберігатимете всю інформацію про учасника, мешканця, власника, управителя, орендаря, службовців, охоронців тощо.

Вона також має бути простою в експлуатації, а не такою, що вам потрібен експерт із баз даних MySQL для виконання запитів, редагування записів тощо. Для бази даних має бути графічний інтерфейс користувача з автоматичними полями, у які ви можете просто вводити дані. Крім того, для пошуку даних має бути простий розкривний список для вибору.

Портал мешканців

Має бути портал, де учасники спільноти можуть увійти у свої профілі. Звідти вони можуть оновлювати свої записи відповідно до правил і норм HOA.

Ви також можете розміщувати на порталі вміст лише для учасників. Крім того, ви можете дозволити учасникам спілкуватися один з одним за допомогою електронної пошти, чату та форумів.

Відстеження та звітність фінансів

Відстеження припливу та відтоку грошей має вирішальне значення для будь-якої спільноти домовиків. Інструмент має дозволяти створювати окремі поля для прибутків і витрат. Крім того, повинна бути інформаційна панель з видом на пташиний політ, за допомогою якої ви зможете в реальному часі отримати уявлення про баланс казначейства, стан запасів тощо.

  Як змінити документ Microsoft Word на файл CSV

Крім того, вам також потрібен інструмент звітності в один клік, щоб створювати місячні, квартальні та річні звіти та публікувати їх онлайн на веб-сайті HOA для прозорості. Такі фінансові звіти також допоможуть вам отримати статус неприбуткової організації, якщо об’єднати інструмент HOA з будь-яким некомерційним бухгалтерським програмним забезпеченням.

Спілкування та розмови

Окремий комунікаційний модуль повинен мати такі функції, як push-сповіщення, електронні листи, текстові повідомлення, керування контактами та безпечний обмін інформацією.

Крім того, комунікаційний модуль повинен записувати всі розмови для майбутніх цілей аудиту.

Планування та управління подіями

Наявність функцій керування подіями та планування у вашому програмному забезпеченні HOA – це добре. Такі функції допомагають організовувати такі події, як вечірки, святкування тощо.

Переваги програмного забезпечення HOA

 • Додатки для керування житлом можуть оптимізувати всю документацію, платежі, запити на обслуговування, перевірку запитів на обслуговування, надсилання нагадувань про оплату, керування фінансовими книгами тощо.
 • Менеджери нерухомості можуть найняти персонал на неповний робочий день в якості операторів програмного забезпечення та скоротити операційну команду HOA, щоб заощадити гроші.
 • Ви можете легко оцифрувати всі дані та документи в одному місці. Вони доступні для аудиту, коли є потреба.
 • Замість того, щоб захищати фізичні документи під замком, зберігайте дані в інструменті HOA на місці або в хмарі з суворим шифруванням.
 • Це покращує звітність про фінанси, непередбачувані випадки та безпеку для будь-яких операцій HOA.
 • Програмне забезпечення може революціонізувати спосіб спілкування мешканців. Таким чином, кожен залишається в курсі всієї спільноти.

Нижче наведено кілька популярних і надійних програм для житла, щоб легко керувати своїми житловими громадами:

PayHOA

PayHOA гарантує вам комплексні функції та 100% онлайн-керування HOA з будь-якого місця. Програмне забезпечення підходить для всіх житлових будинків, таких як малі житлові будинки, середні житлові будинки, великі житлові будинки та кілька громад.

Інструмент управління резидентами включає окремі модулі для фінансів, управління фінансами, комунікації, документів і запитів. Він також має такі додаткові функції:

 • Створення та розміщення веб-сайтів на замовлення для розміщення вашого будинку в Інтернеті
 • Скринька для цифрового сканування чеків і направлення до центрів обробки
 • Електронна книга, яка відстежує всі чеки, оброблені через Lockbox

Інструмент доступний протягом 30-денного пробного періоду без кредитної картки. Якщо ви вважаєте програму задовільною, ви можете підписатися залежно від підрозділів, якими вам потрібно керувати. Він має гнучку схему передплати від 0 до 50 одиниць, 51 – 150 одиниць і до 301 – 500 одиниць.

ДОДАТОК

ADDA — це ще одна комплексна система управління житловим фондом, яка пропонує рахунки, облік, зв’язок, службу підтримки та безпеку. Вам потрібно отримати три різні костюми від ADDA, щоб розробити комплексну систему управління житлом. Ці костюми:

 • ADDA ERP
 • ADDA Gatekeeper
 • Клубний будинок ADDA

ADDA також пропонує власний мобільний додаток Apartment SuperApp для зручного доступу до житла для менеджерів, мешканців і обслуговуючого персоналу.

ADDA ERP насамперед призначена для служби підтримки, спілкування з громадою, бухгалтерського обліку, управління витратами, платежів, виставлення рахунків, звітів адміністратора, активів HOA та управління запасами.

З іншого боку, ADDA Gatekeeper призначений для керування відвідувачами, керування обслуговуючим персоналом, переїздом, переїздом, керування транспортними засобами, інтеграції безпеки та екстрених служб.

  Як зарядити свій iPhone за допомогою нового MacBook Pro

ADDA Clubhouse — ваш найкращий друг для керування розважальними послугами спільноти, такими як онлайн-бронювання місць, керування доступом до подій і ведення бухгалтерського обліку в клубі.

Rentec Direct

Rentec Direct — це програмне забезпечення для управління майном із вбудованими функціями для управління житлом. Його основні послуги призначені для менеджерів нерухомості, орендодавців і перевірки орендарів. Стандартна підписка на цю програму HOA надасть вам такі послуги:

 • Професійний веб-сайт для мешканців громади або потреб оренди
 • Система бухгалтерського обліку з повним набором послуг, включаючи банки, майно та орендарів
 • Перед підписанням договорів перевіряйте орендарів
 • Платіжний онлайн портал для орендарів
 • Хмарне управління документами по нерухомості

Його система передплати пропонує два продукти. Це Rentec Pro і Rentec PM.

Rentec Pro підходить для тих, хто керує своєю нерухомістю. Якщо ви є членом правління HOA, ви можете отримати цей інструмент і призначити оператора для керування всіма операційними та адміністративними завданнями.

Навпаки, Rentec PM призначений для менеджерів нерухомості, які керують кількома власниками нерухомості та їхніми активами. Він включає в себе всі функції від Rentec Pro і додатково надає мобільний додаток Owner Portal і Trust Account Management & Reporting Services.

Білдіум

Buildium — це уніфікована платформа управління нерухомістю, проста у використанні. Його основні характеристики включають наступне:

 • Бізнес-операції
 • Лізинг
 • Облік і платежі
 • Маркетинг
 • Ефективність бізнесу

Залежно від вибраних вище параметрів функції дещо відрізнятимуться. Однак загалом ви отримуєте такі функції з підпискою Essential, яка підходить для керування будинком будинку:

 • Сайт управління нерухомістю
 • Заявки на технічне обслуговування
 • 1099 Електронне подання
 • Резидентський центр
 • Онлайн платежі
 • Портфоліо для менеджерів нерухомості
 • Перевірка орендарів

Програмне забезпечення HOA призначене не лише для житлових будинків. Ви також можете використовувати цей інструмент, якщо керуєте такими портфелями, як «Студентське житло», «Доступне житло», «Комерційна нерухомість» і «Громадські асоціації».

Smartwebs

Smartwebs — ще один популярний постачальник додатків для керування житлом, який пропонує різноманітні рішення. Таким чином, залежно від потреб вашої асоціації резидентів, ви можете вибрати лише інструмент керування, інструмент бухгалтерського обліку або програмне забезпечення «все в одному».

SmartBooks — це власне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку житла від Smartwebs. Він автоматизує трудомісткі завдання зі збору платежів, пропонуючи регулярні онлайн-платежі, обробку збору, нагадування про платежі тощо. Він також включає платіжну систему постачальника.

Інструмент управління Smartwebs пропонує всі стандартні функції для нефінансових операцій для ОСБ будь-якого розміру. Його функції включають порушення, архітектуру, робочі замовлення, комунікації та SmartPortals.

Однак якщо ви хочете, щоб програма «все-в-одному» керувала всім, ви можете отримати One Platform Smartwebs за підпискою All-In-One.

Ярді Бриз

Breeze — надзвичайно простий інструмент керування житлом від Yardi Systems. Його інструмент має різні функції для різних типів нерухомості. Нижче наведено класи активів, які підтримує Breeze:

 • Житлові громади
 • Комерційні площі
 • Доступне житло
 • Приміщення для самостійного зберігання
 • Житлові асоціації
 • Виготовлене житло
 • PHA

Ви можете використовувати інструмент Residential Associations для всіх операцій HOA та адміністративних потреб. Його ключові особливості:

 • Управління майном
 • Відстеження спільноти
 • Технічне обслуговування
 • Бухгалтерський облік
 • Збір плати
 • Кредиторська заборгованість
 • Налаштування та підтримка
 • Додатки

Програмне забезпечення Residential Associations постачається лише з підпискою на Breeze Premier. Він має платіжну ставку за одиницю на місяць із зобов’язанням мінімального місячного платежу.

Щомісяця

Якщо ви шукаєте програми HOA, які швидко розвиваються в галузі, Monthli має бути вашим першим вибором. По-перше, програмне забезпечення HOA є абсолютно безкоштовним. Якщо ви хочете заощадити гроші на операційних та адміністративних витратах своїх житлових будинків, ви можете скористатися цим інструментом.

  Як зарядити смартфон під час кемпінгу

Він оснащений унікальними функціями керування житлом, а саме:

 • Модуль реєстрів для членів спільноти
 • Комунікація з інструментами та налаштуваннями модерації
 • Система управління документами та фізичної доставки пошти
 • Процес оформлення квитків для запитів на обслуговування
 • Сповіщення та нагадування
 • Планування та управління подіями

Хоча інструмент безкоштовний, він надає додаткові платні послуги, як-от страхування, сторонні постачальники ремонту тощо, щоб заробляти гроші.

Кондо контроль

Condo Control — це ще одне просте у використанні програмне забезпечення для домовласників, яке члени правління, менеджери та мешканці можуть використовувати незалежно. Таким чином, ТСЖ значно економлять кошти на адміністративному персоналі. Крім того, на Condo Control все працює в цифровому вигляді, і ви економите витрати на паперові документи.

Костюм Condo Control має спеціалізовані функції для обслуговування різних суб’єктів нерухомості, таких як Condos & Co-ops, HOAs & Communities, керуючі компанії, управління безпекою та управління об’єктами.

Ви можете підписатися на базовий план Condo Control Core для низькопрофільних HOA. Навпаки, придбайте преміум-план для гучних і великих житлових будинків, які потребують додаткової безпеки, консьєржа, ведення документації та комунікацій.

AppFolio

AppFolio Property Management модернізує ваш HOA за допомогою надійних рішень proptech. Це дозволяє мешканцям керувати своїм об’єднанням без найму зовнішнього бухгалтера чи персоналу з управління майном. Інструмент також підходить для великих громадських об’єднань і агентств з управління комерційною власністю.

Програмне забезпечення AppFolio HOA має всі функції, тому вам не доведеться купувати інше програмне забезпечення для допомоги в управлінні HOA. Інструмент може обслуговувати комунікації, квитки на ремонт житла, бухгалтерський облік, звітність, лізинг, маркетинг і менеджмент.

Консьєрж Плюс

Concierge Plus полегшує життя охоронним компаніям і менеджерам нерухомості. Це безладне програмне забезпечення для житла пропонує нові способи порадувати мешканців квартир і правління, одночасно підвищуючи продуктивність повсякденних операцій житла.

Інструмент доступний для різних класів нерухомості, таких як кондомініуми, закриті спільноти, ОСББ, багатоквартирні будинки та компанії з управління нерухомістю.

Додаток для керування житлом розділено на три модулі. Це керування, спілкування та інтеграція. Хоча інструмент відображає сотні функцій, ціни не є публічними. Вам потрібно замовити пробну або демонстраційну версію, щоб отримати персоналізовану ціну.

Висновок

Причин інвестувати в програмне забезпечення HOA незліченна кількість. Ці інструменти дозволяють ефективно об’єднати домовласників, мешканців, орендодавців і менеджерів нерухомості. Незважаючи на те, що програмне забезпечення допомагає вам досягти цілей управління житловою громадою, ви також заощаджуєте гроші.

Однак, перш ніж купувати програмне забезпечення HOA, ви можете ознайомитися з наведеними вище інструментами. Це деякі найкращі варіанти на ринку, які надають вам стандартні функції для зручного керування асоціацією домовласників.

Земляні роботи та будівництво — це дві складні задачі, з якими асоціаціям домовласників доводиться часто займатися. Тому ви також можете перевірити ці будівельні CRM інструменти та програмне забезпечення для оцінки земляних робіт для майбутніх проектів реконструкції.