10 найкращих прибуткових додатків у 2024 році

| | 0 Comments| 11:37 AM
Categories:

Пройшли ті часи, коли мобільні пристрої були лише інструментами для спілкування. Сьогодні можливості заробляти гроші на смартфоні безмежні, а програми для заробітку є одним із найпростіших і найгнучкіших способів збільшити ваш дохід.

Прагнення до додаткового доходу серед людей підвищило популярність цих додатків, тому їх поточний стан є сильним і зростає. У результаті ви можете знайти сотні програм, які пропонують різноманітні способи заробити додаткові гроші.

Однак не всі вони варті вашого часу та зусиль. Мета полягає в тому, щоб знайти легальні програми, які платять за виконання завдань, які вам щиро подобаються, і все це не обтяжує ваш графік.

Але перш ніж ми запропонуємо найпопулярніші додатки для заробітку, давайте з’ясуємо, що це за додатки та як вони працюють.

Що таке додатки для заробітку?

Програми для заробляння грошей – це мобільні програми, розроблені, щоб допомогти будь-якому починаючому заробляти гроші заробляти готівку або винагороду за виконання різноманітних онлайн-завдань або дій. Користувачі беруть участь у таких діях, як обмін думками з брендами, гра в ігри або покупки в Інтернеті, і ці програми оплачують їм час і зусилля.

У той час як більшість з них безкоштовні для завантаження та використання, інші програми платні або вимагають платити, щоб розблокувати преміум-функції. Крім того, що вони пропонують різні типи завдань і потенціал заробітку, вони також відрізняються функціями, методами оплати, пороговими сумами для зняття коштів і багатьом іншим.

З такою кількістю додатків для заробітку вибрати один може бути складно. Ось чому ми дослідили ринок і вибрали найкращі платні програми для заробітку.

Додаток Pawns.app

Незважаючи на те, що програма Pawns.app є відносно новою, вона вже завойовує широку увагу завдяки своєму величезному потенціалу та простоті використання. Давайте подивимося, чому ця програма для опитування та спільного використання пропускної здатності очолює наш список найкращих програм, які платять вам реальні гроші.

особливості

Pawns.app — законна програма для заробітку, яка доступна всюди. Додаток справді глобальний, він дає кожному можливість заробити додаткові гроші, незалежно від того, де він знаходиться.

На відміну від багатьох інших програм для опитування, у цьому не використовується складна система балів. Натомість ваші прибутки автоматично додаються до вашого балансу, щойно ви завершите опитування.

Опитування короткі, і ви можете заповнити їх у вільні години – коли у вас буде кілька хвилин. Вони також охоплюють такі цікаві теми, як спорт, автомобілі, домашні тварини та технології.

За допомогою програми Pawns.app ви також можете продавати свою невикористану пропускну здатність, увімкнувши опцію спільного використання Інтернету. Додаток на 100% безкоштовний і безпечний, за ним стоїть надійний проксі-провайдер IPRoyal.

Давайте обговоримо найбільші сильні та слабкі сторони програми Pawns.app.

плюси

 • Короткі, високооплачувані опитування. Опитування Pawns.app займає лише кілька хвилин, і ви платите до 1 долара за кожне, що робить його одним із найбільш високооплачуваних додатків у галузі.
 • Кілька варіантів заробітку. Додаток дозволяє вам заробляти більше грошей, ділячись своїм невикористаним чистим трафіком з іншими, направляючи своїх друзів і родину на Pawns.app і беручи участь у частих роздачах і конкурсах у соціальних мережах.
 • Швидкі виплати – ця програма пропонує миттєві виплати, дозволяючи вам насолоджуватися своїми винагородами, не чекаючи.
 • Без системи балів – якщо ви користуєтеся Pawns.app, вам не доведеться конвертувати бали, щоб дізнатися свої прибутки.
 • Глобально – додаток доступний у кожній країні світу, що дає кожному можливість заробити пристойні гроші у вільний час.

мінуси

 • Обмежена доступність опитування в деяких місцях – доступність опитування може відрізнятися від однієї країни до іншої, у деяких регіонах є менше варіантів.

Юзабіліті

Pawns.app легко знайти в Google Play Store і iOS App Store. Його можна безкоштовно встановити та використовувати на будь-якому пристрої Android, iOS, Windows, macOS або Linux.

Для створення облікового запису знадобиться лише кілька хвилин, і коли ви ввійдете, ви можете перевірити доступні опитування та взяти участь у одному одразу.

Додаток має інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, який гарантує, що навіть користувачі, які не розбираються в техніці, зможуть легко в ньому орієнтуватися. Він добре організований із зрозумілими кнопками та значками та доступний 8 мовами.

Потенційний заробіток

Завдяки своїм коротким, але високооплачуваним опитуванням Pawns.app входить до числа провідних додатків для заробітку, надаючи користувачам значний потенціал прибутку.

Опитування займає не більше кількох хвилин, але вони платять у середньому 1 долар США за кожне. Чим більше доступних опитувань ви заповните, тим більше грошей отримаєте.

Увімкнення опції спільного доступу до Інтернету допоможе вам заробляти ще більше, особливо якщо ви встановите та використовуєте програму на багатьох пристроях із різними домашніми IP-адресами.

Інші способи заробити гроші в Інтернеті за допомогою програми Pawns.app — це залучення людей на платформу та участь у роздачах і конкурсах у соціальних мережах.

Якщо ви приєднаєтеся до його реферальної програми, ви зможете заробляти 10% від кожної виплати, яку зроблять ваші реферали протягом усього життя.

Відгуки та оцінки користувачів

Pawns.app отримав високі оцінки на таких популярних сайтах оглядів, як Trustpilot, Google Play і iOS Store, де користувачі в основному хвалять миттєві виплати, низький поріг зняття коштів і великий потенціал заробітку.

 • Рейтинг Trustpilot – 4,5/5 із 300+ відгуками
 • Рейтинг Google Play – 4,6/5 з 31 тис.+ відгуками
 • Рейтинг iOS – 4,6/5 з 500+ відгуками

Бонуси за реєстрацію або акції

Pawns.app дає вам 1 долар за приєднання через чиєсь реферальне посилання. Він також дає 0,20 доларів США за проходження короткого кваліфікаційного опитування, яке складається лише з кількох демографічних питань.

Програма виплачує вам додатковий бонус у розмірі 1 долар США за першу виплату вашого реферала та ще 1 долар США після того, як залучить 10 людей на платформі.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Pawns.app має низьку мінімальну виплату лише 5 доларів США, досягнення якої не займе у вас занадто багато часу. Залежно від вашого місцезнаходження ви можете отримати оплату на свій рахунок PayPal, якщо ви віддаєте перевагу справжньою готівкою, подарунковими картками або біткойнами.

Фірмові опитування

Фірмові опитування це добре відоме ім’я серед учасників опитування, яке пропонує платні онлайн-опитування вже більше десяти років.

Абсолютно законно співпрацювати з компаніями зі списку Fortune 500 і дослідницькими фірмами, щоб винагороджувати користувачів за їхні думки.

особливості

Ця програма доступна в США, Великобританії та Канаді, тож якщо ви проживаєте в будь-якому з цих місць, ви можете використовувати її, щоб заробляти гроші в Інтернеті.

Замість того, щоб витрачати час на пошуки опитувань, для яких ви відповідаєте вимогам, програма виконує цю роботу за вас, підбираючи для вас відповідні опитування.

Однак вам доведеться конвертувати бали в готівку, щоб визначити свої прибутки, оскільки система винагород Branded Surveys побудована навколо накопичення балів.

Додаток пропонує короткі та довгі опитування, виконання яких може тривати від 20 до 30 хвилин.

плюси

 • Різноманітність можливостей опитування – опитування охоплюють численні теми, що дозволяє вам знайти найбільш релевантні та цікаві для вас.
 • Survey Matching Engine – програма підбирає для вас відповідні опитування на основі вашого профілю.
 • Більше способів заробити бонусні бали – багаторівнева бонусна структура Branded Surveys, щоденні опитування, таблиця лідерів і рядки опитувань дають вам шанс максимально збільшити свої прибутки.
 • Кілька варіантів викупу – додаток пропонує різні варіанти винагороди, зокрема благодійні пожертви.

мінуси

 • Система балів. Ви отримуєте винагороди в додатку через систему балів, тож вам потрібно конвертувати їх у готівку, щоб знати, скільки ви заробили.
 • Забирає багато часу – для проходження деяких опитувань може знадобитися до 20–30 хвилин, не обов’язково сплачуючи більше, ніж за коротші.
 • Опитування можуть швидко заповнюватися – багатьом користувачам важко отримати доступ до певних опитувань, оскільки вони, як правило, швидко заповнюються.
 • Доступно не скрізь. Цей додаток доступний лише у Великій Британії, США та Канаді, тому користувачі в інших регіонах не можуть отримувати винагороди.

Юзабіліті

Окрім настільної версії, ви також можете знайти мобільний додаток Branded Surveys для пристроїв Android та iOS, що дозволяє вам проходити опитування на ходу.

Додаток простий у використанні зі зручною інформаційною панеллю, яка полегшує навігацію та заповнення опитувань.

Спершу вам потрібно взяти участь у вступному опитуванні, щоб Branded Surveys міг поєднати вас із відповідними опитуваннями. Це може зайняти у вас близько п’яти хвилин, але за це ви отримаєте 50 балів.

Потенційний заробіток

Ці опитування сплачують від 5 до 250 балів, де 1 бал дорівнює 0,01 дол. Заповнення деяких опитувань може тривати довше й платити так само, як і коротші, тому ви можете їх уникати.

Додаток дозволяє збільшити ваші прибутки, заповнюючи щоденні опитування, зазвичай сплачуючи 5 додаткових балів. Ви також можете взяти участь у конкурсі серед користувачів і заробити до 1000 бонусних балів, якщо досягнете вершини таблиці лідерів.

Крім того, ви можете виконувати серії та отримувати бонусні бали, залежно від вашого статусу Elite Branded.

Нарешті, ви можете направляти людей на платформу та заробляти додаткові 50 балів за кожного, хто зареєструється за вашим реферальним посиланням і отримає срібний статус.

Відгуки та оцінки користувачів

Branded Surveys має високу оцінку на сайтах оглядів і в магазинах додатків із багатьма «відмінними» відгуками від користувачів.

 • Рейтинг Trustpilot – 4,1/5 із понад 84 тисячами відгуків
 • Рейтинг Google Play – 4,2/5 з 3 тисячами+ відгуків
 • Рейтинг iOS – 4,5/5 з 2K+ відгуками

Бонуси за реєстрацію або акції

Якщо ви зареєструєтеся в цій програмі для заробітку за допомогою реферального посилання та заповните вступне опитування, ви отримаєте бонус у 100 балів, тобто 1 долар США.

Як тільки ви завершите вступне опитування, ви отримаєте додаткові 50 балів. Застосування дійсних промокодів може отримати ще кілька балів.

Рекомендація іншим також може принести вам більше балів, залежно від рівня вашого облікового запису.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Додаток надає кілька варіантів обміну балів, щойно ви заробите 500 балів або 5 доларів США.

Ви можете отримувати подарункові картки від деяких найпопулярніших роздрібних продавців, робити благодійну пожертву або отримувати оплату готівкою через PayPal або Branded Pay – доступно лише для користувачів із США, які хочуть отримувати платежі на свій банківський рахунок.

Swagbucks

Swagbucks це ще один популярний додаток, який дозволяє вам виконувати різні завдання в обмін на винагороду.

Ви можете брати участь у платних опитуваннях, робити покупки в Інтернеті, грати в ігри або просто шукати в Інтернеті й отримувати за це невелику винагороду.

особливості

Додаток надає можливості заробітку лише людям, які живуть у Великобританії, США, Франції, Канаді, Новій Зеландії, Ірландії, Австралії, Індії, Португалії, Іспанії чи Німеччини.

Swagbucks використовує власну валюту під назвою SB-бали, щоб винагороджувати користувачів за виконання завдань, будь то опитування, гра в ігри, покупки в Інтернеті, перегляд відео або встановлення безкоштовних програм.

Бали SB можна обміняти на справжні гроші або подарункові картки.

Окрім великої різноманітності завдань, програма також пропонує багато способів заробити бонусні бали.

плюси

 • Велика різноманітність завдань – ця програма дозволяє заробити трохи додаткових грошей багатьма способами, гарантуючи, що кожен знайде завдання на свій смак.
 • Кілька способів заробити бонусні бали – Swagbucks пропонує різні способи заробити бонусні бали SB.
 • Низький поріг виплат – Завдяки одному з найнижчих порогів вилучення коштів у галузі Swagbucks гарантує, що ви зможете швидко отримати свої винагороди.

мінуси

 • Довші опитування не обов’язково платять більше – тривалість опитування Swagbucks не завжди співвідноситься з його виплатою, тому участь у довгому опитуванні не завжди є кращим варіантом.
 • Система балів і унікальна валюта – це вимагає розуміння того, як працюють бали SB, щоб ви могли конвертувати їх у гроші.
 • Доступний не скрізь – зараз Swagbucks доступний лише в 11 місцях, що трохи обмежує.

Юзабіліті

До цієї безкоштовної програми легко приєднатися, і для неї потрібно створити обліковий запис і відповісти на ряд демографічних запитань.

Ви можете знайти його в Apple App Store і Google Play Store і використовувати на будь-якому пристрої Android або iOS. Ви також можете використовувати його на настільних пристроях.

Потенційний заробіток

Участь в опитуваннях є найбільш високооплачуваним завданням на Swagbucks. Вони можуть тривати від 5 до 60 хвилин, найпоширеніші займають від 5 до 10 хвилин.

Зазвичай вони платять від 40 до 100 балів SB, де 100 балів SB дорівнюють 1 долару США.

Такі завдання, як перегляд відео та використання Swagbucks Search як браузера за умовчанням, можуть принести вам лише кілька балів або центів.

Програма повернення грошей у програмі дає в середньому 3 бали за кожен витрачений долар.

Покупки в грі можуть допомогти вам заробити додаткові очки, але вам доведеться витратити набагато більше грошей, ніж ви могли б заробити.

Залучення друзів до Swagbucks також може збільшити ваші прибутки, дозволяючи отримати 10% комісійних протягом усього життя з балів ваших друзів.

Оцінки та огляди користувачів

Багато користувачів Swagbucks стверджують, що це одна з найкращих програм для заробітку.

 • Рейтинг Trustpilot – 4,3/5 із понад 35 тисячами відгуків
 • Рейтинг Google Play – 4,2/5 із понад 120 тисячами відгуків
 • Рейтинг iOS – 4,4/5 із понад 100 тисячами відгуків

Бонуси за реєстрацію або акції

Ця програма має щедрий бонус за реєстрацію в розмірі 5 доларів США. Крім того, він пропонує ще один бонус у розмірі 10 доларів, але вам потрібно витратити щонайменше 25 доларів у одного з продавців.

Якщо ви часто користуєтеся, ви можете час від часу бачити код Swag, який принесе вам кілька додаткових балів.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Swagbucks дозволяє виводити готівку через PayPal, щойно ви заробите 3 долари. Ще один спосіб обміняти свої бали – подарункові картки від популярних брендів.

Ви також можете отримувати гроші в криптовалюті.

Survey Junkie

Survey Junkie це популярна компанія з дослідження ринку, яка пропонує різні способи отримання пасивного доходу.

Участь в опитуваннях є основним способом виграти грошові призи за допомогою цієї програми.

особливості

Survey Junkie можуть використовувати жителі лише чотирьох країн – США, Великобританії, Австралії та Канади.

Окрім онлайн-опитувань, програма пропонує ще кілька способів заробити гроші.

Сюди входить обмін інформацією про свою поведінку в Інтернеті з брендами, тестування продуктів та участь у онлайн-фокус-групах, особистих фокус-групах або телефонних опитуваннях.

Ви можете знайти короткі опитування, які тривають кілька хвилин, а довгі – до 20–30 хвилин. Додаток є легітимним, безкоштовним і оплачується балами.

плюси

 • Кілька способів заробити гроші – ця програма пропонує кілька різних способів заробити бали, тож ви можете використовувати їх на повну.
 • Бали за опитування, у яких вас дискваліфікували – іноді вас можуть дискваліфікувати з опитування на півдорозі, але програма все одно нараховує вам кілька балів.
 • Хороші варіанти виведення готівки – додаток пропонує широкий вибір варіантів виведення готівки, включаючи банківський переказ.

мінуси

 • Доступно лише в 4 місцях – обмежена доступність програми забороняє доступ користувачам в інших регіонах.
 • Пропонується мало опитувань – деякі користувачі скаржаться на брак можливостей опитування та часту дискваліфікацію.

Юзабіліті

Survey Junkie доступний на комп’ютерах і мобільних пристроях із підтримкою Windows, Mac, Android і iPhone.

Програма безкоштовна для встановлення та використання, її запуск займає лише кілька хвилин.

Окрім заповнення основного профілю, ви можете створити додаткові профілі для більшої кількості можливостей опитування.

Користувачі вважають простоту та зручність приладової панелі надзвичайно привабливою.

Потенційний заробіток

Найкращий спосіб заробити гроші за допомогою цієї програми – заповнити опитування. Заповнення опитувань може тривати від кількох хвилин до 30 хвилин, за кожне сплачується від 10 до 200 балів.

Наприклад, ви можете знайти 10-хвилинне опитування, яке дає 40 балів, або 6-хвилинне опитування, яке виплачує 10 балів, де 1 бал дорівнює 0,01 долара США.

Перш ніж брати участь в опитуванні, ви можете побачити приблизний час для його заповнення та кількість балів, які ви отримаєте.

У середньому тестування продукту в додатку платить від 5 до 50 доларів США, обмін інформацією про свою поведінку в Інтернеті з брендами приносить кілька додаткових балів, а участь у телефонних опитуваннях приносить від 5 до 100 доларів США.

Відгуки та оцінки користувачів

Survey Junkie є законною та надійною організацією, про що свідчить велика кількість позитивних відгуків.

 • Рейтинг Trustpilot – 4,2/5 із понад 44 тисячами відгуків
 • Рейтинг Google Play – 4,4/5 з 87 тис.+ відгуками
 • Рейтинг iOS – 4,5/5 з 69 тисячами+ оглядів

Бонуси за реєстрацію або акції

Просто приєднавшись до Survey Junkie, ви отримаєте бонус у 25 балів, тобто 25 центів. Ви також отримуєте додаткові 25 балів за підтвердження електронної пошти.

Заповнивши свій профіль, ви отримаєте ще 50 балів.

Ви можете отримати 40 балів за проходження деяких додаткових опитувань профілю та ще 10 за перегляд кількох навчальних посібників.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Поріг виплат становить 5 доларів, але для тих, хто приєднався до програми до вересня 2019 року, це 10 доларів.

Ви можете отримати оплату через PayPal або подарункові картки, а якщо ви є користувачем США, у вас також є можливість банківського переказу.

Rakuten

Rakuten це добре відомий додаток і сайт із поверненням готівки, який дозволяє заробити кілька доларів за ваші звичайні покупки в обмін на дані про покупки в Інтернеті.

Маючи на ринку понад 20 років, це абсолютно законно та надійно, тому ви знаєте, що це одна з платних програм.

особливості

Ця програма доступна в США та кількох країнах ЄС, зокрема Великобританії, Іспанії, Україні, Німеччині та Франції.

Маючи понад 3500 партнерських магазинів, включаючи як популярні, так і невеликі онлайн-бренди, він виділяється серед конкурентів.

Rakuten відстежує майже 100% ваших транзакцій, маючи можливість переглянути вашу історію онлайн-покупок за останні три місяці.

У додатку час від часу проводяться спеціальні акції, які дозволяють заробляти на обмежених за часом угодах і пропонувати додаткові гроші.

плюси

 • Ставки повернення готівки вищі за середні – Користувачі цілком задоволені ставками Rakuten.
 • Понад 3500 підтримуваних магазинів – з таким широким вибором магазинів ви часто можете отримати гроші назад, роблячи покупки онлайн.
 • Чудові варіанти виплат – на відміну від більшості додатків для повернення готівки, цей надає вам кілька варіантів отримання грошей, у тому числі реальні грошові призи.

мінуси

 • Щоквартальні виплати – Rakuten не пропонує платежів на вимогу. Натомість його графік виплат працює щоквартально, тому вам, можливо, доведеться чекати до 120 днів, щоб отримати виплату.
 • Обмежені магазини для покупок у магазинах – Rakuten має менше 100 торгових партнерів у магазинах, за винятком більшості великих роздрібних торговців.
 • Програма не сумісна з багатьма програмами продавців – у цьому випадку вам доведеться використовувати веб-сайт для комп’ютера, що робить програму безглуздою під час використання мобільного телефону.

Юзабіліті

Ви можете приєднатися до Rakuten безкоштовно, використовуючи лише адресу електронної пошти або Facebook.

Ви вводите в рядок пошуку потрібний товар і шукаєте найкращу пропозицію.

Коли ви вперше користуєтеся функцією в магазині, вам потрібно буде ввести дані кредитної або дебетової картки. Це необхідно для прив’язки до вашого облікового запису.

Потенційний заробіток

З Rakuten ви отримуєте до 40% готівки в підтримуваних магазинах.

Ви можете збільшити свої прибутки, використовуючи обмежені за часом бонуси, як-от 10% готівки в готелях або 20% у понад 300 магазинах у 2022 році.

Ви можете заробити ще більше, порадивши Rakuten друзям і родині. Кожен, хто зареєструється та зробить покупку, отримає бонус від 10 до 40 доларів.

Оцінки та огляди користувачів

На думку користувачів, Rakuten є однією з найкращих платформ для повернення грошей, закріпивши її як одну з найкращих програм для заробітку.

Ось рейтинги для Rakuten.com (США):

 • Рейтинг Trustpilot – 4,5/5 із понад 26 тисячами відгуків
 • Оцінка Google Play – 3,8/5 із понад 70 тисячами відгуків
 • Рейтинг iOS – 4,8/5 з 358 тис.+ відгуками

Бонуси за реєстрацію або акції

Під час реєстрації на платформі Rakuten пропонує бонус у розмірі 10 доларів США, що є досить щедрим.

Однак є одна умова – ви повинні витратити принаймні 25 доларів США на відповідні магазини протягом перших трьох місяців.

Ви також можете отримати купони, натиснувши URL-адреси або кнопки, розміщені на веб-сайтах або в електронних листах.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Ця платформа платить користувачам щокварталу, тому ви не знайдете платежів за вимогою.

Це означає, що навіть якщо ви досягнете порогу зняття в 5 доларів, вам доведеться чекати до трьох місяців, щоб отримати виплату.

Доступні способи оплати включають отримання готівки на ваш рахунок PayPal, бонусні бали American Express або паперові чеки.

Mistplay

Mistplay це чудовий додаток для заробітку грошей для мобільних геймерів, що пропонує їм шанс заробити безкоштовні подарункові картки для гри в онлайн-ігри на своїх телефонах.

Додаток на 100% законний і безкоштовний, від завантаження до викупу, що робить його одним із найкращих ігрових додатків, які дозволяють заробляти гроші.

особливості

Mistplay доступний у 15 місцях по всьому світу – США, Великобританії, Канаді, Іспанії, Німеччині, Швеції, Норвегії, Франції, Сінгапурі, Фінляндії, Кореї, Данії, Новій Зеландії, Австралії та Італії.

Додаток платить вам за гру в ігри, дозволяючи вибирати з низки ігор для певного регіону.

Це означає, що доступність ігор залежить від місця розташування користувача.

Mistplay виплачує бали, які називаються одиницями, які можуть змінюватися щодня.

Щоб зробити ситуацію ще складнішою, існують бали під назвою GXP, що означає Game Experience Points, і PXP — Player Experience Points, і всі вони впливають один на одного.

плюси

 • Отримання грошей за гру в ігри – як би неймовірно це не звучало, програма дійсно платить вам за гру в певні онлайн-ігри, тому що ви виконуєте роль тестувальника ігор для її партнерів.
 • Низький мінімальний розмір зняття – додаток дозволяє обміняти бали, щойно ви заробите 5 доларів.
 • Доступний у 15 місцях по всьому світу – користувачі з 15 країн можуть безкоштовно завантажувати та використовувати додаток, а також грати в мобільні ігри та отримувати винагороди.

мінуси

 • Складна система балів – у цій програмі є три типи балів, які пов’язані один з одним, тому важко побачити, скільки ви заробили.
 • Немає версії для iOS – Mistplay доступний лише в Google Play Store, принаймні на даний момент.
 • Немає справжньої готівки – Ви не можете отримати оплату готівкою.

Юзабіліті

Завантажити програму та встановити її на свій телефон Android легко. Для реєстрації потрібна ваша електронна адреса або Facebook.

Інша інформація, яку вам потрібно надати, це ваша стать і дата народження.

Щоб дозволити програмі працювати за потреби та заробляти бали, потрібно внести кілька змін у налаштування.

Серед них – дозвіл відображати його поверх інших запущених програм і вимкнути режим енергозбереження на вашому мобільному телефоні.

Після цього можна починати грати в ігри та заробляти.

Потенційний заробіток

Додаток надає вам різну кількість одиниць залежно від того, як довго ви граєте та якого рівня досягли.

Загалом, чим довше ви граєте та чим вище ваші PXP, тим більше балів ви зароблятимете за хвилину.

Щоб було зрозуміліше, 1800 балів дорівнюють 5 дол. США, а 3 000 балів дорівнюють 10 дол. США, коли їх обмінюють на подарункові картки.

Ви можете заробляти додаткові бали, залучаючи інших до Mistplay.

Оцінки та огляди користувачів

Додаток добре оцінено, його репутація знаходиться в середньому діапазоні. Користувачам подобається, як легко отримати винагороду, але інші скаржаться на підтримку клієнтів.

 • Рейтинг Trustpilot – 3,6/5 із понад 800 відгуками
 • Рейтинг Google Play – 4/5 з понад 400 тисячами відгуків

Бонуси за реєстрацію або акції

Mistplay не пропонує бонус за реєстрацію.

Він пропонує лише бонус у 50 балів, коли хтось використовує ваше реферальне посилання, щоб приєднатися до програми, і ще бонус у 100 балів, коли ваш друг активує свою першу подарункову картку.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Mistplay дає вам змогу обмінювати бали на подарункові картки таких популярних магазинів, як Starbucks, Amazon і Nintendo, після того, як ви заробите 5 доларів.

На жаль, ви не можете отримати оплату готівкою через PayPal або схожі платформи. Подарункові картки та кредити в програмі — єдиний спосіб використати свої прибутки від Mistplay.

Принести

с Принести, ви можете заробляти безкоштовні гроші, скануючи продуктові чеки від щоденних покупок. Це один із найпростіших способів повернути гроші за покупки в магазині.

Додаток лояльності споживачів, раніше відомий як Fetch Rewards, має понад 18 мільйонів активних користувачів щомісяця, тому ви можете бути впевнені, що він працює.

особливості

Ця програма доступна лише в США, тому, якщо ви перебуваєте за межами цього регіону, вам слід пошукати іншу програму для заробітку.

Додаток для сканування чеків працює в будь-якому продуктовому магазині в США, від великих магазинів і автозаправних станцій до роздрібних магазинів одягу та господарських магазинів.

Отже, щоразу, коли ви робите покупку та скануєте чек, ви отримуєте бали.

Додаток також підтримує понад 50 онлайн-магазинів, дозволяючи сканувати електронні квитанції будь-якого з них.

Коли ви наберете достатньо балів, ви зможете обміняти їх на безкоштовні подарункові картки.

Fetch Rewards, або просто Fetch, є законним і має низький поріг зняття коштів, але досягти його може бути складно.

плюси

 • Простий у використанні – все, що вам потрібно зробити, це відсканувати квитанцію, що займе лише кілька секунд.
 • Покриття по всій країні – Ви можете використовувати програму для сканування квитанцій і заробляти бали, роблячи покупки майже в кожному магазині в США.
 • Підтримує понад 50 електронних магазинів – додаток дозволяє заробляти бали, навіть роблячи покупки в деяких електронних магазинах.
 • Низький поріг виплати – Fetch дозволяє обмінювати бали, заробивши лише 3 долари.
 • Постійні виплати – незалежно від того, скільки грошей ви витратите, програма нагородить вас однаковою кількістю балів.

мінуси

 • Низький потенціал заробітку. Хоча сканувати квитанції на Fetch легко, потенціал заробітку низький, а бали накопичуються досить повільно.
 • Доступно лише в США. Ця програма лояльності споживачів не є глобальною, тому ви можете використовувати її лише в США.
 • Немає можливості отримати справжні грошові призи – Fetch не пропонує можливості отримати виплату готівкою.

Юзабіліті

Цю безкоштовну програму легко завантажити та використовувати на будь-якому мобільному телефоні Android та iPhone.

Ви просто завантажуєте його та починаєте фотографувати свої квитанції.

Додаток відстежує ваші витрати та показує, скільки ви витратили в певному магазині, у вигляді акуратних графіків і розбивки по місяцях.

Потенційний заробіток

Fetch виплачує вам у балах, але цікавою частиною є постійні суми виплат – ви отримуєте 25 балів за кожну квитанцію, незалежно від того, скільки ви витратили.

Однак ви можете сканувати лише до 35 квитанцій на тиждень, що трохи обмежує.

Крім того, 1000 балів дорівнює 1 долару США, тому для отримання нагороди може знадобитися досить багато часу. Проте програма дозволяє заробляти бонусні бали за купівлю відповідних або обмежених у часі товарів.

Приєднавшись до Fetch Club у додатку, ви отримаєте ексклюзивний вміст і пропозиції від провідних брендів, щоб заробити ще більше балів.

Ще один спосіб підвищити свої прибутки – це запропонувати людям додаток Fetch, щоб отримати від 2000 до 4000 балів після того, як хтось скористається вашим посиланням, щоб приєднатися до нього, і відсканує першу квитанцію.

Оцінки та огляди користувачів

Fetch користується високою репутацією серед користувачів, які хвалять додаток за його простоту.

 • Рейтинг Trustpilot – 4,7/5 із понад 1500 відгуками
 • Рейтинг Google Play – 4,6/5 з 935 тис.+ відгуками
 • Рейтинг iOS – 4,8/5, 4,6 мільйона відгуків

Бонуси за реєстрацію або акції

Ця програма дає вам 2000 бонусних балів за реєстрацію, що дорівнює 2 доларам США.

Таким чином, це допоможе вам швидше досягти порогу зняття коштів, що в іншому випадку займе у вас досить багато часу.

Якщо ви використовуєте чиєсь реферальне посилання, щоб приєднатися до програми, ви можете збільшити бонусні бали до 3000-4000.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Поріг виплат Fetch становить 3 долари, що досить мало порівняно з іншими програмами для заробітку.

Ви можете обміняти свої бали на будь-які подарункові картки або пожертви партнерським благодійним організаціям.

Якщо ви хочете отримувати гроші подарунковими картками, вам, швидше за все, доведеться заробити 5000 балів або 5 доларів США, оскільки вартість більшості подарункових карток починається з цієї ціни.

Догори

Якщо ви шукаєте програми, які платять вам реальні гроші, Догори безперечно є варіантом для розгляду. Хоча програма зосереджена на купівлі газу, вона також пропонує повернення готівки за покупки в багатьох ресторанах і роздрібних торговцях.

особливості

Переваги обмежені Сполученими Штатами, тому вони не мають світового охоплення.

Ви можете використовувати його, щоб заощадити гроші на бензині або покупках у вибраних магазинах і ресторанах по всій країні.

Щоб отримати готівку від покупки, вам спочатку потрібно активувати пропозицію, натиснувши «Отримати». Потім у вас є 4 години, щоб зробити покупку та мати право на винагороду.

Якщо ви використовуєте опцію сканування квитанції, у вас є 24 години, щоб завантажити її.

Додаток може похвалитися різними варіантами викупу та відносно швидким процесом оплати.

плюси

 • Простий у використанні – Upside пропонує простий спосіб повернути частину ваших грошей, заправляючи бензобак і купуючи продукти в певних ресторанах і магазинах.
 • Платить реальними грошима – програма дає вам можливість отримати оплату готівкою через PayPal або банківський депозит.
 • Високі ставки повернення готівки для покупок продуктів – додаток обіцяє ставки повернення готівки від 13% до 35% під час покупок у продуктових магазинах або ресторанах.

мінуси

 • Обмежена доступність – Upside доступний лише в США, пропонуючи повернення готівки за покупки на вибраних АЗС, магазинах і ресторанах.
 • Тарифи можуть відрізнятися. Одна й та сама мережа може пропонувати різні тарифи в різних місцях, а в деяких навіть не передбачено можливість повернення готівки.
 • Відсутність квитанції може означати відсутність заробітку. Якщо ви забули квитанцію або якщо в квитанції немає важливих деталей, програма не надасть вам винагороду.

Юзабіліті

Upside – це програма для iOS та Android, яку можна безкоштовно завантажити та використовувати.

Створення облікового запису не викликає труднощів, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує використання.

Додаток дозволяє сканувати квитанції або пов’язувати ваші покупки на підтримуваних АЗС і магазинах із вашою реєстрацією.

Потенційний заробіток

Upside пропонує ставки повернення готівки за купівлю газу в діапазоні від 1 до 25 центів за галон. Для середнього автомобіля це означатиме від 5 до 119 доларів щорічної економії.

Для середнього фургона чи вантажівки це від 7 до 165 доларів на рік.

Відсоток повернення готівки в додатку для покупок у вибраних ресторанах і продуктових магазинах, за винятком тих, що зроблені через служби доставки, коливається від 13% до 35%, що є досить пристойним.

Ви також можете скористатися реферальною програмою Upside, де бонус за реферала може змінюватися.

Програма дає вам бонус, коли ваш друг вперше купує бензин, і ще один бонус за кожен галон, придбаний у майбутньому.

Ви також отримуєте бонус, коли їхні реферали заповнюють свої бензобаки.

Промокоди доступні тільки для нових користувачів.

Оцінки та огляди користувачів

Ця програма має змішані відгуки: деякі користувачі були задоволені простотою використання, а інші розчаровані потенціалом заробітку та необхідним кроком, коли після покупки потрібно вибрати «Оплачено», щоб отримати винагороду.

 • Рейтинг Trustpilot – 1,5/5 із 303 відгуками
 • Рейтинг Google Play – 4,6/5 з 300 тис.+ відгуками
 • Рейтинг iOS – 4,8/5 з 456 тис.+ відгуками

Бонуси за реєстрацію або акції

Якщо ви використовуєте реферальне посилання, щоб зареєструватися на час роботи та промо-коди, ви можете отримати 25 центів за галон як вітальний бонус.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Upside надає вам кілька способів отримання прибутку.

Однак тривалість обробки платежу та те, чи збираєтеся ви сплачувати комісію, залежить від вибраного способу оплати та суми виведення готівки.

Доступні варіанти оплати: цифрові подарункові картки з мінімальною виплатою 10 доларів для більшості з них, готівка через банківський переказ із комісією в 1 долар, якщо ви хочете перевести менше ніж 10 доларів, і готівка через PayPal з комісією в 1 долар, якщо вам потрібно перевести менше 15 доларів.

Bingo Cash

Bingo Cash є одним із найкращих додатків для геймерів, що дозволяє їм вигравати реальні грошові призи за онлайн-ігри.

Це законна програма, яка працює на авторитетній платформі Skillz, тож її безперечно варто розглянути, шукаючи програми, які платять безкоштовні гроші.

особливості

Хоча гра доступна лише в США, деякі країни США не мають доступу до кеш-ігор, зокрема Арізона, Айова, Луїзіана, Південна Кароліна та Вашингтон.

Для тих, хто хоче отримати грошову винагороду, існує модель безкоштовної гри та платної гри.

Отже, якщо ви хочете взяти участь у кеш-турнірах, ви повинні внести депозит у розмірі 5 доларів. Ігри зазвичай тривають близько 2 хвилин, і учасники підбираються залежно від рівня навичок.

плюси

 • Весела та проста у використанні – ігровий додаток перетворює класичне Бінго на гру для отримання додаткових грошей, і користувачі описують її як веселу, захоплюючу та легку.
 • Грошові турніри для кількох гравців – ігровий додаток регулярно пропонує турніри на реальні гроші, що забезпечує чудові можливості заробітку.
 • Він виплачуватиме вам реальні гроші – Bingo Cash дозволяє перевести свої винагороди за допомогою PayPal.

мінуси

 • Депозит у розмірі 5 доларів для кеш-ігор – якщо ви хочете взяти участь у цих іграх, вам доведеться заплатити 5 доларів.
 • Обмежена доступність – ігровий додаток не є глобальним, і деякі країни США не мають доступу до грошових турнірів.

Юзабіліті

Ця ігрова програма доступна для мобільних пристроїв і планшетів iOS і Android. Ви можете знайти його в iOS і Play Store.

Завантаження безкоштовне, але для участі в грошових турнірах потрібно внести депозит.

Додаток має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і пропонує підручник, який допоможе вам грати в ігри та отримувати грошові винагороди.

Потенційний заробіток

Усі гравці бачать однакові карти та кульки, тому, щоб виграти гру, вам потрібно бути швидким і зосередженим. Щоразу, коли ви отримуєте Bingo, програма нараховує вам бали.

Додаток пропонує безліч ігор, нагороджуючи користувачів грошовими призами за досягнення трійки лідерів.

Отже, якщо ви постійний гравець у Bingo Cash, ви можете заробити пристойні гроші за допомогою програми. Просто переконайтеся, що ви не платите більше, ніж можете виграти.

Запрошуючи людей на платформу, ви можете заробити до 15 доларів США. Збирання трофеїв – це ще один спосіб збільшити свої прибутки.

Оцінки та огляди користувачів

Гравцям Bingo Cash подобається, наскільки розважальними та захоплюючими є кеш-ігри. На жаль, гра не включена в список Trustpilot і, отже, не має рейтингу.

 • Рейтинг Google Play – 4,3/5 зі 112 відгуками
 • Рейтинг iOS – 4,7/5 зі 106 тисячами відгуків

Бонуси за реєстрацію або акції

Ця ігрова програма не пропонує вітальних бонусів або акцій.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Ви можете виводити свої прибутки через Apple Pay і PayPal. Ігровий додаток не вказує мінімальний поріг виплат.

Rakuten Insight

Rakuten Insight пропонує платні опитування, які ви можете взяти, щоб заробити гроші у вільний час. Додаток розроблено компанією, що стоїть за платформою повернення грошей Rakuten, тому він на 100% законний.

особливості

Rakuten Insight доступний у США, Великобританії, Франції та більшості країн Азії.

Додаток пропонує платні онлайн-опитування для людей у ​​цих регіонах, дозволяючи їм заробляти додаткові гроші, заповнюючи опитування на різні теми.

Після успішного проходження кожного опитування ви отримуєте різну кількість балів залежно від тривалості та змісту опитування.

Опитування може тривати від 3 до 20 хвилин. Також існує ймовірність дискваліфікації з опитування в середині, але ви все одно отримаєте кілька балів.

Варіанти, які можна отримати, і запрошення до опитування відрізняються залежно від регіону.

плюси

 • Різні способи оплати – ця програма для опитування пропонує різні способи оплати для різних регіонів, включаючи можливість заробити додаткові гроші через PayPal.
 • Сайт, зручний для мобільних пристроїв. Rakuten Insight має веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, тож ви можете легко проходити опитування на своєму комп’ютері чи ноутбуці.
 • Низький поріг виплат – ви можете подати запит на зняття лише після того, як заробите 5 доларів.

мінуси

 • Обмежені можливості опитування – кількість доступних опитувань на Rakuten Insight нижча, ніж на популярних платформах опитування.
 • Обмежена доступність – програма доступна лише в 15 країнах світу.

Юзабіліті

Завантаження та використання Rakuten Insight абсолютно безкоштовне. Ви можете знайти програму в Play Store, а останнім часом і в iOS App Store.

Сайт оптимізований для мобільних пристроїв, що дозволяє використовувати його на настільному пристрої так само легко та ефективно, як і на мобільному телефоні.

Після завершення реєстрації ви також повинні заповнити свій профіль, щоб отримати запрошення на опитування.

Потенційний заробіток

Rakuten Insight використовує систему балів, тож коли ви заповнюєте опитування, ви отримуєте бали залежно від таких факторів, як тривалість опитування.

Більшість опитувань у додатку сплачують близько 30 балів після їх завершення, де 1 бал дорівнює 0,01 долара США.

Хоча програма пропонує реферальну програму для збільшення ваших прибутків, вона заплутана та доступна не для всіх.

Оцінки та огляди користувачів

Хоча Rakuten Insight не має вражаючих рейтингів і багатьох відгуків порівняно з іншими програмами для заробітку в нашому списку, він спокійно потрапляє в категорію середнього класу.

 • Рейтинг Trustpilot – 2,9/5 з 9 відгуками
 • Рейтинг Google Play – 3,7/5 з 262 відгуками
 • Рейтинг iOS – 3,4/5 з 12 відгуками

Бонуси за реєстрацію або акції

Цей додаток для опитування не пропонує бонус за реєстрацію.

Способи оплати та пороги виведення коштів

Завдяки порогу виведення готівки в розмірі 5 доларів США Rakuten Insight дозволяє обміняти бали за допомогою подарункових карток Amazon або готівкою PayPal, щойно ви заробите 500 балів.

Доступні способи оплати залежать від вашої країни.

Висновок

У вас є багато варіантів заробітку в Інтернеті. З цієї причини ми вибрали найкращі платні програми для заробітку.

Перегляньте наші огляди та виберіть той, який вам найбільше підходить. Удачі!

Ви також можете переглянути ці партнерські програми AI, щоб заробити гроші.

  Що вибрати в 2023 році –