10 найкращих порад щодо безпеки на робочому місці для забезпечення добробуту працівників

| | 0 Comments| 10:55 AM
Categories:

Станьте професіоналом безпеки на робочому місці за допомогою цих порад!

Безпека на робочому місці є важливою для всіх організацій, незалежно від розміру. Керівництво має зробити безпеку на робочому місці пріоритетом. Безпека працівників вважається моральною відповідальністю та обов’язком роботодавця.

Впровадження протоколів безпеки для захисту персоналу, активів і власності компанії є частиною безпеки на робочому місці.

Що стосується матеріалів, які використовуються в будівництві, меблів та обладнання на робочих місцях, роботодавці повинні вживати заходів обережності. Небезпечні умови праці можуть виникнути, якщо роботодавці нехтують дотриманням заходів безпеки.

Сьогодні ми обговоримо, чому безпека на робочому місці важлива, і практичні поради щодо благополуччя працівників.

Безпека на робочому місці та благополуччя працівників

Робоче середовище значною мірою впливає на здоров’я та самопочуття працівника. Щаслива та здорова робоча сила має життєво важливе значення для побудови успішної компанії, оскільки це підвищує залученість і продуктивність.

Заохочення здоров’я та добробуту працівників може сприяти створенню позитивного робочого середовища та допомогти їм досягти успіху як у роботі, так і в особистому житті. Таким чином, покращення здоров’я працівників передбачає більше, ніж зменшення медичних проблем і прогулів через хворобу.

Важливість безпеки на робочому місці та добробуту працівників

Безпечне робоче середовище та благополуччя співробітників безпосередньо пов’язані, оскільки критичні для безпеки середовища можуть становити небезпеки, які впливають на ефективність роботи співробітників. Ось кілька моментів, які ілюструють важливість цього.

  • Фізичне здоров’я працівника має важливе значення, і було доведено, що воно позитивно впливає на робоче середовище. Під час роботи можливі травми через відсутність фізичного здоров’я.
  • Поряд із фізичним здоров’ям дуже важливо розуміти здоров’я, оскільки воно допомагає створити позитивне робоче середовище. Під час роботи в критично важливих для безпеки середовищах психічне здоров’я та симптоми та умови, такі як стрес, тривога та депресія, можуть призвести до зниження концентрації, пам’яті, наполегливості, прийняття рішень і, зрештою, до травм.
  • Краще здоров’я вимагає правильного розпорядку дня працівника. Це означає, що втома та недостатній сон мають прямий негативний вплив на здатність зосереджуватися та безпечно працювати в умовах безпеки.

Коли здоров’я та благополуччя працівника знаходяться під загрозою, це може призвести до травм як особистому, так і інших, зниження продуктивності, збільшення відтоку працівників, підвищення витрат на страхування та зниження морального духу.

Чому необхідна безпека на робочому місці?

Фізичне та психічне здоров’я мають важливе значення для загального благополуччя працівників. Люди з хорошим психічним здоров’ям можуть краще працювати, насолоджуватися дозвіллям і активно брати участь у житті своїх громад.

Ось кілька причин, чому безпека на робочому місці важлива:

  • Зростання: – безпечне середовище допомагає працівникам розвиватися в безпечній та стимулюючій організації. Коли безпека знаходиться під загрозою, працівники відволікаються на свої нагальні проблеми, і їм важко освоювати нові навички, сприймати зміни та йти в ногу з мінливими тенденціями ринку. Таким чином, дотримання безпеки допомагає працівникам працювати ефективно та забезпечує сприятливе робоче середовище.
  • Лояльність: – Безпечні робочі місця сприяють відданості та відданості серед працівників. Якщо працівники почуваються в безпеці на робочому місці, вони відчувають, що їх цінують і хочуть працювати в організації довше. Вони, швидше за все, залишаться у свого нинішнього роботодавця, зменшуючи витрати на наймання.
  • Спілкування: безпечне робоче місце створює прозоре та відкрите спілкування. Слід заохочувати працівників висловлювати занепокоєння щодо своєї безпеки, не боячись наслідків. Співробітникам буде комфортно, коли їх почують; вони матимуть більше можливостей і проявлятимуть більший інтерес до благополуччя своїх колег і свого власного.

Крім того, благополуччя працівників пов’язане з більш сприятливими результатами та вищою продуктивністю, що зменшує відсутність на роботі чи відпустку через хворобу, а також покращує захист інтересів працівників.

Переваги забезпечення безпеки на робочому місці

Ось деякі з переваг, які безпечне робоче місце пропонує працівникам:

Підвищення продуктивності

Безпечне робоче середовище веде до підвищення продуктивності, тобто працівники можуть зосередитися на своїй роботі, знаючи, що їхній роботодавець надає великого значення здоров’ю та безпеці.

Співробітники, які дотримуються всіх правил охорони праці на робочому місці, мають більше шансів бути продуктивними. Продуктивні працівники можуть виконувати більше роботи за менший час, що зменшить операційні витрати та, зрештою, підвищить продуктивність компанії.

Покращує репутацію

Здорове робоче місце позитивно впливає на вартість бренду організації, що вигідно для компанії. Це підвищує задоволеність клієнтів та інвесторів, що призводить до зростання та збільшення прибутку для бізнесу.

Крім того, потенційні інвестори, беручи участь у робочому середовищі й умовах на робочому місці, можуть приймати інвестиційні рішення, дотримуючись культури безпеки. Важливим є те, що зв’язки з громадськістю є важливими для компанії, а безпека та здоров’я на робочому місці мають значні переваги для PR. Це сприяє розвитку позитивної, продуктивної культури на робочому місці та покращує ідентичність бренду завдяки кращому бренду роботодавця.

Знизити вартість

Запобігти краще, ніж лікувати, а це означає, що здорове робоче середовище зменшує витрати на компенсацію. Безпечне робоче місце не піддає працівника будь-якому ризику, що призводить до меншої компенсації працівникам за здоров’я з боку організації та скорочення часу простою для перевірок безпеки.

Пропагує корпоративну відповідальність

Безпека на робочому місці покращує корпоративну відповідальність ваших працівників і вас як роботодавця. Він створює надійну систему та надає модель для наслідування іншим підприємствам. Більшість зацікавлених сторін створюють безпечне та стійке робоче місце, а компанії, які впроваджують безпечне та здорове робоче середовище, доводять себе як кращі місця для роботи.

Поради з безпеки на робочому місці

Нижче наведено кілька практичних і корисних порад щодо безпеки на робочому місці, які слід застосовувати організаціям і працівникам:

Повідомте про небезпечні умови

Іноді працівники бояться розповісти своєму начальству про конкретні небезпечні ситуації та ризики, які можуть поставити їх або когось іншого в небезпеку. Це може збільшити ймовірність нещасних випадків або травм на робочому місці, що може бути більш сприятливим для безпечного робочого середовища.

Очікується, що працівники повинні негайно повідомляти, коли їм стане відомо про небезпечні ситуації для їхньої безпеки, колег і робочого місця. Як тільки буде виявлено ризик або загрозу, своєчасно та ефективно повідомте відповідні сторони, щоб допомогти зменшити ризик.

Наприклад, PIERCE створив неформальні та офіційні способи спілкування для працівників або їхніх представників, за допомогою яких вони можуть повідомляти про небезпечні умови на робочому місці. Він заохочує роботодавця дотримуватися заходів безпеки на робочому місці для працівників. Опитування працівників і інструменти зворотного зв’язку також можуть бути використані для оцінки будь-яких потенційних небезпек.

Носіть захисне спорядження

Під час роботи важливо носити належне захисне спорядження. Завжди бажано носити дихальну маску, якщо на робочому місці є пил або сміття або якщо ви маєте справу з небезпечними чи токсичними хімікатами чи випарами.

Належним захисним спорядженням для роботи можуть бути маски для обличчя, світловідбиваючий одяг, промисловий робочий одяг, вогнезахисний одяг або навіть щось таке необхідне, як нековзке взуття. Організація повинна забезпечити відповідні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для захисту своїх працівників.

Відповідно до Національного інституту безпеки та гігієни праці (NIOSH), працівники повинні носити засоби індивідуального захисту, щоб запобігти собі травмам і хворобам. ЗІЗ можуть залежати від типу галузі чи рівня роботи, але деякі початкові запобіжні заходи є обов’язковими для працівників.

Навчання з техніки безпеки

Небезпеки на робочому місці ніколи не виникають у зручний час, тому співробітники та організація повинні бути готові до них, коли вони виникають. Навчання працівників є ключовим компонентом процесу формування навичок для розвитку безпеки на робочому місці. Навчання повинно поєднувати лекції або авторські курси та практичне навчання, включаючи такі теми, як усвідомлення ризику та реагування.

Наприклад, промислова компанія TATA Steel розробляє центр розвитку лідерства з безпеки, цифровий навчальний центр для офіцерів, службовців і контрактників. Він висвітлює стандарти безпеки та необхідні заходи для цього.

Повідомте про культуру безпеки

Організація повинна мати міцну та позитивну культуру безпеки, щоб створити базовий набір установок і практик щодо безпеки на робочому місці. Безпека є частиною культури компанії, і це норма для всіх співробітників, а не формальність.

Таким чином, організації повинні переконатися, що безпека на робочому місці є постійною функцією та входить у сферу діяльності команди з охорони навколишнього середовища, здоров’я та безпеки. Крім того, керівництво має працювати над створенням середовища, де кожен відповідає за безпеку на робочому місці.

Наприклад, в 2014 рік24 000 фунтів хімічних речовин, у тому числі метилмеркаптану, стався витік у DuPont La Porte через відсутність зв’язку. Під час нещасного випадку загинуло четверо працівників, тому необхідно повідомляти про небезпеку на робочому місці, щоб мінімізувати ймовірність таких нещасних випадків.

Зберігайте обладнання в хорошому стані

Важливо підтримувати обладнання в безпечному та чистому стані. Коли під час роботи працівники використовують одне робоче місце, обладнання та підлогу, умови можуть швидко погіршитися. Регулярні заходи безпеки можуть забезпечити безпеку та здоров’я працівників, зменшити ковзання та падіння, спричинені брудною або мокрою підлогою, і запобігти нещасним випадкам, спричиненим погано обслуговуваним обладнанням та механізмами.

Крім того, організації повинні підтримувати запаси запасів надзвичайних ситуацій і їх актуальність, тобто забезпечувати справність детекторів диму, аптечок першої допомоги та вогнегасників.

Будьте в курсі нових технологій

Організація зобов’язана інформувати працівників про будь-яку нову політику, процедури чи обладнання, які можуть бути запроваджені на робочому місці. Таким чином, потрібні необхідні інструкції та навчання, щоб допомогти їм зрозуміти, що потрібно зробити, щоб запобігти потенційному інциденту. Крім того, керівництво може заохочувати співробітників звертатися до своїх керівників за допомогою, виховуючи культуру підтримки.

Наприклад, технологія штучного інтелекту корисна для безпеки обладнання та може надавати попередження в реальному часі про небезпечний стан обладнання.

Зберігайте поставу

Виконувати робочі обов’язки важливо з правильною поставою. Заходи безпеки є великою перевагою під час роботи, яка вимагає підняття важких предметів або навіть простого сидіння за комп’ютером. Працівники повинні усвідомлювати свою позу, оскільки це може спричинити біль і потенційно довгостроково пошкодити їхні плечі, спину чи шию.

Переміщаючи предмети, сядьте прямо, тримайте плечі на одній лінії зі стегнами, підніміть ноги. Неправильна постава може навантажувати плечі, шию та спину, що призведе до значної шкоди.

Наприклад, компанія Tata Consultancy Services пропонує зразкову систему, яка надсилає сповіщення про ризик, пов’язаний із позою працівника. Оцінка здійснюється за допомогою машинного навчання, а штучний інтелект допомагає вберегти співробітника від тілесних ушкоджень.

Ведіть записи про безпеку

Записи про нещасні випадки, пов’язані з безпекою, слід зберігати разом з усіма іншими документами організації для подальшого моніторингу, оскільки керівництво може проаналізувати їх і зробити з них уроки. Команда безпеки може визначити основну причину проблеми та способи її пом’якшення та запобігання в майбутньому за допомогою звітів про виконання дій.

Крім того, організація може робити нотатки про відвідуваність, розглянуті теми, запитання та відгуки під час тренінгів, а також записувати, хто який тренінг пройшов. Тому організація може призначити роботу відповідно до можливостей працівників. Більш складно кажучи, ці тренінги є вулицями з двостороннім рухом, де думки та ідеї учасників можуть допомогти створити найширші, найновіші плани реагування на надзвичайні ситуації.

Крім того, використання програмного забезпечення та інструментів керування EHS може допомогти краще відстежувати інциденти та контролювати зони, які можуть становити можливу небезпеку в майбутньому.

Дотримуйтеся кроків

Працівники повинні завершити роботу з усіма належними процедурами та етапами. Іноді працівники обмежені часом і їм потрібно вжити заходів, щоб швидше виконати завдання. Щоб швидше виконати завдання, вони також можуть неправильно використовувати певні інструменти чи обладнання.

Зрештою, це призводить до нещасних випадків на виробництві. Організації можуть нагадати членам команди, що дотримання процесів і процедур є найбезпечнішим способом дій, оскільки вони були ретельно розроблені для усунення будь-якого можливого ризику.

За даними Statista, у Хорватії є 9421 травми зафіксовано у 1 00 000 працівників. Основна причина цього полягає в тому, що країна розташована на узбережжі Адріатичного моря, де регулярно відбуваються стихійні лиха. Як працівники, вони повинні стежити за процесом роботи, щоб уникнути будь-якої катастрофи, природної чи штучної.

Спрямування нових співробітників

На досвідчених членів команди покладається обов’язок направляти нових співробітників. Рекомендації включають навчання їх культурі безпеки організації та стандартам, яких вона дотримується, щоб підтримувати міцну основу безпеки.

Разом члени команди можуть створити безпечне робоче місце та міцну культуру безпеки, якщо всі вони повністю розуміють переваги безпеки як для компанії, так і для окремої людини.

Наприклад, на церемонії ознайомлення з новим співробітником керівництво може призначити для нього групу і спостерігача. Контролер повинен нести відповідальність за надання всіх необхідних питань безпеки цієї організації та попередні запобіжні заходи щодо цих питань.

Заключні слова

За словами Карен А. Браун, одна відома теорія передбачає, що новий пріоритет безпеки на робочому місці може потребувати розширення конкурентної структури пріоритетів (якість, вартість, доставка та гнучкість), щоб включити соціальну відповідальність разом із безпекою на робочому місці як вимір. Навчання з охорони праці на робочому місці є важливою складовою ефективної організації.

Безпечне та здорове робоче середовище підвищує продуктивність і ефективність і запобігає професійним захворюванням і травмам. Дотримання правил техніки безпеки та медична освіта працівників є важливими на всіх робочих місцях, оскільки вони допомагають запобігти серйозним травмам і нещасним випадкам.

Крім того, якщо навчання з охорони праці не було проведено, роботодавці несуть відповідальність за будь-які травми на своїх підприємствах. Навчальні ініціативи, які сприяють безпечному та здоровому робочому середовищу, приносять користь як роботодавцю, так і працівнику.

Далі, для безпеки потрібна хороша інфраструктура, отже, ось найкраще програмне забезпечення для керування об’єктами для оптимізації операцій.

  Які старі компоненти можна повторно використовувати під час створення нового ПК?