10 найкращих платформ для автоматизації робочого процесу та інтеграції для особистого чи бізнес-класу

Платформи автоматизації робочого процесу та інтеграції спрощують керування складними бізнес-процесами, підключаються до хмарних додатків для додаткової функціональності, допомагають створювати програмні продукти тощо!

У результаті ви можете оптимізувати цю трудомістку, повторювану та стомлюючу роботу за допомогою потужності автоматизації та заощадити час і гроші.

Це може бути ймовірною причиною того, чому індустрія систем управління документообігом стабільно зростає. За словами а звітУ 2019 році ринок автоматизації робочих процесів оцінювався в 8,07 мільярда доларів США, а до 2027 року очікується, що він досягне 39,49 мільярда доларів США.

Не кажучи вже про те, що висока конкуренція на ринку сучасного світу вимагає від вас прискорення бізнес-процесів і надання високоякісних продуктів, які можуть вирішити проблеми ваших клієнтів.

Тим не менш, автоматизація робочого процесу та програмне забезпечення для інтеграції є ідеальними рішеннями, які ви можете придумати для прискорення робочого процесу та швидкого розгортання спеціально створених продуктів на ринку.

Отже, давайте обговоримо кілька речей про ці рішення, перш ніж перейти до пошуку найкращих доступних для вас варіантів.

Що таке рішення автоматизації та інтеграції робочого процесу?

Платформи автоматизації та інтеграції робочих процесів пропонують гнучкі рішення та інструменти, необхідні для вдосконалення ваших бізнес-процесів.

Вони змінюють спосіб вашої роботи, надаючи можливість вашій команді створити ідеальний робочий процес і оптимізувати його. Крім того, ви можете автоматизувати процеси, знаходити зайві дії, визначати можливі області покращення та досягати більшої ефективності.

Ці платформи додають ваш робочий процес більшої видимості та структури, що допомагає вам перетворити ваші концепції на ефективні процеси, а ідеї — на цінні продукти. Крім того, вони гарантують відмінну якість продукту та допомагають пришвидшити час виходу на ринок.

Окрім цього, платформи автоматизації робочого процесу та інтеграції дозволяють:

 • Розклад завдань
 • Ефективно керуйте робочими процесами
 • Забезпечує безперебійну співпрацю між вашою командою
 • Стратегічно оцінюйте процеси
 • Створюйте етапи, де ви можете визначати та переміщувати завдання
 • Діліться документами з іншими
 • Підвищення продуктивності співробітників
 • Оптимізуйте використання ресурсів
 • Повідомлення або оповіщення менеджерів або користувачів відповідно до попередньо встановлених правил
 • Синхронізуйте завдання в кінці кожного етапу
 • Може швидко адаптуватися до змін

І багато інших можливостей…

Ось чому система автоматизації робочого процесу стала необхідною для компаній, щоб утримувати свої команди згуртованими та прискорювати робочий процес. Ці платформи корисні для бізнесу будь-якого розміру для встановлення ефективних бізнес-потоків.

Однак вибрати гідну платформу автоматизації робочого процесу та інтеграції не так просто. Це допоможе, якщо ви подумаєте про свої бізнес-цілі, розмір вашої команди та бюджет. Тим не менш, ви можете заплутатися з багатьма варіантами.

Але не хвилюйтеся; ми підібрали кілька найкращих у своєму класі варіантів, які допоможуть вам швидко приймати рішення, розглядаючи деякі важливі аспекти цих платформ, які можуть допомогти вам задовольнити ваші потреби.

Отже, давайте подивимось на них.

Zapier

Підключіть свої програми до Zapier і легко автоматизуйте свої робочі процеси. Він автоматично переміщує інформацію між вашими веб-програмами та допомагає вам зосередитися на важливих аспектах вашої роботи.

Щоб розпочати роботу з Zapier, інтегруйте свої програми, дозвольте їм обмінюватися даними з робочими процесами, які називаються Zaps, і швидко створюйте процеси, щоб виконувати більше завдань без програмування. Наприклад, Zaps може підключити програми та служби, якими ви користуєтеся щодня, наприклад Gmail.

Ви також можете встановити тригер для сповіщень, скопіювати вкладення в Dropbox зі свого облікового запису Gmail, а потім дозволити Slack сповіщати вас про цей новий файл. Zapier здатний підключати більше веб-додатків, ніж будь-який інший сервіс, додаючи нові параметри щотижня. Фактично, він підключається до 3000+ програм, тож ви можете й надалі використовувати ті програми, які вважаються корисними.

Деякі програми, з якими він може інтегруватися, включають Google Sheets, MailChimp, Google Calendar, Trello, HubSpot, Google Drive, Twitter, Discord, ActiveCampaign, Zoom, Stripe, Outlook, Instagram, ClickFunnels, YouTube, Calendly, Google Forms, Shopify, WordPress , і більше.

Zapier дозволяє будь-кому легко створювати робочі процеси лише кількома клацаннями миші. Крім того, вони пропонують простий редактор, тож ви можете використовувати автоматизацію «зроби сам», дозволяючи налаштовувати Zaps без допомоги розробника.

Вони пропонують як безкоштовні, так і платні плани. Отримайте назавжди безкоштовний план, щоб отримати базові функції, або виберіть преміум-плани від 20 доларів США на місяць, щоб отримати більше інструментів автоматизації, пріоритетну підтримку та більше можливостей.

  Як встановити доповнення Gmail

Smartsheet

Smartsheet допоможе вам у рутинних повсякденних і повторюваних завданнях, які потрібно виконати, незалежно від того, наскільки вони нудні чи прості.

Усе це відбувається за допомогою шаблонів автоматизації робочого процесу без написання жодного рядка коду. Крім того, ви також можете створювати власні робочі процеси, щоб адаптувати їх до ваших конкретних потреб.

Наприклад, він може автоматично сповіщати зацікавлених сторін, коли ви вносите критичні зміни в будь-який пов’язаний проект. Або ви можете створити робочий процес із запитом на оновлення від команди щотижня або за виконання певних критеріїв.

Загалом, автоматизація робочого процесу Smartsheet рятує вас від питань, які дійсно потребують вашої уваги, і ви можете перевірити її за допомогою 30-денної безкоштовної пробної версії.

n8n

Створюйте та розгортайте інтуїтивно зрозумілі робочі процеси для запуску ваших послуг, продуктів і бізнес-процесів n8n.io. Він пропонує легкий і простий спосіб розробки схем додатків.

З ліцензією справедливого коду ви можете запускати n8n локально або в хмарі та вирішувати, хто матиме доступ до даних і зберігатиме їх. Вам не обов’язково бути інженерним фахівцем у проектуванні, оскільки легко створювати робочі процеси за допомогою додатків і спеціальної логіки. Цей потужний інструмент дозволяє редагувати будь-що та виходити за межі ETL.

n8n.io може підключатися до більш ніж 200 додатків, де ви можете переміщувати та змінювати дані між багатьма базами даних і додатками, не застрягаючи у вирішенні помилок CORS і документах API. Додайте умовну логіку, спеціальні HTTP-запити та функції JavaScript після запуску потоків без коду.

Ви можете створювати власні інтеграції, проектуючи вузли або для CRM, кінцевих точок продукту, або дозволяючи командам операцій і маркетингу створювати робочі процеси за їхніми ідеями.

Крім того, ви також можете піти на n8n хмараяке є керованим рішенням.

Завдяки автоматизації робочого процесу наступного покоління ви можете працювати з об’єктами JSON з усіма настроюваними полями у візуальному інтерфейсі користувача. Не обмежуйтесь основними вузлами для веб-хуків, JavaScript, HTTP-запитів, витягування HTML тощо. Натомість моделюйте свій власний бізнес за допомогою злиття, умовних вузлів і маршрутизації на основі вузлів.

Вони пропонують три тарифні плани: Start, Pro або Power, починаючи з $24,04/місяць за 5 тисяч виконань робочих процесів і 20 активних робочих процесів.

зробити

Інтеграція програм і автоматизація робочих процесів можлива кількома простими клацаннями миші, якщо у вас є Make. Це забезпечує більш плавний потік даних між різними програмами, тому вам не доведеться мати справу з повторюваними завданнями, і ви можете більше зосередитися на розвитку бізнесу.

Цей потужний інтеграційний сервіс дозволяє візуалізувати, проектувати, підключати та автоматизувати роботу за лічені хвилини. Він має візуальний редактор, який полегшує процес автоматизації завдяки функції перетягування. Просто перетягніть програму, яку ви хочете інтегрувати, скиньте туди, куди потрібно, і дозвольте програмам допомогти вам.

Ви можете розробляти інтеграції як прості, так і складні, як вам потрібно. Наприклад, ви можете створити прості інтеграції, як-от інтеграцію Google Таблиць із вашою електронною поштою, або складні, як-от інтеграцію Webhooks із JSON і додавання маршрутизатора, щоб інтегрувати більше додатків і розробити їх на свій розсуд.

Make підтримує понад 650 програм, включаючи ActiveCampaign, Amazon SES, Airtable, Discord, Google (Таблиці, Календар, Gmail тощо), Facebook, BitBucket, Cloudflare, Datadog, Elasticsearch, Etsy, Freshdesk, GitHub, GetResponse, Magento, продукти Microsoft , MySQL, New Relic, Notion, Okta, SendGrid, WooCommerce, Zapier тощо.

Якщо ви не можете знайти програму, яку використовуєте, ви можете підключити її за допомогою API. Крім того, вони також пропонують понад 3000 шаблонів безкоштовно, щоб допомогти вам задовольнити найважливіші вимоги автоматизації. Операції реєструються під час виконання певних сценаріїв, щоб ви могли бачити, коли та які дані було оброблено. Однак ви можете вимкнути його, якщо не хочете, щоб вони зберігали передані дані.

Make дозволяє вибрати, коли і де почати обробку даних. Ви можете почати процес з цього моменту або після певної дати чи часу. Крім того, ви можете використовувати вбудовані маршрутизатори, щоб легко дублювати оброблені дані та розділити сценарій на різні маршрути, щоб обробляти дані по-різному в кожному маршруті. Ви також можете фільтрувати дані, що проходять через маршрут.

Make пропонує унікальну функцію: обробники помилок, які дозволяють ефективно вирішувати несподівані винятки. Ви також можете легко створювати маршрути обробки помилок за допомогою спеціальних фільтрів і логіки, а маршрути подбають про винятки.

Power Automate

Microsoft Power Automate це потужний механізм робочого процесу для легкої автоматизації робочих процесів вашого бізнесу. Ви можете використовувати його для спрощення створення додатків, увімкнувши бізнес-логіку та моделюючи процеси в усіх підключених службах і джерелах даних.

  Як відхилити дзвінок з екрана блокування на iPhone

Power Automate також корисний у розробці логіки для Power Apps, використовуючи його конструктор потоку «наведіть і клацніть», а не створюйте довгі коди. Крім того, ви можете ефективно запускати бізнес-потоки у своїх програмах за допомогою кнопок, введення даних і дій. Ці потоки повертають дані вашій програмі, щоб користувачі могли переглядати інформацію або запустити й забути.

Переконайтеся, що ваші дані є узгодженими та не відставайте від своїх користувачів за допомогою багатоетапних процесів, незалежно від того, де вводяться дані. Створюйте автоматизовані робочі процеси, об’єднуючи дані та сприяючи продуктивності та співпраці вашої команди. Безперешкодно діліться автоматизацією завдань у вашій організації, щоб усі були в курсі.

Ви можете досягти глибокої інтеграції за допомогою SharePoint, Dynamics 365 для автоматизації програм у контексті та OneDrive для вашого бізнесу. Power Automation пропонує інтеграцію понад 200 програм, щоб ви могли прискорити робочий процес. Він включає Microsoft Teams, Excel, Twitter тощо. Крім того, ви можете створювати більш надійні потоки за допомогою простої мови виразів типу Excel.

Почніть підключатися до більшої кількості служб і систем, щоб отримати кращий контроль за допомогою вбудованих можливостей розширення. А якщо ви хочете мати повне керування, ви можете створювати програми Azure Logic безпосередньо з робочих процесів автоматизації, а потім керувати програмами в Azure.

Піднос

Платформа легкої інтеграції Піднос дозволяє інтегрувати весь стек технологій і швидше автоматизувати ваші робочі процеси. Інструмент допоможе вам красиво оптимізувати ваші процеси за допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора.

Ви також можете використовувати їхній Connector Press та інтегрувати його з веб-програмним забезпеченням. Tray надає вашій команді добре налагоджені машини для створення повністю автоматизованих процесів і сприяє плавній інтеграції хмарних програм, щоб вони ефективно працювали в режимі реального часу.

Tray допомагає вам підвищити ефективність маркетингу та зростання за допомогою завантаження списків потенційних клієнтів, маршрутизації та оцінювання потенційних клієнтів, персоналізованих електронних листів, збагачення даних і виявлення задоволених клієнтів. Крім того, ви можете передавати оновлення продажів і сигнали про купівлю напряму торговим представникам за допомогою сповіщень, процесу запиту на подання, процесу затвердження, автоматизації товарів і ввімкнення продажів.

Ви можете утримувати клієнтів за допомогою інтенсивної підтримки та програм післяпродажного обслуговування, а також післяпродажної обробки, встановлення пріоритетів за угодою про рівень обслуговування, плавної адаптації, виявлення відтоку та синхронізації CRM.

Tray допомагає плавно масштабувати від інтеграції точка-точка до складних бізнес-процесів за допомогою умовної логіки, обробляючи мільярди процесів за мілісекунди. Крім того, він має безсерверну архітектуру разом із API, що пропонує безмежні можливості.

IFTTT

Підключіть свої пристрої та програми дивовижними способами IFTTT і створювати потужні робочі процеси. Це допомагає побудувати для вас зв’язаний світ, який може підтримувати ваш бізнес і розвиток завдяки потужності зв’язку.

IFTTT може безпечно підключатися до 650+ світових брендів, щоб полегшити роботу. Він включає такі провідні бренди, як Google, Uber, Dropbox, GitHub, Instagram, Twitch, Slack, Stripe, Robot, Alexa, Spotify, Salesforce, Twitter, Pinterest тощо.

IFTTT допоможе вам інтегруватися з послугами з різних секторів, включаючи фінансові технології, послуги передплати, розумні будинки, енергетику тощо. За допомогою IFTTT ви можете створювати інтелектуальні робочі процеси, включаючи випадки використання, як-от розумні будинки, які можуть реагувати на такі сигнали, як замикання дверей, привітний персонал доставки тощо; публікувати фото в соціальних мережах; створювати події за допомогою Google Assistant; і більше.

Крім того, ви також можете перейти на IFTTT Pro, щоб розблокувати творчі та потужні інструменти для налаштування кожного аспекту ваших аплетів. Ви навіть можете досліджувати більше за допомогою умовної логіки, кількох дій і запитів.

Kissflow

Вам довіряють понад 10 тисяч клієнтів у всьому світі, Kissflow це провідне програмне забезпечення для автоматизації робочих процесів для компаній. Він створений для підвищення продуктивності вашої команди завдяки гнучким формам, візуальним робочим процесам і контролю доступу.

Ви можете створювати повністю персоналізовані форми з до 20 типами полів, обчисленнями, розширеним пошуком і гнучкими макетами. Крім того, визначте видимість і обов’язки на основі ролей користувачів, рівнів і типів даних форми.

Отримайте важливу інформацію про бізнес-процеси за допомогою налаштованих звітів і інформаційних панелей. Kissflow пропонує індивідуальні функції, які допомагають полегшити робочі процеси. Крім того, він має менеджер робочих процесів, який допомагає керувати робочими процесами без коду.

  Що таке швидка зарядка і як вона працює?

Kissflow пропонує легкий у використанні, простий і нескладний користувальницький інтерфейс, який робить усе без зусиль під час керування кількома інструментами робочого процесу. Легко й миттєво підключіть свої системи робочого процесу за допомогою API або зручних інструментів, таких як Zapier.

Легко справляйтеся зі збільшенням кількості користувачів, складністю та обсягом даних за допомогою автоматизації. Крім того, ви отримуєте аналітику в реальному часі та спеціальні показники та залишаєтеся в курсі робочого процесу.

Tallyfy

Tallyfy пропонує новий і простий спосіб автоматизації та документування ваших процесів. Це допомагає зберігати детальні дані у ваших системах і створювати креслення для їх запуску без створення складних блок-схем, написання кодів або використання брудних документів.

Автоматизація стає легкою та потужною завдяки Tallyfy, яка дозволяє миттєво перетворювати робочі процеси затвердження, форми та процедури в процеси, які можна відстежувати. Крім того, це дає змогу кожному у вашій команді переглядати статус завдання чи запиту в будь-який час, незалежно від їхнього місцезнаходження, зменшуючи потребу в частих зустрічах, електронних листах і чатах.

Tallyfy допоможе вам перевести свої підручники та процеси на автопілот. Він миттєво приховує або показує завдання на основі суворих правил. Ви також можете зменшити стрес від запам’ятовування кожної дрібниці, а також її дати та часу. Ця платформа підтримує інтеграцію з такими системами, як Zapier, Power Automate, Outlook, Gmail, Slack, Power BI, Tableau тощо.

Крім того, добре виспіться, оскільки вам не доведеться турбуватися про безпеку даних і ризики відповідності. Tallyfy сумісний із SOC-2, GDPR і HSTS і пропонує такі функції безпеки, як єдиний вхід, канал BI в реальному часі, окрім Middleware та API.

WP Fusion

Інтегруйте свій сайт WordPress із численними службами, якими ви користуєтеся, за допомогою WP Fusion. Це рішення без коду, яке розширює функціональність вашого сайту за допомогою плагінів і допомагає вам автоматизувати підключені маркетингові та CRM-рішення.

У результаті ви можете створювати цільові кампанії, щоб підвищити залученість через SMS, електронну пошту чи інші маркетингові потоки для подальшого розвитку вашого бізнесу. Найкраще те, що вам не потрібен розробник для підключення служб; замість цього вони пропонують простий інтерфейс, який спрощує роботу.

WP Fusion підтримує безліч плагінів WordPress, які допоможуть вам підключити ваш магазин, сайт членства, CRM і системи керування навчанням. Деякі типові випадки використання включають контроль доступу до вмісту за допомогою тегів CRM, надсилання форм у CRM, відстеження статусів підписок і покупок, а також відновлення покинутих кошиків.

WP Fusion заощаджує ваш час, застосовуючи теги CRM на основі активності користувача на вашому веб-сайті, дозволяючи виконувати комплексну автоматизацію та відстежувати залучення. Ви навіть можете відстежувати застарілі облікові записи та останні входи в систему, присуджувати користувачам досягнення та значки за допомогою логіки та таймерів, знаходити клієнтів електронною поштою за історією покупок тощо.

Вони пропонують інтелектуальну систему відображення полів, яка дозволяє підключати дані користувача до полів CRM. Ви також можете збирати детальну інформацію про профіль користувача, переглядати дані CRM у WordPress, синхронізувати облікові записи користувачів і оновлювати номери замовлень і постійні значення.

WP Fusion інтегрує ваш сайт WordPress і понад 100 плагінів із найкращими системами автоматизації маркетингу та CRM, такими як AffiliateWP, Beaver Builder, CartFlows, Elementor, NinjaForms, WPформиWoocommerce, Ontraport, Mailchimp, AgileCRM, Jetpack, ConvertKit тощо.

Крім того, WP Fusion пропонує професійні додатки зі своїми професійними та ліцензіями, щоб вивести ваші можливості автоматизації на новий рівень. Ці додаткові плагіни включають відстеження покинутих кошиків, контрольовані завантаження, покращену електронну комерцію для збереження докладних даних про замовлення, логіни, медіа-інструменти для відстеження взаємодії та веб-хуки.

Висновок

Діловий світ стрімко розвивається, а вимоги клієнтів зростають. Тому вам потрібно бути гнучким і підтримувати якість продукції, щоб задовольнити клієнтів і випередити своїх конкурентів. Платформи автоматизації робочого процесу та інтеграції пропонують вражаючі можливості, які допоможуть вам досягти цих цілей.

Тому виберіть найкращу платформу, яка відповідає вимогам вашого бізнесу.