10 найкращих планів програмного забезпечення для ефективного прогресу

Дорожні карти продукту є важливим ресурсом для добре спланованого шляху розробки продукту. Ознайомтеся з програмним забезпеченням для створення дорожніх карт продукту, щоб створити чіткі дорожні карти для свого бізнесу.

Успішний продукт напряму залежить від процесу розробки, який дуже складний, оскільки триває тривалий період. На процес впливають різні чинники, якими не завжди вдається мікроконтролювати.

Це вимагає створення кристально чіткого документа, який фіксує весь шлях створення продукту, усуваючи плутанину, щоб усі залишалися на одній сторінці.

Дорожня карта продукту — це стратегічний документ, який узгоджено фіксує продукт і життєвий цикл його розробки, досягнуту віху та поточний статус продукту. Дорожня карта є орієнтиром для членів команди, вказуючи ключові етапи, терміни виконання, поточні дії тощо.

Вони організовують усе в одному місці, і кожен може з першого погляду зрозуміти шлях проекту та його роль у процесі розробки.

Як працюють дорожні карти продукту?

Дорожні карти продукту, як правило, розробляються та підтримуються менеджером із продуктів, і вони доступні для всіх членів команди та зацікавлених сторін, звісно, ​​на певних умовах.

Залежно від того, чому вони спрямовані, вони можуть бути деталованими, забезпечуючи навіть найдрібніші деталі процесу створення продукту. З іншого боку, вони можуть бути розроблені, щоб забезпечити огляд шляху створення продукту та майбутні віхи.

Дорожні карти продукту документують процес створення продукту, розбиваючи стратегію проекту на чітко визначені блоки. Члени команди візуально розуміють процес розробки, виконані модулі, поточні та майбутні завдання, а також хто за що відповідає.

Зайве говорити, що дорожні карти точно визначають ризики набагато раніше, вказуючи на залежності, з якими можна боротися систематично.

Безсумнівно, дорожні карти продукту вирівнюють членів команди, покращуючи продуктивність, але вони можуть бути дуже безладними для розробки та оновлення, особливо у великих розмірах команди. Тут багато людей можуть відповідати за підтримку дорожніх карт, що може ще більше ускладнити процес.

Виникає потреба в належних інструментах створення дорожньої карти для автоматизації процесів створення дорожньої карти та керування ними.

На ринку існує безліч інструментів для створення дорожньої карти, які, як стверджується, допомагають вашій організації справлятися із завданнями, але не всі з них відповідають обіцянкам і можуть не мати важливих функцій. Нижче наведено список функцій, які ви ніколи не повинні пропускати, вибираючи програмне забезпечення для плану продукту для вашої організації.

Функції, які слід шукати в програмному забезпеченні Roadmap Product

Шукаючи найкраще програмне забезпечення для дорожньої карти для свого бізнесу, переконайтеся, що воно пропонує такі функції:

 • Чистий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з пристойною кількістю заздалегідь розроблених шаблонів дорожніх карт.
 • Гнучкість представлення різних поглядів різним членам команди або зацікавленим сторонам.
 • Можливість співпрацювати та ділитися планами з членами команди.
 • Підтримка інтеграції програмного забезпечення для керування проектами, наприклад Asana, Slack, Jira та GitHub.
 • Програмне забезпечення повинно бути простим у вивченні та забезпечувати широку підтримку клієнтів.

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, як виглядає компетентне програмне забезпечення дорожньої карти, давайте перейдемо до вивчення деяких із найнадійніших доступних варіантів.

понеділок

Почнемо з Monday, надійного програмного забезпечення для керування продуктами, яке підтримує гнучкі конфігурації робочого процесу та дозволяє детально візуалізувати дані, щоб полегшити створення вичерпних планів продукту. Це зручний інструмент, який підходить для команд будь-якого розміру, які хочуть планувати, відстежувати та керувати завданнями та робочим процесом.

  Виправити проблему, коли контролер PS4 не підключається до консолі

Monday втілює в собі гарний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, наповнений цікавими функціями співпраці, як-от коментарі, @-теги та вкладення, які стануть у пригоді для будь-якої команди продукту.

Програмне забезпечення має візуальні та гнучкі функції, які допомагають командам, яким потрібен гнучкий робочий процес для спільної роботи над проектами. Наявність підтримки 24/7 полегшує використання цього програмного забезпечення.

Monday пропонує наступні функції для прискорення процесу створення продукту:

 • Синхронізує всі інструменти розробки та співпраці в реальному часі
 • Створюйте гнучкі робочі процеси, які керуватимуть процесом від концептуалізації до запуску продукту
 • Налаштуйте процес розробки продукту на основі унікальної стратегії продукту.
 • Підтримує інтеграцію з такими програмами для керування проектами, як Slack, Google Drive, Gmail, Google Calendar і Jira.

Wrike

Wrike — це ще один інструмент планування продукту, який вам обов’язково варто вибрати для керування завданнями та проектами, співпраці з членами команди та побудови орієнтованих на клієнтів планів.

Програмне забезпечення забезпечує повну видимість процесу створення продукту, гарантуючи, що відділи синхронізують і обмінюються прогресом кожного етапу та повністю відповідають цілям.

Wrike прискорює процес розробки продукту, допомагаючи візуалізувати кожну віху, досягнуту за допомогою більш ретельного планування.

Wrike допомагає легко планувати такі завдання:

 • Це забезпечує універсальність, дозволяючи вибрати новий підхід для нової команди чи проекту.
 • Настроювані діаграми Ганта дають змогу членам команди візуалізувати кожен етап дорожньої карти.
 • Допомагає зацікавленим сторонам перевіряти прогрес у режимі реального часу.
 • Централізований календар підтримує синхронізацію всіх відділів і додає рівні, щоб уникнути робочих конфліктів.
 • Відображає пріоритети запуску продукту за тижнями та мінімізує можливі затримки.

ClickUp

ClickUp дає змогу командам створювати стратегічні графіки, які заохочують кращу співпрацю команди, необхідну для досягнення бажаної мети. Платформа пропонує спеціальне поле, яке можна налаштувати для додавання етапів, витрат і ключових контактів, якщо ви хочете створити індивідуальні дорожні карти.

Інтерфейс чистий і вільний від безладу, а всі ваші завдання організовані в одному місці, що полегшує роботу та співпрацю з членами команди з централізованого місця.

Давайте подивимося, що все може запропонувати ClickUp:

 • Діаграми Ганта відображають перекриття, залежності, часові шкали та випуски, допомагаючи вам набагато раніше визначити вузькі місця та ризики.
 • Встановіть етапи та графіки для членів вашої команди, щоб завершити свої завдання вчасно.
 • Надійний модуль звітності точно вимірює ефективність товаришів по команді та прогнозує досяжні цілі за певний проміжок часу.
 • Збережіть старі дорожні карти як шаблони, які зберігають ваші деталі, вкладення, терміни виконання, коментарі та всю необхідну інформацію, і використовуйте їх пізніше.
 • Поділіться дорожніми картами з клієнтами або зовнішніми зацікавленими сторонами та контролюйте їхній доступ, призначаючи дозволи.
  Як вигнати когось із Netflix

RoadMunk

Такі бренди, як Microsoft, Dell і Hulu, спрощують цикл розробки продукту за допомогою плану RoadMunk, орієнтованого на клієнтів.

Інструмент наскрізної дорожньої карти ефективно фіксує відгуки клієнтів, щоб визначити пріоритети, над чим команда має працювати далі. RoadMunk простий у використанні та дає змогу створювати дорожні карти, готові до зали засідань, лише за кілька хвилин.

RoadMunk ефективно передає вашу стратегію за допомогою таких функцій:

 • Понад 35 повністю настроюваних шаблонів, які підтримують режим перегляду часової шкали та перегляду плавальної доріжки
 • Легко експортуйте проекти дорожньої карти у формати URL, PNG і HTML і діліться ними із зацікавленими сторонами.
 • Зберігайте та зберігайте відгуки своїх клієнтів або команд підтримки безпосередньо в інструменті та використовуйте їх для створення дорожньої карти.

ProductPlan

Використовуйте ProductPlan як комплексну платформу для розробки виграшної стратегії та можливостей у дорожній карті для отримання конкурентної переваги. Він пропонує цілісне уявлення про вашу продуктову стратегію, даючи цінну інформацію про реальні бізнес-результати.

ProductPlan дозволяє виконувати такі функції:

 • Створіть портфоліо з кількома дорожніми картами для різних ліній продуктів, які можна переглядати на одній платформі.
 • Використовуйте спеціальні перегляди та фільтри, щоб контролювати доступ аудиторії до інформації.
 • Гнучкі параметри компонування дозволяють командам візуалізувати кінцеві терміни та переглядати дані у вигляді списку.
 • Масштабуйте та оптимізуйте робочі процеси продукту для створення дорожніх карт, визначення пріоритетів ідей і запуску нових продуктів.
 • Використовуйте основні моменти дорожньої карти, щоб візуалізувати, наскільки успішною є ваша стратегія та що потрібно покращити.
 • Інтеграція зі сторонніми додатками дозволяє синхронізувати дані між іншими інструментами, а REST API дає змогу створити спеціальну інтеграцію.

ProductBoard

Рухаючись далі, у нас є ProductBoard, програмне забезпечення для планування, яке ефективно об’єднує всіх, включаючи членів команди та зацікавлених сторін, навколо плану продукту. Завдяки цьому інструменту створюються гнучкі плани продуктів, які можна налаштовувати, що значною мірою керується відгуками клієнтів і потребами зацікавлених сторін.

Інструмент створення дорожньої карти допомагає групувати функції продукту на основі випуску, спринту, широких часових горизонтів або сегментів зараз/наступний/пізніше.

Таким чином, це допомагає набагато раніше відстежувати залежності, необхідні для зменшення ризиків. ProductBoard гарантує, що клієнти є центром стратегії створення дорожньої карти, отже, пропонуючи команді необмежений доступ до відгуків клієнтів.

Інструмент допомагає команді розробників підтримувати синхронізацію, пропонуючи інтеграцію з такими інструментами, як Jira, Azure DevOps, GitHub, Trello та Pivotal Tracker.

Інші функції:

 • Динамічно впорядковуйте, створюйте та оновлюйте дорожні карти
 • Налаштуйте структуру дорожньої карти для розробки детальних планів випуску
 • Детальний графік допомагає візуалізувати, коли починати і закінчувати роботу над завданнями та ініціативами.

Аерофокус

Забезпечуючи комплексне рішення для проектних команд для управління та передачі стратегії, Airfocus однозначно потребує згадки в списку. Цей сучасний інструмент допомагає членам команди визначати пріоритети в роботі та будувати дорожні карти на основі відгуків клієнтів.

Платформа пропонує інтеграцію з декількома програмами для керування проектами, такими як Jira, Azure DevOps, Trello, Shortcut тощо, що дає змогу вирішувати конкретні проблеми, як-от визначення пріоритетів і збір відгуків.

  Як об'єднати файли Excel

Airfocus узгоджує кожного з баченням, створюючи нескладні дорожні карти продукту та полегшуючи співпрацю з членами команди, продуктами та іншими підрозділами взаємопов’язаних робочих просторів.

Це дозволяє командам візуалізувати залежність між різними компонентами, таким чином визначаючи ризики та краще плануючи цілі та етапи. Airfocus також надає різноманітні шаблони, які можна налаштувати відповідно до всіх ваших потреб у управлінні продуктами.

TogglPlan

TogglPlan відображає кришталево чітке уявлення про дорожні карти продукту, які допоможуть створювати кращі продукти. Це забезпечує прозорість робочого середовища, повідомляючи кожному, над якими завданнями хтось працює та яких етапів потрібно досягти.

TogglPlan допомагає з наступним:

 • Кольорові графіки проектів допомагають одним поглядом визначити хід виконання призначених завдань.
 • Легко діліться планами проекту з будь-ким одним натисканням кнопки, включаючи зовнішніх зацікавлених сторін.
 • Редактор перетягування допомагає розробляти дорожні карти за лічені хвилини без будь-якого зовнішнього навчання.
 • Дошки Kanban переглядають сегментовані завдання за їхнім поточним статусом, гарантуючи, що жодне завдання не буде пропущено.
 • Дозвольте імпортувати дані з електронних таблиць під час переходу з інших інструментів, таких як Asana або Trello, щоб допомогти швидко розпочати роботу.

Ага!

Ага! робить можливості картографування доріг доступними для всіх завдяки своїм простим функціям, які виконують завдання миттєво.

Платформа пропонує кращі функції, ніж інші інструменти для створення дорожніх карт; він пов’язує ініціативи щодо цілей і завдань безпосередньо з випусками продукту, епопеями та іншими компонентами за допомогою техніки перетягування, щоб відобразити стратегічне узгодження.

Платформа пропонує шість різних дизайнів шаблонів для різноманітних потреб продукту, які можна легко налаштувати, не вимагаючи досвіду для розробки дорожньої карти.

Дорожні карти не є важливим документом для членів команди; дуже легко поділитися ними із зацікавленими сторонами та клієнтами у вигляді PDF-файлу, зображення чи безпечної веб-сторінки.

Ага! Прагне об’єднати всі пов’язані з проектом аспекти на одній платформі для легкого доступу та керування. Статистика та відгуки клієнтів вбудовані безпосередньо в інструмент, щоб черпати натхнення та застосовувати їх у наступному випуску.

ProPad

Закінчимо з ProPad, програмним забезпеченням для управління проектами десятирічної давності з надзвичайно інтуїтивно зрозумілим і візуальним інтерфейсом.

Настроювані візуальні діаграми на платформі допомагають членам команди визначати пріоритети завдань і показувати їхній прогрес. Параметри дозволу можна налаштувати для обмеження неважливих даних від зовнішніх зацікавлених сторін.

Програмне забезпечення дорожньої карти ProPad насамперед дотримується підходу глобальної дорожньої карти ощадливого продукту. Це пов’язує напрямки дорожньої карти з цілями та ключовими результатами (OKR) і контекстуалізує кожне поточне завдання.

ProPad підтримує інтеграцію Azure DevOps, Dropbox, GitHub, Trello, Slack і Salesforce, а також доступний як розширення Chrome. Окрім цього, вони також пропонують доступ до API та користувацькі вебхуки для додаткової доступності.

Ключові висновки

Година планування може заощадити десять годин роботи. Особливо це стосується сценаріїв розробки продуктів. Описане вище програмне забезпечення для розробки продукту допоможе спростити процес розробки продукту, тримаючи всіх у курсі.

Ви також можете ознайомитися з найкращим програмним забезпеченням для керування проектами для малого та середнього бізнесу.