10 найкращих плагінів для створення потенційних клієнтів для WordPress у 2023 році

Categories:

Основою будь-якого бізнесу є продажі, без яких бізнес не може існувати. Здатність перетворювати звичайних відвідувачів на лояльних клієнтів дозволяє підприємствам генерувати продажі та процвітати.

Крім того, продажі створюють відносини між клієнтами та бізнесом. Ось тут і виникає важливість створення потенційних клієнтів.

Добре розроблений бізнес-сайт може бути потужним інструментом для отримання потенційних клієнтів і залучення нових клієнтів. Успішні методи залучення потенційних клієнтів можуть сприяти вільному спілкуванню між клієнтами та компаніями. Завдяки WordPress доступні численні плагіни, які можуть генерувати потенційних клієнтів для реалізації успішної стратегії продажів.

У цій статті ми обговоримо, що таке лідогенерація та навіщо вона потрібна вашому бізнесу. Ми також розглянемо кілька універсальних і ефективних плагінів для генерації потенційних клієнтів, які допоможуть вам створити ефективні списки розсилки, створювати форми для реєстрації тощо.

Що таке Lead Generation?

Генерація потенційних клієнтів — це процес залучення й перетворення потенційних клієнтів на потенційних клієнтів, які згодом виховуються в платоспроможних клієнтів. Це передбачає визначення цільових ринків, поширення впізнаваності бренду та створення інформативного контенту.

Отже, це надихне клієнтів ділитися своєю контактною інформацією та спілкуватися з бізнесом.

Щоб виявити та кваліфікувати потенційних клієнтів, необхідно мотивувати потенційних клієнтів до виконання певних дій. Нижче наведено кілька типових дій, які можна заохочувати до виконання відвідувачів у рамках формування потенційних клієнтів.

 • Заповнення контактної форми: клієнти вказують своє ім’я, адресу електронної пошти та іншу контактну інформацію через контактну форму.
 • Завантаження корисних ресурсів: відвідувачів можна спонукати отримати офіційний документ, електронну книгу або інший цінний вміст в обмін на їх контактну інформацію.
 • Реєстрація на вебінар або подію: надання клієнтам можливості приєднатися до вебінарів або подій, що є чудовим способом взаємодії та налагодження зв’язків з ними.
 • Заповнення опитування. Проведення опитувань клієнтів — це чудовий спосіб для компаній дізнатися більше про їхні вимоги та інтереси.
 • Підписка на інформаційний бюлетень: це полегшує для фірм спілкування та регулярне надання важливої ​​інформації потенційним клієнтам.
 • Запит на демонстрацію: це ще один фантастичний підхід, щоб викликати цікавість у потенційних споживачів. Це підвищує ймовірність того, що вони стануть платоспроможними клієнтами.
 • Здійснення покупок. Перетворення потенційних споживачів на тих, хто платить, є кінцевою метою створення потенційних клієнтів.

Кінцева мета генерації потенційних клієнтів – допомогти клієнтам на шляху до покупки до завершення процесу покупки. Просуваючись вперед, давайте дізнаємося, чому кожен бізнес повинен створити надійну стратегію залучення потенційних клієнтів.

Чому вашому бізнесу потрібен процес залучення потенційних клієнтів?

Збільшення присутності в Інтернеті є таким же важливим у сучасному конкурентному бізнес-середовищі, як і розвиток відносин з клієнтами. Ось чому генерація потенційних клієнтів є важливою як для малих онлайн-бізнесів, так і для великих бізнес-корпорацій. Це дозволяє компаніям краще зрозуміти цільовий ринок і розробити індивідуальні маркетингові плани.

Більшість онлайн-бізнесу намагаються залучити високоякісних потенційних клієнтів і не можуть отримати прибуток. Націлювання на правильну аудиторію та надання їй прав, що їх цікавить, є ключовими компонентами процесу залучення потенційних клієнтів. Завдяки цьому шанс розширити базу відданих клієнтів і досягти успіху зростає експоненціально.

Щоб краще зрозуміти необхідність лідогенерації, давайте дізнаємося про її переваги.

Кращі можливості продажу

Генерація потенційних клієнтів дає підприємствам постійний потік потенційних клієнтів. Тому це неодмінна складова сучасного бізнесу. Орієнтація на потрібну аудиторію та надання їм бажаних пропозицій є ключовими компонентами процесу залучення потенційних клієнтів. Ось як більша аудиторія за допомогою генерації потенційних клієнтів сприяє збільшенню можливостей продажів.

Покращена інформація про клієнтів

Генерація потенційних клієнтів дає підприємствам корисну інформацію про їхніх потенційних клієнтів. Маючи всю цю інформацію, компанії добре розуміють свою цільову аудиторію. Таким чином, стає легше розробляти будь-які майбутні маркетингові плани та пропозиції відповідно до їхніх вимог. Клієнти отримують задоволення та лояльність до інтернет-магазинів, які глибше розуміють їхні очікування.

Маркетингова стратегія економії грошей

У порівнянні зі звичайними маркетинговими тактиками залучення потенційних клієнтів є економічно ефективнішою маркетинговою стратегією, оскільки вона знижує вартість придбання та дає більшу віддачу від інвестицій.

Підприємства можуть зменшити витрати на неефективні методи маркетингу та підвищити ефективність своїх маркетингових ініціатив, знайшовши відповідних потенційних клієнтів. Крім того, це дозволяє власникам онлайн-магазинів зосередити свої маркетингові зусилля на людях, які, швидше за все, зроблять конверсію, заощаджуючи час і гроші.

  Як знайти свої GPS-координати на iPhone

Впізнаваність бренду та експозиція

Залучення потенційних клієнтів дозволяє організаціям підвищити впізнаваність свого бренду та знайомство на цільовому ринку. Це також дає змогу організаціям зв’язуватися з потенційними клієнтами, що може призвести до більшої лояльності до бренду та пропаганди.

Участь в ініціативах із створення потенційних клієнтів дає можливість компаніям утвердитися як лідери думок у своїй галузі. Як наслідок, загальна видимість або ринкова обізнаність про бізнес швидко зростає.

Створення потужної бази послідовників

Діяльність із залучення потенційних клієнтів зосереджена на наданні високоякісного контенту та спілкуванні з потенційними клієнтами в соціальних мережах. Мета – просувати компанію як лідера на ринку. Це не тільки розширює клієнтську базу, але й розвиває спільноту послідовників, які стають ентузіастами бренду та клієнтами.

Відгуки клієнтів для підтвердження

Відгуки попередніх клієнтів можна використовувати, щоб заохотити нових потенційних клієнтів і переконати їх зробити покупку. Одним із методів залучення потенційних клієнтів є збір і використання схвалень клієнтів у рекламному вмісті, як-от текст веб-сайту, публікації в соціальних мережах та інфографіка.

Усунення непотрібних підходів

Генерація потенційних клієнтів створює якісні потенційні клієнти, які вже зацікавлені в захопленні пропозицій компанії. Він замінює вимоги до непотрібних підходів, таких як холодні телефонні дзвінки та електронні листи. У результаті маркетологи мають більше часу, щоб зосередитися на забезпеченні продажів клієнтам, які бажають зробити покупку.

Автоматизація управління потенційними клієнтами

Такі рішення, як CRM, інструменти електронного маркетингу та платформи даних клієнтів, можуть спростити й автоматизувати процес керування потенційними клієнтами. Ці рішення забезпечують плавну інтеграцію даних і дають чітке уявлення про перспективи та їх діяльність. Зрештою маркетинг і продажі покращуються.

Конкурентну перевагу

Залучення потенційних клієнтів дозволяє онлайн-бізнесу виділитися серед конкурентів. Це дає доступ до передових маркетингових технологій і методів. Це дозволяє компаніям випереджати конкурентів щодо тактики залучення потенційних клієнтів.

Настав час перевести роботу зі створення потенційних клієнтів на новий рівень за допомогою найкращих плагінів WordPress. Мета цієї збірки — представити вам найефективніший набір плагінів, які допоможуть вашому бізнесу швидше розвиватися.

Ми вручну підібрали найкращі інструменти для залучення потенційних клієнтів у кожній категорії, щоб ви не відчували себе перевантаженими, вибираючи один із них.

Повільні форми

Представляємо Fluent Forms, неперевершений плагін для створення контактних форм для створення потенційних клієнтів. Цей плагін пропонує зручний інтерфейс перетягування, який прискорює процес створення форми. Він надає вам доступ до широкого набору преміум-функцій і унікальних додаткових функцій.

Попрощайтеся з трудомістким кодуванням і вітайте просту інтеграцію форм у свій веб-сайт. Створюйте ефективні контактні форми, форми підписки або будь-які форми WP одразу.

Ключові особливості:

 • Конструктор контактної форми з опцією перетягування.
 • Для контактних форм із кількома стовпцями доступні макети.
 • Формуйте поля з використанням передової умовної логіки.
 • Веб-форми з повною адаптивністю до мобільних пристроїв.
 • Google Recaptcha доступний для захисту форми.
 • Шаблони, які можна багаторазово використовувати для різних форм.
 • Перевірка та подання даних Ajax.
 • Інтеграція Mailchimp і Slack тощо.

Icegram Engage

Icegram Engage — це найкраще маркетингове та спливаюче рішення для WordPress. Якщо ви хочете отримати більше потенційних клієнтів зі свого списку розсилки та залучити свою аудиторію, цей плагін для вас.

Цей плагін дозволяє блогерам і власникам онлайн-бізнесу залучати потенційних клієнтів і збільшувати конверсію. Не написавши жодного рядка коду, ви можете створювати приголомшливі спливаючі вікна, слайди, опції, панелі привітання тощо.

Націлюйте та персоналізуйте повідомлення на основі вдосконалених правил автоматизації поведінки. Запустіть необмежену кампанію для необмеженої аудиторії. Створіть і почніть використовувати кампанію за кілька кліків.

Ключові особливості:

 • Повністю безкоштовний інструмент
 • Попередньо створені шаблони та віджети для захоплення потенційних клієнтів
 • Бездоганно працює з будь-якими темами WordPress
 • Надійні заходи безпеки та структура кодування
 • Тригери та переходи, які підкреслюють досвід користувача
 • Розширена та реальна підтримка людей, навіть для безкоштовних користувачів
 • Пропонує понад 50 спливаючих вікон, шаблонів, панелі дій, тем тощо

HubSpot

З HubSpot ви отримуєте доступ до повної платформи з усім необхідним для досягнення успіху в продажах, маркетингу та підтримці клієнтів.

Незважаючи на те, що кожен із його продуктів досить потужний сам по собі, їхній повний потенціал розкривається, коли вони використовуються в унісон один з одним. Скористайтеся безкоштовним плагіном HubSpot WordPress, щоб перевірити це на власні очі.

За допомогою HubSpot створіть міцні відносини з цільовим ринком і розвивайте свій бізнес. Плагін містить комплексні функції, які дозволяють автоматизувати весь процес керування потенційними клієнтами.

Ключові особливості:

 • Управління контактами (CRM) і керування потенційними клієнтами в одному місці
 • Створюйте та надсилайте електронні листи за допомогою маркетингових кампаній електронною поштою
 • Миттєве спілкування через чат і чат-ботів
 • Збирайте потенційних клієнтів і дані за допомогою настроюваних форм
 • Отримайте поглиблену аналітику своїх кампаній із залучення потенційних клієнтів
 • Інтеграція для соціальних мереж, платформ дизайну тощо
 • Планування інтеграції програмного забезпечення для подій і зустрічей
  Як вимкнути автоматичне відтворення відео на LinkedIn

MailOptin

MailOptin — чудовий конструктор форм і плагін для створення спливаючих вікон для WordPress. Це допомагає збільшити кількість передплатників електронної пошти, залучити більше потенційних клієнтів і збільшити продажі. Крім того, він пропонує різні типи форм, налаштовані повідомлення та заклики до дії для різних параметрів відображення.

Зручний конструктор спливаючих вікон дозволяє легко створювати приголомшливі спливаючі вікна та швидко створювати кампанії для залучення потенційних клієнтів. Крім того, він автоматично розповсюджує записи в блозі серед користувачів WordPress і підписується на електронну розсилку.

Ключові особливості:

 • Створюйте та налаштовуйте спливаючі вікна лайтбоксів
 • Список електронної пошти з боковою панеллю та формами віджетів
 • Показати цільове повідомлення з кнопкою із закликом до дії
 • Розширений захист від спаму під час надсилання форм
 • Параметри відображення та форми реєстрації електронною поштою
 • Інформаційні бюлетені електронною поштою (повідомлення про нову публікацію, дайджест електронної пошти, трансляції, планування)

HollerBox

За допомогою HollerBox Popups для WordPress ви можете суттєво покращити залучення потенційних клієнтів і продажі на своєму веб-сайті. Цей інструмент може бути чудовою альтернативою порівняно з іншими плагінами для створення потенційних клієнтів.

Hollerbox — це повністю самостійна платформа для використання переваг безмежних спливаючих вікон, потенційних клієнтів і показів. Він ідеально підходить для компаній, які шукають ефективні спливаючі вікна, зокрема для агентств, роздрібних онлайн-магазинів і невеликих стартапів.

Ключові особливості:

 • Створіть і налаштуйте оптимізований конструктор спливаючих вікон для створення потенційних клієнтів
 • Створюйте безмежні спливаючі вікна, потенційні клієнти або покази.
 • Націлюйтеся на конкретні сторінки, публікації та сегменти користувачів.
 • Настроювані публікації, макет, стилі та параметри анімації
 • Інтегрується з популярними платформами CRM та електронного маркетингу
 • Зручний інтерфейс, який не вимагає кодування
 • Відстежуйте спливаючі вікна та коефіцієнти конверсії за допомогою аналітики

Getsitecontrol

Getsitecontrol — це гнучкий плагін WordPress, який пропонує численні альтернативні спливаючі вікна для підвищення рівня конверсії веб-сайту. Ви можете створювати ідеальні спливаючі вікна для залучення потенційних клієнтів через підписку на електронну пошту, форми опитування, форми покупки та рекламні спливаючі вікна.

Більше опцій, таких як слайд-іни, плаваючі панелі сповіщень і спливаючі вікна для виходу, дозволять вам донести свій заклик до дії до відповідної аудиторії в потрібний час. Цей адаптивний плагін ідеально працює на різних мобільних пристроях.

Ключові особливості:

 • Галерея шаблонів дозволяє створювати спливаючі вікна за лічені хвилини.
 • Бездоганний вигляд спливаючих вікон на мобільному телефоні.
 • Створюйте спливаючі вікна точно за допомогою вбудованих редакторів CSS.
 • Для створення спливаючих вікон не потрібні технічні навички
 • Сегментація цільової аудиторії на основі місцезнаходження, UTM та інших факторів.
 • Відображати спливаючі вікна залежно від активності та поведінки клієнтів.
 • Створюйте багатосторінкові спливаючі вікна, а також тестуйте їх A/B
 • Інтеграція з інструментами електронного маркетингу, Google Analytics тощо.

Відважний Будівельник

Brave Builder — це найкраще рішення для збільшення конверсій на вашому веб-сайті WordPress. Ви можете легко створювати характерні спливаючі вікна, форми, що генерують ноги, липкі смуги та бічні панелі. Таким чином, залучати відвідувачів і здійснювати продажі стає легше за допомогою редактора перетягування.

Безкоштовна версія Brave builder пропонує 9 основних компонентів, які відповідають вашим індивідуальним вимогам до перетворення. Він містить текст, зображення, кнопки та форми різних типів. Незалежно від того, чи хочете ви збільшити кількість підписок на інформаційні бюлетені, збирати потенційних клієнтів за допомогою контактних форм або робити оголошення за допомогою модалів і лайтбоксів, Brave Builder допоможе вам.

Ключові особливості:

 • Безпроблемне створення та налаштування спливаючих вікон за допомогою редактора, що перетягує.
 • Інтеграція WooCommerce для збільшення продажів через додаткові, перехресні продажі та пов’язані спливаючі вікна продуктів.
 • Гнучко створюйте форми реєстрації, форми зворотного зв’язку та контактні форми.
 • Націлюйтеся на клієнтів у потрібний час за допомогою потрібного спливаючого вікна та встановлюйте власні цілі.
 • Створюйте спливаючі вікна за допомогою ряду попередньо розроблених шаблонів.
 • 20+ платформ розсилки або інтеграція сервісу
 • За допомогою аналітики виділіть продуктивні спливаючі вікна

Fluent CRM

Fluent CRM — це надійний плагін для управління взаємовідносинами з клієнтами та електронного маркетингу WordPress. Він пропонує повний набір функцій для керування та відстеження взаємодії з клієнтами, продажів і запитів на підтримку. Централізована інформаційна панель цього інструменту дозволяє вам керувати всім процесом створення потенційних клієнтів, заощаджуючи ваш дорогоцінний час.

Ви можете швидко сегментувати своїх клієнтів, проводити автоматизовані кампанії електронною поштою та створювати спеціальні звіти. Таким чином, стає легко виміряти задоволеність клієнтів і прибуток. Плагін також інтегрується з різними відомими маркетинговими та платіжними системами, що робить його повним пакетом для підприємств будь-якого розміру.

  20 найкращих безкоштовних програм для редагування аудіо

Ключові особливості:

 • Надсилайте, плануйте, відстежуйте та автоматизуйте кампанії електронною поштою.
 • Зберігайте, керуйте та впорядковуйте всіх потенційних клієнтів і клієнтів в одному місці.
 • Захоплення потенційних клієнтів через різні форми, такі як контактні форми, веб-форми, цільові сторінки тощо.
 • Підтримуйте потенційних клієнтів за допомогою електронних листів, плануючи зустрічі та відстежуючи поведінку потенційних клієнтів.
 • Рішення для керування конвеєром продажів для моніторингу та контролю руху потенційних клієнтів і транзакцій.
 • Рішення електронної розсилки для надсилання електронних листів, збору потенційних клієнтів і відстеження кількості відкритих місць
 • Інтегровані форми реєстрації для створення, налаштування, ініціювання та автоматизації публікацій
 • Інтеграція з WooCommerce, EDD, lifterLMS, LearnDash тощо

Метушня

Розробка списку розсилки та залучення відвідувачів вашого сайту ніколи не була такою простою, як з Hustle. Цей найкращий маркетинговий плагін забезпечує просту процедуру налаштування форм реєстрації для відображення цільових повідомлень. Крім того, ви отримаєте маркетингові спливаючі вікна та професійно розроблені теми.

Ви отримаєте повністю адаптивні спливаючі вікна, слайд-іни та вбудовані вікна, які взаємодіють із відвідувачами в потрібний момент. Заздалегідь створені шаблони допоможуть вам одразу розпочати створення модулів. Крім того, інструмент надає детальну статистичну інформацію, як-от демографічні показники клієнтів, деталі пристрою та інші дії.

Ключові особливості:

 • Отримайте попередньо розроблені шаблони для різних типів пропозицій.
 • Повністю настроювані та адаптивні модулі.
 • Додаткові параметри налаштування (зображення, типографіка, колір тощо).
 • Встановіть умови відповідно до поведінки клієнта за допомогою цільових налаштувань відображення.
 • Відображати спливаючі вікна для різних дій, таких як час на сторінці, прокручування та намір вийти.
 • Надсилайте ручні або автоматичні електронні листи зацікавленим клієнтам і передплатникам.
 • Отримайте більше підписників за допомогою опцій спільного доступу в соціальних мережах, таких як кнопки, віджети тощо.
 • Інтегрується з популярним конструктором форм і службами електронної пошти.
 • Відстежуйте всі дані, статистику переходів і діаграму з належним представленням.

Optin Forms

Optin Forms — це простий інструмент для розробки приголомшливих елегантних форм реєстрації для вашого сайту WordPress без будь-яких технічних знань. Ви можете швидко вибрати свою улюблену службу електронної пошти зі стилю та персоналізувати її зовнішній вигляд відповідно до стилю вашого бренду. Крім того, ви можете додавати різні форми одним клацанням миші або використовувати короткі коди, щоб розташувати їх саме там, де вам потрібно.

Ключові особливості:

 • Працює з різними рішеннями електронної пошти (AWeber, iContact, MailChimp тощо).
 • Поставляється з 5 винятковими дизайнами форм, які можна налаштувати.
 • Ви можете перекладати тексти на потрібну мову.
 • Адаптивні мобільні форми, які підходять навіть для найменшого пристрою.
 • З’єднайте свої форми у віджеті за допомогою короткого коду в будь-якій позиції.
 • Виділіть назву свого бренду через форми.
 • Розташування форми можна налаштувати для кращої видимості.

Примітка авторів

Щоб отримати якісних потенційних клієнтів, власник магазину повинен зосередитися на кількох завданнях. Це включає в себе такі дії, як відображення форми, підписка на інформаційний бюлетень, поведінка клієнтів і відстеження переходів і багато іншого. Таким чином, використання одного плагіна може бути невтішним або ефективним у деяких випадках. Тому ви повинні бути обережними, вибираючи плагін для свого сайту WordPress.

Перш за все, подумайте про цілі вашого бізнесу та веб-сайту. Потім вирішіть, який тип процесу генерації потенційних клієнтів має бути найбільш доцільним і ефективним для вас. Маючи це на увазі, якщо ви зосереджуєтеся на формах для отримання потенційних клієнтів, то Icegram Engage, HollerBox або Gesitecontrol можуть стати чудовими варіантами.

З усіх згаданих вище плагінів HubSpot можна вважати універсальним, оскільки він включає в себе всі функціональні можливості як пакет, який повинен містити плагін для створення потенційних клієнтів. Але настійно рекомендуємо спробувати ці плагіни один раз і використовувати той, який найкраще підходить для вашого бізнесу.

Заключні думки

Якщо ви хочете зробити процес створення потенційних клієнтів плавним і простим, використання відповідного плагіна на вашому сайті WordPress — справді найкращий варіант. Ось чому ми зібрали кілька найкращих плагінів, щоб мінімізувати ваші зусилля щодо залучення потенційних клієнтів. Якщо ви виберете відповідний плагін із нашої колекції, ви побачите значне покращення показників продажів вашої компанії.