10 найкращих партнерських програм плагінів WordPress, щоб приєднатися та заробити гроші

Вам цікаво дізнатися про партнерські програми WordPress Plugin? Ось ваш шанс дізнатися більше.

Партнерські програми стають популярною стратегією, яка може допомогти отримати хороший дохід і збільшити онлайн-продажі. Блогери та власники бізнесу можуть відстежувати продуктивність і автоматизувати завдання за допомогою партнерських програм WordPress Plugin.

Ми розглянемо найпопулярніші партнерські програми плагінів WordPress, які блогери можуть використовувати для збільшення продажів і заробітку. Отже, пристебніть ремінь безпеки та катайтеся.

Соціальна війна

Кнопки соціального обміну на сайті є важливими Соціальна війна робить чудову роботу, пропонуючи це.

Ви можете стати партнером Social Warfare і почати рекомендувати його своїй аудиторії за 30% комісії за продаж. Оскільки це плагін, який потрібен майже кожному блозі, вам не складе труднощів зробити успішних рефералів.

ShortPixel

ShortPixel це зручний плагін, який оптимізує зображення, щоб зменшити навантаження та покращити час завантаження веб-сайту.

ShortPixel має щедру партнерську програму, яка пропонує 30% комісії за всі продажі, які ви їм посилаєте, включно з повторюваними. Їх файли cookie для відстеження зберігаються протягом 30 днів, а ваші комісії виплачуються через PayPal.

Однак, якщо ви заробили понад 500 доларів США, ви також можете подати запит на виплату за допомогою інших методів оплати.

RafflePress

Заробляйте до 39,90 доларів США за продаж, направляючи клієнтів RafflePress як філія.

  Виправте підключення до віддаленого робочого столу: виникла внутрішня помилка

Партнерська програма RafflePress має різні банери та унікальні посилання, якими ви можете скористатися та почати рекомендувати своїй аудиторії. Ваш веб-сайт, блог, Facebook і Twitter – це деякі місця, де ви можете просувати цей плагін.

WP Ракета

Потужний плагін для кешування, WP Ракета може пришвидшити веб-сайти та покращити позиції в пошуковій системі без будь-яких проблем.

WP Rocket вже має понад 190 000 клієнтів, але ви можете допомогти поширити інформацію ще більше, ставши їхнім партнером. Ви зможете заробляти 20% комісії за кожен продаж, який ви посилаєте, що може становити до 49,80 доларів США за конверсію.

Як афілійований партнер ви отримаєте висококонверсійні рекламні матеріали, ексклюзивні угоди та спеціальну команду підтримки партнерів, яка допоможе вам досягти максимального потенціалу ваших маркетингових зусиль.

UpdraftPlus

UpdraftPlus є одним із найнадійніших плагінів резервного копіювання для WordPress із понад 6 мільйонами завантажень.

UpdraftPlus має партнерську програму, яка виплачує вам 30% за кожен продаж, який ви передаєте їм. Отже, якщо ви вважаєте, що ваша аудиторія могла б використовувати відомий плагін для резервного копіювання, тоді вам слід взяти участь і почати рекомендувати їм його.

Усі ваші зароблені комісії будуть надіслані прямо на ваш рахунок PayPal.

Легкий, потужний і чуйний – ось одні з найкращих слів для опису Галерея Enviraплагін WordPress, який допомагає створювати фото- та відеогалереї на веб-сайті.

  Все, що вам потрібно знати

Ставши партнером цього плагіна, ви можете почати рекламувати його своїй аудиторії, щоб допомогти їм використовувати цей чудовий плагін галереї.

Кожен продаж, на який ви звертаєтесь до них, платить вам 20% від загальної суми, яка може досягати приємних 59 доларів комісії за конверсію.

OptinMonster

OptinMonster це вірусний плагін для створення потенційних клієнтів для WordPress, який допомагає збирати електронні листи та безперешкодно створювати список.

Коли ви станете партнером OptinMonster, ви отримуватимете 20% від кожного продажу, який ви запропонували, до 118 доларів США за кожну конверсію.

Ви можете використовувати посилання та банери для просування цього плагіна, і коли ви заробите мінімум 50 доларів США, ви отримаєте виплату чеком, банківським переказом, прямим депозитом або Payoneer.

MemberPress

Універсальний плагін членства для WordPress, MemberPress, неймовірно легко налаштовувати сайти членства для продажу контенту, прийому платежів і керування підписками.

MemberPress виплачує 25% комісії своїм філіям за кожного запрошеного клієнта. Ваші зароблені комісії виплачуються на початку кожного місяця через PayPal.

Герой CSS

Зручний плагін для легкого налаштування тем WordPress, Герой CSS має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Приєднавшись до партнерської програми CSS Hero, ви можете заробляти до 40% комісії з кожної конверсії, яку ви посилаєте на них. Оскільки це зручний плагін, який може використовувати будь-який користувач WordPress, ви зможете насолоджуватися високими коефіцієнтами конверсії від своїх рекламних акцій.

  Як поділитися статичним знімком вашого календаря Google

Ви можете скористатися їхніми маркетинговими матеріалами, щоб розпочати роботу та відстежувати свою ефективність через інформаційну панель. Коли ви досягнете мінімум 50 доларів, ви матимете право на виплату через PayPal.

MailPoet

Плагін для розсилки новин для WordPress, MailPoet призначений для надсилання красивих електронних листів, які завжди потрапляють у папку “Вхідні”.

MailPoet сплачує 20% за кожен продаж, який ви спрямовуєте за своїм унікальним реферальним посиланням. Є також банери, які ви можете використовувати для залучення відвідувачів до свого блогу.

Вам не складе труднощів з просуванням цієї служби електронної пошти, оскільки її вже використовують понад 300 000 веб-сайтів, що забезпечує задовільний досвід.

Висновок 👈

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильні партнерські програми WordPress Plugin відповідно до вимог і цілей, встановити та налаштувати їх, і ви на шляху до того, щоб почати заробляти. 💰💰 Розпочати просування плагінів просто. Перевірте ці параметри зараз.