10+ найкращих офлайн-ігор для Android 2023 – [Top List]

Шукаєте найкращі офлайн-ігри для Android? Android є досить потужною платформою для ігор за низькою ціною. У той же час пристрої Android можна використовувати багатоцільово. Ми можемо використовувати його для розваг, інтернет-серфінгу та багатьох інших щоденних завдань. Зазвичай ми всі вважаємо за краще грати в найкращі ігри для Android.

Але деякі з них потребують доступу до Інтернету. Але іноді ми не маємо доступу до Інтернету на нашому Android. Тому ми не можемо грати в ігри, які працюють із підключенням до Інтернету.

З цієї причини мало хто з Android-геймерів воліє грати в офлайн-ігри для Android. Що ж, для відомих популярних ігор завжди потрібен доступ до Інтернету. Таким чином, завдання кожного полягає в тому, щоб знайти та грати в найкращі офлайн-ігри на Android, які сповнені пригод і викликів.

З цієї причини ми вирішили скласти список найкращих офлайн-ігор для Android, у які ми можемо грати будь-коли та будь-де. Ці ігри найкраще підійдуть тим, хто не хоче витрачати додаткові кошти на використання мобільних даних. Отже, щоб заощадити використання даних з ігор, офлайн-ігри для Android є найкращим варіантом.

Список найкращих офлайн-ігор для Android.

 • Гонки на гору.
 • Angry Birds 2.
 • 100 м’ячів.
 • Redball.
 • Знесення цегли.
 • Smash Cricket.
 • Пригоди в джунглях.
 • Dungeon Quest.
 • Ланцюгова реакція.
 • Небесні сили.
 • 1. Перегони на гору.

  Це одна з найпопулярніших ігор серед усіх офлайн-ігор для Android, повна пригод. У цій грі нам належить водити машину і підніматися на різні пагорби. Ми повинні збирати монети своїм шляхом.

  Ми можемо вдосконалювати наші автомобілі за гроші та відкривати нові транспортні засоби та етапи. Він пропонує багато рівнів складності. Ми також можемо збирати більше грошей, перевертаючи наші машини та виконуючи трюки.

  Він забезпечує приголомшливу графіку та прості у грі елементи керування. Приблизно 100 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  Перегони на гору: Завантажити.

  2. Angry Birds 2.

  Це одна з найкращих ігор у списку офлайн-ігор для Android. Це друга частина гри Angry Birds з новими завданнями, етапами та графікою. Ця гра має рейтинг 4,5 у Google Play Store.

  У цій грі ми можемо легко вибрати наступного птаха для нападу на свиней. Ми повинні мудро вибирати наших птахів, щоб знищити наших ворогів. У цій грі також пропонуються виклики босу свині. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  Angry Birds 2: Завантажити.

  3. 100 м’ячів.

  Це дивовижна аркадна гра, яка також входить до списку офлайн-ігор для Android. Це легка Android-гра, яка потребує Android 4.0.3 або новішої версії. У цій грі ми повинні пропускати падаючі кулі через чашку, і ми отримуємо бали за різнокольорові кулі.

  Якщо ми пропустимо 20 м’ячів через чашку, не впустивши жодного, ми отримаємо множник. Це також хороший варіант для покращення нашої концентрації. Приблизно 50 мільйонів людей завантажили цю гру.

  100 м’ячів: Завантажити.

  4. Редбол.

  Red Ball 4 — це офлайн-гра для Android, повна пригод і веселощів. Злі міньйони хочуть перетворити планету в квадратну форму. Червоній кульці доручено завершити та врятувати нашу планету.

  Ця гра сповнена пригод і веселощів. Він пропонує 60 різних рівнів для проходження. Ми повинні пробитися, рятуючись від пастки та всіх труднощів на цьому шляху. Ця гра також передбачає епічну битву з босом. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  RedBall: Завантажити.

  5. Знесення цегли.

  Це аркадна гра для Android, яка вимагає поєднання розуму та рук із чудовим часом. Ми можемо грати в цю гру без Інтернету. У цій грі ми повинні контролювати м’яч ракеткою і знищити всі цеглини.

  Ця гра пропонує 400 різних рівнів, і нові рівні також додаються час від часу. У цій грі пропонуються різні типи силових куль, у тому числі вогняна куля, м’ячі-множники та ракетки, щоб подолати ці рівні.

  Швидкість м’яча також збільшується та зменшується разом із потужністю, а силу тяжіння також можна контролювати за допомогою потужності. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  Знесення цегли: Завантажити.

  Також перевірте: – Найкращі автономні програми для пристроїв Android

  6. Smash Cricket.

  Це ще одна популярна гра для Android, в яку можна грати в автономному режимі. Ця гра для любителів крикету з приголомшливою графікою та простим у грі інтерфейсом. Він має рейтинг 4,3 у магазині Google Play.

  У цій грі передбачені різні режими, включаючи Кубок світу, обмежені овери та виклики. Ми можемо обрати свою команду мрії та битися з суперниками. Приблизно 10 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  Smash Cricket: Завантажити.

  7. Пригоди в джунглях.

  Це ще одна відома офлайн-гра для Android, яка дає нам чудові пригоди. Це легка гра для Android, яка має рейтинг 4,0 у Google Play Store. У цій грі ми повинні перемогти злого короля лева, який захопив 7 принцес.

  Ми повинні врятувати всіх принцес від короля лева. Ця гра пропонує різні труднощі зі збільшенням рівня. Приблизно 10 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  Пригоди в джунглях: Завантажити.

  8. Dungeon Quest.

  Dungeon Quest — це чудова гра для Android, повна бойовиків і пригод. Це поєднання RPG та офлайн-ігор. Ми можемо грати в цю гру офлайн без підключення до Інтернету.

  Давайте будемо готові до боротьби з нашими суперниками. Спробуйте навчитися різним типам рухів, граючи в цю гру. Ми також можемо озброїти наших воїнів різними силами та зброєю.

  Ми також можемо перевірити свої навички боротьби з чотирма різними типами босів. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Dungeon Quest: Завантажити.

  9. Ланцюгова реакція.

  Ланцюгова реакція також чудова серед усіх офлайн-ігор для Android, яка має рейтинг 4,4 у Google Play Store. Це легка Android-гра всього 128 Кб. Це багатокористувацька офлайн-гра.

  У цю гру можуть грати від двох до восьми гравців. У цій грі ми повинні створити свою армію з маленьких кіл і знищити ворожу армію. Ми можемо легко збільшити нашу силу, постукуючи по наших колах. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажують цю гру.

  Ланцюгова реакція: Завантажити.

  10. Небесні сили.

  Це також цікава гра в списку офлайн ігор для Android. Це поєднання пригод стрільби та стрибків з парашутом. Ми також можемо оновити наш план ракет, гармат, потужностей тощо.

  Він також забезпечує епічну битву з босом рівня складності. Він забезпечує приголомшливу якість графіки з простим у використанні інтерфейсом. По дорозі ми повинні знищити план ворожого винищувача. Він має рейтинг 4,4 у магазині Google Play. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

  Небесні сили: Завантажити.

  Це кілька найкращих офлайн-ігор для Android, у які багато грають і вони також цікаві. Припустімо, ви знаєте будь-які найкращі офлайн-ігри, які ми пропустили. Будь ласка дайте нам знати.