techukraine.net Android 10+ найкращих офлайн-програм для Android 2023 – [Top List]

10+ найкращих офлайн-програм для Android 2023 – [Top List]

| | 0 Comments| 2:25 PM
Categories:

Android – це ОС, у яку ми встановлюємо різні типи програм для додаткових функцій. Як ми всі знаємо, службові програми для Android доступні майже на кожному пристрої. Переважно кожен пристрій має карти, браузер і всі інші речі, які потребують підключення до Інтернету.

Зазвичай кілька додатків працюють онлайн, а решта – офлайн. Існує обмежена кількість найкращих програм для Android, які потрібні кожному телефону. Тож нам усім потрібні ці програми для роботи в автономному режимі. Якщо у нас немає доступу до Інтернету.

У такій ситуації ми можемо використовувати автономні програми Android для виконання важливих завдань. Офлайн-програми для Android також зберігають зручність використання даних і збільшують запас заряду акумулятора. Сьогодні ми збираємося надати вам кілька автономних програм для Android. Ці програми є альтернативою тим програмам, які потребують підключення до Інтернету.

Список найкращих офлайн-програм для Android.

1. Google Translate.

Google Translate — найкращий варіант для перетворення однієї мови на іншу за кілька секунд. Він також працює в автономному режимі. Нам просто потрібно завантажити мовний пакет для використання в автономному режимі.

Він підтримує 90 різних мов у текстовому режимі. Ми також можемо використовувати нашу камеру для перекладу тексту на 26 різних мов. Він має рейтинг 4,4 у Google Play Store. Приблизно 100 мільйонів користувачів завантажили цю гру.

2. Офлайн-чат Hike Messenger.

The Hike — це популярна програма для обміну повідомленнями для Android, яка забезпечує спілкування в режимі онлайн і офлайн. Hike забезпечує функцію hike direct, за допомогою якої ми можемо локально створити нашу мережу за допомогою функції Wi-Fi Direct на смартфонах.

  Як змінити клавіатуру на телефоні Android

Ми можемо локально спілкуватися з нашими друзями в кампусі коледжу, в офісі та вдома в двох різних кімнатах. Це дивовижна програма, яка надає велику різноманітність наклейок. Приблизно 100 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

3. Англійський словник офлайн.

Це ще одна популярна програма в списку автономних програм для Android. Ми можемо легко шукати англійські слова та фрази з їх визначенням.

Він містить понад 229 000 визначень і простий механізм пошуку. Ця програма добре працює в автономному режимі та використовує Інтернет, лише якщо ми не знаходимо слово.

Він також має кнопку випадкового пошуку для вивчення нових слів. Він має рейтинг 4,3 у Google Play Store. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

4. Офлайн-словники.

Це ще одна найкраща автономна програма для користувачів Android. Нам просто потрібно вперше завантажити словник нашої улюбленої мови. Ця програма пропонує багато словників різними мовами.

Він має рейтинг 4,1 у Google Play Store. Ми можемо легко шукати слова офлайн, не використовуючи Інтернет. Ми також можемо синхронізувати наші нотатки між усіма деталями Пристроїв за допомогою облікового запису Google. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

5. Офлайн-карти та навігація.

Це чудовий додаток у всіх автономних програмах для Android. Він має рейтинг 4,2 у Google Play Store. Він надає офлайн-карти та офлайн-навігацію GPS.

Він також підтримує голосову навігацію 33 різними мовами. Він також забезпечує нічний режим на основі системи місцевого часу. Він також забезпечує орієнтування по смузі. Він показує тривимірні будівлі на картах. Приблизно 10 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Як налаштувати Android читати ваші тексти вголос

6. Офлайн-браузер.

Це ще один популярний автономний додаток у списку автономних програм для Android. У цій програмі ми можемо легко переглядати веб-сторінки в автономному режимі. Нам потрібно завантажити веб-сторінки, які ми хочемо побачити пізніше в автономному режимі.

Ми можемо легко завантажувати веб-сторінки, коли ми онлайн. Він має рейтинг 4,2 у магазині Google Play. Він сумісний з усіма версіями Android, починаючи з 2.3 і вище. Приблизно 1 мільйон користувачів завантажили цю програму.

7. Універсальні офлайн-карти.

Це ще один найкращий варіант для офлайн-карт і навігації, який має рейтинг 4,1 у магазині Google Play. Ця програма може зберігати всі карти, просто потрібно завантажити карти вперше.

Ми можемо легко використовувати його в місцях із низьким рівнем сигналу та заощаджувати акумулятор телефону та витрати на Інтернет. Він надає багато карт, включаючи класичну дорожню карту, топографічні карти, супутникові карти тощо. Приблизно 1 мільйон користувачів завантажили цю програму.

8. Kiwix, Wikipedia Offline.

Це також хороша альтернатива енциклопедії Вікіпедії. Це автономна програма для Android, яка доступна безкоштовно в магазині Google Play. Він має рейтинг 4,2 у магазині Google Play.

У цій програмі нам потрібно завантажити файл бази даних лише один раз і розмістити його на SD-карті або у внутрішній пам’яті. Це легка програма для Android із простим у використанні інтерфейсом. Він також надає можливість пошуку певного вмісту. Приблизно 0,5 мільйона користувачів завантажили цю програму.

  12 найкращих віджетів для Android, щоб зарядити ваш мобільний телефон

9. TC-Offline.

Це ще одна популярна програма для Android у списку автономних програм для Android. Ця програма спеціально розроблена для читачів каталогу думок. Він має рейтинг 3,9 у магазині Google Play. Ця програма працює в автономному режимі.

Він надає нам останні 25 статей, розміщених у каталозі думок. Ця програма оновлюється протягом 24 годин лише на вимогу, якщо ми хочемо. Ми можемо легко читати статті під час польоту та оновлювати їх щоразу, коли доступний безкоштовний Інтернет. Приблизно 50 тисяч користувачів завантажили цю програму.

10. Підручник для Android.

Це також хороший додаток у списку найкращих офлайн-додатків для Android. Ця програма спеціально розроблена для початкового навчання програмуванню Android. Якщо ви новачок у програмуванні для Android, ця програма справді вам підійде.

Він забезпечує простий у використанні інтерфейс і підтримує повноекранний режим для легкого навчання. Приблизно 50 тисяч користувачів завантажили цю програму. Він містить прості навчальні посібники з програмування з прикладами.

На закінчення, ці кілька найкращих офлайн-додатків для Android, які, на нашу думку, повинні бути в кожному телефоні. Якщо вони вам подобаються, поділіться ними з друзями.