10 найкращих мобільних ігор Pokemon (Android+iOS), у які варто пограти

Categories:

Покемони були атракцією з дитинства, чи не так? Отже, ми пропонуємо кілька найкращих мобільних ігор Pokemon, які варто спробувати.

Ми всі любимо грати у відеоігри, і немає сумніву, що одного дня ви спробуєте пограти в мобільні ігри Pokemon. Pokemon — це велика франшиза для фанатів. Від телешоу до ігор, він панує в серцях людей із самого початку. Якщо ви один із цих шанувальників, цей блог підійде саме вам.

Сьогодні в цьому блозі ви познайомитеся з дивовижними мобільними іграми Pokemon. Знайти найкращі збіги з мільйонів ігор за вашими вподобаннями може бути складно. Те ж саме відбувається в іграх про покемонів. Згідно з опитуванням, існує до 122 ігор Pokemon.

Випробовувати кожен із них, щоб знайти найкращий – це не вихід. Тому, щоб вам було легше, ми придумали кілька найкращих мобільних ігор Pokemon, щоб додати розваг і веселощів вашому пристрою.

Чому Pokemon є однією з найуспішніших ігрових франшиз усіх часів?

Ми всі так чи інакше знайомі з франшизою Pokemon. Незалежно від того, через телешоу чи ігри, франшиза Pokemon має достатньо шанувальників, щоб залучити будь-кого, незалежно від віку. Але що зробило Pokemon однією з найуспішніших ігрових франшиз?

Ви б знали, що Покемон знайомий аудиторії. Він був спочатку випущений перед світом у 1998 році, і він успішно керує серцями людей протягом двох десятиліть. У результаті Pokemon створив лояльну базу шанувальників із самого початку.

Інший момент, через який люди ще більше люблять його, полягає в тому, що він не обмежується лише телебаченням. У Pokemon є віртуальний всесвіт, де він пропонує популярні картки, ігри, телешоу, фільми тощо.

Крім того, творці франшизи Pokemon ніколи не йшли на компроміс із потребами своєї аудиторії. Вони постійно вдосконалюють свій контент, додаючи нових покемонів і персонажів у світ, що розвивається, щоб підтримувати зв’язок своєї аудиторії з іграми та телешоу.

Pokemon Go

Pokemon Go був випущений у 2016 році. Він став прибутковим мобільним додатком із понад 500 мільйонами завантажень по всьому світу. Цих цифр більш ніж достатньо, щоб передбачити середовище гри.

Pokemon Go — це гра з доповненою реальністю. Геймеру необхідно створити обліковий запис і аватар. Коли аватар буде створено, ви помітите, що він буде відображатися на карті на основі вашого географічного розташування.

У цій грі гравець повинен фізично рухатися в межах свого оточення, щоб знайти різні види покемонів. Pokemon Go є безкоштовною грою, але ви також можете робити покупки в додатку для ігрових елементів.

Творці гри постійно додають і вдосконалюють гру для гравців. Наприклад, гру було запущено з приблизно 150 видами покемонів, які зараз збільшено до 700. І, як було сказано раніше, ви повинні знайти цих покемонів у своєму оточенні.

  Перевірте, які програми найбільше споживають акумулятор в iOS 9 [iPhone Tip]

Pokemon Go — це фантастична гра, якщо ви хочете бути фізично активними під час гри або навпаки.

Платформи – iOS, Android

Жанр – доповнена реальність

Pokemon Masters EX

Pokemon Masters EX — безкоштовна гра, видана та розроблена DeNA. Pokemon Masters EX – змагальна гра, в якій проводиться турнір з боїв 3 на 3. Ця гра повністю проходить на віртуальному острові під назвою Pasio. Основна мета гравця – стати чемпіоном у турнірах.

Якщо ви прочитаєте інструкції, ви, ймовірно, подумаєте, що Pokemon Masters EX — це старовинна гра. Для порівняння, реальність зовсім інша. Коли ви починаєте гру, ви не можете увійти в лігу безпосередньо. Натомість гравець повинен зібрати мінімум 5 значків, перемагаючи лідерів PML на тому ж віртуальному острові.

Окрім цього, іншим позитивним аспектом гри є те, що вона дозволяє кооперативні багатокористувацькі події. У цій багатокористувацькій грі гравці можуть об’єднатися, щоб перемогти ворогів і отримати внутрішньоігрові нагороди та призи.

Платформи – Android, iOS

Жанр – рольова відеогра

Pokemon Unite

Pokemon Unite — гра на бойовій арені. Гра складається з двох команд, у кожній по п’ять гравців. Отже, ви можете грати в Pokemon Unite з 10 друзями. Pokemon Unite — це гра на бойовій арені, і кожен матч обмежений 10 хвилинами.

Крім того, гра також пропонує режим Quick Battle, у якому матч триває лише 5 хвилин, і ви можете грати в нього до 4 гравців у кожній команді. Це прямо вказує на те, що не обов’язково завжди приділяти всі 10 хвилин. Ви навіть можете зіграти швидкий матч зі своїми друзями, щоб оновити свої думки.

Говорячи про поле бою, кожен гравець отримує контроль над покемоном, сила якого повністю залежить від досягнень гравця. І один гравець повинен битися з покемонами протилежної команди.

Pokemon Unite — це потужний набір із привабливими функціями, як-от табло, рухи об’єднання тощо. Отже, було б корисно, якби ви не пропустили гру зі своїми друзями.

Платформи – Android, iOS

Жанр – Стратегія в реальному часі

Pokemon: Magikarp Jump

Pokemon: Magikarp Jump був випущений у травні 2017 року. Це змагання зі стрибків. У цій грі гравець має збільшити висоту стрибка свого Mahikarp різними методами.

Pokemon: Magikarp Jump — мила мультиплікаційна гра, у якій кожен гравець грає роль тренера та тренує Magikarp. Головна мета Magikarp – підняти свою Magikarp, щоб стрибати все вище і вище.

Гравець може збільшити силу стрибка Magikarp, роблячи внутрішньоігрові покупки та винагороди. Pokemon Magikarp Jump має різні кольори Magikarp з іншими якостями.

Платформи – Android, iOS

Жанр – інкрементальна гра

Покемон квест

Кому не подобаються пригодницькі ігри? Pokemon Quest тут, щоб задовольнити потреби. Pokemon Quest спочатку був випущений у травні 2018 року. За тиждень його завантажили понад 7,5 мільйонів. З тих пір ця гра у воксельному стилі керує іграми.

  Як створити резервну копію тексту буфера обміну на iOS

Дизайн Pokemon Quest схожий на Minecraft. Гра заснована на віртуальному острові під назвою Tumblecube. Основним персонажем гри є покемон у формі куба на ім’я Покексель, головне завдання якого — проходити рівні на острові, перемагаючи диких покемонів.

Геймер повинен виконувати різні завдання, щоб продовжувати рости в грі, зокрема готувати страви та робити декорації для залучення нових покемонів, проходити кілька локацій і проходити від 3 до 7 рівнів у кожній, тренувати нового покемона для майбутніх занять тощо. Вступ до гри може здатися таким простим, як бабл-шутер, але Pokemon Quest пропонує набагато більше.

Платформи – Android, iOS

Жанр – пригодницький бойовик

Pokemon Shuffle

Pokemon Shuffle — це безкоштовна гра-головоломка, випущена в 2015 році. Гра повністю заснована на стратегії. У цій грі гравець повинен битися з іншими покемонами за допомогою трьох або більше схожих покемонів. Наприклад, ви можете подумати про Candy Crush rush.

Гравець може виконати це завдання, міняючись навколо покемонів у нижній частині екрана.

Крім того, гра дозволяє вам взяти ще чотирьох покемонів, щоб допомогти вам пройти рівень. Кожен з них має різну якість. Щоб пройти далі, гравці повинні виконати задане завдання за обмежені ходи.

Це здається простим, чи не так? Pokemon Shuffle – це не так просто. Крім виконання завдання в невеликих заходах, потрібно зловити покемона за допомогою його Pokeball. Гра містить покупки в додатку та ігрові валюти для різних потреб.

Платформи – Android, iOS

Жанр – головоломка

Посмішка покемона

Pokemon Smile — милий, зручний для дітей і найкращий додаток для батьків. Pokemon Smile — це дитяча гра, яка може допомогти їм підтримувати гігієну своїх дітей і швидко виконувати всі необхідні повсякденні завдання, як-от застеляти ліжко, чистити зуби тощо.

Гра використовує передню камеру та перетворює чищення зубів на гру, яка візуалізує бактерії на зубах дітей і змушує їх повністю почистити зуби, щоб оновити нового покемона.

Пошук гри, яка не тільки займе ваших дітей, але й допоможе у повсякденних справах, є важким завданням. Але Pokemon Smile може швидко впоратися з цим, оскільки гра залучає їх і захоплює їх, щоб виграти нагороди за прості завдання, як-от чищення зубів. Загалом, Pokemon Smile є одним із додатків, які необхідно мати, якщо у вас вдома є малюк.

Платформи – Android, iOS

Жанр – навчальний

Покемон Playhouse

Pokemon — це франшиза, яку люблять люди незалежно від віку. Оскільки існує багато ігор про покемонів для дорослих, як же не бути для дітей?

Ця гра для милих шанувальників покемонів віком від 3 до 5 років. Pokemon Playhouse — це удавана гра для малюків. Ця гра дозволяє вашій дитині спілкуватися з милими покемонами, досліджуючи такі місця, як вежі, кімнати відпочинку тощо.

Pokemon Playhouse — одна з найкращих ігор, якими можна зайняти своїх дітей без будь-яких турбот. Кожна локація в цій грі містить розваги, спеціально розроблені для дітей. Наприклад, доглядати за покемонами, доглядати за ними тощо. Окрім цього, Pokemon Playhouse також має функції, які пропонують аудіо та віртуальні історії для них.

  Екран блокування Android на основі iOS 7 із підтримкою Pebble

З точки зору ігрового процесу, Pokemon Playhouse досить простий і чарівний для дітей від 3 до 5 років. Спочатку гра дає гравцеві яйце для відстеження. Гравець повинен виконувати та проходити різні дії, щоб побачити ріст і розвиток яйця. Pokemon Playhouse не містить внутрішньоігрових покупок і є безкоштовним для використання.

Платформи – Android, iOS

Жанр – Уявіть, що граєте

Покемон Дім

Pokemon Home — це мобільна гра, яка спочатку була випущена в лютому 2020 року. Ця гра не схожа на інші прості ігри для мобільних користувачів. Натомість він в основному забезпечує хмарне сховище для Pokemon. Крім того, Pokemon Home також містить «Глобальну торгову систему», яка виключена з Pokemon Sword і Pokemon Shield.

У Pokemon Home є як безкоштовна, так і преміальна версії. Ця програма дозволяє обмінюватися покемонами з іншими за допомогою кількох функцій.

Загалом, простими словами, Pokemon Home є чудовою програмою, якщо ви граєте в ігри Pokemon на Nintendo Switch і мобільних телефонах, оскільки ця програма дозволяє переносити Pokemon у різні ігри.

Платформи – Android, iOS

Жанр – утиліта

Колекційна карткова гра Pokemon

Колекційна карткова гра Pokemon була спочатку випущена в жовтні 1996 року. Однак з часом її придбала Nintendo та внесла багато покращень.

Pokemon Trading Card Game — це стратегічна карткова гра. Ця багатокористувацька гра проводиться між двома гравцями, які грають ролі тренерів покемонів. Кожен гравець ставить одного покемона як свого активного покемона, щоб атакувати свого супротивника та вибивати його, щоб отримати різні нагороди.

Гра включає кілька карток Pokemon з різними якостями із серії відеоігор Pokemon. Це чудовий спосіб провести час з друзями.

Платформи – Android, iOS

Жанр – Стратегія

Висновок

Покемони були нашим улюбленим телешоу з перших днів. Немає нічого кращого, ніж мати улюбленого героя телешоу на своєму пристрої, щоб убити нудний час. Грати у відеоігри — це перша ідея, яка нам спадає на думку, щоб вбити час, а знайти відповідну гру — найважче завдання. Тому сьогодні в цьому блозі ми вибрали найкращі ігри про покемонів, які ви повинні спробувати, чи то для вас, чи для ваших дітей.

Ви також можете ознайомитися з найкращими кіберспортивними іграми.