10 найкращих мисливських ігор, щоб відчути хвилювання погоні

Categories:

Хочете знову пережити це задоволення від полювання в диких лісах? Давайте зробимо це можливим за допомогою найкращих мисливських ігор.

Полювання – це популярний вид спорту, про який чули і бачили з давніх часів. До якого б регіону ви не належали, у кожному лісі є заповідник дикої природи та історії полювання. Щоб прогодувати чи розважитися, люди подорожують у різноманітні дикі місця по всьому світу, щоб придумати сміливу історію та вбити.

Однак ми не можемо бути достатньо сміливими, щоб піти в ліс, погнатися за тваринами, поцілити в них і знову вбити. Але ХХІ століття зробило можливими багато неможливих речей за допомогою технологій.

Отже, відеоігри дозволяють відчути гострі відчуття від полювання та погоні. Отже, сьогодні давайте обговоримо деякі з найкращих мисливських ігор, які заслуговують місця у вашій ігровій бібліотеці.

Що таке мисливські ігри?

Полювання — типовий вид спорту, коли люди ходять у ліси та переслідують диких тварин, щоб убити їх із певних причин. У давні часи полювання на диких тварин обмежувалося їжею та самообороною. З еволюцією світу люди почали полювати на тварин заради розваги, м’яса, плоті, зубів тощо.

Однак зараз закони суворі. Але ви все ще можете відчути хвилювання погоні в цю епоху, сидячи у своєму комфортному місці під час полювання. Ці ігри спеціально розроблені з сюжетною лінією та сюжетом, де гравець відправляється в різні дикі місця, щоб полювати на диких тварин і виконувати місії в обмін на винагороду. Висока пікова роздільна здатність і графіка роблять ігри більш реалістичними та захоплюючими.

Чому стратегія та планування важливі в мисливських іграх?

Ви б уже знали, що полювання – це не просто. Мисливцю потрібно зіткнутися з кількома технічними, фізичними та екологічними проблемами, щоб зробити одне успішне вбивство. Крім того, перш ніж розробити стратегію полювання на тварину, мисливець спочатку складає безпечний план свого виживання, як в іграх на виживання.

Ігри про полювання засновані на реальності, тому розробники додають різні випробування для геймера. Ці виклики роблять гру більш реалістичною та тримають гравця на межі свого місця.

Ігри про полювання перенесуть вас у реалістичну подорож, де ваші рішення повністю впливають на сюжет гри. Гравець повинен вистежувати, переслідувати та захищатися відповідно до ситуації та реакції тварин.

Незважаючи на те, що більшість жанрів мисливських ігор є рольовими екшенами, вони все одно інтерпретуються за допомогою кількох стратегій і тактик у реальному часі. Тому гравець повинен стежити за грою та мати гарну присутність духу, щоб прогресувати.

Ігри про полювання найкраще підходять для геймерів, яким більше подобається дія, ніж сюжетна лінія. Якщо ви один із них або хочете спробувати мисливські ігри, то давайте перейдемо до списку.

Big Buck Hunter

Це одна з найпопулярніших і рекомендованих відеоігор на тематику полювання – Big Buck Hunter. Як випливає з назви, гравець повинен стріляти в баксів, що рухаються, не стріляючи в лань або самку.

Перше видання початкової серії Big Buck Hunter було випущено в грудні 2000 року, а останнє видання Big Buck World було представлено аудиторії в листопаді 2010 року. У цій серії є до 7 ігор для нескінченних розваг і гострих відчуттів.

  Як виправити повідомлення про заряд акумулятора на MacBook

Натхненна Duck Hunt, основна мета гри Buck Hunter — стріляти в самців тварин, поки вони бігають по екрану. Кожен раунд цієї погоні та гострих відчуттів закінчується, коли гравець стріляє в будь-яку самку.

Гравець отримує бали за кожен вдалий постріл, який визначається на основі відстані, ваги та точності. Big Buck Hunter пропонує різні стани з різними тваринами, такими як антилопи та лосі. Big Buck Hunter — весела гра, у яку можна грати з родиною та друзями.

Випуск – грудень 2000 року

Жанр – Аркада

Розробник/видавець – Неймовірні технології

Платформи – ПК, PS4, Nintendo Switch і Xbox One

Симулятор полювання

Hunting Simulator — це захоплююча гра, яка пропонує гравцям багато годин гри в дикій природі. Ця гра краща для вас, якщо ви хочете насолодитися довгими вихідними з друзями. Симулятор полювання також включає багатокористувацький режим.

Hunting Simulator розроблено з використанням чотирьох нереальних двигунів, що робить його більш універсальним і зручним для користувача. Крім того, у грі представлено до 12 різних регіонів на основі природних мисливських територій, таких як озера та бореальні ліси Альберти, посушливі рівнини Техасу, тундра та ліси Аляски тощо.

Якщо гра пропонує різноманітні регіони, як вони могли пропустити різноманітність видів тварин? Таким чином, Hunting Simulator представляє понад 37 видів тварин і понад 100 місій для виконання.

Hunting Simulator забезпечує найкращі враження від полювання з 17 одиницями вогнепальної зброї, різними режимами гри тощо. Розробники звернули увагу на графіку та користувальницький досвід. Це єдина гра в жанрі полювання, яка дозволяє досліджувати довкілля за допомогою дронів.

Випуск – червень 2017

Жанр – Полювання, Симулятор

Розробник/видавець – Nacon

Платформи – Windows, Nintendo Switch і PS4

Monster Hunter World: Iceborne

Полювання на тварин — це весело, але що, якщо ви також можете полювати на унікальних диких істот і монстрів? Monster Hunter World: Iceborne — це гра, яка обертається навколо цієї теми, забезпечуючи надзвичайні враження.

У цій рольовій грі гравець отримує контроль над створеним гравцем персонажем, який подорожує до нового світу, наповненого монстрами. Крім того, гравцеві доручено вбити або захопити цих гігантських монстрів в арктичній екосистемі під назвою Іній.

Гра ведеться від третьої особи з кількома викликами та гострими відчуттями. Гравець починає ігри з обмеженою кількістю зброї, але пізніше він може оновлювати обладнання, просуваючись на нових рівнях або в якості нагороди, вбиваючи або ловлячи монстрів.

Гра пропонує кілька місць для подорожей і створення нового світу, що робить його складним і тривалим. Ви можете насолоджуватися цією грою поодинці або з друзями в багатокористувацькому режимі.

Реліз – вересень 2019

Жанр – рольовий бойовик

Розробник/ Видавець – Capcom

Платформи – PS4, Xbox One і Windows

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 — це третя частина серії Red Dead і приквел гри Red Dead Redemption. Сюжетна лінія гри – це вигадане зображення Сполучених Штатів у 1899 році.

Гравець керує розбійником Артуром Морганом, який повинен виконувати місії та боротися із занепадом Дикого Заходу, виживаючи проти урядових військ, конкуруючих банд та інших ворогів.

Red Dead Redemption 2 містить кілька ландшафтів, мандрівників, бандитів, дику природу та міські поселення. Елементи ігрового процесу включають перестрілки, пограбування, полювання, верхову їзду тощо. Крім того, основним транспортом у грі є кінь.

  Пояснення частот і налаштувань еквалайзера на музичних програвачах

Red Dead Redemption 2 може дати вам ідеальний досвід Робін Гуда, який може порушувати закони в усьому місті, але завжди з доброї причини. Основна мета гравця — зберегти честь персонажа за допомогою правильних моральних рішень і вчинків.

Випуск – жовтень 2018

Жанр – рольовий бойовик

Розробник/видавець – Rockstar Games

Платформи – PS4, Xbox One, Windows і Stadia

Мисливець Класичний

Hunter Classic вважається однією з найреалістичніших мисливських ігор, коли-небудь створених. Ця гра дозволяє вам відчути гострі відчуття від полювання у величезному відкритому світі. Екологічна графіка цієї гри варіюється від пустельної австралійської глибинки до ландшафту Австрійських Альп.

Hunter Classic був вперше випущений у 2009 році, і він постійно оновлює всі свої елементи, включаючи зброю, види та середовище, випускає нові платформи тощо. У цій грі гравець може досліджувати 12 величезних середовищ, полюючи до 45 видів, як-от зубрів, лосів, благородних оленів, диких свиней тощо.

З точки зору ігрового процесу, гра пропонує гравцеві кілька викликів. Крім того, гравець може добре провести час завдяки широким онлайн-функціям гри, беручи участь у змаганнях, виконуючи місії, піднімаючись на таблиці лідерів тощо.

Hunter Classic можна грати як поодинці, так і з друзями, оскільки ви можете об’єднатися до 7 друзів, щоб насолодитися цією захоплюючою грою. Крім усього цього, ще одним привабливим елементом цієї гри є зброя. Мисливець дозволяє гравцеві використовувати декілька видів зброї, від арбалетів до пістолетів, щоб добути здобич.

Випуск – 2009 рік

Жанр – пригодницький бойовик

Розробник/ Видавець – Avalanche Studios

Платформи – Steam

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild — це мисливська гра в атмосферному відкритому світі. Найбільш привабливим моментом цієї гри є її графіка та детальне середовище. Крім того, розробники приділяють виняткову увагу фоновому звуку для найкращого автентичного досвіду.

Геймплей повністю розроблений на основі реальної поведінки тварин. У цій грі ви можете випробувати життя мисливця. Гравець повинен полювати на здобич так само, як це робили стародавні мисливці, тобто вам потрібно проаналізувати та дізнатися про поведінку тварин, щоб переслідувати їх.

theHunter: Call of Wild робить вас частиною гри, де ви повинні виживати та полювати на диких тварин за допомогою рушниць і луків. Крім того, гравець також повинен виконати внутрішньоігрові завдання та мисливські події. Ви також можете об’єднатися з 8 друзями для більшого задоволення.

Випуск – лютий 2017

Жанр – симулятор

Розробник/ Видавець – Expansive Worlds

Платформи – Windows, PS4 і Xbox One

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown — це шутер від першої особи з інноваційною стратегією. У ньому є два режими гри: один — мисливець за головами, а інший — режим швидкої гри. Гра не обмежується лише полюванням, але також включає головоломки та таємниці.

Мисливець за головами — це найбільш інтерактивний і складний режим у цій грі. Користувач отримує контроль над мисливцем за головами, який повинен вижити та вбити міфічного монстра, щоб отримати нагороду та досягти точки видобутку.

З іншого боку, «Quickplay» — це режим королівської битви, який точно відповідає його назві, тобто швидкий і порівняно легкий. Цей режим триває 15 хвилин, у якому гравець має завдання знайти джерело енергії на наданій карті, відбиваючись від ворожих атак.

  5 найкращих аналізаторів заголовків для використання перед публікацією наступної публікації в блозі

Реліз – травень 2019

Жанр – Шутер від першої особи

Розробник/ Видавець – Crytek

Платформи – Windows, PS4 і Xbox One

Hunting Unlimited 2010

Hunting Unlimited 2010 — це стрімка мисливська гра в Північній Америці, Канаді та Баварському лісі. У грі є два режими: доступний режим полювання та режим виклику. Обидва режими пропонують унікальні концепції та задоволення.

Доступний режим полювання занурює вас у середовище з різноманітною здобиччю. З іншого боку, режим виклику робить гру більш захоплюючою та веселою завдяки різноманітним завданням. У грі можна подорожувати та знаходити тварин за допомогою транспортних засобів і карт.

Однак ви також можете бігти, щоб отримати більш реалістичний досвід. У грі є кілька тварин, як-от олені, лосі, ведмеді, леви, слони тощо, на яких можна полювати. Вам може подобатися графіка чи ні, але геймплей Hunting Unlimited вам сподобається.

Випуск – липень 2009

Жанр – симулятор

Розробник/ Видавець – Ziggurat

Платформи – Steam

Доісторичне полювання

Як випливає з назви, Prehistoric Hunt — це мисливська гра, яка повертає вас у стародавні часи — в епоху динозаврів. Захоплююче, правда? Крім того, геймплей і графіка гри роблять її більш захоплюючою та автентичною.

Гра перенесе вас на величезний острів, населений декількома видами динозаврів. Рельєф цього єдиного острова варіюється від гірських скель до густих лісів і відкритих рівнин, щоб запропонувати кращі враження від полювання.

Однак гравець може грати в цю гру соло або з друзями, оскільки ця гра має опцію для кількох гравців. Окрім виживання та полювання на динозаврів, гравець також повинен виконати мисливські завдання. Ці завдання додатково допоможуть гравцеві отримувати нагороди за нове спорядження та полювати в нових місцях.

Prehistoric Hunt надає гравцям кілька варіантів зброї, від традиційної вогнепальної зброї до транквілізаторів. Гра складається з жахливих хижих динозаврів, які можуть переслідувати гравця.

Реліз – грудень 2020 року

Жанр – пригодницький бойовик

Розробник/ Видавець – Antiproto Studios

Платформи – Steam

Ліс

The Forest — це відеогра у жанрі survival horror з унікальним і захоплюючим сюжетом, який може залишити вас у захваті та затамувати подих до кінця. Функції у відкритому світі відтворюються від першої особи.

Гра не містить жодного набору місій чи квестів. Натомість сюжет гри базується на стратегії в реальному часі та рішеннях гравців щодо виживання під час досягнення основної мети.

Що стосується ігрового процесу, гравець Ерік Леблан відправляється на лісистий півострів у пошуках свого сина Тіммі після авіакатастрофи. Гравець повинен вижити в цьому жахливому лісі, створивши притулок, зброю та інше необхідне обладнання для виживання.

Що приносить цю гру в наш список, так це те, що ворожі істоти в лісі є монстрами-людожерами. Ці монстри живуть у селах і стають більш агресивними вночі. Гравець повинен відбиватися від цих монстрів під час полювання на тварин, створення притулків і пасток тощо. Проте гравцеві також надається посібник із виживання для допомоги.

Реліз – листопад 2018

Жанр – Survival horror

Розробник/видавець – Endnight Games

Платформи – PS4 і Steam

Нижня лінія

До кінця статті ви помітили, що мисливські ігри не обмежуються лише тваринами. Розробники можуть запропонувати вам багато іншого. Від полювання на тварин до дослідження та виживання монстрів і динозаврів, ви можете насолоджуватися гострими відчуттями від погоні в цю сучасну епоху через мисливські ігри.

Ви також можете ознайомитися з найкращими мафіозними іграми з найкращими квестами та побічними завданнями.