10+ найкращих менеджерів паролів для Windows PC 2023 – [Top List]

Інтернет став частиною нашого повсякденного життя. Ми використовуємо Інтернет для виконання багатьох рутинних завдань, таких як покупки в Інтернеті, спілкування в чаті, електронна пошта та багато іншого. У нас є принаймні один обліковий запис на багатьох популярних сайтах, таких як Facebook, Twitter, Gmail, Yahoo, Linked In, Instagram тощо.

Люди занадто зайняті щоденною роботою. Тому нам потрібні інструменти, щоб легко запам’ятовувати всі наші паролі без шкоди для нашої безпеки. За допомогою інструментів Password Manager для Windows ми можемо легко зберігати всі наші паролі в безпечній зашифрованій базі даних.

Нам потрібно запам’ятати лише один пароль, щоб отримати доступ до всіх наших паролів. Ми також можемо синхронізувати наш пароль з декількома пристроями, щоб мати доступ до нього з будь-якого місця. Ми вже перераховували подібні програми для керування паролями для Android. Які корисні для пристроїв Android.

Але ми завжди повинні намагатися використовувати надійні менеджери паролів. Ми можемо використовувати антивірус для ПК для кращого захисту, який захистить наш пристрій від заражених інструментів, якщо ви шукаєте надійний менеджер паролів для Windows.

Не хвилюйтеся, тому що в цьому підручнику ми надамо всі найкращі менеджери паролів для Windows, які користуються довірою та широко використовуються користувачами.

 • LastPass.
 • Менеджер паролів Trend Micro.
 • Безпечний SplashID.
 • Дашлейн.
 • Хранитель.
 • mSecure.
 • Enpass.
 • 1Пароль.
 • Робоформа.
 • KeePass.
 • Найкращий менеджер паролів для Windows 7, 8, 10.

  1. LastPass.

  LastPass — один із найкращих менеджерів паролів для Windows. Він доступний для платформ Windows, Mac, Linux, IOS і Android для надійного збереження наших паролів. Ми повинні запам’ятати свій пароль LastPass.

  Він запам’ятає решту паролів у безпечному сховищі. Він генерує надійні паролі для наших облікових записів. Ми можемо легко змінити свій пароль одним клацанням миші. Його преміальна версія доступна лише за 12 доларів США на рік.

  LastPass: Завантажити.

  2. Менеджер паролів Trend Micro.

  Це також чудовий інструмент, який захищає всі наші паролі в безпечному місці. Нам потрібно запам’ятати лише один пароль, щоб запам’ятати всі інші менеджери паролів. Він доступний для Windows, MAC, Android та IOS.

  Його функції доступні безкоштовно лише після п’яти введення пароля. Його преміальна версія доступна лише за 14,95 і 24,95 доларів США протягом двох років. Ми можемо легко синхронізувати всі наші паролі з нашим хмарним сховищем, щоб мати доступ до них звідусіль.

  Менеджер паролів Trend Micro: Завантажити.

  3. SplashID Safe.

  Це один з найкращих інструментів керування паролями, доступний на багатьох різних платформах, таких як Windows, MAC, IOS, Android, Blackberry тощо. За допомогою цього інструменту ми можемо легко зберігати наші паролі та іншу важливу інформацію.

  Ми можемо легко зареєструватися на його веб-сайті, і він надає свої основні функції безкоштовно. Цей інструмент може легко синхронізувати та створювати резервні копії наших паролів і легко завантажувати останні п’ять резервних копій. Його професійна версія доступна за ціною 1,99 доларів США на місяць і 19,99 доларів США на рік.

  Безпечний SplashID: Завантажити.

  4. Дашлейн.

  Це ще один найкращий менеджер паролів для Windows. Це кросплатформний інструмент. Ми можемо використовувати його на всіх платформах. Ми можемо легко зберігати всі наші паролі та синхронізувати їх із пристроями. Він також надає безкоштовну та преміум-версію.

  Це преміум-версія, доступна за ціною 39,99 доларів США на рік. Його преміум-версія дозволяє нам безпечно ділитися необмеженою кількістю елементів із нашими надійними друзями.

  Dashlane: Завантажити.

  5. Хранитель.

  Це також хороший менеджер паролів, доступний для Android та IOS, і надає свій веб-інтерфейс для користувачів ПК. Він надає цифрову платформу для 30-денної безкоштовної пробної версії. Його преміальна версія доступна за ціною 29,99 доларів США на рік.

  Він забезпечує необмежену кількість паролів і синхронізується на кількох пристроях. Він надає надійний генератор паролів, щоб надати нам надійний пароль.

  Зберігач: Завантажити.

  6. mSecure.

  Це ще одне найкраще програмне забезпечення для керування паролями для комп’ютерів і мобільних пристроїв. Це проста програма для зберігання наших паролів і конфіденційної інформації. Ця інформація зберігається за паролем у зашифрованому вигляді.

  Згенерований пароль також доступний для розробки безпечного пароля для наших облікових записів. Ми також можемо використовувати цю інформацію для автоматичного заповнення пароля через вбудований браузер.

  mSecure: Завантажити.

  7. Enpass.

  Це ще один чудовий додаток у списку найкращих менеджерів паролів для ПК. Він доступний для Windows, MAC, Linux, Android, iPhone тощо. Ми можемо легко захистити наш пароль та інші важливі облікові дані локально на нашому комп’ютері.

  Він не зберігає наші дані на своєму сервері. Ми також можемо використовувати його розширення браузера для автоматичного заповнення нашого пароля. Він використовує 256-бітне шифрування AES для захисту наших даних. Він доступний за 19,98 доларів США для Android та IOS.

  Enpass: Завантажити.

  8. 1 пароль.

  Це ще один найкращий менеджер паролів, доступний для Windows і Mac з розширеннями для Android і IOS. Він може запам’ятати всі наші паролі.

  Ми можемо легко зберігати їх локально або синхронізувати з нашим хмарним сховищем, таким як Gmail, Dropbox тощо, щоб отримати до них універсальний доступ. Він зберігає наші паролі в зашифрованому форматі. Ми можемо придбати його на все життя лише за 50 доларів США за один ПК.

  1Пароль: Завантажити.

  9. Робоформа.

  Це ще один найкращий менеджер паролів, доступний для Windows, Mac, Linux, Android тощо. Ми можемо легко зберегти всі паролі та отримати доступ до них на будь-якому пристрої. Він автоматично заповнює всі наші онлайн-форми нашими правильними даними.

  Ми можемо легко синхронізувати наші паролі з кількома пристроями. Нам не потрібно запам’ятовувати паролі на будь-якому пристрої. Він доступний за ціною 20 доларів США на рік і 10 доларів США за перший рік.

  Roboform: Завантажити.

  10. KeePass.

  Це ще один найкращий менеджер паролів для Windows. Якщо ви шукаєте безкоштовний інструмент, то це хороший вибір для вас. Це безкоштовний менеджер паролів із відкритим кодом.

  Нам потрібно лише запам’ятати один головний пароль, або ми також можемо використовувати файл ключа для відкриття бази даних, або ми можемо поєднати обидва методи для підвищення безпеки. Це легкий, портативний інструмент, який можна легко взяти з USB-накопичувачем.

  KeePass: Завантажити.

  Це кілька найкращих менеджерів паролів для Windows, які є надійними та корисними для запам’ятовування паролів.