10 найкращих менеджерів паролів для пристроїв Android та iOS

Паролі все ще є основою сучасних методів автентифікації.

Хоча з’являються безпарольні технології, такі як відбитки пальців, розпізнавання обличчя та голосова активація, їх впровадження все ще обмежене. Веб-програми та власні програми все ще використовують пароль як основний засіб автентифікації. Мобільні пристрої складають великий відсоток нашої діяльності в Інтернеті. Від розваг до новин, спорту, платіжних послуг, зберігання файлів, обміну миттєвими повідомленнями, соціальних мереж та інших різноманітних послуг, доступних на мобільних пристроях. Усі ці служби зберігають наші дані та особисту інформацію; отже, використання автентифікації.

Як ви використовуєте паролі?

Згідно з опитуванням LastPass, приблизно 35% людей схильні повторно використовувати паролі, тому що не хочуть забути. І 45% використовують повторно, оскільки вважають, що їхні облікові записи не є цінними для хакерів.

Від а Google опитування з 3000 дорослих американців, опублікованих у 2019 році, 52% людей все ще повторно використовують паролі для кількох облікових записів, 13% повторно використовують той самий пароль для всіх облікових записів, а 35% використовують різні паролі для всіх облікових записів. Це свідчить про те, що існує великий пул осіб, які ризикують зазнати порушень безпеки через кілька облікових записів, коли один із їхніх облікових записів зламано.

Тим не менш, згідно з опитуванням, 69% людей поставили собі оцінку «А» або «В» (що позначає рівень відмінності) у своїй здатності захистити свої онлайн-акаунти. Це свідчить про невідповідність між знаннями та діями.

Фахівці з безпеки зазвичай рекомендують використовувати надійні паролі. Щоб зловмисному хакеру було важко швидко обчислити можливу комбінацію пароля або вгадати пароль за допомогою простої атаки за словником. Так само для кожного вашого онлайн-облікового запису має бути окремий пароль. Щоб запобігти зловмиснику отримати доступ до всіх ваших облікових записів, зламавши один.

Більшості людей важко вести список різних «надійних» паролів, які вони створили для різних облікових записів в Інтернеті з часом. Отже, необхідно використовувати ефективний менеджер паролів.

Хранитель

Хранитель це надзвичайно безпечна програма для керування паролями на ваших мобільних пристроях. Він доступний як на Android, так і на iOS. Маючи понад 84 000 відгуків, він має вражаючий рейтинг 4,6 зірки в Google Play Store і понад 10 мільйонів завантажень. Деякі з його функцій включають наступне.

  • Створення запису та автозаповнення
  8 найкращих додатків для очищення телефону для Android

Keeper дозволяє створювати записи паролів і автозаповнення записів. Пізніше ця інформація буде використана для автоматичного заповнення форм входу в Інтернеті. Так само інша корисна інформація для автоматичного заповнення, наприклад адреси та контакти. Він також містить опцію створення записів платіжних карток, таких як дебетові чи кредитні картки, для швидкого заповнення онлайн-форм.

  • Імпорт існуючих записів

Keeper дозволяє імпортувати всі наявні збережені паролі на комп’ютері. Це дозволяє мати центральне місце для зберігання всіх ваших паролів.

Тепер він містить нову функцію, відому як BreachWatch, яка відстежує Інтернет на предмет викрадених облікових даних, які збігаються з вашими, і надсилає вам сповіщення, щоб ви могли краще захистити себе.

У Keeper також є вбудована функція спільного доступу до папок, за допомогою якої ви можете безпечно обмінюватися даними зі свого пристрою з іншим користувачем.

1Пароль

1Пароль є відомим менеджером паролів. Це доступно на пристроях iOS 12 або Android 5.0 або новіших. Він простий у використанні та поставляється з сімейними планами, що робить його дешевшим.

Додаток постачається з 256-бітним захищеним сховищем AES, де можна надійно зберігати ваші файли. Він також має інтеграцію з Dropbox для автентифікації. Існує також функція, відома як вежа спостереження 1Password, яка регулярно сповіщає вас про поточний стан уразливостей щодо вразливих веб-сайтів і паролів.

1Password також дозволяє створювати надійні та унікальні паролі для кожного веб-сайту, який ви відвідуєте, і має можливість надійно зберігати інформацію про кредитну картку, коли ви здійснюєте онлайн-транзакції.

Tenorshare 4uKey

Tenorshare 4uKey це менеджер паролів для пристроїв iOS.

Він доступний для iPhone SE(2nd) і iOS/iPad 13.5 або новішої версії. Цей менеджер паролів більш відомий своїми можливостями відновлення. Tenorshare 4uKey може розблокувати iPhone, пароль від якого ви забули. Це особливо корисно у випадках, коли вам потрібно передати право власності на старий пристрій iPhone. Відновлення також видаляє всі дані на пристрої та запускає телефон заново.

  Як очистити кеш Instagram на Android та iOS

Він також має інтеграцію з 1Password, що дає можливість передавати на нього всі збережені паролі на Tenorshare.

LastPass

LastPass є менеджером паролів вищого рівня. Він доступний на пристроях Android та iOS. Він може зберігати паролі та інформацію про кредитні картки на всіх веб-сайтах, які ви відвідуєте. План «Сім’ї» організував зберігання облікових записів усіх членів родини, щоб відстежувати паролі кожної особи на всіх веб-сайтах, які вони відвідують. Це також може допомогти з автозаповненням облікових даних для входу, коли ви відвідуєте веб-сайти зі збереженими обліковими даними.

Маючи понад 5 мільйонів завантажень у Playstore, він досить часто використовується.

Він також доступний для iPad і Apple Watch.

Менеджер паролів Google

Це менеджер паролів від Google.

Він бездоганно працює на всіх пристроях під керуванням Google Chrome. Він служить хмарним резервним копіюванням усіх ваших паролів браузера Chrome. Ви можете отримати паролі в будь-якому браузері під час відвідування passwords.google.com і увійдіть за допомогою свого облікового запису Google. Це також допомагає з автозаповненням облікових даних для входу.

Крім того, це допомагає генерувати безпечні паролі під час реєстрації онлайн-акаунтів.

Samsung Pass

Samsung Pass це платформа «керування ідентифікацією як послуга» для пристроїв Samsung. Це окрема платформа керування обліковими даними, яка в основному не використовує пароль і використовує такі біометричні дані, як відбиток пальця, райдужна оболонка ока та розпізнавання обличчя для автентифікації користувача.

Біометричні дані користувача зашифровані, щоб уникнути крадіжки особистих даних. Це гарантує, що вам не потрібно запам’ятовувати пароль для входу в улюблені програми.

Дашлейн

Дашлейн це простий у використанні менеджер паролів. Він доступний для пристроїв Android та iOS. Він має можливість зберігати паролі для всіх додатків, якими ви користуєтеся, і тих, що знаходяться в Інтернеті. Як і в більшості менеджерів паролів, вам потрібно лише запам’ятати пароль до самої програми.

Він також може зберігати іншу особисту інформацію, платежі та ідентифікатори. Ви також маєте доступ до «Інформаційної панелі ідентифікації», яка показує статус ваших паролів. Крім того, він має моніторинг темної мережі, щоб попередити вас, коли ваші облікові дані витікають в Інтернет.

  Програма на основі дій швидше з’єднує вас із вашими контактами [iOS]

Enpass

Enpass є менеджером цифрової інформації. Він в основному використовується для зберігання паролів, але також може використовуватися для кредитних карток, банківських рахунків, ліцензій та ідентифікаторів. Він працює на пристроях Android та iOS.

Enpass зберігає паролі локально на пристрої, а також має інтеграцію зі сторонніми хмарними провайдерами, такими як Google Drive, Dropbox, One Drive тощо, щоб синхронізувати ваші облікові дані з хмарою. Отже, Enpass не зберігає облікові дані користувачів на власних серверах.

Він також має можливість розблокувати програму за допомогою біометричних даних замість головного пароля.

MSecure

MSecure акцент на простоті та зручності. Він має Центр безпеки для звітів про слабкі, повторювані або старі паролі.

Безпечний пароль

Це розпізнається в PlayStore як Password Safe – безпечний менеджер паролів і на iOS як Пароль Safe і менеджер. Менеджер паролів повністю офлайн і зберігає всі паролі на пристрої користувачів, однак він має функцію експорту, яка може бути використана для синхронізації ваших облікових даних зі стороннім постачальником хмарних послуг, наприклад Dropbox.

Висновок

Багато користувачів вважають, що їхній обліковий запис недостатньо гідний, щоб його зламали або викрали облікові дані. Тому вони залишають свої облікові записи вразливими, використовуючи слабкі та повторювані паролі для всіх своїх облікових записів в Інтернеті. Це хибне мислення, і його слід змінити. Зловмисники зі зловмисними намірами викрадають особисті дані людей, щоб здійснювати шахрайські дії в Інтернеті. Отже, необхідно захистити себе та зробити власну безпеку головним пріоритетом.

Переконайтеся, що ви створили надійні та унікальні паролі для різних облікових записів в Інтернеті та використовуйте менеджер паролів, щоб усі ваші паролі були безпечними та легко доступними.