techukraine.net techukraine.net 10 найкращих маркетингових подкастів, які змінять вашу стратегію

10 найкращих маркетингових подкастів, які змінять вашу стратегію

Categories:

Чи знали ви про ці маркетингові подкасти, які можуть змінити вашу маркетингову гру? Перевірте їх зараз!

Багато людей слухають подкасти, тому що вони зручні та пропонують унікальний досвід прослуховування🎧. Використання бізнес-подкастів як маркетингової стратегії може залучити клієнтів і підвищити впізнаваність бренду.

Як використовувати подкасти у своєму маркетинговому плані?

За допомогою подкастів компанії можуть спілкуватися зі своїми клієнтами більш тісно та особисто. Завдяки можливості ділитися історіями та досвідом у більш невимушеній обстановці, ніж у типових стратегіях цифрового маркетингу, подкасти дають компаніям можливість взаємодіяти зі своїми клієнтами на глибшому рівні.

Через подкасти також надається можливість зв’язатися з потенційними клієнтами, які можуть не знати про товари чи послуги компанії. Створюючи суть подкасту, важливо пам’ятати про бізнес-цілі. Ідеї ​​вмісту подкастів мають бути адаптовані до цільової аудиторії, щоб переконатися, що він резонує з нею.

Зміст має бути захоплюючим і повчальним, щоб слухач залишався зацікавленим. Щоб охопити цільову аудиторію, подкасти потрібно ефективно рекламувати. Використання соціальних медіа, таких як Instagram, Twitter і Facebook, може допомогти залучити клієнтів і просувати подкасти. Крім того, успішні платформи для розміщення подкастів, такі як Buzzsprout, також можуть допомогти досягти більшого охоплення та доступності онлайн.

Пройшли часи навчання за допомогою книг 📚 та енциклопедій. Подкасти – це новий метод навчання. Хоча книги все ще актуальні, подкасти домінують завдяки своїй зручності та доступності; наприклад, ви можете легко створити подкаст на Spotify і розгорнути ефір власним шоу, якщо знаєте, як це зробити.

Крім того, можна слухати подкасти будь-де та будь-коли, під час прогулянки, бігу чи тренування. Читайте далі, щоб дізнатися більше про його переваги.

Переваги навчання через маркетингові подкасти

Компанії можуть скористатися внутрішніми та зовнішніми перевагами виробництва подкастів. Ви можете підвищити лояльність до бренду та справедливість, залучивши свою цільову аудиторію та персонал.

Порада експерта

Інформацію можна отримати у великих кількостях від експертів з маркетингу, які пропонують свої знання та досвід у подкастах. Щоб допомогти маркетологам бути в курсі останніх досягнень маркетингу, ці експерти надають корисну інформацію, вказівки та приклади з реальних ситуацій.

Різні предмети

Контент-маркетинг, соціальні медіа, SEO, реклама та інші теми дуже детально висвітлюються в маркетингових подкастах. Маркетологи можуть отримати поглиблену інформацію про різні теми, вибираючи подкасти, які відповідають їхнім інтересам і сферам уваги.

Параметри мережі

Доповідачами подкастів часто є відомі бізнесмени та ефективні маркетологи. Ці подкасти дозволяють спілкуватися з ключовими людьми та розширювати ваші професійні зв’язки. Багато маркетингових подкастів містять інтерв’ю з маркетологами, які досягли ключових віх та історій успіху. Або прослуховування спеціалізованих подкастів може тримати вас в курсі тенденцій. Як штучний інтелект і машинне навчання, подкасти можуть надати вам стратегічну інформацію про те, як покращити охоплення та зменшити витрати на створення вмісту.

Економічне та постійне навчання

Оскільки більшість маркетингових подкастів безкоштовні, вони є економічно ефективним навчальним ресурсом. Маркетологи можуть отримати корисні знання, не витрачаючи гроші на дорогі конференції чи курси. Постійний потік можливостей для навчання та освіти забезпечується завдяки регулярним оновленням подкастів. Маркетологам може знадобитися більше часу та зусиль, щоб постійно бути в курсі галузевих тенденцій і передового досвіду.

Захоплюючий формат

Подкасти – це переважно аудіоформати, які залучають слухачів за допомогою діалогів, інтерв’ю та розповідей. Цей формат покращує навчання, привертаючи увагу, покращуючи запам’ятовування та розважаючи навчання.

  Як вимкнути (і увімкнути) JavaScript в Google Chrome

Прослуховування подкастів може надзвичайно розширити ваш кругозір. Це допоможе вам бути в курсі подій навколо вас і світу.

Ось кілька найкращих подкастів про маркетингові стратегії, які кожен власник бізнесу повинен прослухати один раз, щоб сприяти розвитку свого бізнесу. І як тільки ви закінчите з ними, покращте маркетингове охоплення вашого важко створеного подкасту за допомогою найкращих конструкторів веб-сайтів подкастів, щоб ваш голос став онлайн-платформою!

Маркетинг проти зерна

The Маркетинг проти зерна подкаст революціонізує маркетинговий план вашої компанії! Підготуйтеся до подорожі трансформації, яка не схожа на жодну іншу. Ведучий цієї захоплюючої серії розкриває ключі до успіху, водночас відводячи вас від норми на незвідану територію.

Цей подкаст змінить ваші думки про маркетинг, і він охоплює не лише основи. Це дає вам уявлення про те, як розумно ризикувати, використовувати креативність і справляти тривалий вплив. Кожен епізод містить експертні поради від бізнес-магнатів, які оволоділи мистецтвом кидати виклик очікуванням. Крім того, він обіцяє навчити передових тактик, які перевернуть загальноприйняту думку та допоможуть вашій компанії досягти успіху.

Цей подкаст відрізняється від звичайних, і він змусить вас вчитися і створювати стратегії для вашого бізнесу. В наявності як на Android & iOS, завдяки чому ваш бізнес досягне великих висот. Тож прислухайтесь до цього та допоможіть своєму бізнесу на шляху до процвітання.

Простий маркетинг

Подкаст Простий маркетинг, організований фахівцями в галузі, охоплює широкий спектр питань маркетингу та розбиває їх на керовані, здійсненні ідеї та методи. Подкаст може допомогти вам у всьому: від маркетингу в соціальних мережах до створення контенту, оптимізації пошукових систем і брендингу. Їхні подкастери розмовляють мовою непрофесіоналів, вирізаючи жаргон і надаючи глибоку інформацію мовою, яку кожен може легко зрозуміти.

Кожен епізод містить цінні поради та реальні приклади, які мотивують вас розвивати свою компанію. Середня тривалість епізоду становить близько 35 хвилин, тому ви можете навчитися багатьом маркетинговим стратегіям під час прогулянки, обідньої перерви чи поїздки на роботу.

Отже, навіщо чекати? Перегляньте «Простий маркетинг», щоб дізнатися, як максимізувати потенціал вашої компанії. Підготуйтеся до значного вдосконалення своєї маркетингової стратегії всього за кілька хвилин на день і слухайте подкаст, доступний на Android & iOS!

Хочете заощадити час і зусилля на створення цих подкастів? Перетворіть статтю на аудіоподкаст!

Школа маркетингу

У кожному епізоді Школа маркетингу, ваші привітні господарі досліджують захоплюючий світ маркетингу, передаючи свої глибокі знання та цінні ідеї. Вони усвідомлюють, що навігація в цифровому світі може бути надзвичайно важкою. Тому ведучі спрощують складні концепції, щоб ви могли відразу їх практикувати.

Незалежно від того, чи є у вас стартап чи відомий бізнес, ви повинні вивчити найновіші методи SEO, контент-маркетингу, соціальних медіа, електронної пошти та загальних методів інтернет-маркетингу, які значно працюють сьогодні.

Ви можете знайти професійні поради, які можуть прискорити ваше зростання серед скарбниці з 2400 епізодів і понад 75 мільйонів завантажень, які доступні. Подкаст також допоможе вам неймовірно швидко розвивати свій бізнес. Він доступний на Android & iOS. Отож, надягайте навушники, налаштовуйтесь і готуйтеся розвивати свої маркетингові ініціативи.

Подкаст цифрового маркетингу

Приклади з реального світу та історії успіху, якими ділиться кожен епізод Подкаст цифрового маркетингу є випадковими та розмовними. Замість того, щоб сидіти на безособовій лекції, ви відчуєте дружню розмову з поінформованим другом.

  10 найкращих програм для аналізу PDF та OCR для точного вилучення даних із документів

Два досвідчених маркетологи висловлюють власні думки та бесіди з лідерами галузі, щоб контекстуалізувати останні події в маркетингових новинах і стратегії. Дует зберігає легкий тон і дозволяє своїм ідеям бути почутими. Будьте в курсі останніх тенденцій, тактик і інструментів, які можуть допомогти вам розвивати свій бізнес, регулярно налаштовуючись.

Середня тривалість серії становить від 25 до 30 хвилин, і вона доступна на Android & iOS. Не пропустіть цей неймовірний ресурс, який може повністю змінити вашу корпоративну стратегію. Дізнайтеся ключі до успіху в Інтернеті, прослухавши подкаст Digital Marketing Podcast сьогодні!

Втомилися бачити помилки у своєму подкасті? Спробуйте це програмне забезпечення для редагування подкастів, щоб випускати бездоганні епізоди.

Інтернет-маркетинг став легким з Емі Портерфілд

Ви повинні слухати Інтернет-маркетинг став легким з Емі Портерфілд розробити маркетингову стратегію вашого бізнесу. Цей подкаст, який веде Емі Портерфілд, є золотою жилою проникливих знань і практичних вказівок, які можуть значно покращити ваші навички онлайн-маркетингу.

Приємний і привабливий стиль викладу Емі робить складні теми зрозумілими для слухачів усіх рівнів кваліфікації, дозволяючи їм отримати користь від її знань. Вона охоплює все, від розширення вашого списку розсилки до створення цікавого контенту, розуміння соціальних мереж, а також виробництва прибуткових цифрових продуктів.

Допомагаючи вам крок за кроком досягти цілей вашої компанії, простий і доступний стиль Емі змушує вас відчувати себе так, ніби ви розмовляєте з другом, якому довіряєте. Ви можете почути подкаст на своєму Android & iOS пристроїв і отримати практичні навички з цього для подальшого використання в маркетингу вашого бізнесу. Поки ви на цьому, також спробуйте цей надійний хостинг подкастів 🎧 для малого та великого бізнесу.

The Маркетинговий подкаст соціальних мереж охоплює всі аспекти маркетингу в соціальних мережах за допомогою розважальних і освітніх епізодів. У цьому подкасті ви знайдете все: від створення цікавого вмісту до вивчення мистецтва реклами. Подкаст містить чималий каталог епізодів, починаючи з 2012 року, тож ви можете негайно почати слухати.

Цей подкаст виділяється тим, що він привабливий і приємний. Господарі забезпечують особистий підхід, створюючи враження, ніби ви п’єте каву з другом. Крім того, знання й ентузіазм подкастерів заразливі й надихають вас застосовувати їхні спільні техніки.

Цей подкаст змінить ваші думки щодо маркетингу в соціальних мережах, незалежно від того, чи є ви бізнесменом, чи тільки починаєте працювати. Це як особистий наставник, який допоможе вам зорієнтуватися в цифровому світі, що постійно змінюється. Слухайте подкаст Android & iOSі виведіть свій бізнес на новий рівень.

Мистецтво онлайн-бізнесу

Чи готові ви просувати свою корпоративну стратегію? Слухайте захоплююче Мистецтво онлайн-бізнесу подкаст негайно! Цей розважальний подкаст, у якому ведуть лідери галузі, покликаний допомогти таким власникам інтернет-бізнесу, як ви, досягти шаленого успіху.

Крім того, цей подкаст визнає інклюзивність і різноманітність Інтернет-ділової спільноти. Використовуйте різноманітні практичні сольні епізоди, онлайн-інтерв’ю з експертами, коучингові тематичні дослідження тощо, щоб розвивати свій бізнес. Цей подкаст навчить вас використовувати силу соціальних мереж і електронного маркетингу, щоб оптимізувати свій бізнес.

Слухайте подкаст Art of Online Business, який доступний на сайті Android & iOS пристроїв, щоб дізнатися, як змінити маркетинговий підхід вашої компанії. Крім того, приготуйтеся пройти захоплюючий шлях до успіху та процвітання в цифровій сфері!

  Як завантажити відео OnlyFans на iPhone

Цей прекрасний подкаст – ваш улюблений ресурс для максимального використання соціальних медіа для вашого бізнесу. Маркетингове ток-шоу в соціальних мережах. Кожен випуск цього шоу, який веде група спеціалістів, надасть вам найновіші тренди, поради та тактики для покращення вашої присутності в Інтернеті.

Цей подкаст охоплює лише ті новини, які вам потрібні. Ви швидко отримаєте знання, які обов’язково забезпечать вам конкурентну перевагу. Ви також зрозумієте ключі до значного збільшення видимості вашого бренду, генерації трафіку та збільшення кількості конверсій всього за кілька хвилин на епізод.

Скористайтеся цим чудовим ресурсом! Слухайте подкаст маркетингового ток-шоу в соціальних мережах Android & iOS платформи для трансформації маркетингового підходу вашого бізнесу. У той же час ви отримуєте глибокі знання для створення власних маркетингових стратегій і навіть можете думати про маркетинг за допомогою високоякісних подкастів і відео.

Постійний трафік

Подкаст двічі на тиждень, Постійний трафік, пропонує передові поради щодо залучення потенційних клієнтів і продажів для вашої компанії. Дія доведення вашого повідомлення, послуги чи продукту до цільового ринку називається трафіком. Основою життя кожного бізнесу є залучення клієнтів в Інтернеті, а також розвиток доброї волі.

Таким чином, незалежно від того, чи є ви медіабаєром, який ще не створив свою першу рекламу у Facebook чи Instagram, директором із маркетингу чи директором із маркетингу, який відповідає за команду маркетингових експертів, чи генеральним директором, який розширює свій бізнес самостійно, ви Ви дізнаєтесь про практичні тактики, які зможете використовувати відразу.

Послухайте реальні розповіді підприємців і керівників відділу маркетингу, які зіткнулися з тими ж проблемами, що й ви, і дізнайтеся, як підвищити кваліфікацію в цифровому маркетингу та онлайн-рекламі. Доступно на Android & iOS платформи, використовуйте подкаст якнайкраще та створіть унікальний веб-сайт для свого подкасту, щоб ви могли краще продавати свої продукти.

Подкаст книги про маркетинг

Подкаст книги про маркетинг було створено спеціально для любителів бізнесу, як і ви, які прагнуть отримати реальні маркетингові поради та хочуть залишатися на вершині гри. Брендинг, соціальні медіа, створення контенту, залучення споживачів та інші питання, пов’язані з маркетингом, — усі вони висвітлюються в подкасті.

Дізнайтеся про щотижневі інтерв’ю з експертами, авторами нових книг про маркетинг і продажі. Слухаючи The Marketing Book Podcast, ви також можете стати частиною динамічної групи ділових людей, захоплених розвитком та інноваціями.

Коли ви зануритесь у цей захоплюючий подкаст, доступний на Android & iOS пристроїв, будьте готові революціонізувати свій бізнес-підхід. Відкрийте для себе ключі до маркетингового успіху, розширте свій кругозір і розвивайте свій бізнес.

Висновок

Ваша маркетингова стратегія безперечно зміниться завдяки вашому досвіду прослуховування вищезгаданих маркетингових подкастів. Ви також можете тримати себе та свій бізнес попереду в маркетинговому середовищі, що постійно змінюється, слухаючи ці подкасти, які пропонують глибоку інформацію, професійні поради та галузеві тенденції.

Подкасти пропонують свіжі точки зору, новаторські концепції та практичні методи, які можуть покращити вашу маркетингову стратегію та досягти значних результатів. Завдяки підтримці найновіших тенденцій, методів і найкращих практик прослуховування маркетингових подкастів і використання інструментів подкастів може допомогти вам змінити свій підхід і досягти маркетингових цілей.

Ви також любите техніку? Не забудьте переглянути ці найкращі технічні подкасти!