10 найкращих клієнтів S3 для Windows і Mac

| | 0 Comments| 12:40 PM
Categories:

Зі зростанням попиту на зберігання файлів і даних у хмарі потреба в зручних і надійних клієнтах S3 для систем Windows і Mac зросла як ніколи.

Незалежно від того, чи бажаєте ви отримати доступ до своїх ресурсів AWS S3 зі свого Mac або Windows, клієнт S3 полегшить процес.

Це дозволить вам без зусиль завантажувати чи завантажувати всі важливі дані та керувати вимогами до пам’яті без жодних проблем.

Однак з такою кількістю клієнтів S3, доступних у галузі, і всі, хто стверджує, що пропонує найкращий клієнт S3, вас може збентежити вибір одного.

Ось короткий опис найкращих клієнтів S3 для Windows і Mac, про які я розповім нижче.

Клієнти S3

Помітні особливості

Вивчайте більше

Командир один

Надійний браузер Amazon S3 для Mac із безперебійним доступом до даних.

S3 Pro

Пропонує Fire Provider, глибоку інтеграцію S3 і високошвидкісні передачі.

Вилковий навантажувач 4

Керування файлами на двох панелях, моніторинг прогресу в реальному часі

Передача 5

Потужний інтерфейс користувача, розширена багатопотоковість, Panic Sync

WinSCP

Мінімалістичний інтерфейс користувача, віддалена синхронізація каталогу

S3Express

Командний рядок, багатопотоковий, автоматичні повтори

Браузер S3

Безкоштовне програмне забезпечення для Windows, керування сегментами

Кіберкачка

Ефективна обробка великих файлів, одночасне керування передачею

CloudMounter

Безпечний доступ до AWS S3, автоматичне визначення регіону

CrossFTP

Багатокомпонентна передача, резервне копіювання льодовика, керування журналюванням S3

У цій статті я розповім, що таке клієнти S3, навіщо вони вам потрібні, а також розповім про найкращі клієнти S3 для Windows і Mac.

Що таке клієнт S3?

Клієнт S3 служить програмним інструментом, бібліотекою або REST API, який дозволяє вам взаємодіяти з вашим AWS S3 (службою хмарного зберігання даних, яку пропонує Amazon). Він може виконувати низку завдань на сегментах і об’єктах S3, зокрема створення, завантаження, читання, оновлення, видалення та керування файлами та збереженими даними.

Основне завдання клієнта S3 — надати доступ до ресурсів, на які ви не маєте прав власності. Від розробників і адміністраторів до власників бізнесу багато хто використовує клієнти S3 для інтеграції власних програм або робочого процесу з Amazon S3.

Сьогодні клієнти S3 стали основним інструментом для багатьох користувачів, щоб керувати своїми ресурсами Amazon і отримувати доступ до збережених даних у хмарі AWS з різних облікових записів. Ці клієнти також надають вам простий у використанні інтерфейс, тож зберігання важливих даних або файлів буде для вас доступним.

Крім того, клієнти S3 можуть бути доступні в інтерфейсі командного рядка AWS і консолі керування. Таким чином, ви можете використовувати його для керування доступом до сегментів і об’єктів S3. Клієнти S3 також доступні як AWS SDK для таких мов програмування, як Python, Ruby, Java тощо.

Багато сторонніх постачальників пропонують клієнти S3 як інструменти та бібліотеки для безперебійної інтеграції S3.

Що таке AWS S3?

AWS S3 або Amazon S3 — широко популярна служба хмарного сховища, яку пропонує технологічний гігант Amazon. тут,

AWS означає Amazon Web Service

S3 означає Simple Storage Service

Джерело: AWS

Організації та окремі особи з усього світу використовують цю провідну службу зберігання завдяки її вражаючій масштабованості та доступності даних щонайменше на 99,9% завдяки угодам про рівень обслуговування.

Незалежно від того, чи хочете ви зберігати дані для веб-сайту, веб-програми, мобільної програми, озер даних, архівування, резервного копіювання, пристроїв Інтернету речей або аналізу великих даних, AWS S3 може допомогти вам у різних випадках. Це також дозволяє автоматично переносити дані між класами зберігання та видаляти їх щоразу, коли вони застарівають.

Коли я вперше використав AWS S3, я побачив підвищення продуктивності, коли дійшло до зберігання та керування даними в хмарі AWS. Він також розроблений, щоб запропонувати довговічність. Крім того, Amazon надає вам програму керування для конфігурації, оптимізації та організації доступу до збережених даних для різноманітних потреб організації та дотримання вимог.

Amazon S3 відіграв значну роль у допомозі організаціям безпечно зберігати дані за допомогою багатьох механізмів безпеки.

Навіщо вам потрібен клієнт S3 для Windows або Mac?

Клієнти S3 на Windows і Mac задовольняють широкий спектр випадків використання та користувачів, працюючи як браузер. Ось основні причини, чому вам потрібні клієнти S3:

  • Доступ до даних без синхронізації: клієнти S3 дозволяють вам отримувати доступ і переглядати своє сховище S3 із систем Windows і Mac, і це теж без синхронізації даних.
  • Легкий перегляд: від передачі масивних даних у будь-якій програмі та перегляду сегментів S3 до керування файлами, клієнти S3 перетворять вашу систему на веб-браузер.
  • Спрощене керування файлами: клієнти S3 пропонують повну інтеграцію з керуванням файлами Windows і MAC. Таким чином, ви можете легко отримати доступ і керувати сегментами та об’єктами S3 разом із локальними файлами.
  • Автоматична синхронізація: ви можете підтримувати синхронізацію сегментів S3 і локальних файлів у вашій системі. Коли ви вносите будь-які зміни в одному розташуванні, зміни відображатимуться в іншому розташуванні.
  • Керування даними: за допомогою клієнтів S3 у вашій системі Windows або Mac ви також можете виконувати стиснення даних, керування метаданими та шифрування даних, щоб полегшити робочий процес зберігання S3.
  • Проста конфігурація: я вважаю, що процес налаштування з’єднання для сховища Amazon S3 на Windows і Mac порівняно простий за допомогою клієнта S3.
  Синхронізуйте нагадування Windows 10 зі своїм телефоном iPhone та Android за допомогою Cortana

За допомогою інструменту вам потрібно буде зробити s3.amazonaws.com своїм хостом, а за допомогою ідентифікатора ключа доступу та секретного ключа доступу ви зможете керувати своїм хмарним сховищем.

Тепер давайте поговоримо про деякі з найкращих клієнтів S3, починаючи з Mac, а потім Windows.

Командир один

Командир один це надійний браузер Amazon S3 для вашої системи Mac, який дозволяє отримувати доступ і керувати даними в сегменті S3 і локальному сховищі.

Інструмент пропонує простий інтерфейс, який мене вразив, оскільки я міг переглядати хмарне сховище без необхідності синхронізувати чи копіювати вміст у свою систему Mac. Незалежно від того, чи я завантажую дані, цей клієнт S3 служить простим завантажувачем S3, за допомогою якого я можу просто перетягувати файли.

Крім того, цей клієнт S3 дозволяє пов’язати все сумісне сховище S3, наприклад Wasabi, Minio, DreamObjects і GCS, або будь-яке конкретне відро. Це дозволить вашій команді легко працювати з ними. Однак вам не доведеться пов’язувати всі сегменти S3, якщо ви хочете працювати з певним сегментом.

Commander One також підтримує технологію Amazon IAM. Це означає, що ви можете встановити контроль доступу до всіх клієнтських служб і отримати інформацію про те, хто використовує які ресурси та коли. Це підвищує рівень безпеки вашої організації.

S3 Pro

S3 Pro від ExpandDrive забезпечує безперебійне підключення до всіх ваших S3-сумісних систем зберігання простими клацаннями. На мою думку, це один із найкращих клієнтів S3 для систем Mac, який має великий потенціал.

Фактично, інструмент є одним з перших клієнтів S3, який пропонує Fire Provider для всіх користувачів Mac. Таким чином ви можете переглядати своє хмарне сховище, не потребуючи дискового простору.

Ще одна чудова перевага S3 Pro полягає в тому, що він дозволяє встановити глибоку інтеграцію в розширені функції S3, такі як керування версіями та політика сегментів. Це дає змогу краще керувати робочим процесом.

Крім того, я виявив, що досить легко шукати файли або раніше шукані фрагменти вмісту. Це тому, що S3 Pro пропонує пошук Spotlight, який дозволяє знаходити файли за допомогою високошвидкісного пошуку на сервері.

Крім того, S3 Pro використовує високошвидкісний механізм передачі. Таким чином, я міг підтримувати високу продуктивність у своїй системі під час паралельного завантаження та завантаження великих файлів. Цей клієнт також використовує файлову систему Apple, щоб гарантувати, що ваш локальний простір не стає недостатнім під час доступу до різних файлів.

Вилковий навантажувач 4

Якщо ви шукаєте двопанельний клієнт S3 для керування файлами та передачі файлів для вашої системи Mac, ви ніколи не помилитеся Вилковий навантажувач 4.

Завдяки добре інтегрованому інтерфейсу ви можете легко підключитися до свого відра Amazon S3 і з легкістю керувати файлами. Копіювати та завантажувати файли досить просто за допомогою цього клієнта за допомогою функції перетягування.

  Як знайти та видалити тіньові монітори в Windows 10

За допомогою Forklift 4 ви можете відстежувати шляхи або файли, якими часто користуєтеся, і швидко отримувати до них доступ у разі потреби. Він пропонує функцію перегляду активності, яка дозволяє відстежувати хід завантаження та завантаження в режимі реального часу.

Ви також можете переглянути та отримати цінну інформацію про те, хто має доступ до ваших файлів і що вони з ними роблять. Під час передачі даних ви можете застосувати правила керування конфліктами та обмежити пропускну здатність, щоб забезпечити оптимальний робочий процес вашої системи.

Передача 5

Завантажуйте, завантажуйте та керуйте файлами свого Amazon S3 за допомогою Передача 5, який служить преміум-клієнтом S3 для систем Mac. Він має потужний інтерфейс користувача, за допомогою якого ви можете легко переглядати всі свої файли в хмарному сховищі.

Новий механізм пропонує розширену багатопотоковість і складну обробку файлів. Це забезпечило мені швидший процес завантаження та завантаження. Крім того, Transmit 5 також включає функції Panic Sync, які швидко та безпечно синхронізуються з Amazon S3.

Окрім продуктивності, мене вразили його функції безпеки. Ви можете керувати та генерувати безпечні ключі для всіх файлів і перейменовувати пакети за допомогою вбудованих функцій. За допомогою перегляду активності ви можете відстежувати завдання, які виконуються у фоновому режимі. Це допоможе вам відповідно розпочати наступне завдання.

Під час перегляду будь-якого файлу в Amazon S3 ви отримуєте інформаційну бічну панель, на якій можна перевірити кожен файл або дані. Ще одна причина, чому я б рекомендував цей клієнт, — це його остання підтримка Amazon S3 API V4.

Далі давайте перевіримо деякі клієнти S3 для систем Windows.

WinSCP

WinSCP це широко використовуваний клієнт S3 для систем Windows, який обслуговує мільйони користувачів і організацій.

Незалежно від того, чи хочете ви завантажити чи завантажити файли з Amazon S3 або скопіювати файли між локальними комп’ютерами, WinSCP допоможе вам це зробити. Я знайшов інтерфейс користувача цього клієнта S3 мінімалістичним, але корисним для керування всіма вашими файлами в хмарному сховищі.

Іншою похвальною функціональністю WinSCP є підтримка багатьох мов. Це означає, що ви та ваша команда можете легко отримати доступ до всіх файлів без мовного бар’єру. Він також пропонує різні способи синхронізації ваших віддалених каталогів, тому ви можете дозволити WinSCP виконувати синхронізацію за вас.

Уся передача файлів виконується у фоновому режимі, і ніщо не перериватиме ваш перегляд. Ви також матимете повний контроль над чергою файлів і свободу вирішувати, який із них завантажити першим.

S3Express

S3Express — це клієнт командного рядка S3, розроблений, щоб допомогти вам легко завантажувати, завантажувати та створювати резервні копії файлів у сховищі Amazon S3. Цей клієнт S3 не потребує встановлення додаткової бібліотеки чи програмного забезпечення для встановлення з’єднання з Amazon S3.

S3Express забезпечує оптимальну продуктивність, працюючи як багатопотокова й автоматично повторювана платформа, що означає, що вона швидка та стійка до збоїв у мережі. Цей клієнт S3 полегшує вам створення власних пакетних сценаріїв і список усіх файлів і папок Amazon S3.

Чудова перевага S3Express полягає в тому, що ви можете без проблем змінювати метадані об’єктів і списки керування доступом. Популярним вибором серед адміністраторів є його здатність автоматизувати завантаження та резервне копіювання файлів у сховище Amazon S3.

Незалежно від того, чи хочете ви передати файл розміром 1 ГБ або 100 ГБ, цей клієнт легко впорається з цим у багатокомпонентному режимі. Вам не доведеться турбуватися про версію, оскільки вона працює на всіх Windows.

Тепер давайте подивимося на деякі клієнти S3, які працюють як на Windows, так і на Mac.

Браузер S3

Ще один клієнт S3, який ви можете взяти до уваги для доступу до своїх ресурсів AWS S3 Браузер S3, яка є безкоштовною для Windows. Цей популярний і простий у використанні клієнт S3 може допомогти вам отримати та зберегти будь-яку кількість даних, які ви хочете, у своєму сховищі S3.

  Як сканувати зіставлені мережеві диски за допомогою Windows Defender

Цікавим у цьому інструменті є те, що ви можете створювати резервні копії всіх файлів на AWS S3 у зашифрованому вигляді, а також установлювати контроль доступу до всіх файлів, а також сегментів. Ви навіть можете створювати, переглядати та видаляти будь-які сегменти AWS S3 за допомогою S3 Browser за допомогою простих команд.

Крім того, інструмент дозволяє вам ділитися своїми сегментами з усіма членами вашої команди, які також мають доступ до AWS S3. Крім того, ви можете використовувати сегменти, якими користуються інші члени команди через цей клієнт S3.

Кіберкачка

с Кіберкачка Ви можете легко підключитися до свого сховища Amazon S3 і працювати з великими файлами без зниження продуктивності системи.

Якщо ви хочете переглядати або переміщувати файли, ви можете легко зробити це за допомогою цього клієнта, коли кешування ввімкнено. Цей інструмент має дивовижну функцію Quick Look, яка дає вам можливість переглядати файли перед їх переміщенням.

За допомогою Cyberduck мені було досить легко переглядати великі структури папок і впорядковувати їх за допомогою функції перетягування. На відміну від інших клієнтів S3, ви можете обмежити одночасні передачі та відновити перерваний процес завантаження або завантаження на AWS S3.

Крім того, Cyberduck надає вам історію відвіданих файлів і сегментів разом із часовими мітками, щоб ви могли контролювати, хто раніше отримував доступ до ваших даних.

CloudMounter

Розглянемо CloudMounter як ваш клієнт S3 і безпечно та легко отримуйте доступ до всіх своїх файлів у AWS S3.

Незалежно від того, чи є у вас система Mac чи Windows, ви можете легко керувати всіма даними у своєму сховищі Amazon S3 та інших рішеннях для зберігання, сумісних із S3.

Я виявив, що встановити з’єднання з ресурсами AWS S3 просто. Я міг би це зробити, просто ввівши своє ім’я, ключ доступу та секретний ключ, щоб отримати доступ. Крім того, для роботи зі сховищем S3 через цей клієнт з іншого регіону не потрібно щоразу вказувати регіон, оскільки він може автоматично виявляти та представляти дані відповідно.

Ви можете обрати цей клієнт як річну підписку або довічну покупку. Ви також маєте свободу придбати його для 1 або 5 користувачів.

CrossFTP

CrossFTP зарекомендував себе як надійний і простий клієнт S3, тож ви можете отримати доступ до своїх файлів на AWS S3 без ускладнень.

Від завантаження, завантаження та резервного копіювання до модифікації метаданих, незважаючи на ваші вимоги, CrossFTP допоможе вам їх виконати. Ви навіть можете виконувати синхронізацію та планування за допомогою цього клієнта S3 досить легко.

Під час використання цього клієнта функція багатокомпонентного завантаження та завантаження була справді корисною для швидкої та надійної передачі файлів. Він навіть пропонує економічно ефективне рішення для резервного копіювання на льодовику, яке ви зазвичай не знайдете в інших клієнтах S3.

Використовуючи CrossFTP, ви матимете можливість відстежувати всі журнали за допомогою протоколювання S3, що дозволяє керувати конфігураціями журналювання. Завдяки турбомодулу CrossFTP забезпечує надшвидку роботу під час перегляду чи завантаження файлів на AWS S3.

Висновок

Вибір найкращого клієнта S3 для Windows і Mac залежить від ваших потреб і вподобань. Отже, виберіть клієнт S3, який простий у використанні, пропонує хороший набір функцій безпеки та продуктивності та може задовольнити ваші вимоги.

Щоб полегшити процес, я запропонував кілька найкращих клієнтів S3 для систем Windows і Mac, а також ті, які працюють на обох операційних системах, щоб ви не були обмежені у виборі.

Згідно з моїм досвідом, усі перераховані вище платформи мають чудові функції. Отже, ви можете вибрати будь-який з них. І якщо вас хвилює ціна, знайте, що всі вони мають різні плани передплати, які відповідають різним потребам.