10 найкращих задовільних виділених серверів для всіх

Categories:

Якщо ви любите досліджувати дику природу, досліджувати, будувати речі та насолоджуватися бійками, вам сподобається Задовільно. Він перенесе вас у невідомий світ, де ви можете використовувати ресурси та використовувати їх, борючись і витримуючи в суворих умовах.

Гра пробудить інженера всередині вас і перевірить ваші навички. І якщо ви хочете відчути його на повну потужність, спеціальний хостинг Satisfactory сервера є обов’язковим.

Це примножить ваші враження від гри завдяки всій швидкості, продуктивності, безпеці та контролю, які вам потрібні, щоб максимально використати цю гру.

Але що таке Satisfactory?

І яку користь може отримати хостинг виділеного сервера?

Давай дізнаємось!

Задовільно: що це взагалі таке?

Satisfactory — це відеогра фабричного моделювання, розроблена у 2019 році шведською компанією з розробки ігор Coffee Stain Studios. Це тривимірна гра з відкритим світом про будівництво та дослідження фабрики від першої особи.

Satisfactory працює на Unreal Engine 5 і був випущений для раннього доступу в Epic Game Store у 2019 році. Він став доступним у Steam у 2020 році з сумісністю для кількох гравців і між платформами. Це схоже на 3D-версію іншої відеоігри Factorio, що займається будівництвом заводу. Однак, на відміну від Factorio, Satisfactory містить попередньо згенерований світ, де кожен гравець має однакову карту.

Ця відеогра швидко стала популярною, продавши більше 500 тисяч копій протягом трьох місяців після випуску. Станом на липень 2020 року було продано понад 1,3 мільйона копій гри Satisfactory. За оцінками, вона принесла Coffee Stain Studios близько 11,5 мільйонів доларів США.

Про гру

Задовільно встановлено на Масаж-2(AB)b, чужій планеті. Площа ігрової зони тут обмежена приблизно 30 квадратними кілометрами.

Гравець потрапляє в цей світ із деякими інструментами. Вони повинні здобувати природні ресурси планети, щоб будувати передові заводи. Крім того, вони повинні прискорити процес шляхом автоматизації процесів і ресурсів.

Тут початкова мета гравця полягає в тому, щоб побудувати космічний ліфт і постачати складні компоненти оптом до FICSIT, компанії, на яку вони працюють, для досягнення своїх цілей. Коли вони експортують припаси, розблоковується більше будівель, щоб уможливити подальший експорт.

Геймплей

Гравець фактично потрапляє у світ як інженер, щоб будувати заводи для FICSIT. Як гравець, ви отримаєте чотири варіанти розташування, щоб почати свій ігровий процес:

  • луки
  • Північний ліс
  • Скеляста пустеля, і
  • пустеля Дюн

Вибір місця розташування має значення, оскільки він впливає на кількість природних ресурсів, до яких ви можете отримати доступ на ранній стадії гри, а також площу рівнинної землі для легкого будівництва фабрик. Однак ви можете будь-коли переходити до інших областей на карті.

Після того, як ви приземлитеся у вибраному місці, ви повинні врятувати посадкову капсулу, щоб ви могли захистити частини, які використовувалися для побудови концентратора. Хаб — це головне місце, з якого розширювалися інші збірки. Ви навчитеся видобувати основні руди, такі як мідь і залізо, і обробляти їх для використання в будівництві заводів. Ви досліджуватимете систему рівнів, яка на даний момент складається з восьми рівнів, що надає доступ до складних матеріалів і обладнання.

На початку ви пройдете короткий посібник, і для вас будуть розблоковані рівні 1 і 2. Ви можете розблокувати решту, експортуючи частини та компоненти в компанію за допомогою космічного ліфта. Розблокування більше рівнів дозволить вам більше автоматизувати складні завдання. Ваша кінцева мета полягатиме в тому, щоб побудувати повністю автоматизовану фабрику для виробництва будь-яких деталей без ручного втручання та експорту необхідних деталей.

Крім того, ви будете досліджувати та будувати енергетичні системи, такі як генератори та атомні електростанції. Ви також можете зіткнутися з деякими ворожими формами життя та небезпечними середовищами в грі, які вам потрібно перемогти, щоб знайти природні ресурси. Ви можете взяти з собою деякі інструменти, зброю та транспортні засоби, щоб бути готовими до цього.

Системні вимоги

Щоб грати в Satisfactory, ось системні вимоги:

  • 64-бітна ОС і процесор
  • Windows 7 і вище
  • 4-ядерний процесор i5-3570 3,4 ГГц
  • 8 ГБ оперативної пам’яті та 15 ГБ вільного місця
  • Виділена відеокарта, може бути GTX 770 2 ГБ

Навіщо вам потрібен спеціальний серверний хостинг Satisfactory?

Хоча у вас є можливість самостійно розмістити відеогру Satisfactory, ви можете зіткнутися з деякими проблемами під час гри, керування нею чи безпеки.

Причина в тому, що самостійне розміщення вашої гри від постачальника послуг має багато обмежень. Ви будете ділитися своїм сервером з багатьма іншими, які можуть споживати більше ресурсів, ніж ви. Це призведе до недостатньої пропускної здатності та ресурсів сервера, що вплине на ваш ігровий процес.

Ви можете зіткнутися з частими простоями, збоями, затримками та помилками. Це явно може звести нанівець весь ваш ентузіазм щодо гри. Крім того, якщо ви захочете запросити своїх друзів з інших країн грати з вами, це буде більш проблематично. Вони можуть зіткнутися із затримкою часу відповіді та іншими факторами, які також заберуть їхній ентузіазм.

  Вичерпний посібник зі сторінки компанії LinkedIn [17 Practices]

Отже, яке рішення?

Це оренда виділеного ігрового сервера.

Він забезпечить вас потужністю, ресурсами сервера та контролем, необхідним для гри з максимальною продуктивністю та захопленням. Крім того, ви отримаєте купу функцій і переваг, які значно підвищать рівень вашого задоволення. Ви навіть можете запросити своїх друзів і родину з будь-якого місця приєднатися до вас у грі та весело провести час.

Переваги оренди виділеного серверного хостингу Satisfactory:

Видатна продуктивність

Незалежно від того, чи бажаєте ви грати поодинці чи грати з кількома гравцями, вам потрібна висока продуктивність і швидкість. Оренда виділеного серверного хостингу забезпечить вас найновішим апаратним і програмним забезпеченням, а також багатими серверними ресурсами, такими як оперативна пам’ять, пам’ять, процесор тощо.

У результаті ви можете відчути високу швидкість під час гри. Завдяки наявності місця ви можете зберігати файли більшого розміру, і ніщо не може сповільнити вашу роботу. Це означає покращення ігрового процесу, якого ви, можливо, ніколи не відчували.

Майже без простоїв

Постачальники спеціалізованих серверів Satisfactory використовують складні центри обробки даних із новітніми технологіями для забезпечення вашої гри. Вони також дадуть вам можливість вибрати наше бажане місце розташування. Отже, через меншу відстань від центру обробки даних у вас буде швидший час відповіді, що покращить ваш ігровий процес.

Крім того, постачальник серверів також відстежуватиме та оновлюватиме все, щоб ви не зіткнулися з простоями та затримками. Таким чином, незалежно від того, як довго ви граєте або скільки друзів до вас приєдналося, ви можете отримати оптимальну продуктивність.

Безпека

Ніде не безпечно, навіть ваш ігровий сервер. Є люди, які намагаються зламати ваші системи, щоб викрасти дані та ресурси. Але не хвилюйтеся; якщо у вас є виділений ігровий сервер, ви отримаєте чудову безпеку, наприклад захист від DDoS, щоб гарантувати вашу безпеку. І що найкраще, вам не потрібно керувати чи оновлювати його; постачальник послуг відповідає за його управління.

Кращий контроль і налаштування

Виділений задовільний серверний хостинг надасть вам інноваційні та прості у використанні панелі керування, щоб ви могли краще контролювати свій ігровий процес. Ви можете налаштувати його відповідно до своїх уподобань, щоб підвищити зручність. Крім того, ви можете інтегрувати його з іншими інструментами, такими як програмне забезпечення для рейтингу гравців, форуми тощо. Вам не потрібно нічого керувати; дозвольте серверу зробити це за вас, поки ви безтурботно граєте у свою гру.

Отже, ви готові відчути всі ці переваги?

Давайте подивимося на найкращих постачальників хостингу серверів Satisfactory.

Байдужа Брокколі

Байдужа Брокколі – це сучасна компанія з розміщення серверів, відома своїм простим інтерфейсом і чудовою підтримкою клієнтів. Вони ідеально підходять для геймерів, які хочуть запустити сервер без клопоту – налаштування сервера Satisfactory займає лише один клік. Створіть свій найкращий сервер Satisfactory за допомогою Indifferent Broccoli, і ви не пошкодуєте про це.

Байдужа Брокколі робить усе, що в її силах, щоб зменшити відставання. Вони пропонують якісне апаратне забезпечення (від 64 ГБ до 128 ГБ оперативної пам’яті) у Північній Америці та Європі, тому вам не потрібно буде турбуватися про продуктивність під час будівництва фабрики вашої мрії.

Найкраще в брокколі з прямим обличчям – це їхнє обслуговування клієнтів на вищому рівні, і вони майже завжди на Discord, готові відповісти на запитання клієнтів. Оскільки Satisfactory все ще перебуває в ранньому доступі, час від часу виникають проблеми, але вони швидко допомагають, якщо щось виникає.

Вони також пропонують дводенну безкоштовну пробну версію, і ви можете запустити сервер, не вводячи платіжну інформацію.

Спробуйте Indifferent Broccoli, якщо ви шукаєте доброзичливого, корисного та практичного сервера для своїх серверів Satisfactory. Вони пропонують дводенну безкоштовну пробну версію, а потім 12 доларів на місяць за задовільний сервер на 8 гравців.

Сервери виживання

Сервери виживання забезпечує задовільний серверний хостинг із багатьма цінними функціями, такими як миттєве налаштування сервера, спеціальні/автоматичні перезапуски сервера, сповіщення сервера, підтримувані моди, внутрішня панель керування, спеціальні параметри запуску тощо.

Для досвідчених геймерів він пропонує повний доступ до FTP. Ви можете миттєво змінити розташування та змінити налаштування сервера з панелі керування, коли забажаєте. Крім того, він використовує надшвидкісні накопичувачі NVMe SSD і новітні процесори AMD/Intel для кращої продуктивності. Легко встановлюйте плагіни та моди та отримуйте доступ до інструментів сторонніх розробників для кращого використання.

Сервери Survival завжди забезпечують безпеку на передовій лінії та забезпечують повний захист ваших серверів від DDoS-атак. Його інфраструктура розміщена в різних центрах обробки даних по всьому світу, включаючи Сіетл, Нью-Йорк, Сінгапур, Лос-Анджелес, Францію та Німеччину. Ви також можете змінювати місця розташування для кращого досвіду та низького ping.

Крім того, внутрішня панель керування дозволяє легко налаштувати та налаштувати ігровий сервер. Змінюйте або змінюйте будь-які параметри між вашою підпискою та її формою в один клік. Отже, замовте зараз і отримайте миттєве налаштування, щоб почати свою подорож.

  Як зробити ваш розумний дім легшим для інших людей

Хост Havoc

Отримайте ігровий сервер преміум-класу Satisfactory Платформа хостингу Host Havoc. Це допоможе вам отримати максимальне задоволення від гри в багатокористувацькому середовищі. Host Havoc підтримує високу доступність мережі завдяки своїм високоякісним центрам обробки даних, розташованим по всьому світу, які забезпечують надійні висхідні зв’язки та гарантію безвідмовної роботи мережі на 99,9%.

Від базових атак до атак на вихідний механізм, Host Havoc стоїть перед вашим сервером як охоронець і захищає його від DDoS-атак, націлених на використання програм. Досвідчені користувачі вважають за краще керувати сервером самостійно, тому Host Havoc надає доступ до файлового менеджера та FTP для керування та встановлення вмісту вашого сервера.

Усі ігрові сервери розміщуються на модифікованому TCAdmin v2 від Host Havoc, надійному та надійному пакеті керування. Ви також отримаєте індивідуальний шаблон гри, щоб отримати ідеальну функціональність для вашого сервера. Крім того, ви можете швидко та легко налаштувати функції та параметри свого сервера Satisfactory.

Завжди захищайте свій обліковий запис за допомогою двоетапної автентифікації через Google Authenticator. Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений користувач, ви отримаєте високий рівень корисних утиліт. Мережа Host Havoc налічує 10 міст, включаючи Нью-Йорк, Сіетл, Лос-Анджелес, Даллас, Чикаго, Монреаль, Лондон, Нюрнберг, Амстердам і Сідней.

Увійдіть у нову еру та почніть грати, вибравши розмір сервера від 15 доларів США на місяць і отримайте 3-денну гарантію повернення грошей.

Нітрадо

Орендуйте задовільний ігровий сервер для свого ПК у Нітрадо, який забезпечує недорогий серверний хостинг і унікальні функції. Ви отримаєте доступний і повний пакет функцій, наприклад бази даних MySQL.

Nitrado пропонує змінну систему передоплати, яка гарантує використання всіх послуг без мінімальних умов контракту. Завдяки системі передоплати ви отримаєте миттєвий доступ до своїх серверів. Ви також можете перемикатися між доступними службами будь-коли та де завгодно.

Ви отримаєте преміум-сертифіковані ігрові сервери ESL від Nitrado. Це також дозволить вам керувати всіма перевагами з одного облікового запису. Він розширює свою мережу до 7 сучасних центрів обробки даних, щоб забезпечити низький пінг по всьому світу. Якщо ви досвідчений користувач, ви отримаєте повний доступ до веб-інтерфейсу Nitrado, FTP і RCON.

Крім того, ви можете легко налаштувати всі важливі параметри кількома клацаннями миші. Ви також можете використовувати вбудований файловий браузер Nitrado для завантаження модів і файлів без додаткового програмного забезпечення. Крім того, він використовує новітні технології, від безвідмовного високоякісного серверного обладнання до швидкого з’єднання 500 Гбіт у Франкфурті.

Nitrado має прямі зв’язки з UnityMedia/UPC, Tiscali, Telia Sonera, Deutsche Telekom та іншими великими операторами. Він забезпечує кращий пінг по всьому світу, оскільки зв’язується з AMS-IX, LINX і DE-CIX. Він також захищає файли вашого сервера за допомогою щоденного резервного копіювання.

Орендуйте ігровий сервер за найнижчою ціною від $3,25 на 10 гравців.

ZAP-хостинг

Отримайте свій ігровий сервер Satisfactory онлайн за лічені хвилини ZAP-хостинг і почати грати. Ви також можете почати використовувати Steam або Epic Games Launcher. Грайте разом з друзями та відчуйте задоволення від гри з чудовими послугами.

ZAP-хостинг захищає ваші сервери від DDoS-атак, дозволяє керувати серверними файлами через веб-інтерфейс і забезпечує повний доступ до FTP із підтримкою модів. Ви також отримаєте опцію передоплати, автоматичне налаштування, власний інтерфейс, потужне обладнання та кращу підтримку.

ZAP-Hosting використовує процесори Intel E5-2650v4 для високопродуктивних ігор без затримок. Ви отримаєте достатньо потужності з 328 ГБ оперативної пам’яті DDR4 для плагінів тощо. Крім того, ZAP-хостинг використовує SSD-сервери для більшої продуктивності та блискавичної швидкості.

Ви можете налаштувати та змінити потрібні параметри за допомогою онлайн-редактора конфігурації, а також скористатися параметрами резервного копіювання для захисту файлів сервера. ZAP-Hosting розміщує свою інфраструктуру в Ейгельсховені, Лондоні, Гельсінкі, Лос-Анджелесі, Ешберні, Монреалі, Далласі, Сан-Паулу, Сіднеї та Сінгапурі. Перед тим, як взяти оренду, ви можете провести ping-check в найближчих до вас пунктах.

Шокбайт

Орендуйте Задовільний виділений ігровий сервер у Шокбайт і насолоджуйтеся грою без турбот. Shockbyte забезпечує автоматичне оновлення, багаторазове збереження, повний доступ до FTP, 100% час безвідмовної роботи, низьку затримку, захист від DDoS, миттєве налаштування, мультикрафтовий CP, статті підтримки, консоль сервера, безкоштовну базу даних MySQL і безкоштовний субдомен бази даних MySQL, глобальні розташування та набагато більше.

Будуйте заплутані та складні фабрики на чужій планеті разом із друзями та досліджуйте, автоматизуйте та отримуйте більше задоволення з сервером Satisfactory. Ви можете запустити свій ігровий сервер за лічені хвилини та використовувати його потужне обладнання для високої продуктивності.

Налаштуйте свій сервер так, як вам потрібно, за допомогою панелі керування та отримайте повний контроль над сервером із прямим доступом і вбудованою консоллю до всіх файлів. Ви можете знизити або оновити свій поточний план, коли забажаєте, в області клієнта. Крім того, ви можете будь-коли змінювати конфігурацію, додавати або видаляти моди та виконувати інші операції.

  Як вручну перемикати AirPods між Mac, iPhone та iPad

Отримайте тарифний план на 4 гравці з 4 ГБ пам’яті за 7,99 доларів США на місяць і почніть грати з друзями.

G-ПОРТАЛ

G-ПОРТАЛ це ігровий сервер преміум-класу, на якому розміщені сервери Satisfactory. Підключіть свій сервер до мережі за кілька хвилин після завершення реєстрації.

Ви отримаєте 50 ГБ місця для резервного копіювання збережених ігор і файлів. Крім того, ігрові сервери постачаються з найновішим обладнанням і потужними накопичувачами NVMe SSD. Ви також можете будь-коли гнучко та швидко перемикатися між іграми з доступного списку ігор.

G-PORTAL співпрацює з Corero, щоб захистити ваш ігровий сервер від DDoS-атак за допомогою передових технологій. Ви отримаєте доступ до журналу та веб-інтерфейсу для керування власним сервером відповідно до ваших вимог. Його інфраструктура розміщена в різних центрах обробки даних по всьому світу, включаючи Лос-Анджелес, Даллас, Сан-Паулу, Вашингтон, Нью-Йорк, Лондон, Франкфурт, Барселону, Москву, Йоганнесбург, Сінгапур, Тайбей, Токіо та Сідней.

Створіть власну конфігурацію, якщо хочете, або виберіть із доступних планів відповідно до потрібних слотів за 14 доларів США на місяць, починаючи з 10 слотів.

Nodecraft

Миттєво створіть задовільний сервер за допомогою Nodecraft платформу розміщення серверів і перемикайтеся між 30 доступними іграми в будь-який час з будь-якого місця. Він пропонує високопродуктивне обладнання, тому ви не зіткнетеся з жодними затримками під час гри.

Ви можете створити ігровий сервер Satisfactory і поділитися ним із друзями та отримати недорогий доступ до найкращого хостингу без будь-яких турбот. Завдяки Nodecraft ваш приватний сервер буде легко підключатися до мережі за допомогою інтерфейсу NodePanel 2. Це надає вам повний доступ до вашого сервера, тож ви можете без зусиль змінювати або змінювати параметри та конфігурації.

NodePanel забезпечує оптимальну стабільність і швидкість, які ви відчуваєте під час гри. Ви отримаєте процесор Intel Xeon E-2174G із тактовою частотою 3,8 ГГц або еквівалентний, 64 ГБ оперативної пам’яті ECC і SSD для високої продуктивності, швидкості та стабільності. Крім того, ви можете керувати сервером зі свого мобільного телефону за допомогою програми Nodecraft Powered Overwolf.

Повна інфраструктура побудована на екосистемі Linux, щоб зосередитися на безпеці та продуктивності. Він може захистити себе та ваш сервер від DDoS-атак. Крім того, Nodecraft має центри обробки даних на чотирьох континентах, тому користувачі в усьому світі матимуть 99,9% безвідмовної роботи та низький пінг.

Отримайте ігровий сервер від $9,98/місяць і скористайтеся безкоштовною пробною версією. Ви також можете будь-коли скасувати підписку.

4Netplayers

Будуйте величезні заводи, використовуючи величезні ресурси планети, і насолоджуйтеся грою, як ніколи раніше, з ігровим сервером Satisfactory від 4Netplayers. 4Netplayers є найбільшим постачальником послуг на європейському континенті.

Отримайте прості параметри конфігурації, автоматичні оновлення та інші функції з обраним планом підписки. Після розміщення замовлення сервер буде готовий за кілька хвилин. Ви отримаєте понад 120 модів та ігор без додаткових витрат.

Коли нове оновлення доступне, 4Netplayers швидко встановлює оновлення у своїй системі. Ви також можете ввести свій ідентифікатор майстерні Steam, якщо хочете, щоб 4Netplayers встановив сервер для вас. Крім того, це допоможе вам керувати своїм сервером за допомогою простого у використанні веб-інтерфейсу без попереднього знання про нього.

Крім того, 4Netplayers використовує лише новітнє обладнання, SSD, багато оперативної пам’яті та швидкі процесори. Він захищає ваш сервер від DDoS-атак, не перериваючи жодної гри під час атаки. Ви також можете запросити до гри своїх друзів з усього світу та грати як професійний геймер.

XGamingServer

Кооперативні ігри – це завжди весело, і XGamingServer тут, щоб переконатися, що ви насолоджуєтеся Satisfactory з друзями. Завдяки спеціальним тарифним планам від 4 ГБ до 8 ГБ вони забезпечують плавний ігровий процес, гнучкість і неперевершений ігровий досвід, і це пропонують спеціальні обчислювальні ресурси.

Ви втомилися платити за слоти? Потім, XGamingServer це ваш найкращий варіант; вони не продають свої сервери відповідно до слотів.

Їх ігрові сервери мають пропускну здатність до 1 Гбіт/с, цього достатньо для ефективної роботи серверів. Оскільки сервери розташовані в Європі та Північній Америці, ви можете орендувати сервери, найближчі до вашого місця розташування, за найнижчий можливий пінг.

Сервери розміщені на процесорах Ryzen і Core i7 для плавної задовільної гри. За даними моніторингу безвідмовної роботи, сервери мають понад 99% угод про рівень обслуговування (SLA), що означає, що ваш сервер завжди буде онлайн. Крім того, їхні сервери знають про атаки і, отже, захищають ваші сервери від атак DDoS без шкоди для продуктивності

Завдяки всьому цьому, користувальницькій панелі керування, автоматизованому хмарному резервному копіюванню тощо, XGamingServer розроблений, щоб забезпечити вам найкращу продуктивність. Після того, як ви розмістите замовлення, сервер підійде протягом декількох хвилин.

Ознайомтеся з ними за допомогою 2-денної безкоштовної пробної версії та тарифних планів від 15 доларів США на місяць – це гарна пропозиція для задовільного хостингу.

Висновок 🎮

Вибір чудового хостингу виділеного сервера Satisfactory може допомогти вам грати в гру з більшою швидкістю, продуктивністю, безпекою та контролем. Він надасть вам цінні функції та інструменти, щоб примножити ваші враження від гри та отримати більше задоволення.

Вас також може зацікавити розміщення Farming simulator.