techukraine.net Windows 10+ найкращих екшн-ігор для ПК Windows 2023 – [Top List]

10+ найкращих екшн-ігор для ПК Windows 2023 – [Top List]

| | 0 Comments| 12:15 PM
Categories:

Комп’ютери досить часто використовуються в нашому повсякденному житті, щоб зменшити навантаження та заощадити час. Ми також можемо використовувати комп’ютери в багатьох різних галузях, таких як освіта, розваги, бізнес, банківська справа та багато іншого.

Комп’ютер забезпечує потужну платформу для розваг. Ми можемо легко дивитися фільми, слухати пісні та грати в ігри. Ігри є поширеним видом розваги серед людей. Ми всі любимо грати в ігри, щоб провести вільний час і звільнитися від щоденної напруги.

Ми можемо грати в різні типи ігор на нашому комп’ютері чи ноутбуку, оскільки ми віддаємо перевагу іграм із відеокартою на ПК. Але екшн-ігри для ПК користуються найбільшим рейтингом серед молоді. Ці ігри сповнені пригод і веселощів.

Нам доводиться грати ролі різних персонажів і стикатися з новими складними ситуаціями. Екшн-ігри для ПК пропонують більш реалістичну графіку з приголомшливими звуковими ефектами. Сьогодні ми перерахуємо кілька найкращих екшенів для ПК і ноутбуків з різними смаками та місіями.

 • Tom Clancy’s The Division.
 • Хітмен.
 • Rise of The Tomb Raider.
 • Відьмак 3.
 • Нескінченна криза.
 • Fallout 4.
 • Герої Marvel.
 • Бетмен Аркхем Сіті.
 • Grand Theft Auto V.
 • Resident Evil Zero HD.
 • Список найкращих екшн-ігор для ПК.

  1. Відділ Тома Кленсі.

  Це ще одна найкраща гра в списку найкращих екшенів для ПК. Tom Clancy’s The Division — це комбінація бойовиків і стрілялок, випущена в березні 2016 року. Це відеогра-шутер від третьої особи, доступна для Windows, PlayStation і Xbox.

  У цій грі поділ відбувається в кризовому моді Манхеттена, відкритому руйнівному світі для дослідження для гравця. По ходу гри гравець отримує більше досвіду, грошей і очок. Ми можемо купити нову зброю за гроші та отримати нові таланти за очки.

    Як витягти кадр з відео в Windows 10

  2. Вбивця.

  Це ще одна популярна гра в списку бойовиків для ПК. Ця дивовижна пригодницька гра, повна дії та захоплююча гра. Він доступний для будь-якої платформи, включаючи Windows, MAC, PlayStation 2, 3, 4, Xbox.

  Ця гра розповідає про агента 47. Основна мета гри — убити призначені цілі на кожному рівні. Гра дозволяє гравцеві вбивати ціль різними способами, як-от вогнепальною, холодною зброєю та звичайними предметами.

  3. Повстання Тома Рейдера.

  Це ще одна чудова гра в списку бойовиків для ПК. Ця гра є поєднанням бойовиків і пригодницьких ігор. Він доступний для Windows, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One тощо. Він був випущений для Windows 28 січня 2016 року.

  У цій грі ми повинні зіграти роль Лари Крофт або керувати Ларою Крофт через різні вороги, оточення та загадкові ситуації. Ми можемо використовувати різну зброю та гаджети для прогресу в сюжетному режимі.

  Вони також надають систему крафта, яка дозволяє гравцям виготовляти різні предмети, як-от різні стріли, наприклад вогонь, мотузку, отруту тощо.

  4. Відьмак 3: Дике полювання.

  Це дивовижна гра в списку найкращих екшенів для ПК. Гра являє собою комбінацію екшену та рольових ігор. Він доступний для Windows, PlayStation 4 і Xbox One. Вона була випущена 19 травня 2015 року. Ця гра пропонує реалістичну графіку з приголомшливими звуковими ефектами.

  Ця гра використовує передовий штучний інтелект і динамічне середовище з денними та нічними сценами. У цій грі Геральт з Рівії шукає свою кохану. Гравець має різні здібності, як-от підводне плавання з магічними здібностями, відчуття об’єктів поблизу тощо.

  5. Нескінченна криза.

  Це також хороший вибір як бойовик для ПК. Ця гра доступна для Microsoft Windows і випущена 26 березня 2015 року. The Infinite Crisis — це бойова онлайн-арена для кількох гравців. У цій грі нам належить грати за персонажа на ім’я чемпіон з набором унікальних здібностей.

    Як виправити сірі програми зі знаками оклику в Windows 10

  Нам доведеться битися з командами інших гравців або чемпіонами, керованими комп’ютером. В ігровому процесі ми повинні керувати нашими гравцями та знищувати ворожі вежі, щоб виконати їхні цілі.

  6. Fallout 4.

  Fallout 4 також є відомою грою, найкращою екшен-грою для ПК, розробленою Bethesda Game Studio. Гра доступна для Windows, Xbox One і PlayStation 4. Це поєднання бойовиків і рольових ігор.

  Ця гра, однак, забезпечує прості у використанні елементи керування з приголомшливою якістю графіки. У цій грі гравець має можливість блукати будь-де на карті. Ми також можемо налаштувати зброю. У грі представлено 50 основних гармат, які можна модифікувати 700 різними способами.

  Ми також можемо розблокувати різні здібності, заробляючи більше балів для наших гравців.

  7. Герої Marvel 2016.

  Ще одна гра в списку бойовиків для ПК, яка дозволяє нам замінити різних героїв Marvel. Вона була випущена 4 червня 2013 року та пізніше перейменована на Marvel Hero 2016. Будучи рольовою грою в жанрі Action, вона пропонує високоякісну графіку та простий у користуванні інтерфейс.

  Як персонаж, ми можемо отримати різні рівні, щоб розблокувати різні сили персонажа. У кожного персонажа є три дерева влади, на які можна витрачати свої бали.

  8. Бетмен Аркхем Сіті.

  Batman Arkham City також є чудовою грою, яка відноситься до категорії бойовиків для ПК. Вона доступна для Windows, MAC, PlayStation 3 і Xbox 360. Гра була випущена для Windows у листопаді 2011 року. У цій грі нам потрібно взяти Бетмена, одного з популярних супергероїв, і знову битися зі святим Хоумом. .

    Як розбити жорсткий диск на розділи в Windows 10

  Гравець може вільно пересуватися в межах міста. Ми можемо отримати доступ до кримінальної бази даних у грі, і нам потрібно вирішити різні головоломки, щоб отримати доступ до бази даних.

  9. Grand Theft Auto V.

  Це блискуча гра, яка входить до 10 кращих у списку екшенів для ПК. Ця гра була випущена для Windows у квітні 2015 року. Вона доступна для Windows, PlayStation 3, 4, Xbox One і Xbox 360. Це пригодницька гра з відкритим світом.

  У цій грі гравець може переміщатися по світу пішки та використовувати транспортний засіб. Нам може знадобитися виконувати різні місії, щоб отримати більше грошей. Ми також можемо отримати більше задоволення, скоюючи злочин і битися з поліцією.

  10. Resident Evil Zero HD.

  Це ще одна найкраща гра в списку бойовиків для ПК. Ця гра доступна для Windows, PlayStation 3, 4, Xbox 360, Xbox One тощо. Це бойовик на виживання, який пропонує HD-графіку та приголомшливі звукові ефекти. Якщо вам подобаються хоррор-екшн, то це справді хороший вибір для вас.

  У цій грі ми можемо зберігати зброю та кулі в нашому ящику з інвентарем і використовувати їх пізніше. Ми також можемо скинути предмети на підлогу, щоб звільнити простір і використовувати їх пізніше. Ми можемо бачити випадаючі предмети на карті.

  Отже, це кілька найкращих екшн-ігор для ПК, у які найбільше грають геймери. Ви також можете надати свої рекомендації в коментарях нижче.