10 найкращих додатків, щоб навчити собак слухатися вас

Categories:

У вас нова собака? Хочете дресирувати собаку? Як ви налаштовуєте свій графік тренувань? Тож тут ми відповімо на всі ваші запитання.

Як правило, купивши собаку, люди йдуть на її дресирування. Дресирування означає щодня вчити собаку бути слухняною та спокійною, а також як поводитись. Дресировані собаки набагато краще, ніж звичайні.

Дресирування створює терпляче, спокійне та впевнене середовище для вашої собаки. Позитивно навчені болота більш компетентні, відповідальні та самостійні. Однак собаку, яка не була навчена, важче контролювати. У статті нижче ми дізнаємося деякі речі про дресировану собаку.

В основному ми поговоримо про програми, призначені для точного дресирування собак. Не зволікаючи, давайте приступимо до цього.

Прийняти домашнього улюбленця — це все одно, що прийняти нового члена сім’ї. Зв’язок між людьми та домашніми тваринами був відзначений як один із найміцніших зв’язків. Собаки є кращими домашніми тваринами для людини.

Зазвичай собак ще називають найкращими друзями людини. Напевно, для цього твердження є певна причина.

Крім того, близько однієї третини домогосподарств у всьому світі мають собаку як домашню тварину. Собаки змушують людей почуватися менш самотніми. Проте собаки пропонують людям відданість, любов, прихильність, емоційну підтримку та багато іншого. Найкраща частина собаки полягає в тому, що вони продовжують перевіряти людей.

Собаки завжди прагнуть виявляти більше любові, ніж ви їм служите. Отже, собаки радують свого господаря і роблять його товариством.

Одним словом, можна сказати, що собаки – найлюблячі істоти в усьому світі. Ось чому вони виявляються найпопулярнішим вибором серед людей, коли справа доходить до вибору домашніх тварин.

Чому дресирування собак – це такий великий бізнес?

Дресирування собаки має вирішальне значення як для собаки, так і для її власників. Це навчання вимагає багато часу і терпіння. Однак ми повинні включити дресирування собаки в життя собаки, щоб зробити її керованою — не дивно, чому поліція набирає навчених собак.

Дресирування собак — це такий великий бізнес, оскільки багато представників нашого суспільства прийняли собак як своїх домашніх улюбленців. Це призводить до створення значних можливостей у бізнесі дресирування собак. Будь-хто може відкрити бізнес з дресирування собак з невеликим капіталом.

Ми всі погоджуємося, що всі домашні собаки хороші, але не всі собаки добре навчаються. Головна мета дресирування – зміцнити зв’язок між господарем і собакою. Через вибагливість вам може бути важко вибрати професійного дресирувальника для вашої собаки. Таким чином, ми можемо зменшити цю вашу проблему за допомогою програм дресирування собак.

Однак програми для навчання собак дозволяють власникам самостійно планувати тренування. Крім того, він пропонує точно відстежувати прогрес вашої собаки. Зрештою, інвестування свого часу в дресирування вашої собаки може пришвидшити покращення.

Переваги додатків для дресирування собак

Додатки для дресирування собак надають власникам інструменти для дресирування своїх собак. Такі програми роблять собак щасливими, підтягнутими, слухняними та добре соціалізованими. Крім того, програми для дресирування собак відстежують продуктивність і прогрес вашого вихованця. Виникає питання, як скласти ідеальний графік тренувань?

  Як отримати сертифікат ServSafe Manager у 2022 році

Отже, дозвольте додатку для дресирування собак встановити розклад дресирування вашої собаки. Дресирування допомагає собаці прожити своє життя неймовірно. Це дозволяє починати дресирування собак у будь-якому віці, незалежно від того, чи це щеня новачок, чи літній.

Крім того, що ці програми дають собаці неймовірне життя, вони допомагають вирішити проблеми з поведінкою та зробити собак слухняними.

Серед багатьох переваг, які пропонує додаток для дресирування собак, у нас є навчання слухняності домашніх тварин. Кожен додаток для дресирування собак зазвичай пропонує навчання слухняності домашніх тварин.

Навчання слухняності змушує вихованця легко розуміти ваші дії та діяти відповідно. Додаток пропонує професійні навчальні програми та вказівки досвідчених тренерів. Використання таких програм дресирування собак також може підвищити навички вашого цуценя.

Функції, на які варто звернути увагу, вибираючи додаток для дресирування собак

Іноді пошуки професійного дресирувальника для вашої собаки можуть бути важким завданням. Додаток для дресирування собак оптимізує координацію між вами та вашою собакою. По-перше, будучи батьком домашніх тварин, людина повинна розуміти поведінку кожної тварини.

Крім того, програма дресирування собак має зручний інтерфейс. Нижче наведено особливості, на які повинні звернути увагу батьки домашніх тварин:

  • Заняття досвідчених тренерів
  • Відеоурок навчання
  • Вбудований клікер
  • Трекер прогресу вихованця
  • Навчання продуктів для закупівлі
  • Щоденне нагадування про завдання

Нарешті, і найважливіше, наявність систем довідки та підтримки. Експерти повинні бути доступні в робочий час для вирішення ваших питань.

Собаки – друзі-розрадники, і вони ніколи не залишають своїх господарів на самоті. Навпаки, вони схильні виконувати всі вказівки свого господаря. Ви все ще можете перебувати в дилемі щодо того, яке програмне забезпечення вибрати через величезну кількість програм, доступних на онлайн-платформах.

Якщо ви шукаєте видатний додаток для дресирування собак, який може покращити навички вашого цуценя, ви можете завершити пошук тут. Ми перерахували кілька найкращих програм для дресирування собак, на які ви можете покластися.

Щеня на побачення

З додатком Pup to Date тепер простіше організувати цикл дресирування вашої собаки. Ця навчальна програма змушує батьків домашніх тварин суворо виконувати заплановані дії.

Ви можете відстежувати кожну подію протягом дня. Додаток постійно сповіщає власників домашніх тварин про їхнє наступне завдання, щоб змусити їх дотримуватися розкладу.

Швидко отримайте доступ до цієї програми, завантаживши її з App Store. Ви також можете використовувати програму Pup to Date на годинниках Apple. Крім того, система підтримки доступна в робочий час, щоб допомогти вам у будь-який час. Загалом програма для дресирування собак Pup to Date є чудовим вибором.

GoodPop

Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна особиста увага до вашої собаки, GoodPop — це рішення. Ця програма призначає вам особистого тренера собак. Ви можете зв’язатися з кінологом за допомогою відеодзвінків або чатів.

GoodPop забезпечує вашу собаку необхідним дресируванням. Під час входу в додаток користувачі побачать коротке опитування про свого вихованця. Опитування має на меті дізнатися більше про вашого цуценя, щоб надавати найкращі послуги.

Відповіді на ці запитання допоможуть програмі створити відповідний курс для вашого цуценя. Таким чином, особисте керівництво тепер є більш гнучким і безпроблемним. Крім того, ви можете завантажити GoodPop як на пристрої Android, так і на iOS. Крім того, ви можете безкоштовно випробувати додаток протягом тижня, щоб дізнатися про нього більше.

Папфорд

Зміцніть розуміння вашої собаки за допомогою програми Pupford Dog Training, яка доступна як для дресирування собак, так і для цуценят. Ви можете отримати доступ до 30-денної програми навчання, яку проводить Зак Джордж, відомий кінолог. Навчальні заняття проходять у формі відеороликів із заздалегідь прописаними кроками.

  Які відгуки на Flirt.com?

30-денна пробна версія дає змогу перевірити, чи принесе додаток користь вашому цуценяті чи ні. Якщо ви задоволені послугами, які надає Pupford, ви можете підписатися на нього.

Крім того, на відміну від інших програм дресирування собак, Pupford доступний як для користувачів iOS, так і для Android.

Крім того, Пупфорд направляє вас, надсилаючи електронні листи, щоб змусити вас суворо дотримуватися правил навчання. Хоча ви можете отримати преміальні відеолекції, для початку вам доступно багато безкоштовних відео.

ДОГО

Дресирувальна програма DOGO — це комплексна програма дресирування собак із вбудованим клікером. Під час відкриття програми буде проведено короткий тест поведінки вашої собаки. Після проведення цього опитування вони порекомендують вам кілька найкращих навчальних програм.

Навчальний додаток DOGO пропонує вам 5 навчальних програм. Ці програми включають нову собаку, базову слухняність, активність, міцну дружбу та програми маленьких помічників.

Крім того, ви можете завантажити програми DOGO через Apple Store або Google Play Store.

Додаток DOGO є ідеальним додатком для тренувань, який надає вашому цуценяті необхідні тренувальні якості. Є кілька ігор і розваг, щоб ви могли пограти зі своїм собакою. Ці веселі заняття покращать взаємодію між вами та вашою собакою.

iTrainer Dog

Хочете простий у використанні додаток із багатьма функціями для вашого цуценя? Наша програма iTrainer Dog Whistle and Clicker – це рішення. Персоналізовані та оптимізовані відео роблять програму простою у використанні. Такі функції, як собачі свистки, пискливі звуки та понад 50 звукових ефектів тварин, вбудовані, щоб допомогти вам.

Це дозволяє записувати ваш голос, щоб цуценя краще звикло до ваших команд. Незалежно від того, чи це тренування зі свистком, чи з клацаннями, цей навчальний додаток підтримує обидва.

Власники тварин з пристроями iOS можуть мати доступ до цієї програми. Найкраща частина цього додатка — доступність звуку для навчання клікеру, особливо коли ви втрачаєте клікери.

ПУППР

У додатку PUPPR доступно близько 70+ навчальних програм. З нуля він навчить вашу собаку всьому, що їй потрібно знати. Проте кожна відеолекція є персоналізованою та легкою для розуміння.

Після базового навчання можна переходити на просунутий рівень. Puppr — відмінний додаток для власників домашніх тварин, які хочуть, щоб дресирування собаки було на професійному рівні.

До кожного уроку цієї програми додається коротке відео. У всіх цих коротких відео є професійний тренер Сара Карсон. Ви можете завантажити Puppr для пристроїв Android та iOS.

Хоча ви отримаєте доступ до базових уроків безкоштовно, для просунутих рівнів вам потрібна преміум-клас. Крім того, власники тварин завжди можуть мати доступ до чату з тренерами. Легко відстежуйте прогрес свого цуценя, щоб підвищити рівень навчання.

EveryDoggy

Перейдіть на програму дресирування EveryDoggy, щоб виростити слухняну та виховану собаку. Незалежно від того, чи це проблема догляду за цуценям, чи проблема поведінки, EveryDoggy може вирішити все.

На платформі доступний повний пакет інструкцій і стислі відео вказівки. Щоб зробити ваше цуценя розумним, слухняним і швидким, EveryDoggy є правильним вибором. Ви можете легко скористатися цією програмою з Google Play Store або App Store.

15 хвилин із EveryDoggy можуть покращити базові навички вашого цуценя. Крім того, EveryDoggy забезпечує 100% дружній підхід до вашого цуценя.

  24 найкращих додатка для відеочату з незнайомцями онлайн

Кишенькове цуценя

Pocket Puppy — це зручний курс, доступний кожному з батьків домашніх тварин. Інтерфейс користувача розроблений елегантно, тому кожен може легко користуватися програмою. Існує багато хитрощів із простими відеоінструкціями, які ви можете дотримуватися.

У додатку також виділено причини та інформацію, наприклад, чому ваша собака гавкає. Також доступні товари першої необхідності, пов’язані з цуценятами, так що ви можете їх легко купити.

Покрокова інструкція дозволить вам ефективно виконувати свої обов’язки. Ви щодня переходитимете до нового рівня дресирування вашої собаки. Ви можете отримати доступ до нього на своїх пристроях Android та iOS.

Було додано систему винагороди, щоб тримати вашого цуценя на шляху та оцінювати його продуктивність. Вашому цуценяті сподобається дресирувати Pocket Puppy.

Павситивний

Pawsitive привчає цуценя виконувати ваші накази та команди. Це онлайн-сервіс для відео про догляд за собаками. Основна мета Pawsitive — дати вам зрозуміти потреби вашої собаки.

Підписка на веб-програму Pawsitive дає доступ до сотень відео про догляд за собаками. Крім того, творці додатків легко оновлюють і додають нові відео.

Ця навчальна програма дає вам знати про все, що виконує собака, і чому. Наприклад, чому собаки так вас облизують? Чому ваша собака агресивна? Які продукти не можна їсти вашій собаці?

Власники тварин повинні знати про догляд за цуценятами, щоб виростити щасливу, здорову та розумну собаку. Все це є частиною дресирування собак. Ви можете завантажити програму на пристрої iOS.

GoDog

GoDog спеціально розроблений для дресирування ваших собак і цуценят і догляду за ними. Індивідуальні плани дресирування та вигулу собак доступні в додатку.

Крім уроків, функції GoDog включають трекер ходьби, трекер здоров’я, клікер і навчання свистку тощо. Слідкуйте за прогресом вашої собаки за допомогою функції стеження за ходьбою GoDog.

Ви можете легко скористатися програмою GoDog із Google Play Store або App Store.

Це допоможе вам адаптувати потреби вашої собаки у прогулянках. Слідкуйте за здоров’ям свого цуценя у вас під рукою. Крім того, зміцніть результати вашої собаки за допомогою функцій навчання клікером і свистком.

Найважливіше те, що GoDog дозволяє безкоштовно випробувати додаток протягом трьох днів.

Вибір письменника

Зазначені вище програми є одними з найкращих варіантів, які можна мати. Але я настійно рекомендую програму для навчання Pupford, щоб розпочати навчання вашої собаки, особливо якщо у вас ніколи раніше не було собаки. Те, як Папфорд допомагає вам з нуля, виділяє його серед інших.

Висновок

Тепер справа за вами, оскільки ви знаєте більше про те, яка програма підійде вашому улюбленцю. Ваші вимоги змусять вас вибрати правильний. Кожна домашня тварина має різні вимоги, тож подумайте, які програми для тренувань найкраще допоможуть вам і вашій тварині досягти поставлених цілей.

Далі ви можете ознайомитися з деякими з найкращих засобів відстеження здоров’я собак.