10 найкращих детективних ігор, щоб розкрити свій внутрішній Шерлок [2023]

Categories:

Ви фанат Шерлока і завжди хочете виступати в ролі детектива? Якщо так, то ви знаходитесь у правильному місці, щоб знайти найкращі детективні ігри.

Детективні ігри є однією з улюблених форм ігор для людей різних вікових груп. Різноманітні детективи, трилери та книги або романи надихнули багато детективних ігор.

Ігри можуть вийти за рамки простих розваг, коли вони перевіряють наше мислення та прискіпливість. Одним із таких прикладів є детективні ігри, які, як ви могли передбачити, існують у різних формах.

У цій статті ми обговоримо, що таке детективні ігри та на які особливості варто звернути увагу в хорошій детективній грі. Ми також обговоримо деякі з найкращих детективних ігор, щоб розкрити внутрішнього Шерлока.

Що таке детективні ігри?

Ігрова індустрія має неабияку частку блискучих детективів та ігор, які змушують нас брати на себе складні завдання, щоб розкрити найжахливіші та захоплюючі злочини, як у фільмах, книгах і серіалах.

Відеоігри, класифіковані як детективні, зазвичай включають вигаданих детективів у свій ігровий процес або сюжетну лінію, що імітує процес розслідування справ і лову злочинців.

Ігровий процес більшості детективних ігор включає різноманітні етапи та персонажів. Ті, хто любить грати у відеоігри, особливо ті, хто є фанатами таємничого та детективного жанру, полюють на таємничі детективи.

Чим детективи відрізняються від інших ігор?

Безсумнівно, усі ігри призначені для того, щоб зацікавити та розважити користувачів. Але детективні ігри – це ігри, які не тільки розважають гравця, але й допомагають розвинути мислення людини. Гра в детективні ігри також підвищує коефіцієнт інтелекту та здатність керувати ситуацією.

Крім того, оскільки більшість ігор засновані на романах або книгах, ці ігри допомагають користувачам отримати приблизне уявлення про сюжет книги в захоплюючий спосіб. Можна взяти приклад із детективних ігор Шерлока Холмса.

Ці ігри мають рівні відповідно до різних томів книг, виданих із серії Шерлока Холмса. Подібним чином багато інших ігор засновані на книгах, що збільшує відчуття від гри.

На які особливості варто звернути увагу в хороших детективних іграх?

У справжньому стилі бестселерів кримінальної літератури, найкращі детективні ігри повинні мати захоплюючу сюжетну лінію, яка залучає вас у свою розповідь із червоними оселедцями, сюрпризами та обертами та дозволяє вам взаємодіяти з персонажами.

Як шанувальник детективних романів, ви могли б це передбачити, а оскільки детективні ігри дозволяють вам зануритися в сюжет, досвід має бути ще кращим.

  Як увімкнути перегляд сітки Google Meet

Хороша таємнича гра має захопити вас, випробувати свій ігровий процес, залучити вас до своїх персонажів і підкинути багато сюрпризів, подібно до того, як чудовий детектив, що гортає сторінки, щоб захопити вас із самого початку.

Смертельні передчуття

Відеогру Deadly Premonition створила Toybox Inc. і розповсюджує Aksys Games за ліцензією. Це одна з найстаріших комп’ютерних ігор із зовнішнім впливом культового телешоу «Твін Пікс».

У вас є певний час, щоб дослідити місця вбивств і допитати підозрюваних у цій історії про агента ФБР, який стежить за серійним убивцею в крихітному американському містечку.

У Deadly Premonition включено широкий спектр ігрових компонентів, створюючи унікальне поєднання не тільки стрільби, водіння та екскурсії від третьої особи.

Розробник: Toybox Inc

Видавець: Aksys Games

Дата випуску: 19 грудня 2019 р

Платформи: Aksys Game Store

Вовк серед нас

«Вовк серед нас» поєднує в собі елементи байок і казок із суворим реалізмом кримінальних трилерів. Натхненна серією казкових коміксів, дія цієї гри відбувається в царстві під назвою Fabletown. Тут живуть кілька персонажів з міфології та казок.

Бігбі, колишній Великий Злий Вовк і шериф Фейблтауна, знаходиться під контролем гравців, коли він розслідує вбивство.

Геймери можуть взаємодіяти з NPC і знаходити артефакти, важливі для сюжету. Вибір, зроблений під час діалогу, може вплинути на сприйняття Бігбі та шлях гри як добре, так і погано.

Розробник: Telltales

Видавець: Telltales

Дата випуску: 4 листопада 2014 р

Платформи: Google Play Store та iOS,

Зникнення Ітана Картера

Відеогра жахів від першої особи The Vanishing of Ethan Carter перевіряє здатність гравця робити висновки та досліджувати. Детектив, який спеціалізується на надприродному, Пол Просперо, знаходиться під контролем гравців. Зіставлення між природною красою місцевості та жахливими пошуками зниклого хлопчика, поки не пізно, є моторошним і тривожним.

Ви можете вільно досліджувати всю ізольовану долину, що дозволить вам глибоко зануритися в таємниці Ред-Крік і в те, що сталося з Ітаном Картером. На відміну від багатьох інших детективних ігор, The Vanishing of Ethan Carter дозволяє вам робити висновки з усіх знайдених фактів.

Розроблено: The Astronauts

Видавець: The Astronauts

Дата випуску: 25 вересня 2014 р

Платформи: Steam

Шерлок Холмс: Злочини і покарання

У «Злочинах і покараннях» Шерлока Холмса насамперед вам належить шукати докази на місці події, зібрати все разом і визначити винного.

Гравці направляють Шерлока через шість конкретних випадків, усі з яких засновані на оригінальних історіях. Кожна справа про вбивство, злочин чи зникнення людини має захоплюючий сюжет.

Гравці можуть використовувати чотирнадцять розвідувальних талантів Шерлока, щоб знайти підказки, визначити мотивацію та допитати підозрюваних. Кожен випадок також має кілька можливих результатів, і рішення гравця впливають на репутацію та майбутнє Шерлока.

  6 сучасних платформ доставки програмного забезпечення для підприємств малого бізнесу

Розробник: Maximum games

Видавець: Максимум ігор

Дата випуску: 30 вересня 2014 р

Платформи: PS4, Xbox і Steam

LA Noire

Геймери в Лос-Анджелесі Нуар отримають повне відчуття перебування в голлівудській кримінальній драмі. Гравці беруть під свій контроль Коула Фелпса, який розкриває справи та просувається по службовій драбині поліції Лос-Анджелеса в кінці 1940-х років. Геймерам надано місця для пошуку натяків і підозрюваних для опитування.

Ця розкішна кримінальна драма, яка черпає натхнення з детективної літератури та фільму нуар, є повільною, методичною грою пошуку підказок і допиту підозрюваних у чудово переконливій копії.

Місто є складним місцем для низки захоплюючих інтерактивних злочинів, включаючи жахливі серійні вбивства, викрадення транспортних засобів і підпали.

Розробник: Rockstar games

Видавець: Rockstar games

Дата випуску: 14 листопада 2017 р

Платформи: Xbox, Steam і PS4

Вбивство в Альпах

Надзвичайно інтерактивний таємничий трилер із неймовірними ігровими елементами, «Вбивство в Альпах» — гра, яка не схожа ні на одну іншу. Ви зможете повернутися в часі в 1930-ті роки, розгадати кілька таємниць і зануритися в справжню атмосферу епохи.

У грі ви можете досліджувати своєрідне середовище, використовуючи відомі прийоми пригодницької гри, щоб розв’язувати перипетії її оповіді.

Завдяки унікальному елементу в грі ви також можете виводити, відтворювати та перевіряти свої гіпотези на місці злочину. Ця гра доступна на багатьох платформах.

Розробник: Nordcurrent

Видавець: Nordcurrent

Дата випуску: 20 липня 2018 р

Платформи: Google Play Store, iOS і Microsoft Store

Дискотека Елізіум

У Disco Elysium ви можете використати свій власний психічний стан, який поспішно придумав, щоб будь-коли різко відхилитися від шляху, надаючи звичайній поліцейській роботі унікальний поворот. Це надзвичайно креативна рольова гра з взаємодією, яка значною мірою покладається на мову та одні з найкращих текстів, які ми коли-небудь бачили в грі.

Залежно від складних якостей ваших персонажів, є кілька способів інтерпретувати ситуації та розвивати історію.

Це сюжетно-рольова гра, яка дозволяє вам персоналізувати свого персонажа, надаючи йому різні здібності, одяг і аксесуари, коли ви працюєте над розкриттям жахливого злочину, страждаючи від найгіршого похмілля.

Розробник: Skyrocket Games

Видавець: Skyrocket Games

Дата випуску: 19 листопада 2021 р

Платформи: iOS, PS4 & 5, Steam і Xbox

Детективна історія: Справа Джека

Інтерактивна детективна гра CSI Detective Story: Jack’s Case — це ідеальне поєднання традиційних ігор пошук предметів, кінематографічних ігор-казок і головоломок із зображеннями.

Вам належить взяти участь у чарівній детективній пригодницькій подорожі, де вам доведеться шукати приховані речі, знаходити всі підказки, розгадувати головоломки із захованими предметами, розкривати злочини та з’ясовувати, хто вбивця.

Розповідь «Справи Джека» заснована на подіях, що відбулися у Філадельфії багато років тому.

  12 найкращих онлайн-компіляторів JavaScript для кодування будь-де та будь-коли

Розробник: Azur Interactive games

Видавець: Azur Interactive games

Дата випуску: 31 серпня 2018 р

Платформи: Google Play Store, iOS і Microsoft Store

MazM: Джекіл і Хайд

Дивний випадок «Доктор Джекіл і містер Хайд» Роберта Луїса Стівенсона став натхненням для чорногумористичної пригодницької гри MazM: Jekyll and Hyde, у якій ви підійдете до таємниці з зовсім іншої точки зору.

Ви повернетесь у минуле, у 19 століття, і побачите Лондон очима двох персонажів: містера Гайда, який був фізично напружений, і містера Аттерсона, адвоката, який подорожує по прямих і вузьких місцях у пошуках підказок для вирішення жахлива таємниця.

MazM: Джекіл і Хайд мають похмуру, гнітючу атмосферу, яка надає місту відчуття моторошності та моторошності. Чудове оформлення та зловісний саундтрек роблять тривожні елементи гри набагато сильнішими.

Розробник: CKF

Видавець: CKF

Дата випуску: 2 квітня 2020 р

Платформи: Nintendo, Steam, Google Play Store та iOS

The Great Ace Attorney Chronicles

The Great Ace Attorney Chronicles — чудове місце для початку, оскільки в ньому є зручний режим оповідання. Ця пара приквелів Ace Attorney, дія яких відбувається в Японії епохи Мейдзі та вікторіанському Лондоні, вважається однією з найбільш незмінно розважальних детективних ігор у нашому списку.

Він має живий гумористичний сюжет, фантастичний дизайн персонажів і анімацію, дивовижні ситуації та напружені бої в залі суду.

Ви також спілкуєтеся з «Герлоком Шолмсом», неосвіченим слідчим, який не такий розумний, як він себе вважає. Серія відеоігор Ace Attorney надто дивовижна, щоб пропустити її. З самого початку в 2001 році цей серіал розповідає про подвиги кількох адвокатів, у тому числі Фенікса Райта та Аполло Джастіс, які шукають доказів, щоб звільнити своїх клієнтів від жахливих злочинів.

Розробник: Capcom

Видавець: Capcom

Дата випуску: 27 липня 2021 р

Платформи: Nintendo, PS4 & 5 і Steam

Висновок

Детективні ігри покликані бути інтригуючими та нервовими. В Інтернеті є багато ігор, у які ви можете грати, щоб зацікавити себе. Згадані вище ігри є одними з найкращих доступних детективних ігор, які допоможуть вам отримати захоплюючий і видатний ігровий досвід. Ці ігри не тільки розважають вас, але й допомагають підвищити ваш коефіцієнт інтелекту та мислення.