10+ найкращих веб-браузерів для Android 2023 – [Top List]

Минуло кілька років з тих пір, як шаленство Інтернету вразило людство. І оператори зв’язку наполегливо працюють, щоб допомогти Інтернету охопити більшість населення. Крім того, ми всі знаємо, що смартфони Android з’явилися на ринку багато років тому.

Не замислюючись, скажу, що відтоді вони панують на ринку. Ми не використовуємо стільникову мережу на барних мобільних телефонах. Кожен любить користуватися Інтернетом на сенсорних телефонах. Як ми всі знаємо, щоб отримати доступ до Інтернету на пристрої, нам потрібен веб-браузер.

Будь то ПК, Mac або смартфон, жоден із пристроїв не може отримати доступ до Інтернету; на ньому не встановлено веб-браузер. Веб-браузер – це програма, яка отримує та перетворює інформацію, щоб ми могли її зрозуміти. Отже, сьогоднішня тема — найкращі веб-браузери для Android. У Google Play Store є безліч веб-переглядачів. Але ми склали список лише швидких і безпечних платформ для перегляду.

Список найкращих веб-браузерів для Android.

1. Google Chrome.

Google Chrome є найпопулярнішим веб-браузером в історії. Як ми всі знаємо, цей браузер попередньо встановлюється, коли ми купуємо смартфони Android. Більшість із нас вирішує продовжувати використовувати цей веб-переглядач замість встановлення іншого. І чесно кажучи, немає причин кидати цей браузер на інший.

Google Chrome рекомендується використовувати в усіх веб-браузерах для Android. Браузер може синхронізуватися з Chrome у настільній версії. Chrome має глибоку інтеграцію з Android. Він має режим анонімного перегляду, де користувач може переглядати будь-що, не залишаючи нічого в історії. Єдиним мінусом є те, що він дуже громіздкий і споживає багато ресурсів.

2. Тупик.

Тепер є ймовірність, що ви ніколи не чули про цей браузер. Що ж, це браузер, який наважився перемогти Google Chrome у тесті швидкості. Він завантажує веб-сторінки набагато швидше, ніж Google Chrome. Цей браузер також споживає набагато менше заряду батареї та інших ресурсів вашого телефону.

Puffin Browser має режим анонімного перегляду. Крім того, це легкий веб-браузер. Крім того, він має опцію, яка дозволяє користувачеві перемикатися між режимами перегляду. Користувачі можуть переглядати веб-сайти на комп’ютері або мобільному пристрої. Вибір перегляду веб-сайтів у мобільному форматі допомагає заощаджувати дані під час перегляду та завантажувати сторінки набагато швидше.

3. UC Browser.

Браузер UC є головним претендентом у цьому списку найкращих веб-браузерів для Android. UC має досить хороший рейтинг у Google Play Store. Також абсолютно безкоштовне використання веб-браузера. Він має кілька цікавих функцій і опцій. Наприклад, нічний режим, у якому вмикається темна тема, щоб зменшити навантаження на очі, коли темно.

Браузер має крутий режим Facebook, який магічним чином збільшує швидкість перегляду під час доступу до Facebook. Ми можемо ввімкнути сповіщення Facebook. Якщо ввімкнено, він сповіщає нас, якщо хтось надсилає нам повідомлення, дописує на нашій стіні та багато іншого. Він має швидкісний режим і режим стиснення даних.

4. Опера.

Немає людини, яка б не чула про оперу. Досить довго ніхто не віддавав перевагу використанню Opera через відсутність функцій та інновацій, які пропонували інші браузери. Але кілька місяців тому Opera повернулася в гру з купою покращень. Він має чудові можливості збереження даних.

Opera також дозволяє персонально переглядати та додавати закладки. Він зберігає дані, стискаючи відео, які переглядаються онлайн. Але це не найшвидший браузер у списку. Коли відкривається кілька вкладок, робота починає сповільнюватися.

5. Firefox.

Цей браузер набув популярності, як тільки був випущений для ОС Android. Mozilla Firefox покладає високі очікування на користувачів Android, оскільки версія для настільного ПК є блискучою. Firefox є найкращим вибором серед усіх веб-переглядачів для Android. І Firefox легко виправдовує всі очікування.

Його функції, такі як підтримка Chromecast, швидкий обмін, функції конфіденційності та прості у використанні закладки, роблять його одним із найулюбленіших браузерів. Firefox постачається з режимом читання, який забезпечує чистіший спосіб відображення статей. І хто може забути ті доповнення, які роблять Mozilla Firefox завершеною?

6. Браузер конфіденційності Duck Duck Go.

Для компанії Duck Duck Go основним пріоритетом із самого початку була конфіденційність лише її користувачів. По-перше, вони надали користувачам пошукову систему, орієнтовану на конфіденційність.

І тепер вони вирішили подарувати своїм користувачам повноцінний веб-браузер для перегляду в Інтернеті, не боячись втратити дані. Браузер має можливість знаходити трекери сторонніх розробників. Усі дані, які переглядаються в браузері, зашифровані.

7. Браузер АПУС.

АПУС відомий своїм лаунчером. Але деякий час тому браузер запуску APUS для Android. Браузер Apus дуже малий за розміром, лише близько 2,5 МБ, але ви не наважитеся пальцем помацати його можливості. Він тонкий за розміром, але пропонує додаткові функції, які можуть вас здивувати.

Однією з таких функцій є те, що коли ви копіюєте вставлення в телефон, у браузері з’являється запит із запитом, чи хочете ви шукати його в Інтернеті. Це чудова функція, яка зробить вас на крок ближче до отримання швидких результатів пошуку перед друзями. Цей браузер варто спробувати, якщо у вас телефон із меншими ресурсами.

8. Браузер Dolphin.

Dolphin Browser — один із найкращих веб-браузерів для Android у Google Play Store. Браузер набув великої популярності. Він функціональний, чудово виглядає та має багато функцій. У цьому браузері передбачено керування жестами.

Dolphin має повноцінний набір функцій, включаючи створення тем, підтримку Flash, блокування реклами та режим анонімного перегляду. Існує також додаткова підтримка, якщо вона вам потрібна. Отримайте найкращі ігри та відео завдяки підтримці Flash Player для Android лише у Dolphin Browser, яка недоступна в інших браузерах.

9. Браузер Microsoft Edge.

З тих пір, як Microsoft почала розробляти програми для Android, це було суворо. Він розгорнув видатні програми для своїх користувачів. І тепер він створив веб-браузер на основі Chromium для платформи Android, і так, він чертовски хороший.

Edge швидкий, плавний, мінімальний, і, перш за все, оскільки він заснований на Chromium, він надає вам усі функції браузера Chrome, але перетравлює менше оперативної пам’яті.

10. Браузер Ghostery.

Ghostery Privacy Browser підвищує вашу конфіденційність, захист і швидкість перегляду. Це легкий, зрозумілий браузер, який дає вам можливість приймати обґрунтовані рішення щодо особистих даних, які ви надаєте трекерам на сайтах, які ви відвідуєте.

Браузер допомагає захистити вас під час перегляду, мінімізуючи доступ третіх сторін до ваших даних через трекери. Маючи лише 2,1 МБ, він працює набагато легше, ніж інші рішення для браузерів, заощаджуючи заряд акумулятора вашого пристрою.

Це найкращі веб-браузери для Android, які найбільш широко використовуються та віддають перевагу користувачам Android.