10 найкращих блогів Java для програмістів усіх рівнів

Програмування ніколи не було легким.

Це сфера, яка постійно і швидко розвивається. Кілька важливих речей входять до програміста, незалежно від мови. Програмування — це не просто застосування деяких функцій шляхом введення кількох рядків коду. Натомість це мистецтво виживати та творити чудеса на шляху до успіху.

Щоб залишатися актуальними та відповідати новим викликам, програмістам потрібно подбати про набагато більше речей, ніж вони вважають за потрібне. Крім міцних знань програмування та чіткого розуміння пов’язаних технологій, програмісти повинні бути в курсі останніх тенденцій і умов щодо відповідних мов програмування.

Щодня світ програмування пропонує щось нове. Отже, лідери своїх ремесел люблять тримати спільноту в курсі подій через блоги, веб-сайти та інформаційні бюлетені. Оскільки світ рухається до епохи, коли люди пов’язані більше, ніж будь-коли, важливо бути в курсі новин, щоб вижити та процвітати.

Існує, здається, велика кількість ресурсів, які полегшують вивчення Java. Однак не всі вони можуть повністю задовольнити свої цілі. Тому вибрати найкращих із стада досить складно.

Не хвилюйтеся, оскільки ми допоможемо вам дізнатися про деякі з найкращих, щоб залишатися попереду.

До речі, не плутайте Java та JavaScript.

CodeGym

CodeGym пропонує курси для початківців і програмістів середнього рівня, які хочуть вивчити Java, а також онлайн-портал для всіх, хто вивчає програмування.

Студенти, які вивчають Java на CodeGym, починають писати код з перших же уроків, оскільки навчання на цьому ресурсі – це перш за все практика програмування, а не тільки теорія.

Курс розділений на рівні та квести. Кожен рівень містить короткі лекції та багато проблем із програмуванням. У CodeGym більше 1200 завдань різної складності. Деякі з них призначені лише для закріплення вивченої теорії, тоді як інші призначені для вивчення концепцій програмування на практиці. Є також багато складних проблем, і студентам доводиться багато думати, щоб їх вирішити.

А найзахопливіші завдання – це міні-проекти з покроковими інструкціями. В результаті у вас вийде дуже серйозна програма. Наприклад, класична відеогра, емулятор ресторану, програма для скорочення посилань тощо.

Однією з найкрутіших функцій CodeGym є розумний валідатор, який миттєво перевіряє правильність коду студента. Якщо щось пішло не так, «віртуальний наставник» надсилає студенту підказки та поради з пропозиціями, як краще вирішити нерозв’язну проблему.

  14 найкращих контролерів Google Stadia для покупки

Якщо після цього у студентів все ще виникнуть труднощі, вони можуть натиснути кнопку довідки, яка переведе їх до спільноти Java. Там студенти можуть поставити запитання про завдання або про програмування в цілому. На нього дадуть відповідь або інші студенти, або хтось із команди CodeGym.

Спільнота програмістів і студентів CodeGym дійсно велика і досить активна. На додаток до розділу «Довідка» на веб-сайті CodeGym є Java Blog, де можна знайти багато цікавих матеріалів про програмування на Java тощо, а також розділ «Ігри», де можна попрактикуватися у створенні класичних відеоігор із крок за кроком. крокові інструкції.

Оракул

Зараз Java підтримується Oracle. І у нього є блог, присвячений Java.

Хіба це не чудово?

Так, це так. Оскільки ми вчимося від самих розробників і супроводжувачів, ми можемо знайти останні оновлення Java у блозі, не шукаючи весь Інтернет.

Пости в блозі будуть писати топ-лідери та співробітники Oracle. Ми знайдемо різні дописи, наприклад, як компанії використовують Java, що сталося з Java за останні роки, навчальні посібники з вивчення Java, оновлення Java, як інтегрувати різні інструменти в Java тощо. Ми знайдемо майже всі типи публікацій, пов’язаних з Java.

Повідомлення в блогах невеликі та приємні для таких зайнятих програмістів, як ми. Отже, ми можемо прочитати допис у блозі приблизно за 5 хвилин. Але ви отримаєте вміст із допису в блозі. Отже, ви можете стежити за блогом Oracle, якщо ви використовуєте Java у своєму житті або хочете дізнатися більше про Java.

Нарешті, блог Oracle допоможе вам бути в курсі подій у світі Java.

Світ інформації

Info World — це блог від IDG Communications, який містить кілька категорій технічних публікацій. Ви можете знайти дописи, пов’язані з різними мовами програмування, такими як Python, R, Java тощо, а також дописи, пов’язані з розробкою програмного забезпечення, хмарними обчисленнями, машинним навчанням тощо,

У ньому є окремий розділ Java World для любителів Java. Отже, усі публікації в цьому розділі стосуються лише Java. Ми можемо знайти різні дописи про останні новини Java, навчальні посібники, наприклад, як робити щось на Java, особливості фреймворків, інструменти, огляди нових функцій, інструменти та відео, пов’язані з Java. Ви можете знайти майже все, щоб покращити свої знання в Java.

Блог допоможе вам бути в курсі подій, подібно до блогу Oracle Java щодо мови та новин у колі Java.

  50 найкрасивіших зображень шпалер

Всередині Java

Inside Java — це не звичайний тип блогу для вивчення нового матеріалу, пов’язаного з Java. Це окремий блог, присвячений обміну новинами та поглядами на Java. Усі новини та перегляди будуть завантажені командою Java в Oracle.

Усі публікації в блозі стосуються останніх новин про Java та поглядів членів команди Java в Oracle. Отже, ви будете читати, перераховувати, бачити думки та погляди самих розробників Java. Якщо ви стежите за цим блогом, ви знатимете, що відбувається всередині Java, як сказано в назві.

У Inside Java є посилання на різні списки відтворення YouTube. Ви отримаєте випадкові відео, пов’язані з повною програмою Java. Слідкуйте за цим блогом, якщо хочете бути в курсі того, що відбувається в Java.

Адам Бієн

З моменту випуску JDK 1.0 у 1995 році Адам Бієн безперервно працював позаштатним експертом з Java.

Його дописи в блозі щодня читають тисячі професіоналів, учнів і ентузіастів Java по всьому світу. У спеціальному блозі ви знайдете все, що стосується JavaFX і Java EE, а також іншу корисну інформацію про Java.

Більшість дописів у блозі містять відео, які роблять процес навчання більш простим і ефективним. Також на веб-ресурсі є кілька електронних книг. Адам Бієн регулярно додає в блог інтерактивні веб-події та семінари, які ще краще вивчати та розвивати Java.

Baeldung

Ще один важливий веб-ресурс для Java-програмістів у Baeldung. Спеціальний веб-сайт Java є чудовим вибором для тих, хто хоче отримати останні новини Java, оновлення та професійні поради. Крім того, що Baeldung пропонує статті про Java від різноманітних професіоналів і експертів з Java, пропонує корисні навчальні курси.

Baeldung зосереджується саме на інформації HTTPClient, Jackson, Java, Persistence та REST API. Як правило, щодня на веб-сайт додається кілька високоякісних статей.

На додаток до підручників і посібників для Java, є кілька поглиблених підручників щодо Spring Framework.

Перегляд Java

Підготовлений Джавіном Полом, професіоналом Java з багаторічним досвідом роботи в галузі, Java Revisited є ще одним доречним блогом, на який варто звернути увагу. Він пропонує різноманітні чудові інструкції та покрокові посібники з Java. Тому це зручний варіант навчання як для початківців, так і для досвідчених Java-програмістів.

  Як оновити до Fedora 34

Крім Java, блог також присвячений протоколу FIX і Tibco RV.

Одним із головних моментів спеціального блогу Java є заохочення читачів брати інтерв’ю з Джавіном. Серед усіх поставлених запитів Javin збирає деякі з найбільш релевантних і перетворює їх у докладні публікації блогу.

jOOQ

Блог jOOQ присвячений Java, SQL і jOOQ. Величезний запас інформації в блозі в основному складається зі статей і покрокових інструкцій. Завдяки його універсальності, Java-програмістам будь-якого рівня кваліфікації є чого варто навчитися.

Частота, з якою статті публікуються в блозі, нечаста. Однак це не проблема, оскільки для початку вже є безліч статей. Бічна панель дозволяє користувачам легко переходити до деяких категорій, включаючи Java та інші мови, думки про програмування та хитрощі та поради SQL.

Торбен Янсін

Thoughts on Java, керований Торбеном Янссеном, — це ще один блог Java для новачків, ветеранів і всіх, хто знаходиться між ними. Янссен, який спеціалізується на Hibernate, є професіоналом Java із понад 15-річним досвідом роботи в галузі. Щотижня до спеціального блогу Java додається дві нові публікації. Повідомлення в блозі охоплюють усе, починаючи від новин Java і закінчуючи детальними посібниками.

Торбен Янссен

На додаток до статей, можна також скористатися різними онлайн-курсами, семінарами та відео YouTube, доступними на Thought on Java.

Крім того, Janssen також пропонує навчання на місці та у відкритому класі. Реєстрація на Thoughts on Java відкриває шпаргалки, електронні книги для завантаження та поради щодо Hibernate для друку.

Влад Міхалча

Влад Міхалча – один із найвідоміших знавців та кваліфікованих професіоналів Java. Він відданий блогер і наставник з охопленням понад 75 тисяч відвідувачів на місяць. З різноманітними статтями, доступними в цьому блозі, є щось варте вивчення для Java-розробників усіх рівнів. Останні статті в блозі спрямовані на Hibernate.

Окрім блогу, Влад Міхалча є автором книги «Високопродуктивна стійкість Java». У книзі йдеться про пакетні оновлення, керування з’єднаннями, розміри вибірки, інфраструктури доступу до даних Java і налаштування продуктивності доступу до даних Java. Дивовижно, але зміст книги натхненний самими публікаціями в блозі.

Підсумовуючи, блог Влада обов’язковий для відвідування кожним Java-розробником. Окрім нових статей, які публікуються щотижня, у блозі є тренінги на місці, навчальні посібники та відеокурси.

Все готово!

Ресурси, згадані вище, гарантують, що ви залишатиметеся релевантними в галузі, постійно вдосконалюючи свій набір навичок Java та базу знань. І, якщо вам потрібно дізнатися щось нове, ви завжди можете отримати бажаний онлайн-курс на Udemy.