10 найкращих безкоштовних розширень VPN для Google Chrome

Швидкі посилання

Ви думаєте про використання безкоштовного VPN для Chrome? Є багато розширень Chrome VPN на вибір, тому ви повинні бути впевнені, що ви вибрали найкращу VPN для своїх потреб, і ми розкрили деякі з найкращих варіантів.

Найкращі безкоштовні розширення VPN для Chrome

Є купа розширень Chrome VPN, кожне з яких пропонує світ і використовує ту саму маркетингову мову. Нелегко з’ясувати, яка VPN насправді захищає вашу конфіденційність, а не ті, які є димом безпеки та дзеркалами.

Ось наша добірка з десяти найкращих безкоштовних розширень VPN для Chrome.

1. Browsec VPN

 • Кількість безкоштовних серверів: 4
 • Розташування серверів: Великобританія, США, Сінгапур, Нідерланди
 • Обмеження даних: без обмежень

Головною перевагою Browsec VPN є швидкість з’єднання. Він пропонує до 100 Мбіт/с, що набагато більше, ніж у багатьох інших мережах VPN Chrome Store.

З іншого боку, Browsec базується в Росії. Це країна, яка не відома своїм толерантним ставленням до VPN, і компанія віддасть ваші дані на вимогу уряду. Послуга також пропонує лише чотири місця: Нідерланди, Сінгапур, США та Великобританія.

Окрім розширення Browsec для Chrome, ви також можете використовувати VPN на Android та iOS.

Завантажити: Browsec для Chrome (безкоштовно)

2. CyberGhost

 • Кількість безкоштовних серверів: 4
 • Розташування серверів: Румунія, Німеччина, Нідерланди, США
 • Обмеження даних: без обмежень

Безкоштовний Chrome VPN від CyberGhost неймовірно простий у використанні. Завантаживши розширення, просто натисніть його на панелі розширень Chrome, виберіть одне з чотирьох запропонованих місць, натисніть кнопку підключення, і все готово!

Це розширення має необмежений перегляд без надокучливих щомісячних або тижневих обмежень даних. Однак безкоштовне розширення CyberGhost має дуже обмежений вибір серверів і не пропонує жодних додаткових функцій, але це чудовий вибір для тих, хто хоче швидкого базового захисту під час використання Chrome.

CyberGhost не вимагає від вас створення облікового запису, щоб використовувати розширення Chrome, що робить роботу ще більш швидкою та зручною для вас.

  Найкращі дешеві VPN в 2024 (Квітень)

3. ZenMate для Chrome

 • Кількість безкоштовних серверів: 4
 • Розташування серверів: Німеччина, Сінгапур, Румунія, США
 • Обмеження даних: без обмежень

ZenMate Free зашифрує весь трафік вашого браузера за допомогою AES-128 і дозволить вам підробити віртуальне місцезнаходження. Безкоштовні користувачі також отримують доступ до функції VPN «Smart Price». Він надає рекомендації щодо покупок на основі найнижчих цін на потрібні вам товари.

ZenMate також має повнофункціональні програми для Windows, macOS, Android та iOS.

Завантажити: ZenMate для Chrome (безкоштовно)

4. Betternet Chrome

 • Кількість безкоштовних серверів: 1
 • Розташування серверів: США
 • Обмеження даних: без обмежень

Betternet Chrome не зберігає журналів і, на відміну від багатьох безкоштовних VPN Chrome, не підтримує рекламу. Але не хвилюйтеся; ти не продукт. Betternet заробляє на показі відео.

Ми вважаємо, що Betternet Chrome — чудовий варіант для людей із невеликим досвідом використання VPN. Інтерфейс розширення Chrome є простим перемикачем увімкнення та вимкнення, хоча ви можете вважати розташування одного сервера дуже обмеженим.

Завантажити: Betternet Chrome (безкоштовно)

5. VeePN

 • Кількість серверів: 6
 • Розташування серверів: Великобританія, США, Нідерланди, Сінгапур, Франція, Росія
 • Обмеження даних: без обмежень

Безкоштовне розширення Chrome від VeePN — це всебічна опція, яка пропонує шість різних розташувань серверів без обмеження даних, тобто ви можете переглядати скільки завгодно, залишаючись захищеним. VeePN використовує шифрування AES-256 для захисту трафіку вашого браузера та може похвалитися вражаючою швидкістю.

Завантажити: VeePN (безкоштовно)

6. Hotspot Shield Chrome

 • Кількість безкоштовних серверів: 1
 • Розташування серверів: США
 • Обмеження даних: 250 Мб на день

Hotspot Shield Chrome — ще одна з найкращих безкоштовних VPN для Chrome, яка пропонує шифрування AES-256 для трафіку вашого браузера. Як і DotVPN, додаток VPN пропонує необмежену пропускну здатність.

Hotspot Shield Chrome також регулярно розгортає нові функції, зокрема блокування реклами, блокування трекерів, блокування файлів cookie та захист від шкідливих програм.

Завантажити: Hotspot Shield Chrome (безкоштовно)

7. TunnelBear VPN

 • Кількість безкоштовних серверів: 44
 • Розташування серверів: США, Великобританія, Австралія, Канада, Нова Зеландія, Німеччина, Франція, Італія, Нідерланди, Греція, Австрія, Швейцарія, Угорщина, Норвегія, Чехія, Ірландія, Фінляндія, Іспанія, Данія, Молдова, Польща, Латвія, Литва , Кіпр, Болгарія, Бельгія, Швеція, Сербія, Румунія, Португалія, Аргентина, Мексика, Перу, Колумбія, Бразилія, Південна Африка, Нігерія, Кенія, Філіппіни, Корея, Японія, Малайзія, Тайвань, Індонезія.
 • Обмеження даних: 2 ГБ на місяць
  Чи дійсно VPN того варте? 2024 (Квітень)

TunnelBear вже пропонує чудову безкоштовну програму VPN, і її безкоштовне розширення Google Chrome VPN так само добре. Розширення TunnelBear Chrome надає користувачам зашифрований проксі-сервер AES-256 і пропонує 44 різні розташування серверів, хоча це лише країни, а не міста.

Однак пам’ятайте, що безкоштовний VPN від TunnelBear для Chrome шифруватиме лише ваш трафік веб-перегляду. Він не шифрує інший трафік на вашій машині. Для цього вам потрібно оновити до платної версії VPN. Зауважте, що вам також потрібно створити обліковий запис, щоб використовувати розширення TunnelBear для Chrome.

Завантажити: VPN TunnelBear (безкоштовно)

8. Hoxx VPN

 • Кількість безкоштовних серверів: 5
 • Розташування серверів: США, Великобританія, Нідерланди, Японія, Франція
 • Обмеження обсягу даних: без обмеження обсягу даних, але 30-хвилинний ліміт на кожне з’єднання з сервером для безкоштовних користувачів.

Hoxx VPN — це ще одне хороше безкоштовне розширення VPN для Chrome, яке пропонує своїм користувачам п’ять різних серверів з усього світу. Застереження полягає в тому, що кожне розташування сервера має 30-хвилинний ліміт підключення для кожного користувача замість ліміту даних.

Завантажити: Hoxx VPN (безкоштовно)

9. Налаштуйте VPN

 • Кількість безкоштовних серверів: 5
 • Розташування серверів: Великобританія, США, Швеція, Канада, Швейцарія
 • Обмеження даних: без обмеження, але 30-хвилинний ліміт часу підключення до кожного сервера для безкоштовних користувачів.

Наступним VPN у Google Chrome, який варто розглянути, є SetupVPN. Безкоштовна версія розширення SetupVPN Chrome пропонує п’ять серверів, але безкоштовним користувачам надає лише 30 хвилин на сервер.

SetupVPN для Chrome зашифрує весь трафік вашого веб-переглядача за допомогою RSA 4096-бітного захисту військового рівня.

Завантажити: НалаштуватиVPN (безкоштовно)

10. Windscribe

 • Кількість безкоштовних серверів: 30
 • Розташування серверів: Схід США (Нью-Йорк, Чикаго, Маямі, Вашингтон), Центральні США (Атланта, Даллас), Захід США (Лос-Анджелес, Сіетл), Канада (Монреаль, Торонто, Ванкувер), Великобританія (Лондон), Німеччина (Франкфурт). Замок, Frankfurt Wurstchen), Франція (Paris Seine, Paris Jardin), Норвегія (Oslo), Румунія (Bucharest), Нідерланди (Amsterdam Tulip, Amsterdam Canal, Amsterdam Red Light), Швейцарія (Zurich Alphorn, Zurich Lindenhof), Туреччина (Istanbul) ), Гонконг.
 • Обмеження даних: 2 ГБ без підтвердження електронної пошти, 10 ГБ із підтвердженням електронної пошти.
  Як автоматично підключитися до VPN для певних програм у Windows 10

Windscribe заслужила репутацію швидкого, безпечного та надійного платного постачальника VPN, але компанія також пропонує одне з найкращих розширень VPN для Chrome.

Він блокуватиме рекламу та трекери, а також дасть вам доступ до заблокованого вмісту. Він також пропонує додаткові функції конфіденційності, як-от блокування WebRTC, підробка API, підміна часового поясу та блокування сповіщень.

Безкоштовні VPN-сервери доступні більш ніж у 30 країнах. Ви можете побачити конкретні міста, перелічені вище. Розташування серверів із символом зірочки зарезервовано лише для преміум-користувачів.

Завантажити: Windscribe (безкоштовно)

Найкращий VPN для Chrome: безкоштовний чи преміум

З усіма VPN ви отримуєте те, за що платите. Отже, чим загалом відрізняються безкоштовні та платні VPN?

Більшість безкоштовних VPN не можна порівняти з преміум-сервісом VPN за якістю, швидкістю чи безпекою. Наприклад, багато безкоштовних служб VPN пропонують лише протокол PPTP. PPTP не такий надійний, як інші протоколи VPN, такі як L2TP/IPSEC, OpenVPN, SSTP або SSH, більшість із яких пропонується провідними платними службами.

Також потрібно враховувати швидкість перегляду. Сервери VPN дорогі в експлуатації та управлінні. Якщо ви використовуєте безкоштовний сервіс, він, швидше за все, буде перевантажений іншими користувачами. Преміум-провайдери реінвестують у сервери та пропускну здатність, щоб покращити послуги, швидкість з’єднання тощо.

Є також інші речі, про які варто подумати. Чи можна очікувати надійної підтримки від безкоштовного провайдера? Час безвідмовної роботи наближається до 100 відсотків? І головне, чому послуга безкоштовна? Пам’ятайте старе прислів’я: якщо ви не платите, ви продукт.

Пам’ятайте, що наведені нижче мережі VPN призначені для Chrome. Якщо вам потрібна повна підписка на VPN для будь-якого пристрою, перегляньте наш посібник із найкращих послуг VPN.