techukraine.net techukraine.net 10 найкращих безкоштовних мобільних ігор БЕЗ реклами та покупок у програмі

10 найкращих безкоштовних мобільних ігор БЕЗ реклами та покупок у програмі

Categories:

Мобільні ігри означають, що ви можете грати в ігри майже будь-де. Проблема полягає в тому, щоб знайти ігри без реклами чи покупок у програмі, що сьогодні стає дедалі складнішим.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Отже, ви шукаєте безкоштовні мобільні ігри без реклами для Android або iOS? Тоді читайте наш список безкоштовних ігор без реклами, які ви можете завантажити безкоштовно. Ви побачите, що безкоштовні ігри без реклами також приносять масу задоволення та подарують вам години розваг.

1. PBS KIDS Games

У вас є дитина, яка любить грати в ігри на пристрої iPhone або Android? Якщо так, вам варто завантажити PBS KIDS Games.

Завантаження ігор для дітей може бути хітом чи промахом. Хоча деякі ігри веселі та навчальні, вони можуть мати рекламу чи спливаючі вікна, які не підходять для дітей. Ви також можете бути стурбовані тим фактом, що дитина може накопичувати гроші через покупки в програмі.

З PBS KIDS Games ви можете відкинути всі ці страхи. PBS KIDS Games не має спливаючих вікон або покупок у програмі. Додаток також можна завантажити безкоштовно. Є понад 100 ігор, які розважать ваших дітей і засновані на персонажах, яких вони люблять, наприклад Цікавий Джордж і Деніел Тайгер.

Для кожної гри в додатку потрібен додатковий простір для завантаження, але всі вони не містять реклами та спливаючих вікон.

Завантажити: PBS KIDS Games для Android | iOS (безкоштовно)

2. ULTRAFLOW

Хочете гладку головоломку? Тоді варто звернути увагу на мінімалістичну гру-головоломку ULTRAFLOW. Хоча графіка надзвичайно проста, ігровий процес може виявитися досить складним.

Мета полягає в тому, щоб отримати пронумерований м’яч у велике коло за певну кількість відскоків. Це обмежене число показано на меншому колі. Коли ви використовуєте останній відскок, м’яч вибухає, якщо він не досяг місця призначення.

Хоча деякі етапи складні, у грі відсутні таймери та інші обмеження. Тож ви можете грати у своєму власному темпі. Щоб перезапустити рівень, просто двічі торкніться екрана. Завдяки 99 рівням ULTRAFLOW неодмінно зацікавить вас.

І якщо цього недостатньо, є також ULTRAFLOW 2 із додатковими 180 рівнями, доступними абсолютно безкоштовно. Це одна з найкращих ігор для Android без реклами.

  Згорткові нейронні мережі (CNN): Вступ

Завантажити: ULTRAFLOW для Android (безкоштовно)

Завантажити: ULTRAFLOW 2 для Android (безкоштовно)

3. GameStart Pixel Battle

Якщо вам потрібне гарне ретро-виправлення, не перетворюючи свій Android на ретро-ігровий центр, то GameStart Pixel Battle — це мобільна гра без реклами, яку вам варто завантажити.

Це чудовий вибір, який варто розглянути, якщо ви хочете розважатися у старовинному платформері зі скроллінгом, оскільки GameStart Pixel Battle має чудову 16-бітну графіку. На завершення це саундтрек із чіптюном, насичений ностальгією за 80-ми та 90-ми.

Ви берете під свій контроль дівчину-геймера Аліз і допомагаєте їй виявити, що саботує ігри, через що грати в них неможливо. Зрештою, напевно ніхто не вважає божевільні складні ігри веселими.

GameStart Pixel Battle — це платформер із бічним прокручуванням, який змушує вас пробиватися через дедалі складніших ворогів. Зверніть увагу на камео від популярних професійних геймерів і розблокуйте більше ігрових персонажів, кожен зі своїми унікальними здібностями.

Навіть якщо ви ніколи не чули про GameStart, ця перлина гри добре прислужиться вашому ретро-екшену.

Завантажити: GameStart Pixel Battle for Android | iOS (безкоштовно)

4. ДАНІ КРИЛО

Якщо ви шукаєте викид адреналіну, спробуйте DATA WING і його футуристичну, але ретро-графіку. Хоча йому може бракувати чіптюнів, на яких ви виросли; оригінальний саундтрек EDM все ще досить приємний.

Мета — добігти до фінішу в різних цільових місіях, призначених комп’ютерною системою «Мати». Що відрізняє DATA WING від інших гонщиків, так це унікальна система водіння. Ваш корабель летить автоматично, і ви торкаєтесь ліворуч або праворуч, щоб керувати в будь-якому напрямку.

Щоб застосувати гальма, просто торкніться обох боків одночасно. Ви також можете відштовхуватися від стін, використовуючи імпульс у своїх інтересах, щоб обійти інших гонщиків.

Хоча DATA WING про перегони, у ньому є історія, яка охоплює дві години та 40 рівнів. Зрештою, це весела, сюжетна, конкурентоспроможна гоночна гра, яка змушує вас перекачувати кров.

Завантажити: DATA WING для Android | iOS (безкоштовно)

5. OHM – віртуальний науковий центр

Якщо ви шукаєте навчальну гру для дітей або просто хочете навчитися чогось нового, OHM – віртуальний науковий центр — це хороший варіант.

OHM має чудовий низькополігональний дизайн, що робить її однією з найкращих мобільних ігор. Красива графіка затягує вас у захоплюючий світ енергії та електрики.

В OHM ви дізнаєтесь про енергію та як вона працює. Це пояснює, як енергія перетворюється на електрику на атомному рівні, проходячи шлях до більш значущих об’єктів, як-от транспорт. Гра складається з кількох головоломок із різними темами, які пояснюються у веселій та інтерактивній формі.

  Як виправити ненадійне з’єднання в CSGO

Головоломки OHM здебільшого прості, але це те, чого ви очікуєте від гри, яка має служити освітнім цілям. Але в міру навчання головоломки стають складнішими. Однак це ніколи не стає надто складним, що робить гру ідеальною для дітей.

Зрештою, хто сказав, що не можна розважатися і одночасно чогось вчитися? Це дійсно одна з найкращих ігор для iPhone без реклами.

Завантажити: OHM – віртуальний науковий центр для iOS (безкоштовно)

6. PewPew

Любите Geometry Wars, але не хочете платити більше? PewPew дозволяє безкоштовно випробувати різноспрямовану стрілянину.

Графіка в PewPew проста, але вона ідеальна, якщо ви прагнете яскравих неонових контурів на чорному фоні. PewPew має високу частоту кадрів і п’ять різних ігрових режимів: Pandemonium, Dodge This, Assault, Chromatic Conflict і Asteroids.

Pandemonium включає ворогів, які вибухають або маніакально обертаються після смерті, викликаючи у вас хаос. Ухилятися Це завдання вам збирати ящики, уникаючи ворогів. Assault схожий на класичні Geometry Wars, де ви боретеся з хвилями ворогів.

Хроматичний конфлікт передбачає вбивство лише ворогів, які відповідають поточному кольору вашого корабля, що стає трохи складним і вимагає спостережливості та терпіння. Нарешті, Asteroids схожа на класичну однойменну гру, в яку ви, мабуть, грали раніше.

Наче цих режимів гри недостатньо, у PewPew також є кораблі, які можна розблокувати, і таблиці лідерів, на які можна піднятися. Неймовірно, що ця гра безкоштовна без будь-яких умов.

Завантажити: PewPew on Android | iOS (безкоштовно)

7. Підручний

Хочете щось абсолютно безкоштовне, але водночас унікальне? Тоді перегляньте Underhand від Spoopy Squad — більше нічого подібного немає.

Underhand називає себе CCG, що зазвичай розшифровується як «колекційна карткова гра», але тут означає «культова карткова гра». Це означає, що ви берете на себе роль лідера культу та повинні ефективно керувати ресурсами свого культу.

Тим часом ви повинні відповідати на різні карти подій, витягнуті з колоди. Ваша реакція на події визначає успіх вашого культу та те, наскільки далеко він зайде.

Основна мета вашого культу — викликати «Стародавнього», але знову ж таки, це залежить від вашого управління ресурсами та успіху. Інакше культ може стати жертвою випробувань і страждань самого часу. У будь-якому випадку Underhand пропонує захоплюючу пригоду на основі вибору, яка може сподобатися кожному.

Ми рекомендуємо спочатку уважно прочитати підручник, інакше ви, ймовірно, заблукаєте. Однак, почавши грати, важко зупинитися.

  Як перемістити позаекранне вікно на головний дисплей

Завантажити: Underhand від Spoopy Squad для Android (безкоштовно)

8. Пазли Саймона Тетема

Ця гра містить 39 ігор-головоломок (38 для iOS), які є відкритими, без реклами та абсолютно безкоштовними іграми. Ви можете прочитати опис кожної головоломки, щоб краще її зрозуміти.

Кожна головоломка пропонує унікальне завдання, на вирішення якого може знадобитися деякий час. Якщо ви хочете перевірити свій мозок і вбити трохи часу, ця гра варта спроби.

Завантажити: Пазли Саймона Тетема для Android | iOS (безкоштовно)

Зовсім іншим варіантом є Cytoid з підзаголовком «Гра спільного ритму» з підходом Guitar Hero/Let’s Dance.

Усе, що вам потрібно зробити в цій грі, це торкнутися екрана, коли з’являться кола. Іноді вам потрібно провести пальцем по показаному шляху. Що б не трапилося, ви граєте під музику, веселий техно-саундтрек, який переносить вас через гру.

Підвищена точність дозволяє підвищувати рівень і переходити до наступного етапу, де все стає ще складнішим.

Cytoid доступний безкоштовно, без реклами чи покупок у програмі, що вражає, враховуючи, наскільки ця мобільна гра єдина в своєму роді.

Завантажити: Cytoid: A Community Rhythm Game для Android | iOS (безкоштовно)

10. Unciv

Для тих, хто любить рольові ігри у стилі Risk, Unciv саме для вас. Ця гра є відкритим вихідним кодом, тобто вона назавжди залишатиметься безкоштовною та без реклами. Він імітує популярні стратегічні ігри 90-х, де ви працюєте над розбудовою своєї цивілізації та перемогою над ворогами.

Unciv має понад один мільйон завантажень і оцінений у 4,7 зірки. Для такої безкоштовної гри це велике досягнення. Багато лояльних гравців Unciv також працюють над покращенням гри на GitHub, щоб вона працювала на новіших операційних системах Android.

Якщо у вас є пристрій Android, необхідно завантажити Unciv.

Завантажити: Unciv для Android (безкоштовно)

Які ваші улюблені ігри без реклами?

Хоча існує багато модних мобільних ігор, більшість із них повні реклами та намагаються нав’язати вам покупки в програмі, що може швидко дратувати. На щастя, як ми вам показали, все ще доступні чудові безкоштовні мобільні ігри без реклами.

Як бачите, існує багато програм для iPhone та Android без реклами, які цікаві та схожі на платні ігри. Завдяки цим іграм вам ніколи не доведеться грати в ігри з рекламою найближчим часом, що дасть вам таку необхідну відпочинок від дратівливих спливаючих вікон і додаткових покупок.