techukraine.net Android 10+ найкращих багатокористувацьких ігор WiFi для Android 2023 – [Top List]

10+ найкращих багатокористувацьких ігор WiFi для Android 2023 – [Top List]

| | 0 Comments| 2:05 PM
Categories:

Смартфони Android займають найбільшу частку ринку на сьогоднішній день. Більше людей із задоволенням купують їх, оскільки вони забезпечують високі технічні характеристики, володіючи мобільними телефонами за нижчими цінами.

На ринку доступна величезна різноманітність смартфонів Android, від нижчих до вищих. Ігри на Android неухильно покращуються з додаванням гри для кількох гравців Wi-Fi у Play Store. Ми всі любимо грати в ігри на наших смартфонах Android, чи не так?

Деякі люблять грати в гонки, а інші люблять грати в ігри-головоломки, деякі люблять грати в аркадні ігри, а інші люблять грати в ігри про війну та бойові дії. У кожного свої інтереси і вподобання.

Минув деякий час з тих пір, як багатокористувацькі ігри WiFi для Android увійшли в тренд. Ці ігри дають користувачам можливість грати онлайн зі своїми друзями, що робить їх ще більш захоплюючими.

Список найкращих багатокористувацьких ігор WiFi для Android.

 • Міні міліція.
 • Асфальт 8.
 • Бліц бригада.
 • Справжні гонки 3.
 • Війна кланів.
 • Modern Combat 5: Blackout.
 • NBA Jam від EA Sports.
 • Смертельна битва X.
 • GT Racing 2.
 • 8 кульок.
 • 1. Міні міліція.

  Відчуйте напружений багатокористувацький бій з до 6 гравцями онлайн або 12 за допомогою локального Wi-Fi. Відточуйте свої навички в режимах офлайн-навчання, кооперативу та виживання. Стріляйте з різних типів зброї, включаючи снайпер, дробовик і вогнемет, ракетницю, гранати, лазер, пістолет і багато іншого!

  Користувачі можуть збільшувати/зменшувати масштаб відповідно до своїх уподобань. У грі є ракетні чоботи, величезна різноманітність сучасної та футуристичної важкої зброї та атаки ближнього бою — міні-ополчення, яке є найпопулярнішим у всіх багатокористувацьких іграх WiFi для Android. Ви можете налаштувати свій аватар і змінити своє ім’я в цій грі для кількох гравців через WiFi.

  Міні міліція: Завантажити.

  2. Асфальт 8.

  Гра Gameloft містить понад 140 офіційних виробників автомобілів, наприклад Lamborghini, Ferrari, McLaren, Bugatti, Mercedes, Audi, Ford, Chevrolet тощо. Приготуйтеся бути приголомшеними феноменальною графікою.

  Змагайтеся на понад 40 трасах. Змагайтеся в реальному часі з друзями в багатокористувацькому режимі. Це ідеальна гоночна гра, оскільки в ній понад 400 кар’єрних подій, 1500 випробувань на майстерність автомобіля та 5 унікальних режимів гри.

    Виправте, що Facebook продовжує виходити з ладу на Android

  Оновлюйте свої поїздки в гаражі, щоб отримати від них максимальну користь. Ця гра отримала дуже високу оцінку та доступна безкоштовно в Play Store.

  Асфальт 8: Завантажити.

  3. Бліцбригада.

  У цій грі одночасно можуть битися до 12 гравців. Користувачі можуть бути будь-яким із шести класів: Солдат, Навідник, Медик, Снайпер, Стелс, Підривник. Використовуйте 3 різні машини для тактичної переваги в бою; Вертоліт, танк і джип. Бийтеся з більш ніж 100 одиницями зброї, кожна з яких створена для певного класу.

  Щоб грати було смішно та приємно, для кожного класу в грі є унікальні глузування та фрази для вбивства. Голосовий чат для створення плану гри з членами команди.

  Виконайте 120 унікальних місій, насичених діями. Змусьте свій загін грати проти ворога в цілому.

  Бліц бригада: Завантажити.

  4. Справжні гонки 3.

  Розроблений EA Real Racing 3 містить офіційно ліцензовані траси з 39 трасами в 17 місцях реального світу, сіткою з 43 автомобілів і понад 140 високодеталізованих автомобілів від провідних виробників. У ньому також є багатокористувацький режим, випробування на час і нічні гонки.

  Змагайтеся в більш ніж 4000 подіях, включаючи перегони кубків і вибування. Вибирайте з широкого спектру оновлень, щоб максимізувати продуктивність вашого автомобіля. Налаштуйте свій автомобіль за допомогою величезної колекції оновлень.

  У Real Racing 3 детально описані пошкодження автомобіля, повноцінні дзеркала заднього виду та динамічні відображення для справжніх гонок у форматі HD.

  Real Racing 3: Завантажити.

  5. Clash Of Clans.

  Це стратегічна гра, в якій ви можете побудувати своє село. Приєднуйтеся до інших гравців по всьому світу, щоб стати непереможним кланом і боротися з іншими кланами. Створіть свою власну армію з незліченних комбінацій військ, заклинань, героїв і підкріплень кланів, щоб боротися проти ворожих кланів.

  Захищайте своє село за допомогою багатьох гармат, веж, мінометів, бомб, пасток і стін. Коли ви перемагаєте гравців, їхні трофеї стають вашими. Це найбільш захоплююча з усіх ігор WiFi для кількох гравців для Android. Будьте готові стати залежними від цього.

    Як використовувати режими зйомки в камері Google [Android]

  Війна кланів: Завантажити.

  Також перевірте: – Найкращі багатокористувацькі ігри для Android

  6. Modern Combat 5: Затемнення.

  У цій бойовій грі, розробленій Gameloft, створіть загін, додайте друзів і випробуйте свої навички в динамічній багатокористувацькій війні проти онлайн-суперників з усього світу!

  Ви можете вибрати один із 6 настроюваних класів, які можна підвищувати в одиночній і багатокористувацькій грі. Вибирайте зі штурмових, важких, розвідувальних, снайперських, підтримки або мисливців за головами. Ви можете спілкуватися з іншими гравцями в Global Chat і Squad Chat.

  Будьте готові дивувати бездоганною графікою, музикою та голосом, ідеально адаптованими для багатокористувацьких ігор Wi-Fi.

  Modern Combat 5: Завантажити.

  7. NBA JAM від EA SPORTS.

  Розроблена EA, це одна з найкращих спортивних ігор для кількох гравців. Доступно 4 режими: Грати зараз, Класична кампанія, Локальна багатокористувацька гра та Багатокористувацька онлайн-гра. У режимі «Грати зараз» оберіть команду та відразу приступайте до гри.

  У класичному режимі кампанії перемагайте всі інші команди, щоб виграти чемпіонат і розблокувати легенди. У локальному багатокористувацькому режимі грайте в гру Big head 2 big head проти друга через локальний Wi-Fi.

  У цій онлайн-грі для кількох гравців киньте виклик своїм друзям із Google+, щоб зіграти один на одного в Інтернеті. Ви почуєте всі класичні крилаті фрази. Ця гра не схожа на будь-яку іншу баскетбольну гру, в яку ви коли-небудь грали.

  NBA JAM EA Спорт: Завантажити.

  8. Mortal Combat X.

  Ми всі чули про цю гру. Нещодавно він був випущений для ОС Android. У цій грі створіть власну команду бійців Mortal Kombat і ведіть їх у бій, щоб отримати досвід, нові спеціальні атаки та потужні артефакти.

  Ми всі пам’ятаємо фаталії цієї гри. Це було збережено тим самим; Насправді його покращили завдяки приголомшливій графіці. Змагайтеся з іншими гравцями в багатокористувацькій онлайн-грі, де гравці взаємодіють з іншими командами гравців.

    Як створити обліковий запис Telegram на Android

  Відкрийте для себе найновіші доповнення до Mortal Kombat, такі як D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan і Kung Jin.

  Mortal Combat X: Завантажити.

  9. GT Racing 2.

  Гра Gameloft містить чудову колекцію справжніх автомобілів понад 30 виробників: Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford тощо. Користувач може перевірити свої навички водіння, пройшовши 1400 подій, включаючи класичні гонки, дуелі, нокаути та обгони.

  Нова фізична модель пропонує найреалістичнішу динаміку автомобіля, яку будь-коли пропонували в портативних іграх. Траси мають різний час доби та погодні умови.

  У цій багатокористувацькій грі Wi-Fi змагайтеся зі своїми друзями або реальними гравцями з усього світу. Ви можете оновити свої атракціони в гаражі.

  GT Racing 2: Завантажити.

  10. 8 м’ячів.

  Ще один дивовижний список багатокористувацьких ігор WiFi для Android. Якщо ви не любите насильство та перегони, тоді у нас є щось справді спокійне та круте для вас. 8 Ball Pool — одна з найпопулярніших ігор, доступних на Android, Facebook та багатьох інших платформах.

  Перш ніж брати участь у турнірах і вигравати трофеї, вдосконаліть свої навички на тренувальній арені. Ця гра дозволяє користувачам грати онлайн з іншими гравцями в режимі онлайн. Перемагайте в матчах, щоб заробляти монети, щоб купувати продукти в магазині.

  Користувачі можуть налаштувати свої підказки та таблиці. Ви можете грати в цю гру зі своїми друзями на Facebook. Це дуже захоплююча багатокористувацька гра. Це ідеальне проведення часу.

  8 куль: Завантажити.

  Отже, це найкращі багатокористувацькі ігри WiFi для Android. Поділіться ними з друзями та насолоджуйтеся цими іграми, граючи в них разом. Розкажіть нам про свій досвід у коментарях нижче.