10 найбезпечніших сайтів безкоштовного завантаження програмного забезпечення для Windows

| | 0 Comments| 3:40 AM
Categories:

Ключові висновки

  • У багатьох випадках вам слід дотримуватися офіційних веб-сайтів програмного забезпечення для найбезпечніших завантажень. Ви уникнете зловмисного програмного забезпечення та непотрібного сміття, завантажуючи його безпосередньо з головної сторінки популярного програмного забезпечення.
  • Ninite — це надійний ресурс для масового встановлення основного програмного забезпечення Windows. Він автоматично відхиляє панелі інструментів і сміття, забезпечуючи безпечну та безпроблемну роботу.
  • Також доступно багато інших сайтів для безкоштовного завантаження зі своїми незначними перевагами.

Хоча в Інтернеті є багато місць для завантаження безкоштовного програмного забезпечення, не всі вони безпечні. Багато сайтів використовують людей, які шукають безкоштовні завантаження, щоб показувати вам шкідливу рекламу, підроблені попередження про віруси або навіть підроблені файли. Уникайте тіньових сайтів для завантаження та дотримуйтесь цих надійних ресурсів, коли ви завантажуєте безкоштовні програми для Windows.

Окрім загальної репутації та особистого досвіду, ми використовували URLVoid щоб перевірити безпеку сайту. Цей інструмент перевіряє сайти на десятки чорних списків програмного забезпечення безпеки. Кожен веб-сайт тут отримав принаймні 38/40 балів (це означає, що всі сканери, крім одного або двох, виявили сайт чистим).

1. Офіційні веб-сайти програмного забезпечення

Перш ніж ми перейдемо до сайтів, які пропонують багато різноманітного програмного забезпечення для Windows, варто пам’ятати, що найбезпечніше місце для завантаження найпопулярнішого програмного забезпечення часто прямо з офіційного веб-сайту. Якщо ви хочете завантажити веб-переглядач, набір засобів безпеки, медіа-програму тощо, ви не можете отримати набагато більш безпечний, ніж його домашня сторінка.

Деяке програмне забезпечення все ще може намагатися нав’язати вам небажане непотрібне сміття зі свого офіційного веб-сайту, але ви можете бути впевнені, що воно не містить зловмисного програмного забезпечення. Якщо ви не знаєте сторінку завантаження програми, швидкий пошук у Google за запитом «завантажити Spotify» або подібне відкриє вікно, яке приведе вас прямо до неї. Просто переконайтеся, що ви перебуваєте на офіційній сторінці — скористайтеся методами перевірки підозрілих сайтів, якщо ви не впевнені.

  Як увімкнути панель властивостей у Провіднику файлів у Windows 10

Нініт простий. Веб-сайт пропонує вам список популярних програм для вибору, і ви ставите прапорці біля всіх потрібних програм. Потім, натиснувши кнопку Get Your Ninite, ви отримаєте спеціальний файл інсталятора, який об’єднує всі вибрані програми разом, що дозволяє інсталювати їх масово.

Ninite відомий своєю безпекою. Він автоматично відхиляє панелі інструментів і зайве сміття, працює у фоновому режимі та не вимагає від вас знову і знову натискати Далі. Таким чином, немає ризику зловмисного програмного забезпечення або сміття. Якщо пізніше запустити той самий файл інсталятора, Ninite автоматично оновить усе, що ви завантажили спочатку.

Хоча на Ninite лише кілька десятків програм, вона пропонує багато обов’язкового програмного забезпечення для Windows, наприклад Chrome, VLC, Zoom, LibreOffice тощо. Пам’ятайте про це наступного разу, коли будете налаштовувати новий комп’ютер.

Softpedia є одним із найбільших сайтів для завантаження; за ці роки його завантажили понад три мільярди. Найпопулярніші програми оновлюються щодня, що дає вам змогу отримувати чисте програмне забезпечення без зловмисного програмного забезпечення, яке також є найновішим.

Крім того, він має простий у використанні інтерфейс, який полегшує пошук програм на будь-якій платформі. Ви можете переглядати те, що нещодавно оновлено, або здійснювати пошук за допомогою фільтрів, таких як категорії, останнє оновлення та вартість. Крім Windows, ви також знайдете програми для Mac, Linux і Android.

Незважаючи на те, що сайт виглядає так, ніби він не оновлювався з 1990-х років, MajorGeeks деякий час був одним із найавторитетніших сайтів для завантаження програмного забезпечення.

Його список найкращих безкоштовних програм є чудовим місцем для початку, але не бійтеся переглядати ліву бічну панель і переглядати всілякі програми з високою оцінкою, які можуть бути вам під рукою. В іншому випадку пошук допоможе знайти те, що ви шукаєте.

FileHippo — добре відомий сайт із безліччю активних програм, розбитих на категорії. Кожна сторінка пропонує опис програмного забезпечення разом із вимогами до нього та відповідним програмним забезпеченням. Сайт час від часу пропонуватиме завантажити іншу програму (наприклад, Opera) перед тією, яку ви просили. Але це чітко позначено, його легко пропустити, і не просуває тіньове сміття.

  Як знайти кнопку сну на ноутбуці на Windows 10

FileHippo йде далі, пропонуючи старіші версії програмного забезпечення. Хоча загалом не слід встановлювати застаріле програмне забезпечення з міркувань безпеки, це корисний варіант, якщо у вас виникнуть проблеми з останньою версією.

Веб-сайт Download Crew виділяється завдяки коротким, але інформативним описам на кожній сторінці програми. Вони написані реальними користувачами, а не просто скопійовані та вставлені з веб-сайту постачальника. Ви дізнаєтеся, що робить кожна програма, які її переваги та будь-які недоліки, а також підсумуєте Вердикт.

У верхньому розділі є рекомендовані завантаження, що робить його гарним місцем для початку. Він також має надійний список опцій для ліцензій на програмне забезпечення, включаючи програмне забезпечення з відкритим кодом, пробне програмне забезпечення тощо. Це дає вам змогу точно визначити, яке безкоштовне програмне забезпечення ви отримуєте.

FileHorse не має великого сховища програмного забезпечення. Натомість цей сайт зосереджений на зберіганні найкращих і найкорисніших програм. На кожній сторінці продукту є знімки екрана, щоб ви знали, чого очікувати, а також сумісність версій, журнал змін, посилання на старі версії тощо.

Оскільки домашня сторінка розбита на відносно невелику кількість категорій, як-от програмне забезпечення для відео та очищення та налаштування, це також гарне місце для пошуку надійних альтернатив популярному програмному забезпеченню.

FilePuma має досить простий інтерфейс і фокусується на простоті. Шукайте програмне забезпечення, яке вас цікавить, або перегляньте його категорії, щоб знайти щось нове. Оскільки категорії містять найпопулярніші інструменти прямо на головній сторінці, легко побачити, що пропонується.

Крім старих версій і скріншотів, на сторінці завантаження продукту нічого більше немає. Єдиною іншою відмінною функцією є детектор оновлень FilePuma, який спрощує перевірку та інсталяцію оновлень програмного забезпечення на вашому ПК.

SnapFiles схожий на багато інших сайтів для завантаження, які ми представили, але він має кілька цікавих функцій, які варті уваги. Одним із них є Freeware Pick на домашній сторінці, який висвітлює програмне забезпечення, про яке ви могли не знати. А в розділі Більше у верхній частині сторінки ви знайдете випадковий вибір, який також чудово підходить для відкриття нового програмного забезпечення для завантаження.

  Як створити файл субтитрів для відео в Windows 10

Існує також спеціальна сторінка для портативних програм, яка є зручною, якщо ви хочете запускати програми, не встановлюючи їх. SnapFiles містить огляди користувачів на сторінках завантаження програмного забезпечення, а також попередження про програми, які намагаються встановити пакетне програмне забезпечення.

Легко ігнорувати Microsoft Store, який є домом для програм для Windows 10 і Windows 11. І хоча багато його пропозицій не надто чудові, ви все одно можете знайти кілька надійних програм у Магазині.

Використання програм Store також має деякі переваги порівняно з традиційними аналогами. Оновлення програм магазину автоматично оновлюється. І що ще важливіше, вони знаходяться в пісочниці, тому не можуть вторгнутися в інші області вашої системи. Подивіться, чи є ваші улюблені програми в Microsoft Store, і ви можете бути приємно здивовані тим, що ще знайдете.

Найкращі сайти для завантаження безкоштовного програмного забезпечення

Пам’ятайте, що жоден сайт не може бути на 100 відсотків безпечним. Може проскочити шахрайське оголошення або сайт може бути зламаний або проданий зловмисній компанії. Але загалом сайти для завантаження, які ми тут представили, чисті та надійні.

Дотримуйтеся здорового глузду та не встановлюйте нічого, що здається тіньовим. Якщо сайт пропонує «швидший» менеджер завантажень, ігноруйте його та скористайтеся прямим завантаженням. І слідкуйте за фальшивою рекламою «завантаження» будь-де в Інтернеті.