10 надихаючих фільмів на Netflix, які можуть змінити ваше життя

| | 0 Comments| 7:05 AM
Categories:

Чи плануєте ви розпочати новий етап свого життя? А може, вам потрібна мотивація для нової кар’єри чи нових стосунків? Тоді чому б не почати з перегляду цих надихаючих фільмів на Netflix?

Фільми – це більше, ніж просто попкорн. Вони можуть змінити те, як ми живемо, любимо і навіть думаємо. Від дітей, які поспішають із кінотеатрів, скидаючи павутину зі своїх зап’ясток, до дорослих, які розуміють, що їхній найбільший страх стримує їх, фільми можуть надихати, надихати та навіть мотивувати.

Чому вам варто дивитися надихаючі фільми на Netflix

Можливо, ви відкидаєтеся на дивані з пультом від телевізора в руках. Можливо, ви переглядаєте свою бібліотеку Netflix на планшеті під час подорожі або просто хочете швидко посміятися на Netflix.

Ви можете дивитися тричі найкращі шоу Netflix, які бачили, незважаючи на те, що ви знаєте, що занадто багато перегляду не йде на користь. Але чи не краще було б переглянути один із цих надихаючих фільмів на Netflix, які могли б мотивувати вас покращити своє життя? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце, оскільки ми склали список надихаючих фільмів Netflix.

Надихаючі фільми бувають усіх форм і розмірів. «Де співають Crawdads» заснований на однойменному романі, і його точно варто подивитися.

У ньому розповідається про молоду жінку, яка сама долає труднощі, хоча навколо неї мала б бути ціла система підтримки. Вона росте в суворих умовах, але вчиться піклуватися про себе і не тільки виживати, але й процвітати. Люди підводять її, дивують її, і протягом усього цього вона витримує.

Одне з головних повідомлень фільму — не судити книгу за її обкладинкою — багато людей можуть ховатися за очима покинутої дитини, яку не помічають, а ви можете знайти чудовисько за очима золотого хлопчика міста.

  Що таке xResolver? [+6 Alternatives]

«Роккі» (1976) є класикою неспроста. Його досі вважають одним із найбільш культових фільмів, коли-небудь знятих у жанрі спорту та атлетики. Сильвестр Сталлоне написав фільм і виконує головну роль.

«Роккі» — це історія про наполегливість і віру в себе настільки, щоб пройти дистанцію й ризикнути всім. Це ідеальний фільм, який підштовхне вас у правильному напрямку та підтвердить вашу віру в американську мрію.

Вільям Камквамба лагодить радіоприймачі у вільний час, не вчившись у школі та не допомагаючи родині. Але коли врожай падає і настає голод, він відчуває, що повинен діяти. Камквамба винаходить спосіб побудувати водяний насос, що працює від вітряка, використовуючи навички електротехніки, які він отримав у школі.

Долаючи спротив своїх друзів і родини (які в основному сумніваються в практичності плану), Камквамба врешті-решт використовує вітер.

Анімаційний фільм демонструє потужну історію самосприйняття та того, як неможливо змусити інших прийняти тебе. Можливо, ви пройшли цей шлях, але ви не можете змусити інших слідувати вашим вказівкам і робити це, якщо вони цього не бажають.

Функція штовхає вас у світ традицій і очікувань і вчить, що не завжди слідувати сліпо. Це прекрасна історія про дружбу та силу, яка потрібна, щоб часом бути собою.

Dumplin’ запрошує вас у світ конкурсів краси. Він показує, наскільки жорсткими та непорушними є стандарти краси деяких людей і, у свою чергу, наскільки це може бути шкідливим. Однак світло в кінці тунелю є.

Фільм наповнений солодкістю, вразливістю та карколомними моментами. Дивлячись цю функцію на Netflix, ви можете очікувати, що ви побачите, наскільки важко йти проти соціально прийнятного та намагатися перевизначити «норму».

  Як вийти з чату GroupMe

Dumplin’ надихає вас бути наполегливим і твердо протистояти тим, хто хоче вас принизити.

Чоловік на ім’я Отто кидає вас у глибину. Це ідеально показує, що незалежно від того, що кидає вам життя або на якому етапі свого життя ви опинилися, ви завжди можете змінити свій шлях. Ви можете налагоджувати зв’язки, самовдосконалюватися та відкривати спільноту, яка готова вас прийняти, навіть якщо ви спочатку не були до цього готові.

Ця натхненна історія зображує силу та любов, які ви можете знайти в інших, і те, що ніколи не пізно знайти нових людей, про яких можна піклуватися.

Сіон – короткометражний документальний фільм. Він триває лише 11 хвилин, але вражає. Він демонструє життя молодого темношкірого чоловіка, який народився без ніг і мав провести більшу частину свого життя у прийомній сім’ї. Його життя змінюється, коли він відкриває своє покликання — змагальну боротьбу.

Zion — ідеальний годинник, коли ви хочете подивитися щось надихаюче, але не маєте часу присвятити себе повнометражному фільму. Якщо ви шукаєте більше натхнення, ви завжди можете звернутися до куратора YouTube, щоб знайти більше коротких документальних фільмів.

Власна ліга розповідає (вигадану) історію про те, як жінки пробилися в американський бейсбол. Це спортивна класика, і незважаючи на вигадку, історія на екрані часом здається надто знайомою.

Фільм сповнений духу товариськості, спільної роботи для досягнення спільної мети та чудово показує, як іноді вам доводиться самому стикатися з труднощами, щоб ви могли прокласти за собою шлях, щоб інші йшли за ним.

  Що таке файли .aae? Чи можу я їх видалити?

«Шлюбна історія» пропонує поглянути на те, як починається, закінчується шлюб і все, що відбувається між ними. Це показує, що іноді все нормально закінчуватися, і насправді це може бути найкращим для всіх учасників.

Він належить до групи надихаючих фільмів, які можуть бути сумними, але зрештою викладають важливий урок. Кінець шлюбу не обов’язково означає розпад сім’ї. Це навпаки, оскільки фільм показує, як одна річ може закінчитися, але підрозділ залишається сім’єю, незважаючи на все це.

Дре Паркера виривають з дому, коли його мама отримує нову роботу. Вони викорчовують свої життя та переміщують країни, починаючи з нуля, і Дре повністю втрачений. Він знаходить малоймовірного друга в особі пана Хана, який навчає його кунг-фу у вільний час, щоб Дре міг захистити себе та подолати труднощі.

Karate Kid — це історія про подолання труднощів, досягнення та адаптацію. Зрештою він запитує вас: кунг-фу служить насильству чи миру?

Надихайтеся цими надихаючими фільмами на Netflix

Не щодня випадає нагода сісти та вибрати з такої добірки фільмів, що піднімають настрій.

Звичайно, ви можете віддати перевагу шутеру; Остання «Місія нездійсненна» Тома Круза завжди є сильним варіантом. Але замість того, щоб бити поганих хлопців, чому б не розслабитися, дивлячись фільм, який здатний змінити ваше життя?

Зрештою, якщо ви готові отримати натхнення, ці фільми Netflix можуть справді змінити життя.