10 курсів із цифрової трансформації та сертифікація, щоб підвищити свою кар’єру

Цифрова трансформація об’єднує технології для зміни бізнес-процесів, операцій і взаємодії з клієнтами.

Це вимагає від організацій надання цінності своїм клієнтам і створення гнучкої мережі, яка може працювати над підвищенням рівня задоволеності клієнтів. Це пов’язано з прийняттям більш розумних і швидших рішень за допомогою стратегій цифрової трансформації, хмари та ШІ.

Світ цифрово трансформується десятиліттями, і розвиток не зупиниться найближчим часом. Оскільки 21 століття просувається до впровадження новітніх технологій і кращих способів взаємодії, потреба в їх застосуванні в бізнесі зростає. Щоб підтримувати себе, компанії повинні зібрати команди зі знаннями та інструментами.

Щоб задовольнити цей новий світовий сценарій, компаніям потрібно скористатися допомогою спеціалістів з цифрової трансформації, які зможуть провести їх через процес і керувати всім ланцюгом трансформації. У цій статті ми розглянемо, як цифрова трансформація стає потребою часу і наскільки це гарна новина для людей, які мають справу з технологіями.

Ми також розглянемо важливість стратегів і спеціалістів із цифрової трансформації та як ви можете ними стати! Отже, якщо ви готові змінити своє життя відповідно до мінливого цифрового сценарію, ця стаття для вас.

Цифрова трансформація та клієнти

Згідно зі звітом Forbes70% компаній працюють над трансформацією свого бізнесу та використовують стратегії цифрової трансформації. 60% тих, хто вже прийняв ці стратегії, використовували їх для створення бізнес-моделей, які досягли більшого.

Відповідно до того ж звіту, дві третини конкурентних переваг, які отримують підприємства, пов’язані з моделями задоволеності клієнтів, які вони створили. Будучи ключовим гравцем, клієнт стає рушійною силою будь-якої бізнес-стратегії та надає довіри будь-якій Компанії.

Наприклад, коли світ почав ділитися анекдотами та подивитись на своє життя у Facebook (Meta), галузі перейшли до маркетингу Facebook. З появою смартфонів і доступністю цих пристроїв мобільний маркетинг набув більшої популярності.

Amazon перебудував свої стратегії, щоб зробити їх зручнішими. Netflix персоналізував свій контент і почав рекомендувати свої шоу на основі останніх переглядів передплатником. Ці зміни були впроваджені завдяки впровадженню ШІ в онлайн-формати Компанії.

Оптимізація дозволяє компаніям розробляти нові плани, які відповідають цільовій аудиторії. Оптимізація ланцюжка поставок і забезпечення безпеки користувача – це кілька аспектів впровадження цифрової трансформації, які призвели до зростання очікувань клієнтів.

Як цифрова трансформація змінить кар’єру?

Коли на ринку з’являється нова технологія, з’являється потреба в тих, хто її розуміє та може впровадити для користувачів. Подібним чином цифрова трансформація відкриває багато можливостей кар’єрного зростання.

Немає встановлених правил чи вказівок щодо цифрової трансформації, які б дозволили організаціям. Натомість деякі експерти розробляють стратегію відповідно до вимог Компанії.

Щоб зрозуміти ролі, ми повинні спочатку розглянути кілька технологій, які використовуються для цифрової трансформації організації.

Машинне навчання та ШІ: ця технологія спрямована на створення більш інноваційних інструментів і машин, які можуть покращити навички прийняття рішень Компанією та внести зміни в розробку та маркетинг продукту. AI/ML допомагає отримати розуміння точки зору користувача та створює дані на основі досвіду клієнтів у реальному часі.

Хмара: хмарні технології дозволяють компаніям захищати свої дані в одному місці та отримувати доступ до них з будь-якого місця. Це також допомагає оптимізувати робоче місце.

Автоматизація: ця технологія спрямована на створення автоматизованих завдань, які команди не можуть постійно виконувати.

Інтернет речей: IoT — це пристрої, які допомагають передавати дані для покращення управління ланцюгом поставок і збору даних.

Крім того, інші технології, такі як блокчейн, віртуальна реальність, доповнена реальність тощо, приносять користь організаціям.

  Як додати підтримку широкоформатного екрана до Netflix [Firefox]

Однак технологи – не єдині люди, які потрібні в процесі трансформації. Менеджери проектів, маркетологи, проповідники, аналітики, функціональні консультанти, менеджери ланцюгів постачання та інші ролі мають однакове значення.

Окрім них, кожна компанія повинна мати експерта чи спеціаліста з цифрової трансформації, який би керував стратегіями. Цей фахівець направить процеси в потрібне русло і допоможе керувати всім ланцюгом. Спеціаліст з цифрової трансформації принесе цифрову грамотність на стіл і не помічає функціоналістів. Зрештою, ця особа керуватиме вищезазначеними ролями та створюватиме систему для організації.

Тому існує величезна потреба в людях, які розуміють цифрову трансформацію та можуть керувати бізнес-стратегіями. Є понад 70 тисяч вакансій з цифрової трансформації на справді; це чітке уявлення про потребу в співробітниках, які можуть трансформувати бізнес.

Щоб стати частиною цієї хвилі, ви повинні дізнатися про процеси та отримати знання в цій галузі. Це не означає, що вам потрібно отримати ступінь у цій галузі або витратити багато грошей на навчання. В Інтернеті є різноманітні курси, які дають вам сертифікати та гарантію того, що гроші витрачені добре.

Як ми обговорювали, потреба у фахівцях у цій галузі зростає із зростанням конкуренції на ринку. З огляду на це, не кожен курс може дати вам належні знання про впровадження та управління. Ми підібрали кілька курсів, щоб підняти вас на новий рівень у вашій кар’єрі.

Цифрова трансформація та Індустрія 4.0 від Udemy

Цей курс для початківців від Udemy зосереджений на основи цифрової трансформації та його впровадження в організації. Також йдеться про Індустрію 4.0 і Суспільство 5.0. Усе це дасть вам глибоке розуміння цифрової трансформації та того, як вона впливає на світ навколо нас.

Курс розроблено для менеджерів рівня C, які бажають перевести свої організації в цифрово трансформований світ. Навчальна програма дасть слухачам глибокі знання про інструменти та технології з уявленнями про реальні проблеми та їх вирішення. Незважаючи на те, що курс можуть відвідувати керівники вищої ланки, він в основному призначений для тих, хто починає працювати у сфері цифрової трансформації.

Курс містить 2,5 години відео на замовлення для навчання, три статті, 32 ресурси, які можна завантажити, і доступ на все життя. Якщо ви хочете дізнатися практичні наслідки цифрового маркетингу, ви можете стати частиною цієї програми вже сьогодні.

Customer Experience (CX) в Industry 4.0 від Udemy

Як ми дізналися раніше, цифрова трансформація зосереджена на створенні покращеного досвіду користувачів. Якщо фірма хоче розвивати свій бізнес, команда повинна врахувати потреби своїх клієнтів. З огляду на це, цей курс допоможе вам зрозуміти, як багатий клієнтський досвід може допомогти вашому бізнесу.

The CX в Індустрії 4.0 дасть учням глибше розуміння клієнтського досвіду та способів використання інструментів і технологій для його покращення.

Навчальна програма зосереджена на розробці стратегій, які дозволять вам створювати інноваційні рішення для взаємодії споживачів та обслуговування клієнтів. У навчальній програмі також розглядатиметься, як індустрія 4.0 впливає на досвід людей, пов’язаних з вами. У цьому курсі також обговорюватимуться проблеми та рушійні фактори створення кращого досвіду для ваших клієнтів.

Якщо ви професіонал, який хоче будувати свій бізнес і працювати краще, ніж конкуренти, то вам слід піти на цей курс. Професійні тренери допоможуть вам розвинути бізнес і розробити перспективний план розвитку. Курс містить 6 годин відео на вимогу, 13 ресурсів, які можна швидко завантажити, і галузеві завдання, які допоможуть вам підготуватися до реальних ситуацій.

Майстер-клас цифрової трансформації від Udemy

Udemy пропонує це майстер-клас просунутого рівня щоб допомогти вам отримати величезні знання про цифрову трансформацію. Цей курс спрямований на передачу знань про цифровий світ і розробки навколо цифрових інструментів і технологій. Тренери програми мають висококваліфікованих випускників галузі, які створили різні стратегії для відомих брендів.

  Як показати панель інструментів у Chrome

Завдяки цьому курсу ви навчитеся створювати дорожню карту цифрової трансформації для галузі, в якій працюєте, керувати проектами та командами цифрової трансформації, розробляти стратегії та дієві плани, сприяти організації за допомогою правильних інструментів і технологій, визначати моделі даних і створити цінність для клієнтів.

Цей курс охоплює кілька аспектів, які допоможуть вам скласти посібник із цифрової трансформації для галузі, у якій ви працюєте. Якщо ви шукаєте підвищення або хочете створити команду для цифрової трансформації організації, тоді цей курс для вас. Цей курс підтвердить ваш досвід у цій галузі та допоможе досягти наступного рівня у вашій кар’єрі.

З цим курсом ви отримуєте 8,5 годин відео на вимогу, чотири статті, 62 ресурси, які легко завантажити, і галузеві завдання для загального оцінювання.

Цифрова трансформація від Coursera

Якщо ви новачок у сфері, Курс цифрової трансформації від Coursera дає вам більш глибокі знання про інструменти, технології, стратегії та методи, пов’язані з цифровою трансформацією. Він дає змогу відповісти на такі запитання, як те, що потрібно для досягнення досконалості в епоху цифрових технологій і сприяння процвітанню вашого бізнесу.

Курс дає вам уявлення про поточний цифровий сценарій і про те, як ви можете використовувати певні технології для створення кращих можливостей для вашої фірми. Ви навчитеся оцифровувати для своєї організації. Цей курс також навчить вас про революційні технології, цифрові тенденції, життєвий цикл конкурентоспроможності, цифрові стратегії та стратегічний менеджмент.

Coursera надає вам гнучке навчання з розкладом, який можна формувати. Цей курс є одним із чотирьох основних курсів бізнес-спеціалізації. Після завершення ви отримуєте сертифікат, дійсний в організаціях і сприймається як доказ вашої цифрової мудрості.

Цифрова трансформація майнінгу від Edx

Курс на в цифрова трансформація майнінгу дозволяє застосовувати цифрову трансформацію в ланцюжках створення вартості для оптимізації родовищ корисних копалин. Програма буде зосереджена на впливі цифрових змін на гірничодобувну промисловість та її бізнес.

Курс навчить вас на практиці точного видобутку корисних копалин, вивчаючи датчики, моделі та системи зворотного зв’язку промисловості 4.0. Програма пропонується CurtinX і дозволяє професіоналам, які розуміють основи цифрової трансформації, практикувати її в гірничодобувній промисловості. Це програма просунутого рівня, яка не вимагає попередньої умови; однак програма розроблена з інженерної точки зору. Тому знання того ж буде плюсом.

Це 8-тижневий курс, який дозволяє працювати над предметом 4-5 годин на тиждень. Навчання є доступним і гнучким, тому ви можете отримати до нього доступ у будь-який час.

Цифрова стратегія та трансформація від Edx

Курс спеціально розроблений, щоб зосередитися на стратегічні напрями цифрової трансформації. Це курс для вас, якщо ви хочете працювати у відділі стратегії та планування організації та допомагати створювати можливості для зростання.

Завдяки цьому курсу учень буде навчений принципам створення стратегії, відображення цифрової трансформації в компаніях, визначення рівня цифрової готовності бізнесу та створення дорожніх карт успіху. Навчальна програма охоплює основи та керівні методики, які допоможуть вам зрозуміти цифровий маркетинг у цілому, перш ніж переходити до його стратегічної частини.

Курс пропонує заклад TecdeMonterreyX і вимагає від учнів мати ступінь бакалавра. Це програма просунутого рівня, яка фокусується на управлінні бізнесом як предметі. Це 4-тижнева програма, і учень повинен витрачати 5-8 годин на тиждень, щоб отримати найкраще від програми та досвіду навчання.

Програма аспірантури з цифрової трансформації від Simplilearn

Ця програма, розроблена KPMG і надана у співпраці з Університетом Пердью, зосереджена на просунутий рівень розуміння цифрової трансформації. Курс допоможе вам створити основу для цифрової трансформації вашої організації.

Навчальна програма допоможе вам визначити можливості для збоїв у галузі, в якій ви працюєте. Ви навчитеся створювати процеси, які забезпечують позитивний відгук клієнтів і продукти, які більше цінуються на ринку.

Під час цього курсу експерти допоможуть вам скласти карту шляху користувача, створити прототипи та фреймворки, навчитися створювати діаграми спорідненості та створювати рамки цифрових руйнувань і спільних інновацій. Курс допоможе вам отримати навички гнучкої трансформації бізнесу та штучного інтелекту, а також основні навички, необхідні для оволодіння темою цифрової трансформації.

  Якісний Vs. Кількісні дані для початківців

Цей 6-місячний курс вимагає від вас 5-10 годин на тиждень, щоб навчитися трансформувати бізнес, у якому ви працюєте, і свою кар’єру.

Цифрова трансформація від Executive Berkley

Цей курс від Berkley призначений для співробітники асоційованого рівня запровадити цифрову трансформацію бізнесу. Мета курсу — допомогти слухачам зрозуміти цифрову трансформацію та реалізувати план дій у своїй організації.

Програма навчить вас взаємодіяти з даними, технологіями та людьми, щоб використовувати їх і сприяти величезному зростанню галузі. Ви розумієте аналіз отриманих даних і їх впровадження за допомогою стратегій для покращення взаємодії з клієнтами.

Berkley розуміє необхідність виживання та створення цінності в цьому цифровому світі та надає учням усі інструменти, необхідні для досягнення досконалості. Навчіться впроваджувати цифрові рішення, керувати захистом даних і керувати організаційною трансформацією.

Цей курс допоможе учням глибше зануритися в тему через теоретичне та практичне навчання. Середній рівень організації може пройти цей курс для професіоналів і керівників вищого рівня.

Програма цифрової трансформації Stanford Online

Стенфордська школа інженерії запропонував вам курс, присвячений питанням «що, якщо» та «як» цифрової трансформації. Завдяки цьому курсу ви зможете зрозуміти реалізацію стратегій цифрової трансформації.

Програма допомагає учням зрозуміти поточну ситуацію на ринку через факти та цифри. Це дозволяє учням співпрацювати на різних ринках, аналізувати дані для прийняття більш ефективних рішень, створювати команди, які добре знаються на цифрових технологіях, і вчитися застосовувати штучний інтелект у щоденних завданнях цифрової трансформації.

Курс призначений для людей, які шукають більш повного розуміння світу маркетингу та пристрасті до створення технічних змін, які сприятимуть покращенню взаємодії з користувачем. Яким би не був сценарій, цей курс допоможе вам зробити революцію у вашій організації та досягти успіху в кар’єрі.

Цифрова трансформація від eCornell

Це Програма сертифікатів eCornell допоможе вам стати експертом у цифровій трансформації. Учень може внести значні організаційні зміни за допомогою посібника з цифрової трансформації та стратегій, які навчаються в класі.

Програма спрямована на те, щоб допомогти вам створити проривні бізнес-ідеї та втілити їх разом із вашою командою. Після завершення цього курсу учень зможе ефективно перевіряти політику цифрової трансформації Компанії, створювати інновації та можливості, проводити аналіз для створення цінності, покращувати бізнес-моделі та реалізовувати плани цифрових інновацій. Ви зможете спрямувати команди на шлях повного реформування та модифікації.

Цей курс призначений для бізнес-лідерів, технічних директорів і підприємців. Це 2-тижневий курс, який вимагає від вас 3-5 годин на тиждень. Ця програма проводиться онлайн провідним факультетом цифрової трансформації.

Підводячи підсумки

Мета цифрової трансформації полягатиме в тому, щоб задовольняти очікування клієнтів і створювати кращі за конкурентів. Компанії повинні зосередитися на відповіді на запитання: чи їхні послуги вирішують проблеми клієнтів і чи роблять це краще, ніж інші на ринку?

Цифрова трансформація також трансформує робоче місце шляхом впровадження більш ефективних стратегій замість існуючих. Після того, як Covid-19 змусив світ працювати віддалено, структура офісів змінилася. Це призвело до того, що офіси запровадили різні цифрові способи взаємодії. Цифрові технології були інтегровані в системи компанії, і співробітникам довелося адаптуватися до цих мінливих сценаріїв, включно зі старшими співробітниками.

Якщо ви захоплений технологом, прагнете трансформації або хочете прискорити свою кар’єру, тоді ці курси для вас!