10 доповнень для безпеки веб-переглядача для забезпечення конфіденційності – найкращі інструменти захисту

Незалежно від того, наскільки прогресують технології, ми завжди будемо вразливими до небезпечних онлайн-загроз.

Наша конфіденційність і загальна безпека ніколи не знаходяться в надійних руках, і ми маємо нести відповідальність за те, щоб щось з цим зробити, навіть якщо це має незначне значення. Деякі з вас, можливо, зберігали особисті дані чи навіть фінансову інформацію в Інтернеті, і захист їх від оприлюднення є першочерговим.

Мало того, користуючись Інтернетом, ви також наражаєтеся на багато вірусів, шкідливих програм, програм-вимагачів та інших неприємних загроз. Маючи досвід, я можу з легкістю сказати вам, що бути їх жертвою неприємно. Ви втратите багато часу, даних і душевного спокою.

Щоб усунути ці проблеми, існує різноманітне антивірусне програмне забезпечення, але якщо ви не любите їх використовувати, то можете поглянути на ці додатки для безпеки браузера.

Це забезпечить безперебійний перегляд веб-сторінок без будь-якої небезпеки. Якщо це звучить як те, що ви б використали, тоді давайте перейдемо до списку. 🙂

Безпека браузера Avira

Відомий тим, що надає найкращі послуги безпеки, Безпека браузера Avira подбає про захист вашої конфіденційності та забезпечить безпечний досвід серфінгу. Ви можете додати це доповнення до своїх браузерів Firefox, Opera та Google Chrome.

Після встановлення він може блокувати дратівливу та заражену рекламу, запобігати відвідуванню підозрілих веб-сайтів і повністю позбавляти компаній способів стежити за вами. Крім того, ви також можете запобігти викраденню браузера (так, це існує) і виявити небажані програми для видалення.

Як додаткова функція, він також знаходить найкращі пропозиції на товари під час покупок. Це доповнення можна завантажити та використовувати абсолютно безкоштовно.

Avast Online Security

Ви можете отримати розширений захист від фішингу та небезпечних веб-сайтів, використовуючи Avast Online Security. Він заздалегідь попереджає вас, якщо веб-сайт, який ви відвідуєте, є небезпечним або має погану репутацію. Ви також можете налаштувати сповіщення, якщо за вами стежать в Інтернеті.

  Як додати музику до своєї публікації Tik Tok

Однією дивовижною особливістю є те, що це доповнення показує оцінку зірочками для кожного веб-сайту, щоб ви могли легко розрізнити, що безпечно, а що ні. Рейтинги базуються на їхній клієнтській базі в 400 мільйонів, причому вони оцінюють кожен веб-сайт, який вони відвідують, для благополуччя інших користувачів, і ви також можете це зробити.

Avast Online Security можна використовувати в Google Chrome безкоштовно.

Adblock Plus

Adblock Plus це надбудова з відкритим вихідним кодом, яка може блокувати спам-рекламу та підтримувати безпечний веб-перегляд. Він працює для різних браузерів, включаючи Google Chrome, Firefox, Opera і Safari. Не тільки це, але ви також можете використовувати це в браузерах телефонів Android та IOS.

Adblock Plus згадується на провідних видавничих веб-сайтах, таких як TechCrunch і Business Insider, лише з метою надання чудових послуг.

Він блокує спливаючі відео, миготливі банери, зловмисне програмне забезпечення та додатки для відстеження. У результаті ви помітите, що ваш веб-сайт стає набагато легшим і швидшим. Користуватися цим доповненням можна абсолютно безкоштовно.

Malwarebytes Browser Guard

Доступно для Google Chrome і Firefox, Malwarebytes Browser Guard фільтрує цю неоднозначну рекламу, запобігає шахрайству та блокує трекери.

У наші дні шахраї технічної підтримки повсюди, тому це доповнення приділяє особливу увагу цій сфері та береться за вас. Після ввімкнення вам не доведеться турбуватися про викрадення браузера, блокування браузера та інші тактики шахрайства.

Він зупиняє зловмисне програмне забезпечення, дратівливі спливаючі вікна та повністю захищає вашу конфіденційність. Ніби всього цього було недостатньо, Malwarebytes Browser Guard також прискорює роботу в Інтернеті. Ви можете завантажити та використовувати це рішення абсолютно безкоштовно.

DuckDuckGo

Ви можете легко захистити свою особисту інформацію та загальну конфіденційність за допомогою DuckDuckGo. Ця компанія завжди займала перше місце, коли мова йшла про безпеку та захист, тому ви можете повністю покластися на їхні послуги.

У цьому додатку є цікава функція під назвою «Рівень конфіденційності», яка фактично повідомляє вам, наскільки веб-сайту можна довіряти до та після застосування захисту. Це виводить цитату «Запобігти краще, ніж лікувати» на зовсім інший рівень, і я не скаржуся.

  Як оновити до Ubuntu 21.04

Ви також можете зберегти свою історію пошуку приватною та заблокувати будь-які трекери, які стежать за вами. Крім того, DuckDuckGo змушує сайти використовувати зашифровані з’єднання, коли вони доступні, щоб ваші дані були добре захищені.

Ви можете використовувати це доповнення на своїх мобільних телефонах, а також у браузері на робочому столі.

uBlock Origin

uBlock Origin — це ще одне дивовижне доповнення, яке працює швидко та добре виконує свою роботу. Він може блокувати спам-рекламу, трекери та сайти зловмисного програмного забезпечення за допомогою кількох списків фільтрів, як-от EasyPrivacy та EasyList. Цей додаток має кілька режимів на вибір, і «Розширений режим» є одним із них, який блокує всі запити сторонніх мереж, якщо це не дозволено вами.

Після встановлення ви побачите, що кілька фільтрів уже ввімкнено. Ви можете побачити кожну з їхніх цілей і вимкнути їх відповідно до ваших потреб. uBlock Origin підтримується кількома браузерами, зокрема Гугл хром і Firefox.

HTTPS скрізь

Ви можете зашифрувати кожен веб-сайт, який відвідуєте HTTPS скрізь. Він використовує розумну технологію, яка може переписувати запити до веб-сайтів у мережі, щоб ви могли переглядати їх із дуже безпечної точки зору. Не кожен ресурс в Інтернеті підтримує протокол HTTPS, тому цей додаток дійсно вирішує цю проблему раз і назавжди.

Ви можете безкоштовно завантажити та використовувати це доповнення в мобільному та настільному браузерах. Він доступний для більшості відомих.

Ghostery

Наповнений масою дивовижних функцій, Ghostery робить набагато більше, ніж просто забезпечує безпечний досвід перегляду. Ви можете блокувати трекери, перевіряти та аналізувати їх, блокувати рекламу та навіть пришвидшити перегляд. З огляду на те, що це доповнення є відкритим кодом, ви отримуєте повну прозорість.

Ви також можете скористатися їхньою функцією приватного пошуку, яка підтримується Cliqz, щоб заощадити час і обсяг даних. Ghostery був запущений у 2009 році і з того часу став одним із найкращих варіантів для безпеки веб-переглядача з понад 7 мільйонами активних користувачів. Ви можете завантажити це безкоштовно в Apple Store, Windows, Google Chrome, а також на мобільних пристроях.

  Приєднуйтесь до бета-програми Apple і отримайте збірки Mavericks

Privacy Badger

Privacy Badger автоматично блокує все, що суперечить згоді користувача, наприклад схематичну рекламу та трекери. Після встановлення він виявляє підозрілі дії на веб-сайтах, які ви відвідуєте, і повідомляє вашому браузеру більше не завантажувати їх сторінки. Таким чином ви перестанете відвідувати ці джерела, і вас не відстежуватимуть.

Він переглядає файли cookie, відбитки пальців на полотні та інші методи відстеження, щоб дізнатися, чи з веб-сайтом щось не так. Чудова річ у цьому додатку полягає в тому, що він призначений для однієї мети, і він досить добре виконує свою роботу в цьому. Ви можете завантажити та використовувати його в різних браузерах, як-от Google Chrome, Firefox і Opera.

TunnelBear

Дуже легкий і простий в установці, TunnelBear захищає вашу конфіденційність і утримує вас від хакерів і зловмисних атак. Він має надзвичайно простий дизайн, але може з легкістю впоратися з деякими складними завданнями.

Після встановлення цього доповнення воно шифрує ваші дані веб-перегляду та часто перевіряє, щоб переконатися, що немає проблем із безпекою. Крім того, він забезпечує велику швидкість, має вбудований VPN і йому довіряють понад 21 мільйон користувачів у всьому світі.

TunnelBear працює на всіх провідних браузерах і операційних системах.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище додатки безпеки допоможуть вам зробити веб-перегляд безпечнішим і захистять ваші дані від мас.