10 генераторів сіток CSS для візуального створення складних макетів

Categories:

Каскадні таблиці стилів, CSS, залишаються одним із наріжних каменів інтерфейсної розробки. CSS — це не мова програмування, а декларативна мова, яка описує, як мають бути представлені кольори, шрифти та макети в мовах розмітки, таких як HTML і XML.

CSS дуже широкий. CSS Grid Layout представляє систему компонування на основі сітки зі стовпцями та рядками. Розмітка сітки полегшує створення макетів, ніж використання таблиць.

Щоб продемонструвати, як працює CSS Grid Layout, ми можемо взяти цей код;

<!DOCTYPE html>

<html lang="en">

<head>

    <meta charset="UTF-8">

    <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge">

    <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

    <title>Document</title>

    <style>

.the-grid {

  display: grid;

  grid-template-columns: auto auto auto;

  background-color: #2196F3;

  padding: 10px;

}

.grid-item {

  background-color: rgba(30, 148, 38, 0.8);

  border: 1px solid rgba(0, 0, 0, 0.8);

  padding: 10px;

  font-size: 20px;

  text-align: center;

}

</style>

</head>

<body>

<div class="the-grid">

  <div class="grid-item">1</div>

  <div class="grid-item">2</div>

  <div class="grid-item">3</div>  

  <div class="grid-item">4</div>

  <div class="grid-item">5</div>

  <div class="grid-item">6</div>  

</div>

</body>

</html>

Коли ви візуалізуєте наведений вище код програми, ви отримаєте наступне;

Що таке CSS Grid Layout Generator і навіщо його використовувати?

Ви можете використовувати наведений вище підхід для створення складних візуальних макетів. Однак замість того, щоб писати весь код, ви можете використовувати генератори макетів сітки; ці інструменти надають готові до використання блоки коду CSS Grid Layout, які можна легко налаштувати, які можна використовувати у своїй веб-програмі.

Якщо ви використовуєте CSS Grid Layout Generators, ви отримаєте наступні переваги;

 • Скорочений час розробки: генератори дозволяють копіювати та вставляти блоки коду, які можна використовувати у своїй веб-програмі.
 • Узгоджений дизайн: хороший додаток повинен мати узгоджений дизайн на всіх своїх сторінках. Ви можете досягти цього, якщо використовуєте CSS Grid Generator для сіток у своїх програмах.
 • Ви можете використовувати їх як інструменти для навчання: ви можете вивчити параметри та налаштування, які надає генератор, щоб зрозуміти, як CSS Grid Layouts працюють під капотом.
 • Може допомогти вам створити складні макети. Створення складних макетів може зайняти багато часу. На щастя, ви можете отримати генератори, які допоможуть вам створювати макети лише за допомогою кількох налаштувань.

Це кілька генераторів сітки CSS, які можна використовувати для створення макета, який вам подобається

Grid LayoutIt

Grid LayoutIt генерує код макета CSS, дозволяючи дизайнерам визначати сітки та вибирати області для своїх програм.

  Життєвий цикл розробки програмного забезпечення (SDLC): повний посібник

Ключові особливості:

 • Різноманітність макетів: Grid LayoutIt дозволяє створювати явну або неявну сітку відповідно до ваших потреб.
 • Можливість налаштування: цей інструмент дозволяє перезаписувати код, переписувати та додавати елементи відповідно до ваших потреб.
 • Простий у використанні: ви можете використовувати генератор Grid LayoutIt, навіть якщо ви не розумієте, як писати код.
 • Режим попереднього перегляду: ви можете візуалізувати, як код відображатиметься у вашій програмі, описуючи розміри.

Grid LayoutIt — це інструмент із відкритим кодом, код якого розміщено на GitHub.

CSS Grid Layout Generator від Angry Tools — це інструмент, який дозволяє дизайнерам створювати двовимірний макет на веб-сторінці. Цей інструмент надає користувачам основи сіток CSS, пояснюючи основи макета сітки; контейнер сітки та елемент сітки.

Ключові особливості

 • Простий у використанні: CSS Grid Layout Generator має простий інтерфейс користувача, за допомогою якого можна вибрати ідеальний макет сітки.
 • Можливість налаштування: ви можете налаштувати стовпці шаблону сітки, рядки шаблону сітки та спосіб відображення в сітці проміжків і висоти ваших сіток.
 • Кілька макетів на вибір: макети сітки інструментів для різних функцій, таких як макети сторінок, тарифні плани, односторінкові програми, шахові дошки та колажі.
 • Режим попереднього перегляду: цей інструмент має онлайн-компілятор, який дозволяє попередньо переглядати макет сітки перед експортом у вашу програму.

Генератор CSS Grid Layout Generator від Angry Tools є безкоштовним інструментом.

CSS Grid Layout Generator.pw

CSS Grid Layout Generator.pw — це генератор сітки з неявними доріжками сітки. Цей інструмент постачається з онлайн-компілятором, який дозволяє візуалізувати, яким буде ваш код, перш ніж експортувати його в програму.

Ключові особливості

 • Можливість налаштування: у цьому інструменті є вкладка налаштувань, яка дозволяє налаштувати макети сітки відповідно до ваших потреб. Ви можете додавати, коригувати або видаляти елементи з представленого шаблонного коду.
 • Чуйний: цей інструмент дозволяє створювати макети сітки відповідно до різних розмірів екрана.

CSS Grid Layout Generator.pw — це безкоштовний проект із відкритим кодом.

Генератор випадкових сіток CSS

Random CSS Grid Generator — це генератор сіток, розміщений на Codepen.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: ви можете просто скопіювати та вставити код із цього інструменту у свою програму.
 • Можливість налаштування: Генератор випадкової сітки CSS дозволяє додавати або видаляти елементи відповідно до ваших потреб. Ви також можете встановити кількість стовпців у своїй сітці, причому три є найменшими, а 12 – максимальними.
 • Можливість вбудовування: замість того, щоб копіювати код, ви можете вставити його у свою програму для зручності посилання.
  Як тимчасово увімкнути режим «Не турбувати» на iPhone

Random CSS Grid Generator — це безкоштовний інструмент.

Генератор CSS Grid

Цей CSS Grid Generator дозволяє веб-дизайнерам встановлювати кількість і одиниці стовпців і рядків для створення CSS-сіток. Незважаючи на те, що інструмент простий, ви можете створювати складні макети, які адаптуються до різних розмірів екрана.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: вам не обов’язково бути веб-розробником або дизайнером, щоб використовувати цей інструмент. Інструмент простий; вам просто потрібно ввести цифри та створити код.
 • Можливість налаштування: CSS Grid Generator поставляється з кодом за замовчуванням. Однак ви можете налаштувати його, щоб визначити кількість рядків і стовпців у сітці.
 • Режим попереднього перегляду: ви можете візуалізувати, як сітки відображатимуться у веб-програмі, перш ніж експортувати код.

CSS Grid Generator — це безкоштовний проект із відкритим кодом.

Грідді

Griddy — це простий інструмент для вивчення сітки CSS і додавання макетів сітки до вашої програми. Сітки CSS із цього інструменту можна використовувати в усіх основних браузерах, таких як Chrome, Safari та Firefox.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: ви можете використовувати Griddy, навіть якщо ви не знайомі з CSS.
 • Онлайн-компілятор: Ви можете візуалізувати сітки за допомогою онлайн-компілятора цього інструменту, перш ніж скопіювати код у свою програму.
 • Настроюваний: цей інструмент дозволяє додавати стовпці та рядки та регулювати проміжки між рядками та стовпцями сітки.

Griddy — безкоштовний інструмент.

Grid Wiz

Grid Wiz — це інструмент, який можна використовувати для створення фреймворків CSS Grid.

Grid Wiz — пакет npm; який можна встановити за допомогою цієї команди;

npm інсталювати grid-wiz

Щоб почати використовувати цей інструмент, ви повинні імпортувати його як;

імпорт gridWiz з “grid-wiz”;

Ключові особливості:

 • Можливість налаштування: ви можете налаштувати різні аспекти своїх сіток, наприклад розмір, кількість стовпців, межі та поля.
 • Чуйний: ви можете використовувати макети сітки, створені за допомогою цього інструменту, на пристроях із різними розмірами екрану.
 • Поставляється з онлайн-компілятором: Grid Wiz генерує код і запускає сервер розробки, щоб допомогти вам візуалізувати свій код.

Grid Wiz — це безкоштовний проект із відкритим кодом.

  Що таке браузер Brave і як він порівнюється з Chrome?

ZURB CSS Grid Builder

ZURB CSS Grid Builder — це гнучкий фреймворк для сіток, який допомагає користувачам проектувати та створювати прототипи сіток у веб-додатках.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: вам не потрібно нічого встановлювати у своїй програмі, щоб використовувати ZURB CSS Grid Builder. Налаштуйте сітки на свій смак і скопіюйте та вставте код у свою програму.
 • Можливість налаштування: ви можете змінити різні речі, наприклад кількість стовпців, ширину жолоба, ширину екрана та ширину стовпця.
 • Режим попереднього перегляду: ви можете попередньо переглянути, як сітки виглядатимуть у вашій остаточній програмі, використовуючи її онлайн-компілятор.

ZURB CSS Grid Builder — це безкоштовний інструмент.

Генератор простих сіток CSS

Ng Simple Css Grid Generator — це генератор CSS Grid на основі Angular, який ви можете використовувати у своїх проектах Angular.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: вам не потрібно знати Angular або CSS, щоб використовувати Ng Simple CSS Grid Generator.
 • Можливість налаштування: Ви можете додавати/вилучати елементи div, налаштовувати рядки та стовпці шаблону та встановлювати висоту елементів div за допомогою онлайн-редактора цього інструменту.
 • Поставляється з онлайн-компілятором: ви можете візуалізувати, як сітки відображатимуться у вашій програмі, оскільки цей інструмент запускає сервер розробки.

Ng Simple CSS Grid Generator — це безкоштовний інструмент із відкритим кодом.

Цей CSS Grid Generator від CSS Supertools дозволяє генерувати складні макети сітки після вказівки рядків і стовпців.

Ключові особливості:

 • Простий у використанні: інструмент має стандартний шаблонний код для сітки з двома рядками та трьома стовпцями. Ви можете скопіювати та вставити цей код таким, яким він є, і використати його у своїй програмі.
 • Можливість налаштування: ви можете регулювати кількість рядків і стовпців і змінювати поділ на комірку, стовпець і проміжки між рядками.
 • Чуйність: макети сітки, створені за допомогою CSS Grid Generator від CSS Supertools, реагують на різні розміри екрана.

CSS Grid Generator від CSS Supertools — це безкоштовний інструмент.

Висновок

Макети CSS Grid Layouts можуть бути цінними інструментами для розробників/дизайнерів, яким потрібні прості у використанні, візуально привабливі та узгоджені макети у своїх веб-додатках. Наявність CSS Grid Generators дає змогу втілити вашу уяву в життя.

Вибір генератора буде залежати від ваших кінцевих цілей, смаків і уподобань. Бувають випадки, коли ви можете використовувати більше одного генератора в одній програмі.

Ви також можете дослідити деякі найкращі бібліотеки анімації CSS для проектів веб-дизайну.