10 віртуальних криголамів, щоб познайомитися зі своєю віддаленою командою

У культурі віддаленої та гібридної роботи після пандемії знайомство зі своєю командою може бути складним завданням.

Але ви також хочете, щоб ваш відділ або проектні групи знали кожного члена, щоб створити культуру спільної роботи.

Ось і віртуальні криголами. Ці ігри або заняття однаково підходять для дистанційних, гібридних і робочих на місці. Нові та існуючі співробітники знайомляться один з одним і не соромляться працювати разом над проектами чи завданнями.

Продовжуйте читати, щоб знайти неймовірно легкі віртуальні льодоламки, які можна практикувати на робочому місці, у віртуальних зустрічах, онлайн-класах, віддалених офісах тощо.

Культура віддаленої роботи в постпандемічному світі

До пандемії COVID-19 дистанційна робота або робота з дому була перевагою лише кількох працівників компанії. Під час пандемії COVID-19 віддалена робота стала необхідною для виживання бізнесу.

Але як щодо постпандемічного світу?

Після пандемії деякі цифрові компанії все ще вирішують працювати віддалено. Оскільки це зменшує накладні витрати на функціонування компанії. Однак існують також ризики віддаленого керування командою.

Незважаючи на всі труднощі, пов’язані з віддаленою роботою, деякі життєво важливі дослідження ринку та статистика показують, що віддалена робота стала трендовою культурою. Нижче ви можете знайти кілька підібраних прикладів:

  • За даними Findstack, 16% компаній є повністю віддаленими, а 40% підприємств обрали гібридну модель роботи.
  • Інші достовірні дані опитування Owl Labs показують, що 84% опитаних працівників у США віддають перевагу віддаленій роботі навіть із скороченням зарплати.
  • Те ж опитування Owl Labs також показало, що віддалені співробітники почуваються на 22% щасливішими, ніж ті, хто працює на сайті.
  • Intuition провела опитування щодо віддаленої роботи серед 669 керівників компаній, і 78% цієї групи заявили, що розглядають віддалену співпрацю як довгострокову стратегію ведення бізнесу.

Проблеми роботи з віддаленими командами

#1. Спілкування в реальному часі

Віддалена робота асинхронна.

Ви можете надіслати SMS або зателефонувати члену команди для негайної допомоги. Але колега може бути недоступний миттєво. Щоб допомогти, вам потрібно буде зачекати, доки хтось з’явиться в груповому каналі Slack.

#2. Співпраця

Не можна раптово скликати всю команду на збори. Ви повинні планувати кожну зустріч принаймні на 10-15 хвилин заздалегідь.

#3. Ізольоване почуття

Під час роботи вдома працівники зазвичай почуваються ізольованими в робочий час. У звичайному робочому місці ви можете зв’язатися з іншими колегами особисто, якщо ви застрягли на роботі. У WFH така експертна допомога недоступна.

#4. Представляємо нових співробітників

Представляти нових співробітників за допомогою повідомлень Slack у загальному каналі компанії або команди є складним завданням.

#5. Збалансування професійного та особистого життя

Працюючи з домашнього офісу, може виникнути спокуса поринути у ваше домашнє життя. Крім того, якщо ви трудоголік, ви завжди будете працювати за своїм ноутбуком.

Отже, збалансувати роботу та життя також є проблемою.

#6. Відволікання

У домашньому офісі є різні відволікаючі фактори. Члени сім’ї пересуваються; діти шумлять, домашні тварини намагаються привернути вашу увагу, гості, продавці тощо.

Такі відволікання можуть легко знизити концентрацію на роботі.

#7. Адміністративний нагляд

Команда бізнес-адміністраторів має завжди переглядати багато програм, електронних таблиць і електронних листів, щоб керувати робочою силою.

#8. Управління часом

Ведення табелів обліку робочого часу в додатковій програмі, своєчасний прихід і вихід з роботи, перегляд усіх виставлених годин тощо – ось деякі додаткові завдання, які вам потрібно виконати.

Отже, усі перераховані вище виклики сприяють загальній продуктивності компанії чи окремої команди, особливо під час спільної роботи.

Ice Breaker Games, щоб знати своїх віддалених колег

Коли йдеться про забезпечення кращої командної роботи, віддалені команди повинні зосередитися на зв’язках. Коли ваші колеги мають міцний зв’язок один з одним, команди стануть більш продуктивними.

Деякі організації можуть наголошувати на індивідуальній продуктивності, але це не так важливо, як почуття спільності серед членів команди.

Ви можете запитати, як розвинути кращі зв’язки між товаришами по команді, особливо коли вони знаходяться в різних віддалених місцях? Відповідь – криголами.

Icebreak відноситься до діяльності та ігор, які допомагають почати розмову між співробітниками. Метою цих заходів є «зламати лід», який може існувати між старими працівниками та новими працівниками. Коли лід трісне, колеги зможуть краще пізнати один одного.

Айсбрейк — це перевірений підхід до знайомства нових людей з членами команди у веселій формі. Це дозволяє обом сторонам познайомитися один з одним і почати розвивати зв’язки.

Злиття відділу та компанії – це ще один випадок, коли ви можете організувати віртуальну подію, що розбиває кригу. Коли обидві групи людей дізнаються одна одну, початкові сумніви та вагання зникнуть, а почуття довіри зросте.

Ці віртуальні льодолами — це те саме, але деякі через відеодзвінки. Існує велика різноманітність криголамів, але в основному вони належать до трьох основних категорій:

  • Діяльності
  • Ігри
  • Питання

Незалежно від того, який метод розбиття льоду ви використовуєте, він може бути лаконічним або детальним залежно від часу чи ресурсів, які у вас є для цих заходів. Наприклад, якщо у вас невелика команда, ставте їм запитання про них самих або залучайте їх до ігор — чудові способи зламати лід.

Якщо ви хочете, щоб у вашій віртуальній команді були розбійники льоду, заплануйте їх на початку відеоконференції. Проте компаніям варто уникати організації подібних заходів, коли зустрічі мають обговорювати якусь кризу.

Переваги віртуальних криголамів

#1. Знайомство з членами команди

Віртуальні криголамки позбавляють від незручності дистанційно представлятися команді. Оскільки під час гри всі представляють себе, це виглядає весело.

#2. Представлення нових співробітників

Насильницьке професійне навчання Сексуальні домагання

У віртуальних і гібридних робочих культурах залучення нових співробітників може стати веселішим і привабливішим. Це також обійдеться вам дешевше. Вам просто потрібно зіграти в гру Ice Breaker, використовуючи свої ресурси онлайн або перевівши команду на віртуальну платформу для створення команди.

#3. Створення атмосфери співпраці

Люди, які об’єднуються для виконання веселих заходів, несуть той самий дух у спільній роботі. Тепер, коли бар’єр зник, і ви вже грали з членом команди, стало легко ділитися робочими ідеями та рішеннями з колегою.

#4. Стимулює творчість

Ви можете приділити від 10 до 15 хвилин для віртуальних ігор «Лиголам», які стимулюють творчість членів команди. Ця практика ефективна перед проведенням мозкового штурму для розробки продуктів, веб-сайтів, програм тощо.

#5. Побудова командного зв’язку

Керівники команд можуть легко налагоджувати стосунки зі своїми командами за допомогою віртуальних подій. Ви можете змішатися з командою менш професійно, поділитися особистим досвідом і заслужити їх довіру.

#6. Ефективно спілкуйтеся

Коли ви берете участь у сесії ice breaker, ви вивчаєте відповідні способи спілкування з різними членами групи. Комусь подобається особистий підхід, а комусь професійні тексти і так далі.

#7. Адаптуватися до нової команди

Віртуальні криголами дуже ефективні у створенні довіри між командами з різних спектрів роботи.

Крім того, бізнес-менеджери використовують цю техніку сприяння, щоб представити команди з різних компаній після злиття бізнесу.

Перед початком сесії у вас може виникнути багато запитань про інші команди. Коли бар’єр зникає, справді легко довіряти один одному в новій команді чи компанії.

Оскільки ви пережили важливість організації віртуальних подій для віддаленої команди, можливо, ви шукаєте цікаві ігрові ідеї. Нижче ми коротко поділимося деякими видами діяльності, пов’язаними з розбивкою льоду:

Гра «Дві правди і брехня».

Це популярний льодокол, у який команди можуть грати віртуально. У цій грі працівник скаже три твердження про себе. З них два будуть вірними, а одне – хибним. Інші учасники повинні з’ясувати, яка з них брехня.

Дрібниці

Trivia — це гра, яка витягує з людей конкурентоспроможність. Навіть ті працівники, які соромляться творчості, не забаряться від душі взяти участь у цій грі.

У цю гру можна грати індивідуально, або ви можете розділити їх на кілька команд. Розміщення нових співробітників із досвідченими працівниками сприяє налагодженню зв’язків між ними.

Розкажіть нам анекдот «стук-стук».

Якщо ви хочете, щоб події, що розбивають лід, були сповненими веселощів і сміху, настав час включити кілька жартів. Деякі з вас можуть подумати, що ці жарти для дітей, але деякі з них настільки смішні, що ви не можете перестати сміятися.

Поділіться мемом

У цю еру соціальних мереж більшість із нас любить ділитися мемами. Команди можуть включити цю діяльність у свої події, що розбивають лід, і попросити кожного поділитися своїм улюбленим мемом. Ви також можете попросити команду поділитися мемом, який описує їх особистість.

Крім того, якщо хтось зацікавлений у створенні мемів самостійно, вони можуть поділитися своїми мемами з командою. Таким чином, ви також можете дізнатися, хто є креативним у вашій команді.

Поділіться фотографіями свого улюбленця

Якщо у більшості членів вашої команди є домашня тварина, попросити їх поділитися фотографією свого домашнього улюбленця під час зустрічі – чудовий спосіб зламати лід. Коли хтось ділиться фотографією, інший ставитиме запитання про тварину, як-от її ім’я, вік, звички та характер.

Таким чином, коли кілька членів команди мають ту саму тварину або її породу як свого вихованця, це стає лише питанням часу, коли між ними виникне тісний зв’язок із цього питання.

Віртуальний книжковий клуб

Ця діяльність відрізняється від усіх інших завдань та ігор, що розбивають лід. Це не гра, яку влаштовуєш один раз. Організації можуть проводити регулярні зустрічі віртуального книжкового клубу для своїх співробітників, де люди обговорюють нещодавно прочитані книги та їхні відгуки про них.

Ця діяльність дозволяє дізнатися, хто з їхніх колег має схожі книжкові переваги. Вони також можуть запитати пропозицію книг певного жанру.

Ця чи інша гра

У цю гру досить легко грати, навіть якщо учасники підключені віртуально. Ведучий може запропонувати членам команди два варіанти і з’ясувати, якому з них кожен віддає перевагу. Варіанти можуть бути смішними, нудними або дратівливими.

Поділіться чимось унікальним про своє місто, не називаючи своє місто

Небагато віртуальних криголамів є такими ідеальними, як ця гра для команди, яка працює віддалено. Тут співробітники розповідають про нові особливості свого міста, не розкриваючи назви міста, а інші мають її вгадати.

Коли хтось новий приєднується до команди, ця гра буде дуже веселою, якщо HR не розкриє назву міста заздалегідь.

Загадки

Хоча дрібниці включають кілька серйозних або цікавих запитань, загадки можуть бути цікавим способом зламати лід серед товаришів по команді. Знову ж таки, це можна грати індивідуально або командою.

Якщо ваші співробітники живуть у різних куточках світу, ви можете попросити їх поділитися місцевими загадками та перевірити, чи знають інші відповіді. Учасники також можуть обговорити, чи схожі деякі іноземні загадки на місцеві.

Щоденний Wordle

Сьогодні всі грають у Wordle і діляться своїми результатами в соціальних мережах. Але ви також можете зробити те саме під час наради, що розбиває льодохід, для кращого спілкування в команді. Якщо ваші співробітники грають у подібні ігри, вони також можуть поділитися своїми результатами в цих подіях.

Заключні слова

Якщо вам як керівнику команди важко почати спільну роботу чи мозковий штурм, ви можете зіграти зі своєю командою в будь-яку з наведених вище ігор. Це одні з найефективніших фасилітаційних вправ, які долають професійні бар’єри та дозволяють співробітникам об’єднатися.

Також ознайомтеся з деякими життєво важливими командними заходами та інструментами WFH для малого та середнього бізнесу та стартапів.