10 веб-сайтів із безкоштовними оголошеннями для малого бізнесу

Categories:

Із зростанням конкуренції майже в кожному розділі підприємства знаходять нові шляхи та платформи, щоб отримати конкурентну перевагу.

Завдяки різноманітним веб-сайтам оголошень, які пропонують безкоштовні рекламні можливості. Це дозволяє компаніям рекламувати свої продукти та послуги та підвищувати впізнаваність бренду.

Що таке класифіковані оголошення?

Класифіковані оголошення стосуються реклами чи просування ваших продуктів чи послуг на веб-сайтах третіх сторін. Це схоже на секретні оголошення в газетах. Різниця в тому, що онлайн-оголошення розміщуються на веб-порталах.

Класифіковані оголошення в основному призначені для місцевих підприємств.

Класифікована реклама пропонує швидші, дешевші та ефективніші способи просування ваших продуктів або послуг. Ця допомога охоплює ширшу аудиторію та підвищує довіру до вашого бізнесу.

Деякі оголошення дозволяють відвідувачам зв’язуватися з вами за вказаними контактними даними. Деякі портали також дозволяють посилатися на ваш веб-сайт.

Як наслідок, за допомогою них ви можете покращити видимість свого бренду та залучити хороший трафік на свій веб-сайт.

Класифікована реклама: частина маркетингу протягом десятиліть

Класифіковані оголошення — це не нова концепція. Скоріше це було частиною маркетингових стратегій протягом десятиліть. Вони роками займали достатньо місця майже в кожній газеті. І навіть зараз оголошення там з такою ж силою.

У попередні дні оголошення пропонували набагато дешевший спосіб продавати продукти чи послуги, ніж великі банери чи медійні оголошення. З плином часу, коли відбувалася еволюція Інтернету, рекламні оголошення також знайшли свій шлях до Інтернету.

І зараз компанії вивчають численні переваги цих рекламних оголошень.

Типи оголошень, розміщених на сайтах оголошень

Більшість рекламних веб-сайтів мають кілька категорій, які охоплюють майже всі бізнес-ніші. Вони дозволяють вам все глибше і глибше проникати в певну категорію бізнесу. Це дозволяє набагато точніше висловити свій бізнес-продукт або послугу.

  Де взяти шаблони брошур для вашого бізнесу?

Хоча різні портали класифікованої реклами мають різні категорії, з яких ви можете вибрати, є певні основні розділи, які зазвичай мають більшість порталів. Ці розділи складаються з усіх бізнес-списків такого роду.

Ці розділи включають:

  • Фінансові послуги
  • Домашні тварини
  • Вакансії
  • На продаж
  • Потрібні предмети
  • Події
  • Нерухомість
  • Послуги та інше.

Давайте тепер дослідимо деякі відомі веб-сайти з безкоштовними оголошеннями, які можуть забезпечити ваш бренд чудовою видимістю.

Craigslist

Craigslist — це веб-сайт безкоштовних оголошень, що базується в Америці. Однак це дозволяє компаніям у всьому світі розміщувати свої оголошення за великою кількістю категорій.

Він складається з рекламних розділів, присвячених житлу, речам, які потрібні для продажу, громадським роботам, резюме, дискусійним форумам, вакансіям тощо. Усі категорії різноманітні та дозволяють рекламувати будь-який продукт чи послугу.

Це один із популярних веб-сайтів для вивчення продуктів і послуг для людей у ​​всьому світі. Craigslist дозволяє компаніям і маркетологам рекламувати послуги та продукти B2B і B2C.

Backpage

Backpage Classifieds пропонує безкоштовні послуги розміщення оголошень для компаній у різних містах світу. Це також дозволяє користувачам переглядати рекламу без будь-якої реєстрації чи реєстрації.

Це дозволяє розміщувати ваші бізнес-оголошення, фотографії та посилання на ваш веб-сайт. Вам просто потрібно зареєструватися на Backpage і бути готовим розмістити оголошення.

Хоча ви завжди можете розмістити безкоштовні оголошення, він також пропонує преміальні варіанти розміщення оголошень. Платні оголошення можуть виділити вашу рекламу.

Оголошення

Якщо ви шукаєте 100% безкоштовну рекламну платформу, ClassifiedAds.com є правильним місцем. Крім того, що ви можете безкоштовно розміщувати оголошення, користувачі можуть зв’язуватися з вами та безкоштовно переглядати ваш список.

Тут ви можете знайти такі категорії, як автомобіль, оренда, домашні тварини, особисті знайомства, послуги, робота, нерухомість, предмети для продажу та спільнота. У цих основних категоріях є сотні підкатегорій, які ви можете вибрати відповідно до того, що ви пропонуєте.

  Як увімкнути 120 Гц на Xbox Series X і S

Безкоштовні оголошення-США

Free-classifieds-usa.com дозволяє вам розміщувати свої оголошення в Інтернеті в різних містах США. Це також 100% безкоштовна рекламна платформа з різними розділами, присвяченими різним категоріям.

Тут ви можете знайти такі категорії, як продаж, вакансії, класи, транспортні засоби, нерухомість, спільнота тощо. Кожна з цих основних категорій має декілька підкатегорій. Ви можете зареєструватися на цій платформі та почати розміщувати оголошення безкоштовно.

Джибо

Geebo стверджує, що є безпечною платформою для оголошень спільноти. Кілька шахрайства та спаму на більшості веб-сайтів з оголошеннями є серйозними проблемами. Таким чином, Geebo допомагає компаніям увійти в безпечну та захищену онлайн-спільноту.

Він складається з автоматизованої системи, яка сканує рекламу та визначає незаконні та небезпечні дії. Підприємства, які дотримуються вказівок щодо реклами, вітаються на Geebo та можуть отримати конкурентну перевагу.

Він також розміщує рекламу та списки продуктів у своїх каналах соціальних мереж, що дає ще одну велику перевагу для бізнесу.

Global-free-classified-ads.com

Global-free-classified-ads.com — це безкоштовний веб-сайт для розміщення оголошень для компаній, що займаються нерухомістю, домашніми тваринами, послугами, автомобілями, працевлаштуванням тощо. Його простий процес створення списку дозволяє також завантажувати фотографії, пов’язані з вашим бізнесом.

Це дозволяє розміщувати необмежену кількість оголошень. Одне оголошення триває 30 днів, і ви можете оновлювати його скільки завгодно часто.

AdlandPro

AdlandPro працює з 1996 року та пропонує компаніям безкоштовні послуги з розміщення оголошень і розміщення оголошень.

Він пропонує безкоштовні та платні рекламні можливості для брендів усіх рівнів. Ви також можете приєднатися до мережевої спільноти AdlandPro. Це допоможе вам отримати кращий погляд на продажі та відгуки про ваші розміщені оголошення.

Ви можете зареєструватися на цій платформі та почати розміщувати безкоштовні оголошення.

Adsglobe

Adsglobe дозволяє розміщувати рекламні оголошення та рекламувати свої продукти чи послуги в будь-якому місці по всьому світу. Він обслуговує понад 1 мільйон місць у всьому світі.

  Як друкувати з Chrome за допомогою діалогового вікна системного друку

У ньому є численні підкатегорії товарів, автомобілів, нерухомості, оренди тощо. На Adsglobe можна рекламувати майже будь-що. Це дозволяє рекламувати B2C, C2C і B2B. Тут можна публікувати необмежену кількість оголошень.

Розширений текстовий редактор дозволяє зробити ваші оголошення більш привабливими за допомогою фотографій і відео.

BiggestClassifieds

BiggestClassifieds.com є одним із популярних американських веб-сайтів місцевих оголошень, що працює вже більше 15 років. Це дає вам змогу платити за рекламу ваших продуктів і послуг, а також розміщувати пропоновані оголошення.

Ви можете опублікувати своє оголошення у відповідних розділах у розділах «Вакансії», «Автомобілі», «Фінансові послуги», «Громада», «Нерухомість» тощо.

St. Louis Post-Dispatch

St. Louis Post-Dispatch надає підприємствам велику кількість маркетингових і рекламних рішень, щоб допомогти збільшити трафік і продажі.

Місцеві підприємства пропонують засоби розміщення оголошень із високою видимістю. Ви можете приєднатися до цієї платформи та миттєво розміщувати свої оголошення. У ньому є кілька розділів, присвячених таким категоріям, як робота, автомобілі, будинки тощо.

Заключні слова

Шукаєте безкоштовні способи просування ваших місцевих послуг або продуктів? Спробуйте ці веб-сайти з оголошеннями, оскільки вони можуть бути чудовими платформами для вашого бізнесу та підвищити помітність вашого бренду.

Ви також можете дослідити найкращі інструменти, які допоможуть вам створювати фантастичні оголошення, відео та зображення.