10 варіантів хостингу сервера Mordhau для ігор без затримок

Ігрові сервери Mordhau пропонують високопродуктивні, найкращі в своєму класі функції, запобігання DDoS-атак та інші цінні можливості для надшвидкої гри без затримок.

Якщо вам подобаються стародавні історії, то відеогра Mordhau — найкращий вибір.

Графіка і атрибути гри чудові. Це зробить ваш бойовий досвід реалістичним, наражаючи вас на жорстокі битви.

Mordhau справді потужна гра, і щоб грати в неї, вам потрібен високопродуктивний ігровий сервер від надійного хостинг-провайдера.

Це допоможе покращити ваш ігровий досвід, не спричиняючи простоїв або порушень безпеки.

Давайте дізнаємося більше про Mordhau та про те, як вам може допомогти розміщення серверів Mordhau.

Що таке Mordhau?

Mordhau — багатокористувацька онлайн-відеогра, заснована на середньовічному файтині. Цю гру розробила словенська студія Triternion з основною метою налаштування та гри на основі навичок.

У Mordhau представлені ігри рукопашного бою, засновані на історичних техніках, таких як перенаправлення, альтернативне використання зброї, фінти тощо. Іншими функціями є облогові машини, кінний бій і зброя далекого бою.

Геймплей

У грі Mordhau гравці беруть участь у бойових системах із середньовічною зброєю, зокрема списами, мечами, молотами, облоговими знаряддями, луками, щитами тощо.

Гравці можуть перемагати інших, використовуючи кілька прийомів, як-от удари ножем, ухилення, парирування, блокування, удари ногою, спрямовані удари тощо, дивлячись на свої показники витривалості та здоров’я. Крім того, гравці можуть їздити верхи в боях. Ви можете грати в цю гру як від першої особи, так і від третьої особи.

Особливості цієї гри:

  • Масові битви
  • Офлайн і кооперативна гра
  • Дальність і вільний від ближнього бою
  • Глибоке налаштування персонажів
  • Величезний арсенал техніки та зброї
  • Кривавий і внутрішній бій
  • Правдоподібні бої

Чому вам потрібен серверний хостинг Mordhau?

Якщо ви бажаєте ідеальної графіки та високопродуктивних ігор, для цього вам потрібні більше ресурсів, стабільність і розширені ігрові функції.

Але якщо ви самостійно розміщуєте гру на своєму комп’ютері, використовуючи звичайну мережу, ви зіткнетеся з проблемами частих простоїв, затримок, відключень електроенергії тощо. Неприємно, коли ви граєте в гру, і раптом у вас вимикається електроенергія. Ви можете програти свою гру.

Надійний ігровий сервер допоможе вам грати в гру без перерв. Навіть якщо сталося відключення електроенергії, ваш сервер зберігає вашу раніше зіграну гру, щоб ви могли почати з того місця, де зупинилися. Окрім цього, ви отримаєте гарантію високої доступності мережі, ігровий досвід без затримок і захист від DDoS-атак.

Тепер давайте обговоримо деяких надійних постачальників серверів Mordhau.

Хост Havoc

Спробуйте одну з першокласних платформ для розміщення ігрових серверів – Host Havoc і грайте з друзями з більшою потужністю та контролем. Незалежно від того, початківець ви гравець чи досвідчений користувач, він пропонує надзвичайний рівень корисності для всіх.

Ви можете легше встановлювати плагіни oxide і вміст майстерні. Host Havoc підтримує тривалий час безвідмовної роботи, розміщуючи свою інфраструктуру в найкращих у галузі центрах обробки даних, де ви знайдете лише надійні вихідні канали. Вона стратегічно розмістила свої центри обробки даних в 11 містах, забезпечуючи більш високу доступність мережі та надійні об’єкти з реальним резервуванням.

Ви отримаєте посилений захист від таких ризиків, як UDP-флуд і атаки Source Engine. Його безкоштовна функція захисту від DDoS доступна на будь-якому сервері, який ви вирішите орендувати. Для досвідчених користувачів Host Havoc має повний доступ до FTP і доступ до веб-менеджера файлів.

Крім того, ви отримаєте перевагу налаштування командного рядка власного сервера перед запуском. Host Havoc розміщує всі сервіси гри на модифікованій панелі керування TCAdmin v2, яка є послідовним та інтуїтивно зрозумілим набором керування. Він адаптує кожен шаблон гри, щоб надати вам унікальні інсталятори та функції.

Виберіть розмір сервера відповідно до ваших вимог і налаштуйте його відповідно, щоб почати грати в улюблену гру без перерв. Кожен обраний вами ігровий сервер має 3-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви не задоволені послугами, ви можете легко вибрати повне відшкодування.

Сервери виживання

Орендуйте ігровий сервер Mordhau у надійного хостинг-провайдера та отримайте всі функції, необхідні для початку гри. Survival Servers є одним із найнадійніших серверів із чудовою безпекою, продуктивністю та швидкістю.

Завершіть процес оплати та почніть грати в гру за кілька хвилин. Сервери виживання можуть миттєво налаштувати ваш сервер, щоб ви могли почати гру. Ви також можете змінювати місце розташування в будь-який час і в будь-якому місці. Він навіть пропонує вам веб-менеджер файлів і повний доступ до FTP.

Потужна панель керування Survival Servers дозволяє керувати налаштуваннями та змінювати їх відповідно до ваших вимог. Ви можете отримувати сповіщення про перезавантаження сервера, зупинку, запуск тощо. Отримайте найновіші версії модів і встановіть будь-який із плагінів, щоб отримати потужний ігровий процес.

Отримайте високу продуктивність із потужними процесорами Intel або AMD Survival Servers і надшвидкими NVMe SSD-накопичувачами. Отримайте чудові сервери 50 на 50 матчів, орендувавши ігровий сервер Mordhau. Ви також можете отримати доступ до інструментів сторонніх розробників, щоб зробити ваш ігровий процес ще плавнішим.

Ви можете вибрати найближчий центр обробки даних із запропонованих варіантів – Сіетл, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Франція, Німеччина та Сінгапур. У кожному центрі обробки даних ви можете знайти надійний захист від DDoS, щоб захистити вас від атак і зберегти ваш сервер онлайн.

Налаштуйте свій сервер і замовте його зараз, щоб насолоджуватися неймовірною графікою та ігровим процесом.

Нітрадо

Готові до гри? Nitrado пропонує ігрові сервери Mordhau разом із потужними функціями. Дозвольте Nitrado миттєво налаштувати ваш ігровий сервер, завершивши процес налаштування та реєстрації. Далі ви можете легко встановити плагіни та моди з ігрової панелі.

Ви можете поділитися доступом з іншими та встановити дозволи відповідно до ваших потреб, дозволивши їм керувати вашими серверами за вас. Отримайте зручну підтримку різними мовами в чаті або електронною поштою, щоб вирішити ваші проблеми та продовжувати грати в гру без проблем.

Nitrado використовує лише високопродуктивні сервери. Завдяки найкоротшим інтернет-маршрутам ви отримаєте найнижчий пінґ. Крім того, ви знайдете надійне та високоякісне серверне обладнання з вибраним планом. Перемикайтеся між доступними іграми в будь-який час і в будь-якому місці, щоб насолоджуватися іншими іграми у вільний час.

Крім того, Nitrado забезпечує гнучкість відповідно до індивідуальних потреб. Ви можете оновити або знизити версію ігрового сервера, коли забажаєте. Його інфраструктура розміщена в кількох регіонах, щоб забезпечити високу доступність мережі. Отримайте захист від атак DDoS, навіть якщо ви перебуваєте в автономному режимі, щоб захистити свою інформацію. Зробіть резервну копію збережених конфігурацій та ігор, щоб ніколи не втрачати свою важку роботу.

Виберіть свої слоти або налаштуйте свій сервер самостійно, щоб негайно почати грати в гру Mordhau.

Шокбайт

Орендуйте ігровий сервер сьогодні від Shockbyte і відчуйте справжню силу ігор. Щойно ви завершите своє замовлення, ваш сервер буде готовий для вас, щоб ви могли почати грати, не втрачаючи жодної хвилини.

З ігровим сервісом Mordhau ви отримаєте користувацькі карти, плагіни та параметри модифікації, мультикрафтовий CP, потужну серверну консоль тощо. Shockbyte автоматично оновлює ваш сервер, не порушуючи процес гри.

Отримайте повністю конфігурований ігровий сервер, щоб отримати більшу гнучкість. Для досвідчених гравців Shockbyte має повний доступ до FTP і файлового менеджера. Функція автоматичного резервного копіювання є чудовим доповненням до його функцій, оскільки вона може зберігати ваші збережені ігри та налаштування, щоб після будь-якої аварії ви могли легко їх відновити.

Shockbyte має кілька центрів обробки даних по всьому світу, які забезпечують високу доступність мережі та гарантують низьку затримку. Захистіть свій сервер і особисту інформацію від небажаних DDoS-атак. Система самообслуговування Shockbyte також допоможе вам на кожному кроці, якщо ви заплутаєтеся.

Виберіть свій план і будьте готові почати грати в улюблену гру.

AleForge

Запустіть свою зону бойових дій за допомогою платформи розміщення ігрового сервера AleForge. Чи готові ви до Team Deathmatch, Skirmish, Free For All (FFA) або Frontline? Запустіть будь-який ігровий режим на серверах AleForge, змінюючи налаштування самостійно, і отримайте до 64 гравців, підключених до серверів Mordhau.

AleForge використовує високу тактову частоту та високопродуктивні процесори. Після завершення реєстрації ігровий сервер буде готовий протягом декількох хвилин. Усі сервери працюють на надшвидких накопичувачах NVMe SSD.

Глобальна мережа AleForge пропонує фактичне резервування та надійні засоби, які гарантують безвідмовну роботу на 99,9% у разі переривання ігрового процесу. Його проста у користуванні панель керування дозволяє керувати налаштуваннями сервера, включаючи автоматичне резервне копіювання, інсталятори модів, можливість перемикання місць розташування тощо.

AleForge має потужний інтерфейс, тому ним легко можуть користуватися як досвідчені користувачі, так і початківці. Ви можете встановлювати плагіни, вміст Майстерні Steam, пакети модів тощо. Крім того, ви знайдете автоматичне планування завдань і інсталятор пакета модів одним кліком.

Сплачуйте за слотами або виберіть будь-який план із необмеженою кількістю слотів. Замовляйте гру зараз і насолоджуйтеся нею разом з друзями.

GTXGaming

Отримайте абсолютно новий ігровий сервер Mordhau, орендувавши його на платформі хостингу GTXGaming, і отримайте доступ до кількох карт, модів і плагінів. Після того, як ваше замовлення буде виконано, ви швидко побачите готовий сервер перед собою.

GTXGaming використовує потужні процесори, включно з процесором i7 4,2 ГГц для високої якості на ігрових серверах на основі UE4, таких як Atlas. Він також включає накопичувачі SSD для потужної гри. Ви можете перемикатися між іграми, доступними на вашому сервері, кількома клацаннями миші в будь-який час і в будь-якому місці.

Отримайте покриття центрів обробки даних по всьому світу, включаючи Лос-Анджелес, Даллас, Нью-Йорк, Орегон, Шарлотт, Квебек, Лондон, Париж, Мадрид, Франкфурт, Москву, Стокгольм, Сінгапур і Сідней. Кожен центр обробки даних має захист від DDoS корпоративного рівня.

Ви можете отримати шанс виграти винагороду щомісяця, відвідавши сторінку конкурсу GTXGaming. Якщо це підтримується грою, ви можете завантажувати елементи майстерні з простими у використанні інструментами та інсталювати їх безпосередньо на серверах кількома клацаннями.

Елегантні повзунки та меню, що випадають, перетворюють процес налаштування в задоволення. Експерти можуть використовувати текстові редактори GTXGaming і отримати повний доступ до FTP для налаштування ігрового сервера вручну. Якщо ви хочете, щоб інший користувач керував вашим сервером, ви можете створити підпорядкованого користувача та встановити відповідні дозволи.

Логічні сервери

Відчуйте унікальний ігровий процес із хостингом ігрового сервера Mordhau від Logic Servers. Він має потужну панель керування TCAdmin, яка дозволяє контролювати налаштування та оновлювати їх у будь-який час. Його елегантний інтерфейс дозволяє легко керувати сервером.

Для досвідчених користувачів Logic Servers має повний доступ до FTP, щоб вони могли налаштувати свій сервер вручну, якщо захочуть. Крім того, його простий у використанні редактор конфігурації дозволяє новому гравцеві легко керувати сервером.

Спеціальні командні рядки Logic Servers і легкий засіб оновлення одним клацанням миші додають додаткову гнучкість. У ньому використовується потужний процесор із тактовою частотою 4 ГГц і більше, а також накопичувач NVMe або SSD і гігабітні вихідні канали для високопродуктивних ігор.

Виберіть найближчий центр обробки даних із кількох варіантів – Лондон, Стокгольм, Франкфурт, Сідней, Мельбурн, Сінгапур, Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Даллас, Чикаго та Сан-Паулу. Усі сервери хостингу оснащені автоматизованим захистом корпоративного рівня від зловмисників.

Виберіть слот і орендуйте свій ігровий сервер зараз.

XGamingServer

Якщо ви шукаєте виділений ігровий сервер, XGamingServer — це все, що вам потрібно. Його ігрова панель заснована на Pterodactyl, який має потужні функції. Функція автоматичного резервного копіювання в хмарі робить його надійним ігровим сервером.

XGamingServer використовує хмарне сховище Amazon AWS S3 для захисту ваших даних. Ви можете будь-коли завантажити резервні копії. Таким чином, втрата даних – це минуле. Він покращив свій файловий менеджер, додавши кнопку запуску SFTP одним натисканням, щоб ви могли легко інсталювати SFTP-клієнти, такі як Filezilla та WinSCP.

Просто приділіть 5 хвилин XGamingServer, і він покаже вам потужну графіку, яку ви навіть не могли собі уявити. Його інтуїтивно зрозуміла спеціальна панель розроблена для плавної роботи, щоб ви могли керувати своїми ігровими серверами на ходу.

Отримайте повний контроль над своїм сервером за допомогою баз даних MySQL та інших можливостей. Ви також можете запросити користувачів керувати вашим сервером, створювати розклади тощо. Немає фіксованих ігрових слотів; натомість ціна базується на продуктивності, яка вам потрібна – висока, потужна чи екстремальна.

1GServerHost

Отримайте один із надійних ігрових серверів від 1GServerHost і відчуйте найкращий ігровий процес. Щойно ваше замовлення буде готове, ваш сервер буде миттєво налаштовано, щоб ви могли почати грати в гру. Отримайте необмежену кількість гравців і багато інших функцій разом із орендою.

Спеціальна панель керування дозволяє керувати та змінювати параметри, коли вам це потрібно, за допомогою простих у використанні опцій. Перемикайтеся між доступними іграми, просто піднявши квиток. Крім того, отримайте резервну копію збережених файлів, конфігурацій та ігор.

1GServerHost охоплює 9 глобальних місць із найнижчим пінгом. Ігровий сервер має такі опції, як автоматичне перезавантаження, резервне копіювання, оновлення тощо. Прості у використанні форми редактора, які можна налаштувати, дозволяють миттєво налаштувати ігровий сервер.

Ігрові сервери підтримують Steam, усі карти, DLC та моди. Отримайте гарантію високої продуктивності з 5,2 ГГц AMD Ryzen 9 із 16 ядрами та 32 потоками, 128 ГБ двоканальної DDR4 32000 МГц і швидкістю 7000 МБ/с NVMe PCIE покоління 4.0. Крім того, 1GServerHost захистить ваш сервер від DDoS-атак і зробить його доступним 24/7.

НИЗЬКИЙ.МС

Не відчуйте жодних затримок під час гри, якщо у вас є хостинг LOW.MS. Його ігрові сервери включають великий вибір функцій. Чим швидше ви завершите платіж, тим швидше буде налаштування сервера.

LOW.MS використовує новітні процесори Intel у поєднанні з твердотільними накопичувачами Intel і пам’яттю DDR4. Він має найвищі тести для розміщення ігрових серверів, включаючи Ryzens, Xeon серії E та Intel, зі швидкістю до 5,3 ГГц. Крім того, всі сервери мають захист від DDoS 10 Гбіт/с, що є мінімумом.

LOW.MS гарантує найвищу доступність, якість і продуктивність мережі. Він має офіси в Лос-Анджелесі, Далласі, Маямі, Ешберні, Лондоні, Нюрнберзі, Гельсінкі, Варшаві, Сінгапурі та Сіднеї. Ви можете перевірити свій ping, щоб дізнатися, який центр обробки даних найкращий для вас.

Замовте ігровий сервер зараз і скористайтеся 5-денною гарантією повернення грошей.

Висновок

Mordhau — це захоплююча багатокористувацька гра середньовіччя, яка перенесе вас на вигадане, але реалістичне поле битви. Отже, виберіть найкращий хостинг серверів Mordhau зі списку вище та почніть грати з більшою потужністю без перерв.

Вас може зацікавити це програмне забезпечення для запису ігор, якщо ви плануєте записувати свій ігровий процес Mordhau.