10 безкоштовних онлайн-курсів від Google, щоб підвищити кваліфікацію

| | 0 Comments| 10:50 AM
Categories:

Google є центром багатьох безкоштовних сертифікацій онлайн-курсів для ІТ-сектору. Будь-хто може отримати доступ до них, щоб отримати різноманітні професійні навички, розширити свою базу знань і досягти більших висот у своїй кар’єрі.

Очевидно, що професіонали вдосконалюють себе у відповідній кар’єрі. Корпоративний світ продовжує розширюватися та прагне забезпечити найкращий результат за допомогою творчих і впевнених працівників. Це створює високий рівень конкуренції на ринку праці.

Будь то продукт, послуга, наука, професія чи будь-яка інша галузь, здорової конкуренції з прилавками не уникнути. Тому важливо навчатися та розвиватися за допомогою автентичних рішень, залишаючись актуальними.

Google розробив кілька сертифікатів онлайн-курсів, які мають високий рівень промислового визнання за якість підготовлених індивідуальних навичок. Якщо ви є професіоналом у ІТ-секторі або плануєте розпочати роботу в цій галузі, тоді перевірте, як Google може допомогти вам конкурувати з колегами.

Ось деякі з найкращих безкоштовних онлайн-курсів від Google, щоб покращити свої знання. Давайте спочатку розберемося, як це працює.

Що таке безкоштовні онлайн-курси Google?

Google пропонує можливість кандидатам, які з нетерпінням чекають просування в кар’єрі, пройшовши швидке навчання онлайн. Це зручно для тих, хто шукає надійне навчальне середовище, не відриваючись від звичайного графіка роботи чи навчання.

Він застосовує новітні методи з точним навчальним матеріалом, щоб просвітити тему. Є короткі відео для пояснення кожного модуля, і ви можете переглядати вміст кілька разів, доки не зрозумієте концепцію.

Після того, як ви успішно закінчите вибраний курс, Google також надасть вам онлайн-сертифікат, який підтвердить ваш розвиток навичок. Це один із найкращих способів зробити крок вперед у вашій професії за допомогою надійного технологічного досвіду.

Однією з головних переваг цих курсів із сертифікатами Google є те, що вони безкоштовні. Майже кожен, хто має обліковий запис Google, може миттєво навчатися через панель з будь-якої точки світу.

У Google доступно більше 100 таких курсів, після закінчення яких ви можете отримати сертифікат. Цими сертифікатами можна поділитися на LinkedIn, щоб продемонструвати свої здібності. Ви можете зареєструватися в будь-якому з них, не турбуючись про відповідність вимогам щодо віку, освітнього рівня чи професійного досвіду.

У цій статті я перерахував найбільш затребувані безкоштовні онлайн-курси Google, щоб ви знали про їхні функції та переваги в поточному сценарії.

Професійний сертифікат Google з кібербезпеки

Ви можете заробити Професійний сертифікат Google з кібербезпеки пройшовши всі вісім курсів серії. Щоб закінчити курс, потрібно приблизно шість місяців, приділяючи 7–8 годин на тиждень і починаючи свою кар’єру в галузі кібербезпеки з професійно затребуваних навичок.

Найвищі кваліфікаційні посади: аналітик кібербезпеки, аналітик безпеки, аналітик центру безпеки (SOC)

Видатні навички: Python, Linux, SQL, інструменти SIEM (інформація про безпеку та керування подіями), IDS (системи виявлення вторгнень)

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (7 годин на тиждень)Модулі8зірковий рейтинг4,9

Цей онлайн-курс коротко пояснює його роль в організаціях, враховуючи ризик потенційних загроз або слабких сторін. Завдяки 170 годинам занять ви також покриваєте практичне навчання з практичними завданнями, щоб отримати уявлення про реальні запити.

Ви дізнаєтесь про багато корисних навичок поводження з пристроями та мережами для несанкціонованого доступу. Це сертифікат про навчання для початківців, який допоможе вам отримати відповідальні посади в організації з підтримки кібербезпеки.

Опитування у 2022 році в США показало, що понад 75% власників сертифікатів досягли позитивних результатів кар’єри. Понад 150 компаній, як-от Deloitte, Adobe, Walmart тощо, розглядають осіб із сертифікатом Google для прямих вакансій у сфері кібербезпеки.

  9 бібліотек реєстратора Node.js, які можна спробувати для кращого ведення журналів

Команда Google Cybersecurity Action Team: Основи кібербезпеки

The Команда Google з кібербезпеки Сертифікаційний курс надає базові знання в галузі. Тут ви дізнаєтеся про основи, терміни, абревіатури або системи керування, які є критично важливими для розуміння інженерами основних деталей.

Посади найвищої кваліфікації: спеціалісти з кібербезпеки

Видатні навички: елементи керування, рішення для кібербезпеки, концепції кібербезпеки, загрози та управління ризиками, ідентифікація загроз та ризиків.

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість3 тижні (3 години на тиждень)Модулі6зірковий рейтинг4,6

Це короткий сертифікований курс з 9 годинами теоретичного часу, і ви можете закінчити його з повними концептуальними знаннями менш ніж за три тижні. Цей сертифікат гарантує, що у вас є інтелект, щоб бути вирішальним у несприятливих кібератаках.

Після завершення курсу ви зможете відстежувати вразливості в брандмауерах, системах шифрування, антивірусі, детекторах шкідливих програм, системах виявлення вторгнень тощо.

Курс надзвичайно корисний для бізнес-професіоналів, оскільки він дає їм базове розуміння термінології та методів захисту від кібератак. Шість доменів безпеки включають безперервність бізнесу та реагування на катастрофи, а також приклади керування завданнями.

Професійний сертифікат Google Advanced Data Analytics

The Google Advanced Data Analytics Professional Сертифікат — це курс просунутого рівня для окремих осіб, щоб покращити свої навички в галузі Data Science і технології. Ви отримуєте повну інформацію про роботу організацій, досліджуючи моделі даних за допомогою статистичного аналізу, регресії та інших методів.

Посади найвищої кваліфікації: аналітик даних, молодший науковець з даних, аналітик з даних

Видатні навички: Python, Data Science, регресійні моделі, статистичний аналіз, аналіз даних (EDA), машинне навчання, Jupyter Notebook, прогнозне моделювання, Tableau, DataViz, Kaggle

Технічні характеристики Рівень РозширенийТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі7 Оцінка зірок4,7

Маючи сертифікат цього курсу, ви можете претендувати на роботу, яка потребує аналізу та інтерпретації великих наборів даних. Ви зможете використовувати передові інструменти та методи, описані в цьому сертифікаційному курсі.

Він розроблений досвідченими професіоналами, які працюють із Google у сфері обробки даних, і включає сім спеціальних модулів. Ви пройдете 200 годин інструкцій, включаючи відео, оцінювання та практичні лабораторні заняття.

Люди, які працюють у сфері обробки даних або мають дипломи з аналітики даних, можуть записатися на цей поглиблений курс і підвищити кваліфікацію менш ніж за шість місяців.

Професійний сертифікат Google Business Intelligence

The Google Business Intelligence Professional Сертифікат — це короткотривалий курс для отримання поглиблених знань з моделювання даних, візуалізації даних, панелі керування та інших навичок.

Найвищі кваліфікаційні посади: аналітик бізнес-аналітики, інженер бізнес-аналітики, розробник бізнес-аналітики.

Видатні набори навичок: BigQuery, SQL, моделювання даних, бізнес-аналіз, таблиці, вилучення, перетворення та завантаження (ETL), програмне забезпечення Tableau, аналіз даних, бізнес-процеси, візуалізація даних, бізнес-аналітика, панелі керування та звітування

Технічні характеристики Рівень Просунутий Тривалість 2 місяці (10 годин на тиждень) Модулі 3 зірки 4,7

Професіонали в галузі бізнес-аналізу краще розумітимуть бізнес-питання, практикуючи процес вилучення, перетворення та завантаження даних (ETL). Вони навчаться ефективно контролювати прогрес бізнесу, відстежувати доходи та витрати та організовувати дані на інформаційній панелі.

Зацікавлені сторони в бізнесі використовують цю зібрану інформацію для швидкого прийняття рішень. Таким чином, сертифіковані фахівці з бізнес-аналітики завжди затребувані великими організаціями, такими як Target, Verizon та інші.

Завдяки цьому сертифікату ви можете претендувати на кілька посад у сфері бізнес-аналітики. Понад 75% спеціалістів, сертифікованих Google, досягли успіхів у своїй кар’єрі протягом шести місяців після закінчення курсу.

70 годин відеоінструкцій і понад 50 практичних завдань допоможуть вам зрозуміти реальні проблеми в цій галузі. Ви також пройдете проект портфоліо протягом цієї тривалості, яким можна поділитися з роботодавцями.

Професійний сертифікат Google Data Analytics

The Google Data Analytics Professional Сертифікат дає вам навички початкового рівня в цій галузі та готує вас до роботи протягом шести місяців після закінчення курсу. Ви отримаєте глибоке розуміння процедур, які застосовуються професіоналами в аналізі даних.

  Як створити обліковий запис на Yelp

Найвищі кваліфікаційні посади: аналітик даних, молодший аналітик даних, помічник аналітика даних

Визначні набори навичок: портфоліо вакансій, очищення даних, SQL, DataViz, прикладне дослідження, електронні таблиці, метадані, збір даних, етика даних, SQL, агрегація даних, програмування R, R Markdown, Rstudio, Tableau, визначення розміру вибірки, цілісність даних, опитування, Прийняття рішень, вирішення проблем

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі8зірковий рейтинг4,8

Він готує вас до критичних аналітичних навичок разом із інструментами для очищення та візуалізації даних, які ви можете використовувати в процесах прогнозування та прийняття рішень. Ви отримаєте впевненість у використанні SQL, програмування на R, електронних таблиць або Tableau та представите отримані дані на інформаційних панелях або інших платформах.

Набір із восьми модулів розрахований на 180 годин уроків разом із практичним оцінюванням, щоб підготувати вас до роботи початкового рівня. Ви також попрацюєте над тематичним дослідженням для реалістичного навчання, і ви можете поділитися деталями зі своїм потенційним роботодавцем під час співбесіди.

Сертифікат Google Digital Marketing & E-commerce Professional

The Google Digital Marketing & E-commerce Professional Сертифікат призначений для осіб, які шукають кар’єру в цифровому маркетингу. Вам не потрібно мати попередній ступінь або досвід для зарахування.

Найвищі кваліфікаційні посади: координатор з маркетингу, спеціаліст з електронної комерції, спеціаліст з платного пошуку

Видатні навички: маркетинг, електронна комерція, медійна реклама, маркетинг електронною поштою, пошукова оптимізація (SEO)

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі7зірковий рейтинг4,8

Матеріал курсу призначений для початківців, щоб отримати уявлення про ефективність маркетингу за допомогою аналітики. Ви зможете проаналізувати його ефективність у залученні онлайн-трафіку та конверсії клієнтів через кілька каналів.

Навички, отримані під час цього курсу, допоможуть вам у створенні інтернет-магазинів електронної комерції. Ви також навчитеся використовувати Canva, Constant Contact, Google Ads, Google Analytics, Hootsuite, HubSpot, Mailchimp, Shopify, X (Twitter) та інші інструменти.

Близько 86% бізнес-лідерів визнають, що цифровий маркетинг має величезний простір для працевлаштування, і саме тому багато фахівців з маркетингу вважають за краще отримати цей сертифікат.

Google Project Management: професійний сертифікат

The Управління проектами Google: професійне сертифікований курс покращить вас у великій кількості професійних навичок. Його надають перевагу серед шукачів роботи, оскільки він може навчити вас професійно менш ніж за шість місяців без обов’язкової❌ освітньої кваліфікації чи кар’єрного досвіду.

Найвищі кваліфікаційні посади: менеджер проекту, координатор проекту, асистент проекту

Видатні навички: організаційна культура, розвиток кар’єри, стратегічне мислення, управління змінами, управління проектами, управління якістю, виконання проекту, управління ризиками, коучинг, вплив, спритне управління, вирішення проблем, Scrum, управління зацікавленими сторонами, ефективне спілкування, ділове написання, статут проекту , Планування проекту, Оцінка завдань, Закупівлі

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі6зірковий рейтинг4,8

Він готує людину до роботи на різних посадах молодшого керівника проекту, одночасно розуміючи та створюючи проектну документацію з артефактами. Курс також містить критичні знання про системи управління проектами Scrum і Agile.

Після закінчення сертифіката курсу ви отримуєте право на 100 годин навчання з управління проектами. Це робить вас придатними для отримання всесвітньо визнаних сертифікатів, таких як CAPM (Certified Associate in Project Management).

Щоб отримати сертифікат у цій галузі, потрібно 140 годин навчання та кілька сотень оцінок. Шість модульних сесій нададуть вам розуміння команди та управління бюджетом.

Професійний сертифікат Google UX Design

The Google UX Design Professional Сертифікат дозволить вам оволодіти однією з найпоширеніших навичок для розуміння взаємодії з користувачем на веб-сайтах і в програмах.

Найвищі кваліфікаційні посади: дизайнер користувацького досвіду (UX), дизайнер інтерфейсу користувача, дизайнер взаємодії

Видатні набори навичок: досвід користувача (UX), дослідження UX, Wireframe, прототип, дизайн взаємодії з користувачем (UXD), макет, Figma, тестування зручності використання, Adobe XD, вакансії UX Design

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі7зірковий рейтинг4,8

Ви отримаєте базові знання про дослідження UX, включаючи численні аспекти, такі як інтерв’ю чи дослідження. Щоб отримати оптимізовані результати, він визначає найефективніший процес проектування, який включає продукт, рішення, каркас, прототип тощо.

  Як автоматизувати свій Mac за допомогою розумних папок

Матеріал курсу включає створення проекту, який складається з розробки веб-сайту, мобільного📱 додатка та кросплатформного. Серія із семи модулів включає виготовлення паперу, а також цифрових дизайнів на Figma або Adobe.

Таким чином, завершені курси додатково отримають три значні проекти з вашим портфоліо UX, які ви можете показати під час подання заявки на профілі роботи. 200 годин інструкцій, включаючи відео з теорією та практичними уроками, достатньо, щоб навчити вас розробці та тестуванню рішень.

Сертифікат Google IT Support Professional

The Google IT Support Professional Сертифікат дуже підходить для отримання роботи початкового рівня в IT-фірмі. Щоб записатися на цей курс, вам не потрібно надавати диплом або досвід.

Посади найвищої кваліфікації: фахівець з інформаційних технологій, спеціаліст з технічної підтримки, спеціаліст із підтримки інформаційних технологій

Видатні набори навичок: налагодження, алгоритми та методи шифрування, обслуговування клієнтів, мережеві протоколи, хмарні обчислення, Windows, Linux, системне адміністрування

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі5зірковий рейтинг4,8

Це надасть вам глибокі знання про модель роботи в завданнях, пов’язаних з ІТ-підтримкою, які можуть включати збірку комп’ютера, бездротову мережу, встановлення програм або послуги, пов’язані з клієнтами.

Протягом шестимісячного курсу ви отримаєте знання про численні завдання, такі як підтримка клієнтів📞, шляхом визначення проблем. Крім того, ви зможете ознайомитись із багатьма інструментами, такими як Linux, системи доменних імен, інтерфейс командного рядка або двійковий код.

Курс користується великою перевагою серед нових шукачів роботи через його дуже позитивні результати кар’єри. 100 годин інструкцій і практичних занять також допоможуть вам отримати кваліфікацію для складання іспитів CompTIA A+, які є стандартними для ІТ-сертифікацій.

Після завершення курсу та іспиту ви отримаєте п’ятнадцять кредитів коледжу, що дорівнює п’яти курсам бакалавра.

Google IT Automation із професійним сертифікатом Python

The Google IT Automation з Python Professional Сертифікат є ще одним дуже затребуваним базовим курсом у сегменті ІТ. Він прокладає успішний шлях для просування по службі, надаючи базові знання про програмування на Python, Git та інші навички автоматизації ІТ.

Посади найвищої кваліфікації: фахівець із інформаційної підтримки з високим рівнем кваліфікації, молодший системний адміністратор

Видатні набори навичок: використання контролю версій, усунення несправностей і налагодження, програмування на Python, керування конфігурацією, автоматизація, Git

СпецифікаціїРівеньПочатківціТривалість6 місяців (10 годин на тиждень)Модулі6зірковий рейтинг4,8

Ви навчитеся писати сценарії на Python для автоматизації типових завдань адміністрування системи або використовувати GitHub для контролю версій. Кандидати навчаться налагоджувати проблеми та вирішувати їх стратегічно за допомогою масштабної автоматизації. Ви навчитеся ефективно використовувати ІТ-ресурси під час налаштування машин або для керування хмарою.

Цей повний курс тривалістю 107 годин⏲️ зробить вас кваліфікованим професіоналом програмування на Python. Ви можете успішно пройти всі шість модулів менш ніж за шість місяців, незалежно від того, чи маєте ви попередні знання про кодування.

Моє бачення: Коли записуватися на безкоштовні онлайн-курси Google

Завжди рекомендується вдосконалювати свої знання від надійних постачальників рішень, і Google, безперечно, є найнадійнішою платформою для навчання та підвищення кваліфікації.

Найчастіше студенти або професіонали у своїх галузях ігнорують нестандартне мислення, щоб навчатися та здобувати нові навички для свого кар’єрного зростання🤵‍♂️. Це найважливіший крок у сучасному світі, якщо потрібно перемогти конкуренцію, виглядаючи більш відповідним для будь-якої бажаної посади.

Найкраща частина запису на курси Google полягає в тому, що вони безкоштовні та доступні з вашого персонального комп’ютера в Інтернеті, не приєднуючись фізично до аудиторії. Тому ви нічого не втрачаєте, приєднавшись до цих курсів. Після завершення Google надає онлайн-сертифікат, який можна прикріпити до професійних сайтів.

Такі університети, як Гарвард, Стенфорд і Массачусетський технологічний інститут, також пропонують безкоштовні курси, доступ до яких можна отримати безпосередньо на Coursera або інших порталах. Також перегляньте список курсів Гарвардського університету, які ви можете пройти прямо зараз безкоштовно.