techukraine.net techukraine.net (10+найкращих онлайн-конвертерів PDF) PDF у Word, Excel, PPT, зображення та інше безкоштовно – 2023

(10+найкращих онлайн-конвертерів PDF) PDF у Word, Excel, PPT, зображення та інше безкоштовно – 2023

| | 0 Comments| 4:39 PM
Categories:

З розвитком технологій комп’ютери та мобільні телефони використовуються майже в кожній роботі. Люди люблять зберігати свої документи в цифровому форматі. Формати PDF, Excel і Doc – це текстові формати, які зазвичай використовуються для зберігання документів у цифровому форматі.

Цифрові документи легко зберігати та мати до них доступ. Ми можемо легко отримати доступ до нього з мобільних пристроїв і комп’ютерів. Файли Word легко змінювати або редагувати порівняно з форматом PDF. Більшість офіційних звітів та іншої роботи виконується у форматі doc та excel.

Але іноді у нас є файли PDF, які нам потрібно конвертувати у формат doc & excel. Ми можемо зробити це, набравши текст, але це трудомісткий процес. Отже, нам потрібні інструменти для перетворення PDF у файл Word.

Іноді ми виконували це завдання на загальнодоступному комп’ютері, де у нас немає зручних інструментів. У цій ситуації нам потрібні онлайн-інструменти для конвертації PDF у word, excel та інший онлайн-формат. Якщо ви також зіткнулися з вищезгаданою ситуацією, то ця стаття справді для вас.

Ми пояснимо найкращі онлайн-інструменти для перетворення PDF у формат документів Word, Excel. Ви можете вибрати один із них відповідно до ваших вимог.

 • PDFToWord.
 • Перетворити PDF на слово.
 • ConvertOnlineFree.
 • Дуже PDF.
 • FreePDFConvert.
 • PDFOnline.
 • OnlineOCR.
 • ConvertMyPDFtoWord.
 • Замзар.
 • Free-PDFtoWord.
 • Найкращі сайти для конвертації PDF у Word, Excel, PPT, онлайн-інструменти для зображень.

  1. PDFToWord.com

  PDFtoword — один із найкращих онлайн-конвертерів файлів PDF у Word. Свої послуги надає безкоштовно. PDFtoWord забезпечує простий у використанні інтерфейс із привабливим графічним інтерфейсом. Вам потрібно вибрати файл і вказати адресу електронної пошти, на яку ви хочете його надіслати.

    Що саме відбувається, коли ви вмикаєте комп’ютер?

  Він автоматично надішле цей файл на адресу електронної пошти. Ви можете завантажити його з адреси електронної пошти.

  2. ConvertPDFtoword.net

  Convertpdftoword — це ще один популярний веб-сайт для конвертації PDF у Word онлайн. На цьому веб-сайті вам не потрібна адреса електронної пошти, щоб відправити файл електронною поштою. Ви можете вибрати PDF-файл для завантаження та завантаження після перетворення файлу.

  Ви також можете вибрати PDF для зображення, HTML, текст або інший формат. Це простий у використанні інструмент із привабливим виглядом.

  3. ConvertOnlineFree.com

  Convertonlinefree — це найпопулярніший веб-сайт, який безкоштовно конвертує документи онлайн. Він забезпечує якісне перетворення. Ця служба може конвертувати до 49 Мб файлів.

  Він може конвертувати файли з pdf у Word, pdf у текст, pdf у зображення, зображення у pdf, word у pdf тощо. Convertonlinefree надає прості у використанні інструменти. Ми можемо швидко конвертувати документи за кілька хвилин.

  4. VeryPDF.com

  Verypdf — це один із популярних веб-сайтів, які надають онлайн-конвертацію документів PDF у Word і Excel. Він також забезпечує простий у використанні інтерфейс. Ми повинні вибрати pdf-файл із нашого ПК або вибрати файл із URL-адреси.

  Після цього ми повинні вибрати формат і натиснути кнопку конвертації. Він може конвертувати файл pdf до 10 Мб. Він також надає свій API для комерційних цілей.

    12 найкращих сайтів для розміщення зображень для особистого бізнесу

  5. FreePDFConvert.com

  Freepdfconvert також надає нам можливість конвертувати документи з одного формату в інший. Він може конвертувати PDF у Excel, зображення, Word тощо. Freepdfconvert забезпечує привабливий вигляд за допомогою простих інструментів. Ми повинні завантажити файл із нашого комп’ютера.

  Він також надає параметр електронної пошти для надсилання файлів на адресу електронної пошти після перетворення. Freepdfconvert також має опцію реєстрації для своїх клієнтів на щомісячній, щорічній або довічній основі.

  6. PdfOnline.com

  Pdfonline також надає безкоштовну веб-службу для конвертації документа з pdf у Word і Word у pdf онлайн. Він пропонує інші веб-сервіси: jpeg у pdf, HTML у pdf, pdf у зображення тощо. Ми маємо завантажити файл із нашого ПК для перетворення.

  Він також надає свій API для перетворення документів. Pdfonline також пропонує безкоштовну пробну версію програмного забезпечення Pdf to Word для ПК.

  Необхідно перевірити: – Найкращі онлайн-редактори тексту PDF

  7. OnlineOcr.net

  Online — ще один популярний веб-сайт, який надає безкоштовну послугу конвертації 15 документів на годину без реєстрації. Він також забезпечує підтримку 46 мов за умови безкоштовної реєстрації для свого користувача.

  Після реєстрації ви можете конвертувати необмежену кількість документів. Після завантаження файлу ви також можете вибрати номер сторінки, яку потрібно конвертувати.

  8. ConvertMyPDFToword.com

  Convertmypdftoword також надає безкоштовну веб-службу для перетворення наших документів PDF у Word і документів Word у PDF. Він пропонує простий у використанні інструмент із частим доступом. Ми повинні завантажити документ, конвертувати його та завантажити. Він видаляє наші перетворені документи з серверів після завершення завантаження.

    Список 50+ найкращих ігор для PS Vita 2023 року – [Top Download Free]

  9. Zamzar.com

  Це ще один популярний веб-сайт, який надає прості у використанні інструменти для перетворення PDF у Word, зображення, текст, Excel і навпаки. Він підтримує файли розміром до 100 Мб. Ми повинні завантажити файли та вибрати формат, у який ми хочемо конвертувати. Він також може конвертувати аудіофайли та відео.

  10. Free-pdfToword.com

  Free PDF to Word — ще один популярний веб-сайт, який надає веб-службу для конвертації документів із PDF у Word, Excel, зображень, тексту тощо. Він також може об’єднати два або більше PDF-файлів в один файл. Він забезпечує привабливий графічний інтерфейс із простими у використанні інструментами. Ми також можемо роздрукувати наші документи та навіть переглянути їх. Він підтримує максимум 10 Мб.

  Підсумовуючи, це найкращі служби, якими можна скористатися для перетворення файлів PDF у документи, що підтримуються MS Word, для зручного редагування. Скажіть, будь ласка, свою думку про ці послуги. Який сервіс вам подобається найбільше, розкажіть нам про свій досвід у коментарях нижче.