Їжте зелень. Аналізує те, що у вас на тарілці з фотографії [Paid]

| | 0 Comments| 9:01 PM
Categories:

Бажання з’їсти картоплю фрі або насолодитися одним шматочком торта дозволить вам переконати себе, що інакше ви харчуєтеся здорово і що один маленький обхід на шляху до здоров’я не матиме значення. Сніданок був здоровим, обід був легким, вечеря була багато м’яса, так що не так з картоплею фрі? Справа в тому, що ми всі знаємо, що картопля фрі не корисна для нас, що, якщо ми не харчуємося здорово, невелике ковзання не є гарною ідеєю, але ми не знаємо цього про все, що ми їмо. Не багато ресторанів нададуть інформацію про харчування, тож як швидко визначити, чи є наша тарілка здоровою чи ні? Eat Your Greens — це чудова нова програма для iOS, доступна в App Store за 1,99 доларів США. Він робить дві дійсно дивовижні речі; він визначає їжу за кольором і вказує вам, якого кольору вам потрібно їсти більше. Все, що вам потрібно зробити, це сфотографувати свою їжу, визначити різні кольори, розставивши маркери, а додаток зробить усе інше. Це унікальний підхід, який дозволяє аналізувати поживність їжі за кольором замість того, щоб постійно рахувати калорії.

  спілкуватися із зовнішніми користувачами без додавання в якості гостей

Eat Your Greens дозволяє використовувати лише живі фотографії, тому будь-які зображення їжі, які ви, можливо, раніше знімали, не можна використовувати (мені довелося пообідати вдруге саме з цієї причини). Зробивши знімок, скористайтеся інструментом цілі в нижньому правому куті, щоб додати маркери до окремих продуктів на тарілці. Визначте зелень і м’ясо.

Для кожного «запису» ви отримуєте пончикову таблицю вашої їжі з усіма кольорами у вашій тарілці. Торкніться значка брокколі у верхньому правому куті, і програма розповість вам, чим ви займаєтесь. Програма переглядає різні внесені вами записи та відповідно оновлює свої поради.

Звичайно, ви можете дізнатися, якого кольору певна їжа. Торкніться кнопки Apple, щоб дізнатися про різні кольори та продукти харчування. На вкладці Налаштування ви можете керувати будь-якою алергією на різні продукти.

  Як отримати зворотний пошук зображень Google на вашому iPhone в будь-якому додатку

Ви можете переглянути свої записи пізніше та додати до них примітки під час зйомки або пізніше, коли ви переглянете їх на вкладці записів. Крім того, що додаток не дозволяє використовувати старі фотографії їжі, недоліків немає. Це не дозволяє користувачам додавати їжу, з’їдену раніше, і аналізувати свої переваги в їжі. Загалом, мені подобається ідея програми та легкість, яку вона пропонує всім, хто хоче аналізувати свою їжу.

Завантажте Eat Your Greens з App Store