Інтерком покращує задоволеність клієнтів, Gan.ai залучив 5,2 мільйона доларів

Categories:

Привіт всім! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Домофон

Intercom — це рішення для підтримки клієнтів, яке допомагає швидше вирішувати проблеми, зменшувати навантаження на команду та підвищувати рівень задоволеності клієнтів. Платформі довіряють понад 25 тисяч клієнтів, включаючи Amazon, Meta, Atlassian, Notion, eTORO та багато інших.

Його технології автоматизації та чат-боти на основі штучного інтелекту автоматизують розмови, зменшують обсяги підтримки, надають інформацію про розмови клієнтів, а його спільна папка «Вхідні» на основі штучного інтелекту допомагає підвищити ефективність команди.

Користувачі можуть спостерігати за всіма обговореннями служби підтримки та спілкуватися з колегами в режимі реального часу завдяки підтримці багатоканального зв’язку. Крім того, він пропонує практичну інформацію, сегментацію даних про клієнтів і аналіз поведінкових даних.

  Як змінити шпалери та тему на вашому Google Chromebook

Його проактивні системи підтримки допомагають передбачати та вирішувати проблеми клієнтів, зменшувати вхідний обсяг і підвищувати задоволеність клієнтів.

Його автоматизація без використання коду спрощує створення робочих процесів, а папка «Вхідні» на основі штучного інтелекту допомагає генерувати відповіді. Його система тикетів полегшує співпрацю між колегами, одночасно дозволяючи клієнтам відстежувати розвиток подій у режимі реального часу.

Intercom інтегрує близько 300 додатків і пропонує API та веб-перехоплення для легкої конфігурації та покращення своїх функцій. Програмне забезпечення доступне для безкоштовного тестування протягом 14 днів.

Todesktop

Todesktop — це компанія AY Combinator, яка перетворює кодову базу веб-додатків у крос-платформену настільну програму з вбудованою функціональністю лише за кілька хвилин. Платформа є конструктором перетягування та скидання, підтримує кросплатформні програми та надає додаткове кодування.

Деякі програми на основі ToDesktop включають Slite, Typefully, Unbounce, Moises, ClickUp тощо. Легко перетворити веб-програму на настільну програму без кодування, і навіть ви можете налаштувати дизайн програми, піктограму та рамку вікна.

  11 інструментів найму на основі штучного інтелекту для ефективного найму

Серед його визначних функцій — надшвидкий глобальний CDN для завантаження, аналітика завантажень, універсальні чарівні посилання, користувальницькі меню, підтримка кількох вікон, треї, глибокі посилання та рідні інсталятори для всіх платформ.

ToDesktop пропонує три прості кроки для цієї трансформації: завантаження безпосередньо з веб-програми, налаштування веб-програми за допомогою коду робочого столу та публікація одним клацанням миші. Він обробляє такі деталі, як рідні сповіщення, автоматичні оновлення, доступ до рідних API, настроюваний зовнішній вигляд і підпис коду.

Його тарифні плани доступні для різних потреб, у тому числі основних, професійних і корпоративних.

Платформа для створення відео Gan.ai на основі штучного інтелекту залучила 5,2 мільйона доларів

Gan.ai надає компаніям і брендам програмне забезпечення для персоналізації відео для створення налаштованих відео із записами в один клік, використовуючи акторів і сценарії з відповідними ключовими словами. Згідно з даними веб-сайту, клієнти, які прийняли його, спостерігали збільшення конверсій більш ніж у три рази.

  Список промо-кодів RBX Demon для Robux

Він інтегрується з платформами електронної комерції, такими як Shopify, Calendly, Stripe, Hubspot і Salesforce, що дозволяє користувачам легко додавати варіанти покупок і оплати на персоналізовані цільові сторінки.

Нещодавно компанія залучила 5,2 мільйона доларів початкового фінансування під керівництвом Surge, програми швидкого розширення Sequoia Capital. Emergent Venture та інші інвестори-ангели також підтримали фінансування.

Gan.ai заснована колишнім співробітником Facebook AI Research, Сувратом Бхушаном, і наразі компанія має понад 200 користувачів і 40 корпоративних клієнтів, включаючи Samsung, Zomato, Vivo, Mobile Premier League тощо.

Runway AI — ще один стартап, який залучив 50 мільйонів доларів США при оцінці в 500 мільйонів доларів у грудні 2022 року.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».