Інструмент планування доріг Defense Driving містить списки відтворення, програми та багато іншого

Categories:

Дорожні поїздки можуть бути надзвичайно веселими або надзвичайно мучливими. Будь-який результат залежить від того, наскільки добре ви спланували подорож. Деякі люди можуть припустити, що легше спланувати подорож, якщо їдуть лише дорослі, але це не обов’язково так. Defense Driving — це корисний веб-сайт із інструментом планування подорожі, який допоможе вам зібрати музику, їжу, ігри та засоби безпеки для поїздки. Якщо ви думали, що це спосіб спланувати поїздку, тобто де ви отримаєте паливо, зупинитесь, щоб переночувати або скористатися ванною, то це не той інструмент, який ви шукали. Однак у ньому є спеціальний розділ «Програми», у якому перераховані програми саме для такої мети.

  Як визначити міжнародні розміри сторінок для друку

Інструмент має п’ять вкладок; Їжа, ігри, програми, музика та безпека та кожна етикетка зрозумілі самі за себе. Вкладка «Музика» є найкращою, за нею, звичайно, слід вкладка «Програми». Музика складається з готових списків відтворення від Spotify і на даний момент має лише три списки відтворення, тому ми маємо сподіватися, що вони додадуть більше.

Вкладка «Програми» розділена на два розділи; утиліти та ігри. Обидва розділи містять програми для Android та iOS. Утиліти, перелічені там, допомагають знайти, серед іншого, місця, де можна поїсти та заправитися. Далі є вкладки Їжа, Ігри та Безпека. На вкладці Ігри є ігри, у які можна грати зі своєю групою без будь-якого задіяного пристрою. Перераховані ігри як для дорослих, так і для дітей. На вкладці Їжа перелічено загальнодоступні продукти, які можна взяти з собою. Ці продукти ситні, їх легко зберігати, а планувальник подорожі розповідає, як зберігати їх для подорожі. Нарешті, є вкладка «Безпека», яка розповідає про кілька поширених і добре відомих речей про безпеку під час подорожі.

  Безкоштовне завантаження: GarageBand для iPhone та iPad дуже важливий

Сказати, що планувальник подорожі обмежений, було б точно. Практично з усім, від музики, їжі до порад з безпеки, інструмент не дає багато порад чи вмісту. Однак це дає вам найнеобхідніше. Інструмент непоганий, щоб почати планування подорожі, і, принаймні, він може слугувати контрольним списком речей, які ви повинні мати перед тим, як відправитися в пригоду.

Хоча я не можу придумати функцію, яку я хотів би, я точно міг би зробити з більшим вмістом і більше списків відтворення. У розділі «Їжа» також можна покращити роботу з додаванням розділу, який може допомогти людям з харчовою алергією вирішити, що вони можуть взяти з собою, щоб перекусити.

  Що таке Google Meet і як його використовувати безкоштовно?

Відвідайте Планувальник подорожей за оборонним водінням