Інструмент для кращого управління проектами та підвищення продуктивності

Вас бентежить широкий спектр програм управління проектами та підвищення продуктивності? Ознайомтеся з нашим безпосереднім порівнянням між Coda та Notion, щоб дізнатися, який з них вибрати.

Сьогодні професіоналам доводиться працювати над низкою інструментів і програм для різних цілей, таких як управління проектами, продуктивність, ділове спілкування тощо.

Перемикання між декількома програмами займає не тільки багато часу, але й іноді заплутає. Тому багато компаній вирішують використовувати багатоцільові інструменти, які можуть виконувати більше одного завдання.

Coda та Notion — це програми, які можна використовувати для управління проектами, продуктивності та співпраці. Якщо ви хочете вибрати будь-який із них, але не впевнені, який вибрати, прочитайте цю статтю.

Coda — це програмне забезпечення для керування проектами, яке пропонує функції електронних таблиць і документів в одному інструменті. Ця гнучка платформа дає змогу з нуля створювати власні додатки для продуктивності. Його перевага полягає в його функції автоматизації, оскільки користувачі можуть автоматизувати на ньому ряд завдань і робочих процесів.

Це програмне забезпечення також підтримує зв’язування електронних таблиць і документів, які дозволяють отримати доступ до інформації з різних джерел, в один документ. Таким чином, ви можете створювати настроювані інтерактивні документи для співпраці, управління проектами, відстеження завдань і аналізу даних.

Використання Coda

Coda — це платформа для редагування документів, де ви також можете створювати електронні таблиці та бази даних. Ці файли можуть містити текст, числа, формули, таблиці та інші необхідні елементи. Команди використовують Coda для створення та керування документами для планування проекту, планування, управління та обміну знаннями.

Його також можна використовувати для співпраці та відстеження завдань для підвищення особистої та командної продуктивності. Крім того, це програмне забезпечення, яке можна налаштувати, дозволяє створювати та керувати робочими процесами відповідно до ваших вимог.

Як працює Coda

Coda — це редактор документів, який дозволяє створювати файли, додавати текст, таблиці та списки, завантажувати зображення та додавати інші елементи. Він пропонує набір будівельних блоків, до яких можна додавати сторінки, реляційні таблиці та кнопки для внутрішнього та зовнішнього використання. Ви можете редагувати дані, що зберігаються в таблицях і документах, дозволяючи це робити вашим товаришам по команді.

Коли ви починаєте працювати над документом, ви можете завантажити документи та таблиці. Додаючи цей текст і таблиці до робочого простору, Coda допомагає вам керувати проектами за допомогою безперебійної співпраці. Отримання даних із документів і застосування формул у будь-яких документах або електронних таблицях також виконується за допомогою цього програмного забезпечення.

Notion — це програмне забезпечення для підвищення продуктивності, яке можна використовувати в особистих і професійних цілях. Він також пропонує керування проектами, створення нотаток, співпрацю та керування знаннями під однією парасолькою.

Незалежно від того, чи хочете ви створювати бази даних, веб-сторінки чи сайти для спільного використання з професійних причин, Notion пропонує вам повні засоби налаштування. Його також можна використовувати для діаграм Ганта, таблиць, формул, часових шкал, галерей, специфікацій продукту та електронних листів на сторінках Notion.

Використання поняття

Ви можете створювати інтерактивні документи за допомогою шаблону Meeting Notes Notion. Notion також можна використовувати як реляційну базу даних із різноманітними представленнями, доступними для керування проектами, включаючи таблицю, часову шкалу, список, канбан, календар тощо.

Компанії, які займаються кількома проектами одночасно, можуть створювати різні командні простори для кожного проекту та отримувати доступ до будь-яких специфікацій із домашньої сторінки Notion. Ця програма нещодавно додала функцію Notion AI. Ця генеративна модель ШІ здатна створювати контент, слайд-шоу, СОП, таблиці, бази даних і бізнес-ідеї.

Як працює поняття

Сторінка є основним елементом Поняття. Коли ви створюєте нову сторінку, ви можете додавати блоки для тексту, медіа, маркованого списку, гіперпосилань, кнопок, змісту, коду та пов’язаного перегляду баз даних. Він також підтримує налаштування назви, використання Notion AI, зміну переглядів та імпорт даних з інших джерел.

Notion також пропонує Workspaces для компаній і Teamspace для команд або проектів. Ви також можете використовувати його для публікації своєї бази знань або журналу в Інтернеті, до якого будь-хто може отримати доступ без реєстрації.

Переваги Coda

 • Coda має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, яким може скористатися кожен.
 • Він пропонує середовище для спільної роботи для необмеженої кількості користувачів.
 • Ви можете створювати підсторінки для відстеження всіх завдань і документів.
 • Він підтримує доповнення та інтеграцію з популярними сторонніми програмами.
 • Інструмент пропонує такі розширені функції, як діаграми даних, сценарії автоматизації та інструменти проектування.
 • У цьому програмному забезпеченні можна автоматизувати повторювані завдання та нагадування.

Переваги Notion

 • Розпочати створення сторінок і сайтів на Notion досить легко.
 • У цьому інструменті доступні кілька переглядів сторінок, наприклад таблиця, список, шкала часу, галерея тощо.
 • Ви можете додати понад 100 блоків для введення власного вмісту в модуль створення документів.
 • Його функції доступні через Інтернет, настільну програму та мобільну програму.
 • Це універсальне рішення для робочого простору є легким і його можна використовувати без труднощів.
 • Його можна налаштувати та легко інтегрувати з іншими інструментами.

Coda Vs. Поняття: Порівняння

FeaturesCodaNotionDocumentsНе найкращий варіант для документів із великою кількістю тексту. Усе є документом, тому його можна легко перемикати з однієї сторінки на іншу. Автоматизація. Функція автоматизації для повторюваних завдань. Вбудована автоматизація недоступна. СпівпрацяПідтримує спільне створення документів Підтримує співпрацю в режимі реального часу в робочих середовищах Нотатки та KBOпропонує нотатки та функції бази знань Створення нотаток і бази знань – це легко. Шаблони. Має шаблони для проектів, документації, зустрічей та особистого використання. Має велику колекцію особистих і професійних шаблони для відстеження звичок, планування подорожей, списку читання, складання бюджету, списку справ, плану продукту тощо. База даних StructureTable на основі бази даних, яка виглядає як spreadsheetViews доступна у Timeline, calendar, Board, Mine, Due Date, Assignee, Sprint, Project , Статус, Пріоритет, Підсумок, Теги тощо, режими. ФормулиПідтримує легке написання формул і обчислення між таблицями. Обчислення та маніпулювання даними важко виконати. Інтерфейс користувача та простота використання. Будь-хто може легко почати роботу з NotionViews. Пропонує різноманітні унікальні перегляди, наприклад таблиці. , картки, часові шкали, календарі, деталі, дошки, діаграми, форми, хмара слів тощо. Перегляди доступні в часовій шкалі, календарі, дошці, шахті, даті виконання, виконавцеві, спринті, проекті, статусі, пріоритеті, підсумку, тегах тощо. , mode.IntegrationІнтегрується з такими популярними програмами, як OpenAi, Jira, Salesforce, Gmail, Google Drive, GitHub, Asana, Slack, Shopify, Figma, Stocks, Zoom, Hubspot і Twitter. Підтримує інтеграцію з ClickUp, Canva, Calendly, Box, GitHub, IFTTT, Lucidchart, OneDrive, Zapier, Tableau, Trello, Miro, GitLab, DropBox, Adobe XD тощо. платформи Цінові планиОдин безкоштовний план і три платних плани, починаючи з 10 доларів США/місяць/виробник документівОдин безкоштовний план і три платні плани, починаючи з 8 доларів США/місяць/користувач

Випадки використання Coda

 • Команда продажів використовує Coda для подальшої обробки електронної пошти, планування облікового запису, зворотного зв’язку та пошуку потенційних клієнтів.
 • Команди продуктів використовують його для керування проектами, централізації нотаток зустрічі, керування контрольними списками, вимогами до продукту, вікі та OKR.

 • Маркетингові команди використовують Coda для відстеження прогресу проекту, а також для підтримки графіка та дорожньої карти проекту.
 • Педагоги та навчальні заклади використовують Coda для створення планів уроків, відстеження завдань, створення сторінок QandA та керування оцінками.
 • Студенти також використовують Coda для ведення завдань і списків завдань, централізації зустрічей клубу та групових проектів, а також щоденної інформаційної панелі з термінами виконання та пріоритетами завдань.

Випадки використання поняття

 • Команда маркетингу може використовувати Notion для створення календаря соціальних медіа та календаря контенту, керування прес-пакетами, активами бренду та медіа-комплектами, а також для зберігання інструкцій щодо бренду та матеріалів кампанії.
 • Розробники використовують Notion для планування зустрічей, відстеження помилок, створення вікі, посилання на API та показу ретроспектив різних проектів.
 • Дизайнери використовують Notion для створення портфоліо, дошки настрою, дизайнерського спринту та бібліотеки дизайнів інтерфейсу користувача.
 • ІТ-компанії використовують Notion для управління проектами, співпраці над завданнями, відстеження проблем, управління запасами, управління постачальниками, управління змінами та відстеження проблем центру підтримки.

 • Команда продажів використовує Notion як CRM для продажів і платформу для керування своїми активами, вікі-сайтами та угодами з продажу.
 • Команди відділу кадрів і рекрутингу використовують Notion для керування дошками вакансій і кар’єрними сторінками, відстеження вакансій і набору персоналу, керування посібниками для співбесід, довідниками людей, процесом адаптації, перевагами для співробітників і оцінками ефективності.
 • Окрім вищезазначеного, люди використовують Notion для ведення індивідуальних нотаток, щоденних щоденників і щорічної самоперевірки.

Програми, які можна створити за допомогою Coda

Якщо ви хочете створити спеціальний додаток для своєї організації, ви можете зв’язатися з нами Студія рішень Coda. Команда спільно розроблятиме програму, використовуючи ваші власні ресурси, і водночас допоможе вам стати експертом у створенні Coda.

По-перше, вони попросять вас визначити пріоритети потреб вашої команди. Потім вони працюватимуть з вами, щоб спільно створювати програму та постійно вдосконалюватися. Коли ви задоволені продуктом, програма буде запущена.

Програми, які можна створити за допомогою Notion

Оскільки для перегляду будь-яких сторінок Notion не потрібен обліковий запис на цій платформі, ви можете використовувати його для створення веб-програми. Наприклад, якщо ви хочете створити програму, яка показує поточну ціну акцій, ви можете створити базу даних акцій на Notion і додати API будь-якого постачальника цін на акції.

Таким чином, користувачі можуть отримати доступ до програми Notion і отримати інформацію про останні ціни на акції. Однак для цього потрібен досвід веб-розробки, а звичайним користувачам складно розробити програму за допомогою Notion.

Примітка автора

І Coda, і Notion популярні завдяки зручності використання та унікальним функціям. У цій публікації ми зосередилися на робочому процесі, функціях і перевагах використання цих двох програм. На даний момент ви, мабуть, також були в курсі випадків використання цих інструментів управління проектами та продуктивності.

Найбільшою перевагою Notion є його інтерфейс користувача. Члени вашої команди можуть легко почати використовувати його без будь-яких затримок. Крім того, будучи текстовою програмою, організації, які бажають створювати сторінки з великою кількістю тексту, отримають переваги від її використання. Якщо ви наголошуєте на конспектуванні та базі знань, Notion стане вашим найкращим вибором.

З іншого боку, компанії, яким потрібно використовувати базу даних для керування своїми проектами, можуть вибрати Coda. Він також ідеально підходить для використання формул, електронних таблиць і автоматизації. Перш за все, перевірте, який інструмент має найбільше функцій, щоб задовольнити потреби вашої організації, і вибирайте це.

Якщо ви хочете спробувати іншу програму для керування проектами, ви можете прочитати про порівняння між Trello та. Керування роботою Jira.