Інструменти AI для чат-ботів і створення веб-додатків

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Відповідно до останнього оновлення Home Security Heroes, 51 відсоток поширених паролів легко та швидко зламує AI (штучний інтелект) менш ніж за хвилину.

Вони використали AI-зломщик PassGAN на основі штучного інтелекту та перевірили 15 600 000 поширених паролів, щоб визначити, скільки часу знадобиться для злому вашого пароля.

Цей результат підсумовує, що 51 відсоток поширених паролів зламується за хвилину, 65 відсотків за годину, 71 відсоток за день і 81 % за місяць.

Давайте використовувати складні паролі, щоб зберегти наші дані та конфіденційність. Ви також можете використовувати генератори паролів для створення надійних і складних паролів.

За словами галузевих експертів і дослідників, рекомендується використовувати пароль, що містить щонайменше 15 символів із сильним шаблоном, поєднуючи щонайменше дві великі та малі літери з цифрами та символами.

Удосконалення платформи з відкритим вихідним кодом для створення веб-додатків

Refine — це фреймворк із відкритим кодом на основі React для створення веб-додатків. Це дозволяє користувачам створювати свої додатки за допомогою простих покрокових інструкцій просто з комфорту свого браузера та швидше.

  Скільки коштує скасувати Planet Fitness

Він створює понад 500 унікальних комбінацій стеків технологій для індивідуальних програм.

Це гарантує, що користувачі можуть отримати доступ до всіх інструментів, необхідних для створення програм, таких як підтримка SSR для Next.js або Remix. Інтерфейси користувача CRUD автоматично генеруються на основі структури даних API, реагують на запити для ідеального керування змінами в стані, доступні журнали аудиту та версії документів, розширена маршрутизація з будь-якою бібліотекою маршрутизатора та багато іншого.

Крім того, він не має головного дизайну, який пропонує незліченні стилі та параметри налаштування. Окрім надання галузевих стандартних рішень для важливих компонентів проекту, таких як автентифікація, контроль доступу, маршрутизація, мережеве керування, керування станом та i18n, це також зменшує кількість повторюваних завдань, необхідних для операцій CRUD.

  Як взяти участь у заході «Animal Crossing: New Horizons», присвяченому Дню природи

Refine дуже корисний у створенні внутрішніх інструментів, інформаційних панелей та інших програм, що потребують великої кількості даних.

SiteGPT для інтеграції чат-бота на веб-сайт без програмування

Ви хочете створити чат-бота для свого веб-сайту, не знаючи коду чи програмування? Потім ви можете використовувати SiteGPT для інтеграції чат-бота на свій сайт.

Це один із найпростіших і найшвидших методів створення чат-бота для вашого сайту. За кілька швидких і простих кроків ви можете створити власного чат-бота, запрограмованого на взаємодію з вашим власним вмістом.

  • Введіть URL-адресу свого сайту
  • Виберіть сторінки, на яких ви хочете навчити чат-бота.
  • Це все; тепер у вас є власний чат-бот, який може відповісти на будь-які запитання щодо інформації на вашому веб-сайті.
  Як створити спливаюче вікно в PowerPoint

Це передове рішення чат-бота допоможе миттєво відповісти на будь-які запитання щодо вмісту, розміщеного відвідувачами на вашому веб-сайті.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».