Інструменти для простого спілкування та забезпечення відповідності бізнесу

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас наступні оновлення продуктів! 📣

прогнозист

Одним із складних і трудомістких завдань для стартапів є прогнозування доходу, складання бюджету, набір персоналу, звітування тощо. Forecastr спрощує ці дії за допомогою єдиної уніфікованої консолі. Платформа усуває припущення та робить відповідні прогнози.

Forecastr допомагає стартапам будувати детальні фінансові моделі. Спеціальна команда Forecastr працює із засновником або зацікавленою командою стартапів, щоб побудувати модель, адаптовану до конкретних потреб стартапу. Forecastr допомагає вам відстежувати та ділитися ключовими показниками, щоб мати кращу інформацію та приймати кращі бізнес-рішення.

Це допомагає стартапам продемонструвати поточну фінансову модель потенційним інвесторам, радникам і членам правління та приймати ключові бізнес-рішення. Платформа є проникливою та інформативною, що допомагає стартапам справити враження на інвесторів і, завершивши фінансові раунди, підготуватися до масштабування компанії, знаючи про вхід і вихід з фінансової моделі.

Він дає вражаючі результати за кілька днів, на які в іншому випадку знадобилися б тижні чи місяці. Одна велика перевага полягає в тому, що він надає відданим фінансовим аналітикам можливість зрозуміти ваші конкретні потреби та створити індивідуальні рішення, які допомагають відстежувати кожне розуміння вашої фінансової моделі.

Найпопулярніші функції включають прогнозування доходу, складання бюджету витрат, управління злітно-посадковою смугою, звітність для інвесторів, інтеграцію даних, плани найму тощо.

  Як транслювати робочий стіл на телевізор за допомогою Chromecast

Secureframe

Secureframe — це платформа автоматизації відповідності, яка допомагає компаніям підготуватися до роботи на підприємстві шляхом оптимізації управління, ризиків і відповідності.

Бути відповідним є одним із найважливіших завдань компаній. Secureframe — це рішення для досягнення та підтримки сертифікатів відповідності вимогам безпеки та конфіденційності, таких як SOC 2, ISO 27001, PCI DSS, HIPAA, GDPR, CCPA тощо.

Компанію було визнано продуктом року №1, орієнтованим на конфіденційність. Він прийнятий провідними компаніями, зокрема Anglelist, Generali, Smartcar, Coda, Lyra тощо. Він дозволяє компаніям досягти відповідності протягом тижнів, а не місяців, і контролює понад 40 сервісів, включаючи AWS, GCP і Azure.

Платформа Secureframe організовує інформацію в одному місці для легкої оцінки та визначення пріоритетів, щоб компанії могли керувати регулятивними, правовими та фінансовими ризиками та зменшувати їх. Це дає клієнтам можливість масштабувати відповідність на кожному етапі розвитку, залишаючись зосередженими на розвитку свого бізнесу.

Його головні функції включають безперервний моніторинг, автоматизовані тести, управління інвентаризацією активів, керування постачальниками та персоналом, звіти для аудиту, інтеграцію понад 100 послуг та багато іншого.

Стартапи та навіть уже створені організації потребують спеціальних програм, інформаційних панелей, панелей адміністратора та інших внутрішніх інструментів для ведення бізнесу. Retool допомагає швидше створювати такі інструменти завдяки зручному інтерфейсу без знання програмування та кодування.

  Як виправити, що Razer Audio Visualizer не працює

Замість того, щоб будувати з нуля, розробники можуть використовувати Retool для створення потужних інструментів і програм швидше та легше.

З Retools легко почати, оскільки це будівельні блоки для таблиць, кнопок, форм і діаграм, які можна перетягувати та скидати, щоб ви могли зібрати програму за лічені хвилини. Розробники можуть писати спеціальний код для підключення до баз даних і API, а також писати запити для взаємодії з даними за допомогою SQL і JavaScript для створення правильних інструментів, необхідних для вашого бізнесу.

Його інтуїтивно зрозуміла платформа з можливістю налаштування робить його дуже продуктивним інструментом навіть для тих, хто має обмежений досвід програмування. Крім того, його обширна бібліотека готових компонентів і інтеграцій може допомогти швидко створювати складні програми, не починаючи з нуля.

Його клієнти представлені в різних секторах, як-от фінансові послуги, медіа та розваги, роздрібна торгівля та електронна комерція, охоплюючи провідні компанії, зокрема Secureframe, Cadana, SensibleWeather, Plaid, Ramp, Brex, FOX та багато інших, які використовують Retool для швидшого створення внутрішніх інструменти для пришвидшення операцій для кращих бізнес-результатів.

Використовуйте бульбашки

UseBubbles — це інноваційна платформа, яка усуває 38% зустрічей за допомогою швидкого перегляду відеозаписів і розумних нагадувань.

У швидкоплинному цифровому світі компанії будь-якого розміру постійно шукають шляхи вдосконалення свого середовища спілкування, щоб спростити свою присутність в Інтернеті та покращити співпрацю.

  20 років потому: як публічна бета-версія Mac OS X врятувала Mac

Bubbles, інструмент, що змінює правила гри, пропонує рішення для малого та середнього бізнесу та великих підприємств у цьому відношенні.

Платформа змінює спосіб взаємодії користувачів, надаючи різні методи для додавання, редагування та керування вмістом і коментарями. Це працює як запис вашого відео з показом екрана та голосом за кадром, призначення кому та коли вам потрібна відповідь і повернення до потоку для розмови.

Цей інструмент спрощує обмін ідеями та відгуками між членами команди, клієнтами, постачальниками та іншими зацікавленими сторонами.

Більшість зустрічей можна замінити цим інструментом. Його можна використовувати для перевірки статусу та своєчасності проекту, вирішення спеціальних питань, обміну відгуками, співпраці з гостями, обміну статистичними даними, клієнтами та співробітниками на борту, навчання працівників тощо.

Він пропонує низку функцій, таких як коментування в реальному часі, розумні нагадування для отримання відповіді вчасно, візуальні анотації та обговорення в контексті, що робить його надзвичайно корисним інструментом для зміни того, як люди взаємодіють і спілкуються.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».