Індексувати всі файли внутрішньої пам’яті, включно з ОС [Android]

Завдяки швидкій індексації файлів і папок мені завжди вдавалося швидко отримати доступ до моїх файлів на комп’ютері через Everything Search. Подібна програма під назвою Search Everything тепер доступна для Android, яка вдесятеро полегшує процес пошуку файлів, які ви зберігаєте на телефоні. По суті, додаток є не що інше, як файловий менеджер для Android. Однак він має деякі відмінні та корисні особливості, завдяки яким його варто мати у своєму арсеналі. Заявлені цілі Search Everything полягають у тому, щоб стати безкоштовним файловим менеджером, який надає миттєвий доступ до ваших файлів шляхом індексації всіх файлів і папок, які ви зберігаєте на своєму пристрої.

  Популярний KMPlayer виходить на Android та iOS; Ми працюємо

Search Everything має простий дизайн. Після запуску програма автоматично сканує всі файли, збережені на вашому телефоні або планшеті. Це можуть бути речі, які ви самі туди поміщаєте, наприклад відео, музика, документи, фотографії тощо. Але крім того, він також відображає всі файли, які є частиною самої ОС. Програма повідомляє вам кількість проіндексованих файлів і відображає їх загальну кількість у верхній частині інтерфейсу.

Оскільки Search Everything в основному є програмою для індексування файлів, вона дозволяє швидко знаходити будь-який елемент за допомогою інтегрованого вікна пошуку, що, по суті, є його основною функцією. Щоразу, коли ви щось вводите у вікні пошуку, результати пошуку відповідності починають з’являтися майже миттєво. Аналогічно, загальна кількість файлів, що відповідають цьому рядку, також зміниться. Додаток також дає змогу знати повний шлях до файлу, що полегшує вам розуміння того, де знаходиться певний елемент. Хоча Search Everything може індексувати файли та папки, розміщені лише у внутрішній пам’яті, тому якщо у вас є велика SD-карта, вам не пощастить.

  Як додати перемикач «Не турбувати» до регуляторів гучності в Android 7

Коли ви натискаєте на утримання елемента, з’являється невелике меню, яке дозволяє примусово відкрити файл, який ви шукали за допомогою будь-якої програми. Крім того, ви також можете миттєво поділитися програмою за допомогою спільного доступу в програмі, відкрити папку, що містить, видалити файл, а також отримати доступ до листа його властивостей.

Програма все ще знаходиться на ранній стадії розробки, тому вона не ідеальна, зокрема, не може сканувати та індексувати файли із зовнішнього сховища. Ви можете завантажити та спробувати його на своєму пристрої за посиланням Google Play нижче.

Установіть Search Everything з Play Store

  Як дізнатися, який рівень API Camera2 підтримує ваш телефон Android