Ілон Маск приєднується до гонки штучного інтелекту, Twitch анонсувала нові функції

Привіт всім! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Ілон Маск приєднується до гонки ШІ

Найвидатніші інвестори та корпорації в усьому світі беруть участь у зростаючій тенденції штучного інтелекту (ШІ). Тому не дивно, що Ілон Маск приєднується до руху.

Нещодавно він оголосив про створення xAIнове підприємство, присвячене розвитку штучного інтелекту (ШІ).

Компанія оголосила про виняткову команду, до складу якої входять найкращі експерти, які раніше були частиною таких провідних компаній, як DeepMind, OpenAI, Google Research, Microsoft Research, Tesla та Університет Торонто.

Якщо ви не в курсі, дозвольте мені підкреслити, що Ілон Маск раніше був пов’язаний з OpenAI ChatGPT, але вийшов з нього у 2018 році через конфлікти.

Twitch запустила канал Discovery та інші функції короткого відео

смикатися анонсувала кілька ключових функцій, і двома з них є Stories і Discovery, які запозичили формати, популярні в Instagram, TikTok і Snapchat.

Функція «Історії», доступна в жовтні, дозволить стрімерам ділитися вертикальними повноекранними зображеннями, відео та текстовими оновленнями з підписниками між прямими трансляціями, дозволяючи їм спілкуватися з глядачами, навіть коли вони не онлайн.

Майбутня стрічка Discovery представляє глядачам підібрані кліпи на основі вподобань і допомагає глядачам відкривати нові потоки, навіть якщо стримери не в мережі.

Інші вдосконалення пристроїв Android та iOS включають інструменти редагування кліпів, такі як функція обрізання та можливість для стримерів надавати доступ до відеоредакторів і дозволяти прямий експорт на YouTube і TikTok.

Stable Doodle – це новий інструмент, запущений компанією Стабільність ШІ. Інструмент корисний для всіх, хто хоче перетворити ескізи та креслення на остаточні зображення.

Stable Doodle допомагає професіоналам та ентузіастам із базовими навичками малювання та доступом до Інтернету легко створювати високоякісні зображення, які можна швидко використовувати як проекти, презентаційні матеріали та логотипи.

Це приносить користь таким галузям, як освіта, дизайн, мода та мистецтво. Він доступний для безкоштовної пробної версії на Clipdrop.

Зручний метод підвищує ефективність для дизайнерів, ілюстраторів і експертів галузі, оскільки ескізи можна швидко інтегрувати в проекти, створюючи проекти для клієнтів, презентаційні ресурси, веб-сайти та логотипи.

Stability AI зібрав 25 мільйонів доларів США, в результаті чого загальне фінансування перевищило 125 мільйонів доларів. Остання оцінка стартапу становить 1 мільярд доларів.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».